JAL 2016

Monínec, silnice

silniční závod
datum: 11.06.2016
www.jalcyklo.cz

Výsledková listina - jednotlivci
Poř. Poř. kat. St. č. Jméno Sportovní klub Kat. Balík Čas / body Ztráta Body
S1
1 1 M4 179 Klabouch Petr Velo Club Cirkl Č. Budějovice M4 S1 2:09:36
2 2 M4 181 Novák Jan ČEZ Cykloteam Tábor M4 S1 2:10:14 - 00:38
3 1 B 353 Šmíd Jiří Kbely Cycling team B S1 2:11:45 - 02:09
4 2 B 310 Pivoňka Václav SB Cyklo Olympia B S1 2:11:46 - 02:10 150
5 3 M4 177 Honzák David ČEZ Cykloteam Tábor M4 S1 2:11:47 - 02:11
6 4 M4 187 Drdek Dominik Cycling Academy Tábor M4 S1 2:11:48 - 02:12
7 1 A 251 Hořejší Josef Author Team Stupno A S1 2:11:50 - 02:14
8 2 A 214 Holan Petr Cyklo Team WEBER A S1 2:11:51 - 02:15 145
9 3 B 309 Plechata Radek Velo club Tábor B S1 2:11:52 - 02:16 141
10 5 M4 182 Bakus Tomáš ČEZ Cykloteam Tábor M4 S1 2:14:54 - 05:18
11 3 A 250 Koblic Radek ČEZ Cykloteam Tábor A S1 2:17:31 - 07:55
12 6 M4 185 Gavenda Jan Cycling Academy Tábor M4 S1 2:17:50 - 08:14
13 4 A 212 Smola Lukáš Galaxy Cyklo Švec A S1 2:18:07 - 08:31 138
14 5 A 224 Mařík Tomáš BMC CZ Racing Team A S1 2:18:30 - 08:54 136
15 7 M4 184 Koudelka Dominik Mapei Merida Kaňkovský M4 S1 2:18:34 - 08:58
16 4 B 324 Zikmund Petr Cyklo Team WEBER B S1 2:18:58 - 09:22 135
17 6 A 202 Valenta Michal Cyklo Jiřička A S1 2:19:23 - 09:47 134
18 5 B 307 Jochmann Michal Diablo sport Český Krumlov B S1 2:27:28 - 17:52 133
19 6 B 356 Pejša Jiří Sedlec-Prčice B S1 2:27:50 - 18:14
20 7 A 208 Pavlík Václav CK RBB INVEST J. Hradec A S1 2:28:23 - 18:47 132
21 8 A 225 Novotný Oldřich Cyklo Team WEBER A S1 2:28:29 - 18:53 131
22 9 A 217 Vlášek Josef Diablo sport Český Krumlov A S1 2:28:57 - 19:21 130
23 7 B 351 Lér Viktor Kbely Cycling team B S1 2:29:17 - 19:41
24 10 A 215 Zástava Pavel Bike team Vodňany A S1 2:32:53 - 23:17 129
25 8 M4 186 Syrovátka Matěj Cycling Academy Tábor M4 S1 2:38:52 - 29:16
26 9 M4 183 Burgstallar Jan ČEZ Cykloteam Tábor M4 S1 2:38:52 - 29:16
27 8 B 319 Vopat Jan Diablo sport Český Krumlov B S1 2:41:40 - 32:04 128
28 11 A 213 Kudlák Tomáš Bike team Vodňany A S1 2:47:26 - 37:50 127
29 12 A 207 Kaska Václav CBC team A S1 2:49:04 - 39:28 126
30 10 M4 100 Šmejkal Patrik Jakub Velo club Tábor M4 S1 2:49:43 - 40:07 125
31 9 B 350 Soukup Karel XS Drink team B S1 3:20:15 - 1:10:39
DNF 210 Gramblička Matouš Cyklo Team WEBER A S1 DNF 0
DNF 180 Arlt Karel G.Benedikt Švec CT Želeč M4 S1 DNF
S2
1 1 C 407 Jiřička Miroslav Cyklo Jiřička C S2 1:34:48 150
2 2 C 409 Beneš Martin Cyklo Team WEBER C S2 1:34:53 - 00:05 145
3 3 C 426 Kříž Martin Velo club Tábor C S2 1:34:57 - 00:09 141
4 4 C 400 Juráň Karel Diablo sport Český Krumlov C S2 1:35:08 - 00:20 138
5 1 D 522 Zrnečko Michal Diablo sport Český Krumlov D S2 1:37:13 - 02:25 136
6 5 C 420 Míka Oldřich Galaxy Cyklo Švec C S2 1:37:20 - 02:32 135
7 6 C 417 Jehně Václav Kola BSP Planá nad Luž. C S2 1:41:20 - 06:32 134
8 1 M3 178 Doležal Adam ČEZ Cykloteam Tábor M3 S2 1:43:21 - 08:33
9 7 C 405 Švadlena Petr Velo club Tábor C S2 1:43:23 - 08:35 133
10 2 D 508 Feferle František Velo Club Cirkl Č. Budějovice D S2 1:43:59 - 09:11 132
11 8 C 403 Krbec Tomáš Diablo sport Český Krumlov C S2 1:44:31 - 09:43 131
12 9 C 401 Kocian Aleš Cyklo Kohout C S2 1:47:35 - 12:47 130
13 10 C 456 Pivec Vlastislav BS JOMA J. Hradec C S2 1:47:39 - 12:51
14 11 C 454 Kahoun Filip FBT Příbram C S2 1:48:17 - 13:29
15 12 C 404 Zobal Petr AC Křešice C S2 1:48:21 - 13:33 129
16 3 D 502p Blecha Karel Galaxy Cyklo Švec D S2 1:48:25 - 13:37
17 13 C 402 Kříž Jiří Cykloextra cannondale team C S2 1:53:11 - 18:23 128
18 1 Z 653 Matlášková Jana Cyklo Jiřička Z S2 1:53:43 - 18:55 127
19 4 D 520 Buřič Karel Cyklo Kohout D S2 1:53:53 - 19:05 126
20 14 C 455 Kubeš Jan HC Dobříš C S2 1:55:28 - 20:40
21 5 D 500 Peltan Zdeněk Cyklo Jiřička D S2 1:57:03 - 22:15 125
22 2 Z 659 Zemanová Zuzana CK RBB INVEST J. Hradec Z S2 1:57:11 - 22:23 124
23 3 Z 655 Kostková Pavla Marathon CZ Z S2 1:58:49 - 24:01 123
24 15 C 421 Dvořák Svatopluk Marathon CZ C S2 1:58:51 - 24:03 122
25 1 E 608 Zlámalík Jaromír Cyklo Jiřička E S2 1:59:23 - 24:35 121
26 2 E 610 Krejčí Václav Cyklo Kohout E S2 2:00:00 - 25:12 120
27 4 Z 660 Brehovská Lenka Bike team Vodňany Z S2 2:01:41 - 26:53 119
28 2 M3 126 Zahajský Radek ČEZ Cykloteam Tábor M3 S2 2:03:38 - 28:50
29 5 Z 679 Hrubá Gábina HC Dobříš Z S2 2:06:37 - 31:49
30 16 C 452 Holoubek Petr Bystřice n. B. C S2 2:06:42 - 31:54
31 6 D 518 Roučka Ladislav SB Cyklo Olympia D S2 2:18:27 - 43:39 118
32 7 D 521 Růžička Jan Cyklo Třeboň D S2 2:31:07 - 56:19 117
Výsledková listina - TÝMY
Poř. Sportovní klub #3 #2 #1 Body
 
1 Cyklo Team WEBER 135 + 145 + 145 425
2 Velo club Tábor 133 + 141 + 141 415
3 Cyklo Jiřička 127 + 134 + 150 411
4 Diablo sport Český Krumlov 133 + 136 + 138 407
5 Cyklo Kohout 120 + 126 + 130 376
6 Bike team Vodňany 119 + 127 + 129 375
7 Galaxy Cyklo Švec 135 + 138 273
8 SB Cyklo Olympia 118 + 150 268
9 CK RBB INVEST J. Hradec 124 + 132 256
10 Marathon CZ 122 + 123 245
11 BMC CZ Racing Team 136 136
12 Kola BSP Planá nad Luž. 134 134
13 Velo Club Cirkl Č. Budějovice 132 132
14 AC Křešice 129 129
15 Cykloextra cannondale team 128 128
16 CBC team 126 126
17 Cyklo Třeboň 117 117