Jihočeská amatérská liga
přihlásit registrovat

Aktuality - Choustník Race 2023

25. 5. 2023
Ahoj závodníci, závod Choustník Race 2023 se nám blíží, a protože letos máme pár změn a komplikací, zasílám důležité informace před startem:

Nová trasa, nové místo startu:

Nově startujeme přímo na náměstí v Choustníku, kde v případě příznivých povětrnostních podmínek bude probíhat registrace a veškeré doplňkové akce (horká čokoláda zdarma, kafe, zákusky, soutěže, vyhlášení a tak…)

Trasa závodu se nám lehce změnila – nově zajíždíme až do Černovic (pamětníci vědí, dřív se tak jezdilo)

Nebezpečná místa:

Nebezpečný je každý průjezd obcí, kde nevíte, co vyjede z jakých vrat. Bohužel nejnebezpečnější místo na trati (sjezd do Nuzbel – na 7.km) se nám ještě zkomplikoval semaforem (na trase ale žádná překážka není). Semafor bude otočen, a dopravu budou řídit profesionálové z firmy JANEV. Prosím přesto velkou obezřetnost při průjezdu Nuzbelema a hlavně nepřejíždění do protisměru!!!! Jedeme za provozu a musíme dodržovat pravidla silničního provozu. Jako každoročně máme doprovod PČR, ale nejsme schopni úplně eliminovat provoz v protisměru.

Nově pojedeme na dva balíky, tak to by mělo lehce pomoci, že nebudeme v tak velkém počtu v hlavním poli.

Doprovodný program:

Jako každý rok, pro každého předem zaplaceného závodníka (do středy 24.5.!!!) bude připraveno po závodě jídlo zdarma, nějaká ta napečená dobrota, horká čokoláda a kafe. Ze svých standardů neustupujeme

Za realizační tým se na vás 28.5.2023 těším.

Radek Plechata
Registrace: www.maraton.cz
Info: https://bikegroup.webnode.cz/…e-choustnik/

679