JAL 2016

Velká cena Cyklo Macner, Strakonice

silniční závod
datum: 15.05.2016
www.jalcyklo.cz

Výsledková listina - jednotlivci
Poř. Poř. kat. St. č. Jméno Sportovní klub Kat. Balík Čas / body Ztráta Body
A + B + M4 + PŘÍ + ŠUAC
Délka: 73 KM
1 1 A 225 Novotný Oldřich Cyklo Team WEBER A S1 2:07:20 150
2 1 PŘÍ 12 Sedláček Vojtěch CK Příbram PŘÍ 2:07:30 - 00:10
3 2 PŘÍ 9 Novák Jan ČEZ Cykloteam Tábor PŘÍ 2:08:55 - 01:35
4 3 PŘÍ 6 Bakus Tomáš ČEZ Cykloteam Tábor PŘÍ 2:09:20 - 02:00
5 4 PŘÍ 4 Špiroch Martin Puskinak.cz PŘÍ 2:11:01 - 03:41
6 2 A 212 Smola Lukáš Galaxy Cyklo Švec A S1 2:11:33 - 04:13 145
7 1 ŠUAC 301š Voráček Jiří CK Kramolín ŠUAC 2:12:20 - 05:00
8 1 B 315 Průcha Bedřich Velo Club Cirkl Č. Budějovice B S1 2:12:30 - 05:10 141
9 3 A 211 Řežáb Martin MTB Junior Team České Spořitelny A S1 2:15:00 - 07:40 138
10 5 PŘÍ 8 Burgstaller Jan ČEZ Cykloteam Tábor PŘÍ 2:15:01 - 07:41
11 2 ŠUAC 310š Soušek Karel CK Vinohradské šlapky ŠUAC 2:15:03 - 07:43
12 2 B 310 Pivoňka Václav SB Cyklo Olympia B S1 2:15:05 - 07:45 136
13 3 ŠUAC 305š Bouška Vladimír AXON sport team ŠUAC 2:15:07 - 07:47
14 6 PŘÍ 7 Honzák David ČEZ Cykloteam Tábor PŘÍ 2:15:09 - 07:49
15 7 PŘÍ 5 Pileček Jakub ČS Specialized PŘÍ 2:15:12 - 07:52
16 4 A 202 Valenta Michal Cyklo Jiřička A S1 2:15:14 - 07:54 135
17 4 ŠUAC 201š Svoboda Vladimír CK Kramolín ŠUAC 2:15:22 - 08:02
18 3 B 309 Plechata Radek Velo club Tábor B S1 2:15:26 - 08:06 134
19 5 ŠUAC 317š Löbl Richard Axon sport team ŠUAC 2:19:35 - 12:15
20 5 A 210 Gramblička Matouš Cyklo Team WEBER A S1 2:20:00 - 12:40 133
21 4 B 324 Zikmund Petr Cyklo Team WEBER B S1 2:20:20 - 13:00 132
22 6 A 221 Bouša Jiří Velo club Tábor A S1 2:21:00 - 13:40 131
23 5 B 300 Vaněček Michael SB Cyklo Olympia B S1 2:21:02 - 13:42 130
24 8 PŘÍ 10 Kuba Karel CK Příbram - Fany GASTROSERVIS PŘÍ 2:21:04 - 13:44
25 9 PŘÍ 13 Strieženec Martin Explorer Bike PŘÍ 2:21:04 - 13:44
26 6 B 301 Rotbauer Tomáš Cyklo Team WEBER B S1 2:21:08 - 13:48 129
27 6 ŠUAC 303š Píša Václav ČSOB ŠUAC 2:21:11 - 13:51
28 7 ŠUAC 312š Minařík Petr CK Kramolín ŠUAC 2:21:15 - 13:55
29 10 PŘÍ 2 Zakuťanský Miroslav Puskinak.cz PŘÍ 2:23:10 - 15:50
30 8 ŠUAC 320š Kokoška Pavel AC Sparta Praha ŠUAC 2:24:40 - 17:20
31 9 ŠUAC 318š Čechura Petr Axon sport team ŠUAC 2:24:42 - 17:22
32 7 A 215 Zástava Pavel Bike team Vodňany A S1 2:26:32 - 19:12 128
33 11 PŘÍ 15 Nový Jakub PŘÍ 2:29:35 - 22:15
34 10 ŠUAC 316š Sokol Martin Axon sport team ŠUAC 2:29:40 - 22:20
35 8 A 209 Tuček Jan CK RBB INVEST J. Hradec A S1 2:29:53 - 22:33 127
36 11 ŠUAC 319š Čechura Ondra Axon sport team ŠUAC 2:30:00 - 22:40
37 9 A 217 Vlášek Josef Diablo sport Český Krumlov A S1 2:30:04 - 22:44 126
38 12 ŠUAC 302š Návrat Radim Divoký kůň ŠUAC 2:31:05 - 23:45
39 7 B 319 Vopat Jan Diablo sport Český Krumlov B S1 2:38:10 - 30:50 125
40 10 A 203š Ráb Jaroslav CK Kramolín A S1 2:38:12 - 30:52
41 1 M4 102 Sadílek Jiří Cyklo Team WEBER M4 S1 2:38:14 - 30:54 124
42 13 ŠUAC 202š Dyrczyk Jan CK Kramolín ŠUAC 2:47:10 - 39:50
43 11 A 213 Kudlák Tomáš Bike team Vodňany A S1 2:47:20 - 40:00 123
44 2 M4 100 Šmejkal Patrik Jakub Velo club Tábor M4 S1 - 1 kolo 122
45 8 B 311 Látal Pavel Trauma CB B S1 - 1 kolo 121
DNF 3 Černý Radek Cyklo Atom PŘÍ DNF
DNF 14 Říha Jakub Galaxy Cyklo Švec PŘÍ DNF
DNF 16 Šňupárek Václav Superior Cyklotip PŘÍ DNF
DNF 207 Kaska Václav CBC team A S1 DNF 0
DNF 208 Pavlík Václav CK RBB INVEST J. Hradec A S1 DNF 0
C + D + E + Z + M3 + P + Š
Délka: 56 km Prům. rychl.: 32,8 km/h
1 1 C 407 Jiřička Miroslav Cyklo Jiřička C S2 1:42:30 150
2 2 C 409 Beneš Martin Cyklo Team WEBER C S2 1:42:35 - 00:05 145
3 1 P 37 Zavadil Libor Velo Dvořák P 1:42:40 - 00:10
4 1 D 501 Pechouš Miroslav SB Cyklo Olympia D S2 1:42:55 - 00:25 141
5 3 C 426 Kříž Martin Velo club Tábor C S2 1:43:10 - 00:40 138
6 1 Š 416š Ackermann Kamil Axon sport team Š 1:46:52 - 04:22
7 4 C 420 Míka Oldřich Galaxy Cyklo Švec C S2 1:46:53 - 04:23 136
8 2 Š 511š Koprnický Kamil Axon sport team Š 1:47:21 - 04:51
9 2 P 36 Böse Martin Slavia Karlovy Vary P 1:47:23 - 04:53
10 3 Š 418š Pospíšil Petr Axon sport team Š 1:47:24 - 04:54
11 4 Š 402š Šmíd Jaroslav CK Kramolín Š 1:47:26 - 04:56
12 5 C 417 Jehně Václav Kola BSP Planá nad Luž. C S2 1:47:27 - 04:57 135
13 5 Š 401š Kopáč Pavel Sport Cycling M. Láz. Š 1:47:29 - 04:59
14 2 D 518 Roučka Ladislav SB Cyklo Olympia D S2 1:47:31 - 05:01 134
15 6 Š 423š Ježek Kamil CK Kramolín Š 1:47:33 - 05:03
16 6 C 400 Juráň Karel Diablo sport Český Krumlov C S2 1:47:35 - 05:05 133
17 3 D 512 Jan Luboš České Budějovice D S2 1:49:50 - 07:20 132
18 7 Š 501š Halamka Jiří ZČE Plzeň Š 1:50:00 - 07:30
19 4 D 510 Schwarz Karel Cyklo Kohout D S2 1:52:01 - 09:31 131
20 7 C 418 Homolka Libor CK RBB INVEST J. Hradec C S2 1:52:10 - 09:40 130
21 3 P 40 Janko Emil CK Banská Bystrica P 1:52:20 - 09:50
22 4 P 32 Rada David P 1:52:45 - 10:15
23 5 P 39 Habrda Jiří GW Jihotrans P 1:52:48 - 10:18
24 6 P 42 Stárek Martin SBC P 1:53:50 - 11:20
25 8 C 411 Baťka Michael Diablo sport Český Krumlov C S2 1:53:59 - 11:29 129
26 7 P 43 Ištok Rostislav Strakonice P 1:54:18 - 11:48
27 5 D 508 Feferle František Velo Club Cirkl Č. Budějovice D S2 1:55:44 - 13:14 128
28 9 C 405 Švadlena Petr Velo club Tábor C S2 1:56:01 - 13:31 127
29 8 P 34 Pivec Vlastislav BS JOMA J. Hradec P 1:56:10 - 13:40
30 6 D 507 Dvořák Pepa Kola BSP Planá nad Luž. D S2 1:56:15 - 13:45 126
31 10 C 404 Zobal Petr AC Křešice C S2 1:56:40 - 14:10 125
32 8 Š 406š Matoušek Bohumil Kola Ramala Muška Š 1:56:41 - 14:11
33 9 Š 611š Majer Karel CK Kramolín Š 1:56:42 - 14:12
34 11 C 408 Krátký Vladan Cyklo Jiřička C S2 1:56:43 - 14:13 124
35 12 C 427 Kloub Martin Trauma CB C S2 2:01:05 - 18:35 123
36 10 Š 412š Vacík Karel CK Kramolín Š 2:01:09 - 18:39
37 11 Š 504š Šíma Miroslav Kola Ramala Muška Š 2:02:10 - 19:40
38 9 P 41 Bílý Pavel Čenkov P 2:02:15 - 19:45
39 7 D 520 Buřič Karel Cyklo Kohout D S2 2:04:10 - 21:40 122
40 10 P 31 Klabouch Jan AC Sparta Praha P 2:04:12 - 21:42
41 11 P 30 Vrbka Tomáš Cyklo Atom P 2:05:20 - 22:50
42 12 P 33 Černý Martin P 2:06:50 - 24:20
43 12 Š 102š Taitlová Nikola Puskinak.cz Š 2:09:05 - 26:35
44 13 Š 407š Smaha Karel Cykloservis Malát Š 2:10:01 - 27:31
45 1 Z 653 Matlášková Jana Cyklo Jiřička Z S2 2:10:38 - 28:08 121
46 14 Š 101š Randová Iveta Kola Ramala Muška Š 2:11:20 - 28:50
47 15 Š 607š Šefl Josef Kola Ramala Muška Š 2:11:30 - 29:00
48 1 E 608 Zlámalík Jaromír Cyklo Jiřička E S2 2:11:50 - 29:20 120
49 16 Š 610š Kalousek Josef CK Kramolín Š 2:12:00 - 29:30
50 8 D 500 Peltan Zdeněk Cyklo Jiřička D S2 2:13:19 - 30:49 119
51 2 E 610 Krejčí Václav Cyklo Kohout E S2 2:14:03 - 31:33 118
52 17 Š 509š Švajcr Miroslav CK Kramolín Š 2:16:57 - 34:27
53 2 Z 660 Brehovská Lenka Bike team Vodňany Z S2 2:17:01 - 34:31 117
54 18 Š 614š Etlík Josef Sokol Blatná Š 2:17:21 - 34:51
55 3 Z 655 Kostková Pavla Marathon CZ Z S2 2:18:29 - 35:59 116
56 13 C 421 Dvořák Svatopluk Marathon CZ C S2 2:18:30 - 36:00 115
57 19 Š 503š Kobylka Petr STAVMAL Klatovy Š 2:19:00 - 36:30
58 20 Š 403š Nesčák Ján Cykloservis Malát Š 2:20:20 - 37:50
59 21 Š 601š Lacina Jiří CK Kramolín Š 2:20:28 - 37:58
60 22 Š 421š Carik David Cykloservis Malát Š 2:24:01 - 41:31
61 23 Š 609š Šrejma Jiří Bavorák Š 2:26:03 - 43:33
62 3 E 600 Vopat st. Jan Diablo sport Český Krumlov E S2 2:27:38 - 45:08 114
63 24 Š 602š Honomichl Vladimír Kola Šilhavý Š 2:27:39 - 45:09
64 25 Š 513š Kubalík Ladislav Cykloservex -Medila Š - 1 kolo
65 26 Š 404š Vrána Jiří CK Vinohradské šlapky Š - 1 kolo
66 27 Š 613š Černý Antonín Kola Šilhavý Š - 1 kolo
67 9 D 521 Růžička Jan Cyklo Třeboň D S2 - 1 kolo 113
68 28 Š 606š Jůza Miloslav Cykloservis Jan Malát Š - 1 kolo
69 29 Š 608š Šimon Milan Cykloservis Jan Malát Š - 1 kolo
70 13 P 38 Šejna Roman STS Praha P - 1 kolo
DNF 402 Kříž Jiří Cykloextra cannondale team C S2 DNF 0
DNF 659 Zemanová Zuzana CK RBB INVEST J. Hradec Z S2 DNF 0
DNF x Kouba Miroslav Čistý Sport P DNF
Výsledková listina - TÝMY
Poř. Sportovní klub #3 #2 #1 Body
 
1 Cyklo Team WEBER 133 + 145 + 150 428
2 SB Cyklo Olympia 134 + 136 + 141 411
3 Cyklo Jiřička 124 + 135 + 150 409
4 Velo club Tábor 131 + 134 + 138 403
5 Diablo sport Český Krumlov 126 + 129 + 133 388
6 Cyklo Kohout 118 + 122 + 131 371
7 Bike team Vodňany 117 + 123 + 128 368
8 Galaxy Cyklo Švec 136 + 145 281
9 Velo Club Cirkl Č. Budějovice 128 + 141 269
10 Kola BSP Planá nad Luž. 126 + 135 261
11 CK RBB INVEST J. Hradec 0 127 + 130 257
12 Trauma CB 121 + 123 244
13 Marathon CZ 115 + 116 231
14 MTB Junior Team České Spořitelny 138 138
15 České Budějovice 132 132
16 AC Křešice 125 125
17 Cyklo Třeboň 113 113
18 Cykloextra cannondale team 0 0
18 CBC team 0 0