Mistrovství SAC ČR 2014 v časovce jednotlivců

sobota, 19. červenec 2014

Mistrovství SAC ČR 2014 v časovce jednotlivců
Čas startu:

12,00 hodin (kat. Ž, J, E, D, C, B, A). Pořadí účastníků na startu se bude řídit podle nalosování v příslušné kategorii, závodníci startují v intervalu 1 minuty.

Pořadatel:

SAK Lenora o.s.

Místo konání:

Šumavské Hoštice

Ředitel závodu:

Robert Sedlecký ml.
723 720 559
sak.lenora@centrum.cz , murin@centrum.cz

Přihlášky:

POZOR – do závodu je nutné se registrovat předem nejpozději do 15. 7. 2014 na této oficiální adrese SAC ČR = http://www.saccr.cz/prihlaska/

Prezentace:

Šumavské Hoštice – Obecní Úřad
19.7.2014 od 8,00 hodin do 12,00 hodin

Startovné:

V rámci registrace předem 150 Kč / na místě 300 Kč / příchozí 300 Kč

Startují:

A, B, C, D, E, J, Ž + příchozí

Trať závodu:

start a cíl závodu: Šumavské Hoštice – před Obecním úřadem
trasa: Šumavské Hoštice – Machův Mlýn – Trpín – Chlístov – Kratušín – Drslavice –
Škarez – Šumavské Hoštice

Délka trati:

13km pro všechny kategorie

Mechanická vozidla:

Doprovodná vozidla jsou zakázána!!

Vyhlášení:

V prostoru startu a cíle 30 minut po dojezdu posledního závodníka do cíle závodu

Ceny:

1.-3.místo v kategorii A, B, C, D, E, J a Z, vítězové jednotlivých kategorií budou vyhlášeni jako mistři SAC ČR v časovce jednotlivců a získají dres určený pro mistra na rok 2014.

Upozornění:

Jízda „v háku“ je zakázána a trestá se diskvalifikací, předjížděný jezdec je povinen okamžitě po předstižení vytvořit odstup 10 metrů.

Diskvalifikací se rovněž trestá jízda „v háku“ za nesoutěžícím cyklistou nebo dopravním prostředkem, dále i „koučování“ na trati nesoutěžícím cyklistou nebo z doprovodného vozidla.

Popojíždění po trati během závodů se trestá diskvalifikací.

Stupně vítězů
A-AP
Nežerka Václav
Matula Lukáš
Somr Michael

1. Nežerka Václav (LAWI - Author Team)
2. Matula Lukáš (Force KCK Zlín)
3. Somr Michael (LAWI - Author Team)
B-BP
Novák Petr
Šváb Miroslav
Blinka Luděk

1. Novák Petr (LAWI - Author Team)
2. Šváb Miroslav (CYCLING BRNO)
3. Blinka Luděk (Cyklo MXM Hulín)
C-CP
Ježek Jiří

1. Ježek Jiří (DAS - Duratec)
2. Cirkl Petr (Velo Club Cirkl Č.Budějovice)
3. Jiřička Miroslav (Cyklo Jiřička)
D-DP
Moravčík Zdeněk
Prager Karel
Boštík Jiří

1. Moravčík Zdeněk (SK ORBEA CZECH MASTERS)
2. Prager Karel (CK Vinohradské Šlapky)
3. Boštík Jiří (PRESTIGE CYKLING TEAM)
E-EP
Burgr Josef
Kasal Jiří
Masný Milan

1. Burgr Josef (CSK Markus)
2. Kasal Jiří (KC KOOPERATIVA - SVIJANY)
3. Masný Milan (Racing Olešná)
Z-ZP
Neckářová Zuzana
Doležalová Hana
Třasáková Ladislava

1. Neckářová Zuzana (Alltraining.cz)
2. Doležalová Hana (Varta - Sokol Králův Dvůr)
3. Třasáková Ladislava (CYKLOPROFI HOLICE)
M4-M4P
Kubičík Filip
Jurčka Jiří
Jurča Karel

1. Kubičík Filip (Cyklistika pro všechny Krnov)
2. Jurčka Jiří (Polabští Cyklisté a.s.)
3. Jurča Karel (KL sport Most)
M3-M3P
Tvrz Matěj
Markovec Roman

1. Tvrz Matěj (Dexter BSK racing)
2. Šmejkal Patrik Jakub (Cyklo Team WEBER)
3. Markovec Roman (Specialized Vimperk MTB)

kompletní výsledky