JAL 2016

Kájovská časovka

časovka jednotlivců
datum: 17.04.2016
www.jalcyklo.cz

Výsledková listina - jednotlivci
Poř. Poř. kat. St. č. Jméno Sportovní klub Kat. Balík Čas / body Ztráta Body
S1 + S2
Délka: 14 km Prům. rychl.: 43,3 km/h
1 1 D 501 Pechouš Miroslav SB Cyklo Olympia D S2 19:24 150
2 1 A 250 Kos Pavel IVT A S1 19:31 - 00:07
3 1 B 315 Průcha Bedřich Velo Club Cirkl Č. Budějovice B S1 19:40 - 00:16 150
4 1 C 407 Jiřička Miroslav Cyklo Jiřička C S2 20:00 - 00:36 145
5 2 B 351 Tomeček Zdeněk GS cyklo team Jistebnice B S1 20:04 - 00:40
6 2 C 426 Kříž Martin Velo club Tábor C S2 20:08 - 00:44 141
7 2 D 518 Roučka Ladislav SB Cyklo Olympia D S2 20:24 - 01:00 138
8 3 C 400 Juráň Karel Diablo sport Český Krumlov C S2 20:36 - 01:12 136
9 3 B 307 Jochmann Michal Diablo sport Český Krumlov B S1 20:38 - 01:14 145
10 2 A 202 Valenta Michal Cyklo Jiřička A S1 20:38 - 01:14 141
11 3 A 215 Zástava Pavel Bike team Vodňany A S1 20:59 - 01:35 138
12 3 D 508 Feferle František Velo Club Cirkl Č. Budějovice D S2 21:11 - 01:47 135
13 4 B 301 Rotbauer Tomáš Cyklo Team WEBER B S1 21:15 - 01:51 136
14 4 C 411 Baťka Michael Diablo sport Český Krumlov C S2 21:17 - 01:53 134
15 5 B 309 Plechata Radek Velo club Tábor B S1 21:21 - 01:57 135
16 4 A 210 Gramblička Matouš Cyklo Team WEBER A S1 21:24 - 02:00 134
17 5 C 420 Míka Oldřich Galaxy Cyklo Švec C S2 21:26 - 02:02 133
18 5 A 211 Řežáb Martin MTB Junior Team České Spořitelny A S1 21:29 - 02:05 133
19 6 A 230 Vondrášek Jakub CK RBB INVEST J. Hradec A S1 21:55 - 02:31 132
20 6 C 403 Krbec Tomáš Diablo sport Český Krumlov C S2 22:00 - 02:36 132
21 7 A 206 Eremka Petr Cycling Team Basso A S1 22:04 - 02:40 131
22 6 B 350 Tichý Václav Dům barev Č. Krumlov B S1 22:10 - 02:46
23 7 B 319 Vopat Jan Diablo sport Český Krumlov B S1 22:10 - 02:46 130
24 4 D 522 Zrnečko Michal Diablo sport Český Krumlov D S2 22:20 - 02:56 131
25 7 C 458 Bílý Pavel Čenkov C S2 22:38 - 03:14
26 8 C 425 Dvořák Petr Velo Dvořák C S2 22:45 - 03:21
27 1 E 605 Benhák Ladislav Cyklo Kohout E S2 22:53 - 03:29 130
28 8 A 213 Kudlák Tomáš Bike team Vodňany A S1 22:59 - 03:35 129
29 9 C 408 Krátký Vladan Cyklo Jiřička C S2 23:04 - 03:40 129
30 8 B 300 Vaněček Michael SB Cyklo Olympia B S1 23:06 - 03:42 128
31 10 C 454 Chavík Petr Děti Kleti C S2 23:15 - 03:51
32 5 D 510 Schwarz Karel Cyklo Kohout D S2 23:18 - 03:54 128
33 11 C 405 Švadlena Petr Velo club Tábor C S2 23:26 - 04:02 127
34 6 D 551 Korbel Karel Děti Kleti D S2 23:32 - 04:08
35 7 D 520 Buřič Karel Cyklo Kohout D S2 23:32 - 04:08 126
36 9 A 251 Mičan František Dům barev Č. Krumlov A S1 23:32 - 04:08
37 12 C 452 Havlíček Marek Děti Kleti C S2 23:38 - 04:14
38 13 C 421 Dvořák Svatopluk Marathon CZ C S2 23:39 - 04:15 125
39 14 C 402 Kříž Jiří Cykloextra cannondale team C S2 23:41 - 04:17 124
40 15 C 456 Čížek František Č. Krumlov C S2 23:47 - 04:23
41 9 B 322 Pivoňka Petr Diablo sport Český Krumlov B S1 23:50 - 04:26 127
42 2 E 600 Vopat st. Jan Diablo sport Český Krumlov E S2 23:50 - 04:26 123
43 3 E 609 Labanc Štefan Cykloservex-Medila E S2 23:58 - 04:34 122
44 10 A 207 Kaska Václav CBC team A S1 24:01 - 04:37 126
45 16 C 404 Zobal Petr AC Křešice C S2 24:05 - 04:41 121
46 8 D 507 Dvořák Pepa Kola BSP Planá nad Luž. D S2 24:11 - 04:47 120
47 10 B 310 Pivoňka Václav SB Cyklo Olympia B S1 24:11 - 04:47 125
48 17 C 424 Gaier Jindřich Cyklo Team WEBER C S2 24:25 - 05:01 119
49 1 M4 100 Šmejkal Patrik Jakub Velo club Tábor M4 S1 24:28 - 05:04 124
50 9 D 503 Slabý Josef Galaxy Cyklo Švec D S2 24:32 - 05:08 118
51 4 E 603 Šustr Miloslav RICOHIMPROMAT TÁBOR z.s. E S2 24:34 - 05:10 117
52 5 E 608 Zlámalík Jaromír Cyklo Jiřička E S2 24:52 - 05:28 116
53 18 C 457 Študlar Jaroslav Prachatice C S2 24:55 - 05:31
54 11 B 306 Fouček Petr SB Cyklo Olympia B S1 24:59 - 05:35 123
55 19 C 455 Novák Vladimír GS Cyklo Jistebnice C S2 25:00 - 05:36
56 1 Z 653 Matlášková Jana Cyklo Jiřička Z S2 25:14 - 05:50 115
57 20 C 419 Plachý Jan Cyklo Team WEBER C S2 25:33 - 06:09 114
58 10 D 517 Jiřík Zdeněk Bike sport Mohelnice D S2 25:39 - 06:15 113
59 2 Z 655 Kostková Pavla Marathon CZ Z S2 25:41 - 06:17 112
60 3 Z 658 Kozáková Lucie CBC team Z S2 25:45 - 06:21 111
61 6 E 610 Krejčí Václav Cyklo Kohout E S2 25:56 - 06:32 110
62 11 D 502 Kohout Ladislav Cyklo Kohout D S2 26:03 - 06:39 109
63 4 Z 660 Brehovská Lenka Bike team Vodňany Z S2 26:21 - 06:57 108
64 5 Z 676 Nováková Nikola GS Cyklo Jistebnice Z S2 26:44 - 07:20
65 12 B 311 Látal Pavel Trauma CB B S1 26:52 - 07:28 122
66 6 Z 677 Adámková Dana Diablo sport Č. Krumlov Z S2 28:01 - 08:37
67 21 C 422 Kubovský Luboš Velo club Tábor C S2 28:11 - 08:47 107
68 7 E 601 Klíma Václav Cyklo Velešín E S2 29:44 - 10:20 106
Výsledková listina - TÝMY
Poř. Sportovní klub #3 #2 #1 Body
 
1 SB Cyklo Olympia 128 + 138 + 150 416
2 Cyklo Jiřička 129 + 141 + 145 415
2 Diablo sport Český Krumlov 134 + 136 + 145 415
4 Velo club Tábor 127 + 135 + 141 403
5 Cyklo Team WEBER 119 + 134 + 136 389
6 Cyklo Kohout 126 + 128 + 130 384
7 Bike team Vodňany 108 + 129 + 138 375
8 Velo Club Cirkl Č. Budějovice 135 + 150 285
9 Galaxy Cyklo Švec 118 + 133 251
10 Marathon CZ 112 + 125 237
10 CBC team 111 + 126 237
12 MTB Junior Team České Spořitelny 133 133
13 CK RBB INVEST J. Hradec 132 132
14 Cycling Team Basso 131 131
15 Cykloextra cannondale team 124 124
16 Trauma CB 122 122
16 Cykloservex-Medila 122 122
18 AC Křešice 121 121
19 Kola BSP Planá nad Luž. 120 120
20 RICOHIMPROMAT TÁBOR z.s. 117 117
21 Bike sport Mohelnice 113 113
22 Cyklo Velešín 106 106