Jihočeská amatérská liga
přihlásit registrovat

Registrace MR SAC


St. č. Jméno Příjmení Oddíl Liga Kategorie Časovka Kritérium Ročník Zaplaceno Poznámka
188 Tomáš Ress SPORT IMPORT SPAC C 1977
187 Oldřich Míka galaxy Švec JAL D 1968
186 Robert Šmíd CYCLING BRNO MP C 1978
185 Josef Říha CK Pardubice JAL C 1978
184 Lukáš Kubík CK Sport Beran Chrást ZAL C 1978
183 Pavel Grässle BIKECENTRUM.EU MP B 1985
182 Dana Adámková Diablo sport Český Krumlov JAL Z 1980
181 Lenka Borůvková Dexter Cycling UAC Z 1976
180 Petr Čechura Axon Sport Team ZAL B 1982
179 Monika Simonová Cyklotrénink - F. Trkal MP Z 1985
178 Tomáš Kudlák Galaxy CykloŠvec Stevens JAL A 1993
177 Michal Smolka IN-LIFE Cycling team SPAC B 1981
176 Matěj Chalupný Bikecentrum Olomouc MP, SAL A 1994
175 Petr Okruhlica CKKV Praha JAL D 1969
174 Karel Korbel Děti Kleti JAL E 1958 čestný člen JAL, sponzor
173 Petr Kopic Cyklo Jiřička JAL D 1965
172 Ondřej Čechura AXON SPORT TEAM ZAL B 1982
171 Michal Mikulášek CK Kralomín JAL, ZAL B 1981
170 Jiří Doležal SportRaces Cycling Team UAC A 1992
169 Thomas Cupl Team Max Hürzeler Swiss UAC B 1983
168 Kamil Hastík FORCE KCK ZLÍN SPAC C 1977
167 Jiří Holas TJ Lokomotiva Nymburk UAC E 1958
166 Tomas Fessl AC Sparta Praha Cycling Akademie JAL B 1981
165 Jan Hlaváč CBC Team JAL C 1979
164 Miroslava Košecová Čistý sport JAL Z 1984
163 Kamil Ackermann Axon Sport Team ZAL C 1975
162 Petr Mirovský LAWI Stars - GIANT UAC A 1995
161 Josef Stráník Tesaři Osík MP C 1972
160 Václav Vild SAC Bělá pod Bezdězem UAC D 1967
159 Oldřich Míček Cyklokramo Suchdol n.Odrou SPAC E 1958
158 Jindra Nauš Cykloservis Malát ZAL E 1952
157 Milda Jůza Cykloservis Malát ZAL E 1953
156 Karel Prager CK Vinohradské šlapky UAC D 1963
155 Lenka Jaklová ACS DRAK VRBNO SPAC Z 1992
154 Lenka Hellerová Velosport Favorit Bílina SAL Z 1968 300,-
153 Vlastimil Heller Velosport Favorit Bílina SAL, UAC E 1959 300,-
153 Pavel Petrle Axon sport team ZAL F 1948
152 Josef Kalousek Cykloservis Malát ZAL E 1956
151 Helena Foltová RPR Římov JAL Z 1979
150 Radek Vyleta CK Kramolín ZAL B 1982
149 Klára Zadáková SportRaces Cycling Team UAC Z 1988
148 Miroslav Kouba Šumava Riders JAL E 1960 Čestný člen a sponzor MČR SAC 2020
147 Lucie Radilová HaPe Brno MP Z 1980
146 Michael Baťka Diablo sport Český Krumlov JAL C 2020
145 Jakub Vyplel Author Team Stupno ZAL C 1980
144 Veronika Nováková PRODOLI Racing Team JAL Z 1994
143 Josef Šefl Axon Sport Team ZAL E 1951
142 Karel Buřič Cyklo Kohout Multicar-cb JAL E 1958
141 Pavel Kopáč Axon Sport Team ZAL D 1967
140 Martin Vodák Axon Sport Team ZAL B 1987
139 Lubomír Brusch Sweep Sport Cycling SAL E 1955
138 Josef Růta Axon sport team ZAL C 1976
137 Jiri Cerny Ac Sparta Praha Cycling Academy UAC B 1988
136 Richard Löbl Axon Sport Team ZAL C 1979
135 Václav Kopta Velosport FAVORIT Bílina UAC E 1956
134 Jan Vopat Diablo sport Český Krumlov JAL B 1981
133 Jan Vopat Diablo sport Český Krumlov JAL E 1954
132 Jan Nesčák Cykloservis Malát ZAL D 1967
131 Daniel Carik Cykloservis Malát ZAL C 1975
130 Ondřej Tančouz CK kramolín ZAL B 1985
129 Jaromír Zlámalík Cyklo Jiřička JAL E 1956
128 Tomas Baloun Ck Vinohradske slapky UAC B 1981
127 Marek Vávra Sport-bike Strakonice JAL C 1976
126 Petr Benes UAC C 1979
125 Tomáš Krbec Diablo Český Krumlov JAL D 1969
124 Pavel Kuda Cycling Brno MP D 1969
123 Michal Vlachovský Kolofix UAC B 1987
122 Jan Hrstka Rafkarna IDEA Cycling Team MP A 1994
121 Lukáš Suda CK Kramolín ZAL B 1981
120 Tomáš Malík Sportovní klub MS auto UAC B 1984
119 Miloslav Šustr RICOHIMPROMAT TÁBOR JAL F 1945
118 Miroslav Bárta Cyklo Tým Havířov 1 SPAC E 1954
117 Zbyněk Vejrosta Pells Brno MP E 1955
116 Milan Beránek TJ Sokol Králův Dvůr - Varta UAC B 1981
115 Jana Matlášková Cyklo Jiřička JAL Z 1966
114 Jiří Marek CK Kolokrám SAL E 1957 ubytko - 2os./1noc - 400,-
113 Miroslav Horváth AC SPARTA PRAHA cycling akademie UAC C 1976
112 Josef Fučík Rohozec amulet team UAC E 1954
111 Joshua Davies Rafkarna-IDEA JAL A 1997
110 Lukáš Mitas CT Weber JAL A 1992
109 Tomáš Kotrlík LAWI Stars - GIANT UAC B 1984
108 Radoslav Krummer Slavia Karlovy vary UAC E 1958
107 Klára Filipová Prodoli racing team JAL Z 1995
106 Pavel Vlček KOVO BELFÍN cyklo team ZAL D 1963
105 Stanislav Hájek CSK Markus UAC E 1960
104 Marek Šrejma Axon Sport Team JAL, UAC, ZAL C 1975
103 Jiří Šrejma Axon Sport Team JAL, UAC, ZAL F 1948
102 Josef Krajčík DEXTER Cycling UAC F 1950
101 Martin Pecha KILPI RACING TEAM SPAC C 1971
100 Vlaďka Pechová KILPI RACING TEAM SPAC Z 1973
99 Vladislav Kuběnka Cyklo Stará Ves MP F 1947
98 Aleš Bosák D2mont cycling team MP D 1968 600,- MP
97 Jan Cédl Here To Win UAC B 1981
96 Jáchym Štemberk Ac Sparta Praha cycling UAC A 2000
95 Jaroslav Šenk Silný Team Uničov MP F 1948 ubytko - 2os./2noci
94 Pavel Daněček Loko campagnolo Krnov SPAC E 1951
93 Dominik Horak Rafkarna Idea cycling team UAC A 2001
92 Josef Vejvoda AC Sparta Praha UAC D 1963
91 Petr Baran SK Bagbike SPAC D 1960 ubytko - 2os./2noci
90 Robert Zápotocký CK Kramolín ZAL A 1993
89 Jiří Kříž CYKLOEXTRA CANNONDALE JAL D 1968
88 Ladislav Kohout Cyklo Kohout Multicar-CB JAL E 1958
87 Jiří Pavlík Ostrava SPAC E 1951
86 Jiří Pekarčík Cyklokramo Suchdol SPAC E 1953
85 Tomáš Dohnal Cyklokramo Suchdol nad Odrou SPAC C 1980
84 Jaroslava Dohnalova Loko Campagnolo Krnov SPAC Z 1972 ubytko 3os./3noc
83 Ivana Jaklová CK Hobby Bohumín SPAC Z 1965
82 Jiří Jakl CK Hobby Bohumín SPAC D 1963
81 Antonín Černý Kola Šilhavý ZAL F 1946
80 Oldřich Novotný CT WEBER UAC A 1991
79 Jiri Vrana Tachov ZAL C 1974
78 Luděk Mráz Cykloservis Malát ZAL B 1990
77 Tomáš Mužík Rafkarna IDEA Cycling Team JAL B 1983
76 Jiří Baier AC Sparta Praha cycling akademie UAC B 1984
75 Tomáš Rous Cykloservex-Duratec JAL E 1959
74 Ondřej Rybín Rafkarna IDEA Cycling Team JAL A 1993
73 Miroslav Adamčík Cyklokramo Suchdol nad Odrou SPAC E 1957
72 Vladimír Fišer HaPe Sport Brno MP E 1952
71 Radek Koblic CT Weber JAL A 1993
70 Jiří Hradil FORCE KCK Zlín SPAC B 1986
69 Milan Šimon Cykloservis Malát ZAL E 1952
68 František Feferle Čistý sport JAL D 1961
67 Josef Burgr Markus JAL, UAC E 1952
66 Luboš Růžička JAL E 1959 není zatím v JAL?
65 Jaroslav Plánička Kovo Belfin JAL C 1977
63 Milan Kontúr MIKONT Frenštát p.Radhoštěm SPAC E 1960
62 Tomáš Pacovský Dexter Cykling UAC C 1972
61 Zdenek Peltan Cyklo Jiricka JAL E 1959
60 Miroslav Šváb CYCLING BRNO MP C 1976
59 Robert Ploner RPR Římov JAL C 1977
58 Miroslav Joza Cyklo Kohout Multicar-CB JAL A 1995
57 Josef Koloc KCL Kooperativa-Svijany UAC F 1943
56 Antonín Ježek Affaire Proboštov UAC F 1949
55 Karel Majer Ck Kramolín JAL, ZAL E 1956
54 Jan Klabouch AC Sparta cykl. akademy JAL E 1959
53 David Šulc Dexter Cycling UAC C 1973
52 Jaroslav Jirásek AFFAIRE Proboštov UAC E 1952
51 Karel Krejčí Sweep Chomutov SAL E 1958 není v SAL 2019
50 Tomaš Zezula Bike club Svitavy SPAC C 1980 ubytko - 3os./1noc
49 Milan Miller Tama Královice UAC B 1982
48 Jan Bryxi STARK CYCLING TEAM UAC D 1970 vrátit 600,-
47 David Gotthard Rafkarna IDEA Cycling Team MP C 1976
46 Roman Tuma AC Sparta Praha Cycling Akademie JAL D 1965
45 Jan Jonášek UAC C 1975
44 Kamil Ježek CK Kramolín JAL, ZAL D 1968
43 Ladislav Pelc FORCE KCK Zlín SPAC E 1958
42 Josef Král Kbely cycling team UAC E 1954
41 Petr Zikmund CT WEBER JAL B 1983
40 Zdeněk Drábek DZ BEX CYCLING TEAM SPAC C 1978 ubytko - 4000,- 4os./5nocí
39 Josef Slezák FORCE KCK Zlín SPAC E 1959
38 Miroslav Jiřička Cyklo Jiřička Litvínovice JAL C 1972
37 Michal Hradil FORCE KCK Zlín SPAC B 1987 ubytko - 4os./2noc
36 Jiří Halamka CK Kramolín JAL, ZAL D 1964
35 Jiří Belfín KOVO BELFÍN cyklo team JAL C 1975
34 Tomáš Galuška Force KCK Zlín SPAC D 1970 300,-
33 Karel Schunagel Toi Toi Cykloklub Slaný UAC C 1975
32 Radovan Fojt Bikecentrum Olomouc MP D 1970
31 Michal Dychtl JAL A 1993
30 Dan Střihavka UAC B 1988
29 Vlastik Mlynář ACS DRAK Vrbno SPAC C 1974
28 Jaroslav Rendl Dexter Cycling UAC C 1973
27 Václav Vodička CYCLING BRNO MP C 1972
26 Michael Mullen Cyklotrenink.com UAC D 1966
25 Jiří Tutsch CKKV-Praha UAC E 1960
24 Michal Šmahel Rafkarna IDEA Cycling Team UAC B 1985
23 Karel Vlk CK Kramolín JAL, ZAL C 1980 ubytování 200,-
22 Martin Dvořáček Cycling BRNO JAL C 1971
21 Ladislav Šindelár Stark cycling team UAC C 1976
20 Martin Klícha Rafkarna IDEA Cycling Team UAC B 1988 600?
19 Michal Rydval AC SPARTA UAC C 1974
18 Jana Milec Jiřincová JAL Z 1986
17 Pavel Lehocký GS cyklo team Jistebnice JAL A 1997
16 Jan Chudý SPAC C 1978 včetně ubytování
15 Aleš Němeček PROMPT 2 Servis JAL A 1991
14 Bohumil Matoušek CK JAL, ZAL D 1970
13 Iveta Randová CK Kramolín JAL, ZAL Z 1972
12 Pavel Kremla JK Alika MP E 1960 není v MP 2019?
11 Jiří Voráček CK Kramolín JAL, ZAL C 1979
10 Jan Mlynář Cyklo Jiřička JAL B 1988
9 Richard Vlasák ToiToi cykloklub Slaný UAC D 1968
8 Vladimír Novák Hůrka JAL C 1972
7 David Horký RC-H 1919 Nürnberg JAL C 1973
6 Radek Plechata Velo club Tábor JAL C 1977
5 Alexander Fritz JAL A 1989
4 Bedřich Průcha Bikeheart JAL C 1973
3 Ivo Strnad CKKV Praha JAL, UAC D 1964
2 Karel Juráň Diablo sport Český Krumlov JAL C 1974
1 Pavel Jelínek KC Slavia Praha JAL B 1984