JAL 2016

MILEVSKÉ OKRUHY

silniční závod
datum: 01.05.2016
www.jalcyklo.cz

Výsledková listina - jednotlivci
Poř. Poř. kat. St. č. Jméno Sportovní klub Kat. Balík Čas / body Ztráta Body
S1 + S2
1 1 A 212 Smola Lukáš Galaxy Cyklo Švec A S1 150
2 2 A 214 Holan Petr Cyklo Team WEBER A S1 145
3 3 A 225 Novotný Oldřich Cyklo Team WEBER A S1 141
4 1 B 310 Pivoňka Václav SB Cyklo Olympia B S1 138
5 4 A 257 Koblic Radek ČEZ Cykloteam Tábor A S1
6 1 D 501 Pechouš Miroslav SB Cyklo Olympia D S2 150
7 5 A 210 Gramblička Matouš Cyklo Team WEBER A S1 136
8 1 C 407 Jiřička Miroslav Cyklo Jiřička C S2 145
9 6 A 254 Kos Pavel IVT A S1
10 2 B 315 Průcha Bedřich Velo Club Cirkl Č. Budějovice B S1 135
11 3 B 354 Brabec Daniel TJ Spartak Třebíč B S1
12 2 C 409 Beneš Martin Cyklo Team WEBER C S2 141
13 7 A 256 Hořejší Josef Author Team Stupno A S1
14 8 A 202 Valenta Michal Cyklo Jiřička A S1 134
15 4 B 309 Plechata Radek Velo club Tábor B S1 133
16 5 B 358 Tomeček Zdeněk GS cyklo team Jistebnice B S1
17 3 C 426 Kříž Martin Velo club Tábor C S2 138
18 6 B 357 Havel Josef Statika JSKK B S1
19 9 A 221 Bouša Jiří Velo club Tábor A S1 132
20 4 C 400 Juráň Karel Diablo sport Český Krumlov C S2 136
21 5 C 420 Míka Oldřich Galaxy Cyklo Švec C S2 135
22 6 C 452 Zavadil Libor Velo Dvořák C S2
23 7 B 351 Bambula Stanislav ČEZ Cykloteam Tábor B S1
24 8 B 324 Zikmund Petr Cyklo Team WEBER B S1 131
25 9 B 300 Vaněček Michael SB Cyklo Olympia B S1 130
26 10 B 359 Doubek Miloš Čistý sport B S1
27 10 A 230 Vondrášek Jakub CK RBB INVEST J. Hradec A S1 129
28 7 C 417 Jehně Václav Kola BSP Planá nad Luž. C S2 134
29 11 A 206 Eremka Petr Cycling Team Basso A S1 128
30 2 D 518 Roučka Ladislav SB Cyklo Olympia D S2 133
31 3 D 510 Schwarz Karel Cyklo Kohout D S2 132
32 4 D 512 Jan Luboš České Budějovice D S2 131
33 5 D 552 Hadrda Jiří D S2
34 12 A 208 Pavlík Václav CK RBB INVEST J. Hradec A S1 127
35 13 A 209 Tuček Jan CK RBB INVEST J. Hradec A S1 126
36 11 B 353 Sýkora Jindřich Milevsko B S1
37 8 C 405 Švadlena Petr Velo club Tábor C S2 130
38 9 C 454 Grym Martin Triatlon klub Nadějkov C S2
39 14 A 217 Vlášek Josef Diablo sport Český Krumlov A S1 125
40 6 D 508 Feferle František Velo Club Cirkl Č. Budějovice D S2 129
41 10 C 404 Zobal Petr AC Křešice C S2 128
42 7 D 507 Dvořák Pepa Kola BSP Planá nad Luž. D S2 127
43 11 C 425 Dvořák Petr Velo Dvořák C S2
44 12 B 319 Vopat Jan Diablo sport Český Krumlov B S1 124
45 13 B 356 Pejša Jiří B S1
46 8 D 51 Klabouch Jan AC Sparta Praha D S2
47 1 M4 100 Šmejkal Patrik Jakub Velo club Tábor M4 S1 123
48 12 C 408 Krátký Vladan Cyklo Jiřička C S2 126
49 13 C 401 Kocian Aleš Cyklo Kohout C S2 125
50 9 D 520 Buřič Karel Cyklo Kohout D S2 124
51 14 C 427 Kloub Martin Trauma CB C S2 123
52 2 M4 102 Sadílek Jiří Cyklo Team WEBER M4 S1 122
53 15 C 402 Kříž Jiří Cykloextra cannondale team C S2 122
54 15 A 207 Kaska Václav CBC team A S1 121
55 1 Z 653 Matlášková Jana Cyklo Jiřička Z S2 -1 okruh 121
56 16 C 424 Gaier Jindřich Cyklo Team WEBER C S2 -1 okruh 120
57 10 D 500 Peltan Zdeněk Cyklo Jiřička D S2 -1 okruh 119
58 1 E 608 Zlámalík Jaromír Cyklo Jiřička E S2 -1 okruh 118
59 2 Z 677 Nováková Nikola GS Cyklo Jistebnice Z S2 -1 okruh
60 2 E 610 Krejčí Václav Cyklo Kohout E S2 -1 okruh 117
61 14 B 317 Hyka Daniel Trauma CB B S1 -1 okruh 120
62 3 Z 659 Zemanová Zuzana CK RBB INVEST J. Hradec Z S2 -1 okruh 116
63 15 B 311 Látal Pavel Trauma CB B S1 -1 okruh 119
64 3 E 600 Vopat st. Jan Diablo sport Český Krumlov E S2 -1 okruh 115
65 4 Z 678 Kubů Pavlína GS Cyklo Jistebnice Z S2 -1 okruh
66 16 A 258 Šejna Roman STS Praha A S1 -1 okruh
DNF 216 Mlynář Jan Trauma CB A S1 DNF 0
DNF 314 Beneš Jan Trauma CB B S1 DNF 0
DNF 316 Dohnal Pavel Trauma CB B S1 DNF 0
DNF 455 Bílý Pavel Čenkov C S2 DNF
DNF 521 Růžička Jan Cyklo Třeboň D S2 DNF 0
DNF 658 Kozáková Lucie CBC team Z S2 DNF 0
Výsledková listina - TÝMY
Poř. Sportovní klub #3 #2 #1 Body
 
1 Cyklo Team WEBER 141 + 141 + 145 427
2 SB Cyklo Olympia 133 + 138 + 150 421
3 Cyklo Jiřička 126 + 134 + 145 405
4 Velo club Tábor 132 + 133 + 138 403
5 Diablo sport Český Krumlov 124 + 125 + 136 385
6 CK RBB INVEST J. Hradec 126 + 127 + 129 382
7 Cyklo Kohout 124 + 125 + 132 381
8 Trauma CB 119 + 120 + 123 362
9 Galaxy Cyklo Švec 135 + 150 285
10 Velo Club Cirkl Č. Budějovice 129 + 135 264
11 Kola BSP Planá nad Luž. 127 + 134 261
12 České Budějovice 131 131
13 Cycling Team Basso 128 128
13 AC Křešice 128 128
15 Cykloextra cannondale team 122 122
16 CBC team 0 121 121
17 Cyklo Třeboň 0 0