JAL 2016

Kašperské Hory, silnice

silniční závod
datum: 18.06.2016
www.jalcyklo.cz

Výsledková listina - jednotlivci
Poř. Poř. kat. St. č. Jméno Sportovní klub Kat. Balík Čas / body Ztráta Body
S1
1 1 A 225 Novotný Oldřich Cyklo Team WEBER A S1 1:47:14 150
2 1 B 310 Pivoňka Václav SB Cyklo Olympia B S1 1:47:17 - 00:03 145
3 2 B 301š Voráček Jiří CK Kramolín B S1 1:47:21 - 00:07
4 3 B 315 Průcha Bedřich Velo Club Cirkl Č. Budějovice B S1 1:50:35 - 03:21 141
5 4 B 310š Soušek Karel CK Vinohradské šlapky B S1 1:50:35 - 03:21
6 5 B 305 Bouška Vladimír AXON sport team B S1 1:51:56 - 04:42
7 2 A 14 Vyplel Jakub A S1 1:55:18 - 08:04
8 6 B 309 Plechata Radek Velo club Tábor B S1 1:55:25 - 08:11 138
9 3 A 210 Gramblička Matouš Cyklo Team WEBER A S1 1:55:51 - 08:37 136
10 4 A 206 Eremka Petr Cycling Team Basso A S1 1:56:11 - 08:57 135
11 5 A 126 Špiroch Martin Puskinak.cz A S1 1:57:37 - 10:23
12 7 B 324 Zikmund Petr Cyklo Team WEBER B S1 1:57:49 - 10:35 134
13 8 B 317š Loebl Richard Axon sport team B S1 1:58:15 - 11:01
14 6 A 215 Zástava Pavel Bike team Vodňany A S1 1:59:52 - 12:38 133
15 9 B 303 Píša Václav ČSOB B S1 2:05:35 - 18:21
16 10 B 318 Čechura Petr Axon sport team B S1 2:05:37 - 18:23
17 11 B 319š Čechura Ondra Axon sport team B S1 2:05:56 - 18:42
18 7 A 203 Ráb Jaroslav CK Kramolín A S1 2:06:56 - 19:42
19 8 A 217 Vlášek Josef Diablo sport Český Krumlov A S1 2:07:14 - 20:00 132
20 12 B 302 Dvořák Jan SPECTRUMBIKE Č.B. B S1 2:08:41 - 21:27 131
21 13 B 319 Vopat Jan Diablo sport Český Krumlov B S1 2:19:51 - 32:37 130
22 9 A 202 Valenta Michal Cyklo Jiřička A S1 2:23:00 - 35:46 129
23 14 B 312 Ploner Robert RPR Team B S1 2:26:15 - 39:01 128
24 10 A 202š Dyrczyk Jan CK Kramolín A S1 2:29:08 - 41:54
DNF 10 Hengerič Ondřej A S1 DNF
DNF 102 Sadílek Jiří Cyklo Team WEBER M4 S1 DNF 0
DNF 221 Bouša Jiří Velo club Tábor A S1 DNF 0
DNF 307š Plánička Jaroslav Klatovy B S1 DNF
S2
1 1 C 409 Beneš Martin Cyklo Team WEBER C S2 1:21:03 150
2 2 C 426 Kříž Martin Velo club Tábor C S2 1:22:31 - 01:28 145
3 3 C 407 Jiřička Miroslav Cyklo Jiřička C S2 1:23:48 - 02:45 141
4 4 C 401š Kopáč Pavel Sport Cycling M. Láz. C S2 1:25:03 - 04:00
5 5 C 420 Míka Oldřich Galaxy Cyklo Švec C S2 1:25:30 - 04:27 138
6 6 C 423š Ježek Kamil CK Kramolín C S2 1:25:38 - 04:35
7 1 D 501š Halamka Jiří ZČE Plzeň D S2 1:25:40 - 04:37
8 7 C 416 Ackermann Kamil Axon sport team C S2 1:25:44 - 04:41
9 8 C 400 Juráň Karel Diablo sport Český Krumlov C S2 1:26:53 - 05:50 136
10 2 D 511 Koprnický Kamil Axon sport team D S2 1:26:55 - 05:52
11 9 C 402š Šmíd Jaroslav CK Kramolín C S2 1:28:25 - 07:22
12 3 D 518 Roučka Ladislav SB Cyklo Olympia D S2 1:28:37 - 07:34 135
13 10 C 11 Holubec Jakub Sportcycling Mariánské L. C S2 1:30:25 - 09:22
14 4 D 508 Feferle František Velo Club Cirkl Č. Budějovice D S2 1:31:11 - 10:08 134
15 11 C 401 Kocian Aleš Cyklo Kohout C S2 1:32:20 - 11:17 133
16 5 D 510 Schwarz Karel Cyklo Kohout D S2 1:32:20 - 11:17 132
17 6 D 507š Blažek Jiří Sportcycling Mariánské L. D S2 1:33:36 - 12:33
18 1 E 605 Benhák Ladislav Cyklo Kohout E S2 1:33:38 - 12:35 131
19 2 E 611 Majer Karel CK Kramolín E S2 1:33:43 - 12:40
20 12 C 408 Krátký Vladan Cyklo Jiřička C S2 1:33:59 - 12:56 130
21 13 C 412 Vacík Karel CK Kramolín C S2 1:34:38 - 13:35
22 14 C 406 Matoušek Bohumil Kola Ramala Muška C S2 1:35:31 - 14:28
23 15 C 404 Zobal Petr AC Křešice C S2 1:36:38 - 15:35 129
24 16 C 405 Švadlena Petr Velo club Tábor C S2 1:38:48 - 17:45 128
25 17 C 407š Smáha Karel Cykloservis Malát C S2 1:41:33 - 20:30
26 7 D 512š Bouda Pavel Axon sport team D S2 1:41:42 - 20:39
27 8 D 509š Švajcr Miroslav CK Kramolín D S2 1:42:09 - 21:06
28 3 E 609š Šrejma Jiří Bavorák E S2 1:42:19 - 21:16
29 1 Z 103 Kučerová Jiřina CK Kramolín Z S2 1:42:19 - 21:16
30 2 Z 653 Matlášková Jana Cyklo Jiřička Z S2 1:42:42 - 21:39 127
31 4 E 617 Šefl Josef Kola Ramala Muška E S2 1:43:04 - 22:01
32 18 C 402 Kříž Jiří Cykloextra cannondale team C S2 1:44:37 - 23:34 126
33 3 Z 101 Randová Iveta Kola Ramala Muška Z S2 1:44:38 - 23:35
34 5 E 608 Zlámalík Jaromír Cyklo Jiřička E S2 1:45:04 - 24:01 125
35 6 E 600 Vopat st. Jan Diablo sport Český Krumlov E S2 1:45:12 - 24:09 124
36 9 D 504š Šíma Miroslav Kola Ramala Muška D S2 1:45:30 - 24:27
37 7 E 614 Etlík Josef Sokol Blatná E S2 1:46:20 - 25:17
38 10 D 500 Peltan Zdeněk Cyklo Jiřička D S2 1:46:24 - 25:21 123
39 4 Z 660 Brehovská Lenka Bike team Vodňany Z S2 1:46:30 - 25:27 122
40 8 E 610 Krejčí Václav Cyklo Kohout E S2 1:46:49 - 25:46 121
41 11 D 520 Buřič Karel Cyklo Kohout D S2 1:48:07 - 27:04 120
42 12 D 502š Zelený Jaroslav Cykloservis Malát D S2 1:49:31 - 28:28
43 19 C 413 Cinkl Václav Cyklo Jiřička C S2 1:50:14 - 29:11 119
44 20 C 403š Neščák Ján Cykloservis Jan Malát C S2 1:50:46 - 29:43
45 9 E 604 Sazima Miloslav Sportcycling Mariánské L. E S2 1:51:46 - 30:43
46 13 D 36 Podaný Ivo Klatovy D S2 1:55:43 - 34:40
47 10 E 601š Lacina Jiří CK Kramolín E S2 1:57:22 - 36:19
48 5 Z 659 Zemanová Zuzana CK RBB INVEST J. Hradec Z S2 1:59:06 - 38:03 118
49 11 E 608š Šimon Milan Cykloservis Jan Malát E S2 2:33:19 - 1:12:16
50 6 Z 103š Kučerová Jiřina CK Kramolín Z S2 - 1 kolo
DNF 404š Vrána Jiří CK Vinohradské šlapky C S2 DNF
DNF 13 Výborná Martina Klatovy Z S2 DNF
Výsledková listina - TÝMY
Poř. Sportovní klub #3 #2 #1 Body
 
1 Cyklo Team WEBER 136 + 150 + 150 436
2 Velo club Tábor 128 + 138 + 145 411
3 Cyklo Jiřička 129 + 130 + 141 400
4 Diablo sport Český Krumlov 130 + 132 + 136 398
5 Cyklo Kohout 131 + 132 + 133 396
6 SB Cyklo Olympia 135 + 145 280
7 Velo Club Cirkl Č. Budějovice 134 + 141 275
8 Bike team Vodňany 122 + 133 255
9 Galaxy Cyklo Švec 138 138
10 Cycling Team Basso 135 135
11 SPECTRUMBIKE Č.B. 131 131
12 AC Křešice 129 129
13 RPR Team 128 128
14 Cykloextra cannondale team 126 126
15 CK RBB INVEST J. Hradec 118 118