JAL 2016

Bílsko

silniční závod
datum: 29.05.2016
www.jalcyklo.cz

Výsledková listina - jednotlivci
Poř. Poř. kat. St. č. Jméno Sportovní klub Kat. Balík Čas / body Ztráta Body
S1 + S2
1 1 A 225 Novotný Oldřich Cyklo Team WEBER A S1 1:44:05 150
2 1 M4 126 Klabouch Petr Velo Club Cirkl Č. Budějovice M4 S1 1:44:05 - 00:00
3 1 B 310 Pivoňka Václav SB Cyklo Olympia B S1 1:44:36 - 00:31 145
4 1 C 426 Kříž Martin Velo club Tábor C S2 1:44:47 - 00:42 150
5 2 B 351 Voráček Jiří CK Kramolín B S1 1:45:46 - 01:41
6 2 A 252 Svoboda Vladimír CK Kramolín A S1 1:45:48 - 01:43
7 1 D 501 Pechouš Miroslav SB Cyklo Olympia D S2 1:45:54 - 01:49 145
8 3 B 361 Bouška Vladimír AXON sport team B S1 1:45:58 - 01:53
9 3 A 221 Bouša Jiří Velo club Tábor A S1 1:45:59 - 01:54 141
10 2 C 457 Horký David RC HERPERZDOR C S2 1:45:59 - 01:54
11 4 B 315 Průcha Bedřich Velo Club Cirkl Č. Budějovice B S1 1:46:01 - 01:56 138
12 3 C 409 Beneš Martin Cyklo Team WEBER C S2 1:46:02 - 01:57 141
13 5 B 350 Löbl Richard Axon sport team B S1 1:46:04 - 01:59
14 6 B 364 Soušek Karel CK Vinohradské šlapky B S1 1:46:09 - 02:04
15 2 M4 129 Honzák David ČEZ Cykloteam Tábor M4 S1 1:46:12 - 02:07
16 4 A 214 Holan Petr Cyklo Team WEBER A S1 1:46:15 - 02:10 136
17 7 B 309 Plechata Radek Velo club Tábor B S1 1:46:17 - 02:12 135
18 4 C 400 Juráň Karel Diablo sport Český Krumlov C S2 1:46:22 - 02:17 138
19 1 M3 127 Doležal Adam ČEZ Cykloteam Tábor M3 S2 1:46:27 - 02:22
20 5 C 420 Míka Oldřich Galaxy Cyklo Švec C S2 1:46:34 - 02:29 136
21 6 C 417 Jehně Václav Kola BSP Planá nad Luž. C S2 1:49:45 - 05:40 135
22 5 A 210 Gramblička Matouš Cyklo Team WEBER A S1 1:49:56 - 05:51 134
23 7 C 452 Ackermann Kamil Axon sport team C S2 1:50:08 - 06:03
24 2 D 557 Koprnický Kamil Axon sport team D S2 1:50:08 - 06:03
25 8 B 307 Jochmann Michal Diablo sport Český Krumlov B S1 1:50:13 - 06:08 133
26 9 B 356 Nekut Karel CT Kardašova Řečice B S1 1:50:13 - 06:08
27 8 C 459 Pospíšil Petr Axon sport team C S2 1:50:14 - 06:09
28 10 B 362 Čechura Petr Axon sport team B S1 1:50:16 - 06:11
29 9 C 454 Pospíšil Jan Pytlov C S2 1:50:18 - 06:13
30 11 B 324 Zikmund Petr Cyklo Team WEBER B S1 1:50:19 - 06:14 132
31 10 C 458 Postránský Jan Sportcycling Mariánské L. C S2 1:50:19 - 06:14
32 3 D 512 Jan Luboš České Budějovice D S2 1:50:30 - 06:25 134
33 4 D 552 Halamka Jiří ZČE Plzeň D S2 1:50:30 - 06:25
34 6 A 215 Zástava Pavel Bike team Vodňany A S1 1:50:31 - 06:26 131
35 7 A 206 Eremka Petr Cycling Team Basso A S1 1:50:31 - 06:26 130
36 8 A 224 Mařík Tomáš BMC CZ Racing Team A S1 1:50:32 - 06:27 129
37 9 A 202 Valenta Michal Cyklo Jiřička A S1 1:50:41 - 06:36 128
38 12 B 360 Sokol Martin Axon sport team B S1 1:50:46 - 06:41
39 5 D 554 Janko Emil CK Banská Bystrica D S2 1:50:54 - 06:49
40 13 B 359 Lazur Luděk Sport Mariánské Lázně B S1 1:50:55 - 06:50
41 11 C 407 Jiřička Miroslav Cyklo Jiřička C S2 1:51:28 - 07:23 133
42 12 C 411 Baťka Michael Diablo sport Český Krumlov C S2 1:51:54 - 07:49 132
43 3 M4 128 Burgstallar Jan ČEZ Cykloteam Tábor M4 S1 1:53:06 - 09:01
44 6 D 508 Feferle František Velo Club Cirkl Č. Budějovice D S2 1:56:27 - 12:22 131
45 10 A 217 Vlášek Josef Diablo sport Český Krumlov A S1 1:56:34 - 12:29 127
46 7 D 510 Schwarz Karel Cyklo Kohout D S2 1:56:48 - 12:43 130
47 14 B 358 Viktora Jan SB Cyklo Olympia B S1 1:56:59 - 12:54
48 13 C 401 Kocian Aleš Cyklo Kohout C S2 1:57:10 - 13:05 129
49 4 M4 102 Sadílek Jiří Cyklo Team WEBER M4 S1 1:57:11 - 13:06 126
50 1 E 628 Majer Karel CK Kramolín E S2 1:57:12 - 13:07
51 14 C 405 Švadlena Petr Velo club Tábor C S2 1:57:12 - 13:07 128
52 15 C 156 Ištok Rostislav Strakonice C S2 1:57:13 - 13:08
53 16 C 460 Pivec Vlastislav BS JOMA J. Hradec C S2 1:57:18 - 13:13
54 8 D 507 Dvořák Pepa Kola BSP Planá nad Luž. D S2 1:57:20 - 13:15 127
55 9 D 556 Blažek Jiří Sportcycling Mariánské L. D S2 1:57:26 - 13:21
56 11 A 250 Ráb Jaroslav CK Kramolín A S1 1:57:28 - 13:23
57 2 E 605 Benhák Ladislav Cyklo Kohout E S2 1:57:36 - 13:31 126
58 12 A 213 Kudlák Tomáš Bike team Vodňany A S1 1:57:53 - 13:48 125
59 10 D 558 Klabouch st. Jan AC Sparta Praha B D S2 1:58:13 - 14:08
60 17 C 425 Dvořák Petr Velo Dvořák C S2 1:58:30 - 14:25
61 18 C 403 Krbec Tomáš Diablo sport Český Krumlov C S2 1:58:35 - 14:30 125
62 13 A 251 Dyrczyk Jan CK Kramolín A S1 2:00:12 - 16:07
63 19 C 408 Krátký Vladan Cyklo Jiřička C S2 2:00:15 - 16:10 124
64 2 M3 177 Arlt Karel G.Benedikt Švec CT Želeč M3 S2 2:03:12 - 19:07
65 15 B 319 Vopat Jan Diablo sport Český Krumlov B S1 2:03:45 - 19:40 124
66 20 C 455 Valečka Milan CK Kramolín C S2 2:04:14 - 20:09
67 21 C 404 Zobal Petr AC Křešice C S2 2:05:26 - 21:21 123
68 22 C 427 Kloub Martin Trauma CB C S2 2:06:38 - 22:33 122
69 11 D 520 Buřič Karel Cyklo Kohout D S2 2:06:58 - 22:53 121
70 12 D 509 Boháč Zdeněk Kola BSP Planá nad Luž. D S2 2:07:05 - 23:00 120
71 3 E 631 Kalousek Josef CK Kramolín E S2 2:07:09 - 23:04
72 13 D 553 Šíma Miroslav Kola Ramala Muška D S2 2:07:20 - 23:15
73 14 D 559 Zelený Jaroslav Cykloservis Malát D S2 2:07:38 - 23:33
74 16 B 357 Skopeček Michal Věším B S1 2:08:57 - 24:52
75 5 M4 100 Šmejkal Patrik Jakub Velo club Tábor M4 S1 2:09:19 - 25:14 123
76 23 C 461 Stárek Martin SBC Cyklo Olympia C S2 2:09:36 - 25:31
77 15 D 551 Švajcr Miroslav CK Kramolín D S2 2:11:11 - 27:06
78 17 B 314 Beneš Jan Trauma CB B S1 2:11:18 - 27:13 122
79 24 C 462 Smaha Karel Cykloservis Malát C S2 2:11:18 - 27:13
80 4 E 610 Krejčí Václav Cyklo Kohout E S2 2:11:20 - 27:15 119
81 16 D 500 Peltan Zdeněk Cyklo Jiřička D S2 2:11:22 - 27:17 118
82 5 E 629 Šefl Josef Kola Ramala Muška E S2 2:11:27 - 27:22
83 1 Z 678 Randová Iveta Kola Ramala Muška Z S2 2:11:42 - 27:37
84 25 C 419 Plachý Jan Cyklo Team WEBER C S2 2:12:15 - 28:10 117
85 6 E 608 Zlámalík Jaromír Cyklo Jiřička E S2 2:12:25 - 28:20 116
86 18 B 353 Tančouz Ondřej SB Cyklo Olympia B S1 2:14:39 - 30:34
87 19 B 316 Dohnal Pavel Trauma CB B S1 2:16:14 - 32:09 121
88 20 B 311 Látal Pavel Trauma CB B S1 2:28:58 - 44:53 120
89 26 C 402 Kříž Jiří Cykloextra cannondale team C S2 - 1 kolo 115
90 7 E 626 Etlik Josef Sokol Blatná E S2 - 1 kolo
91 27 C 463 Neščák Ján Cykloservis Jan Malát C S2 - 1 kolo
92 2 Z 659 Zemanová Zuzana CK RBB INVEST J. Hradec Z S2 - 1 kolo 114
93 3 Z 655 Kostková Pavla Marathon CZ Z S2 - 1 kolo 113
94 28 C 421 Dvořák Svatopluk Marathon CZ C S2 - 1 kolo 112
95 4 Z 660 Brehovská Lenka Bike team Vodňany Z S2 - 1 kolo 111
96 21 B 317 Hyka Daniel Trauma CB B S1 - 1 kolo 119
97 8 E 632 Honomichl Vladimír Kola Šilhavý E S2 - 1 kolo
98 9 E 630 Lacina Jiří CK Kramolín E S2 - 1 kolo
99 10 E 600 Vopat st. Jan Diablo sport Český Krumlov E S2 - 1 kolo 110
100 17 D 555 Kobylka Petr STAVMAL Klatovy D S2 - 1 kolo
101 5 Z 676 Kučerová J CK Kramolín Z S2 - 1 kolo
102 11 E 633 Černý Antonín Kola Šilhavý E S2 - 2 kola
DNF 216 Mlynář Jan Trauma CB A S1 DNF 0
Výsledková listina - TÝMY
Poř. Sportovní klub #3 #2 #1 Body
 
1 Cyklo Team WEBER 136 + 141 + 150 427
2 Velo club Tábor 135 + 141 + 150 426
3 Diablo sport Český Krumlov 132 + 133 + 138 403
4 Cyklo Kohout 126 + 129 + 130 385
4 Cyklo Jiřička 124 + 128 + 133 385
6 Kola BSP Planá nad Luž. 120 + 127 + 135 382
7 Bike team Vodňany 111 + 125 + 131 367
8 Trauma CB 121 + 122 + 122 365
9 SB Cyklo Olympia 145 + 145 290
10 Velo Club Cirkl Č. Budějovice 131 + 138 269
11 Marathon CZ 112 + 113 225
12 Galaxy Cyklo Švec 136 136
13 České Budějovice 134 134
14 Cycling Team Basso 130 130
15 BMC CZ Racing Team 129 129
16 AC Křešice 123 123
17 Cykloextra cannondale team 115 115
18 CK RBB INVEST J. Hradec 114 114