JAL 2016

Kašperské Hory, časovka

časovka do vrchu
datum: 18.06.2016
www.jalcyklo.cz

Výsledková listina - jednotlivci
Poř. Poř. kat. St. č. Jméno Sportovní klub Kat. Balík Čas / body Ztráta Body
S1 + S2
1 1 A 225 Novotný Oldřich Cyklo Team WEBER A S1 0:24:41 150
2 1 B 310 Pivoňka Václav SB Cyklo Olympia B S1 0:24:46 - 00:05 145
3 2 B 305 Bouška Vladimír AXON sport team B S1 0:24:57 - 00:16
4 3 B 315 Průcha Bedřich Velo Club Cirkl Č. Budějovice B S1 0:25:12 - 00:31 141
5 1 C 409 Beneš Martin Cyklo Team WEBER C S2 0:25:35 - 00:54 150
6 4 B 301š Voráček Jiří CK Kramolín B S1 0:25:44 - 01:03
7 2 C 407 Jiřička Miroslav Cyklo Jiřička C S2 0:26:15 - 01:34 145
8 3 C 426 Kříž Martin Velo club Tábor C S2 0:26:20 - 01:39 141
9 5 B 309 Plechata Radek Velo club Tábor B S1 0:26:24 - 01:43 138
10 6 B 310š Soušek Karel CK Vinohradské šlapky B S1 0:26:49 - 02:08
11 4 C 401š Kopáč Pavel Sport Cycling M. Láz. C S2 0:26:55 - 02:14
12 2 A 215 Zástava Pavel Bike team Vodňany A S1 0:27:06 - 02:25 136
13 1 D 501š Halamka Jiří ZČE Plzeň D S2 0:27:14 - 02:33
14 3 A 14 Vyplel Jakub A S1 0:27:32 - 02:51
15 5 C 400 Juráň Karel Diablo sport Český Krumlov C S2 0:27:37 - 02:56 138
16 6 C 420 Míka Oldřich Galaxy Cyklo Švec C S2 0:27:37 - 02:56 136
17 4 A 202 Valenta Michal Cyklo Jiřička A S1 0:27:49 - 03:08 135
18 7 C 423š Ježek Kamil CK Kramolín C S2 0:28:02 - 03:21
19 8 C 35 Vágner Daniel Topten Teplice C S2 0:28:05 - 03:24
20 5 A 210 Gramblička Matouš Cyklo Team WEBER A S1 0:28:10 - 03:29 134
21 9 C 416 Ackermann Kamil Axon sport team C S2 0:28:11 - 03:30
22 7 B 324 Zikmund Petr Cyklo Team WEBER B S1 0:28:15 - 03:34 133
23 10 C 11 Holubec Jakub Sportcycling Mariánské L. C S2 0:28:20 - 03:39
24 6 A 221 Bouša Jiří Velo club Tábor A S1 0:28:24 - 03:43 132
25 8 B 317š Loebl Richard Axon sport team B S1 0:28:29 - 03:48
26 11 C 402š Šmíd Jaroslav CK Kramolín C S2 0:28:40 - 03:59
27 2 D 510 Schwarz Karel Cyklo Kohout D S2 0:28:46 - 04:05 135
28 9 B 302 Dvořák Jan SPECTRUMBIKE Č.B. B S1 0:29:10 - 04:29 131
29 12 C 401 Kocian Aleš Cyklo Kohout C S2 0:29:11 - 04:30 134
30 3 D 508 Feferle František Velo Club Cirkl Č. Budějovice D S2 0:29:17 - 04:36 133
31 10 B 318 Čechura Petr Axon sport team B S1 0:29:18 - 04:37
32 7 A 217 Vlášek Josef Diablo sport Český Krumlov A S1 0:29:19 - 04:38 130
33 4 D 511 Koprnický Kamil Axon sport team D S2 0:29:26 - 04:45
34 5 D 518 Roučka Ladislav SB Cyklo Olympia D S2 0:29:32 - 04:51 132
35 11 B 303 Píša Václav ČSOB B S1 0:29:52 - 05:11
36 8 A 203 Ráb Jaroslav CK Kramolín A S1 0:30:00 - 05:19
37 12 B 319š Čechura Ondra Axon sport team B S1 0:30:09 - 05:28
38 6 D 507š Blažek Jiří Sportcycling Mariánské L. D S2 0:30:12 - 05:31
39 13 C 408 Krátký Vladan Cyklo Jiřička C S2 0:30:14 - 05:33 131
40 14 C 404 Zobal Petr AC Křešice C S2 0:30:27 - 05:46 130
41 1 E 611 Majer Karel CK Kramolín E S2 0:30:53 - 06:12
42 2 E 605 Benhák Ladislav Cyklo Kohout E S2 0:31:14 - 06:33 129
43 9 A 202š Dyrczyk Jan CK Kramolín A S1 0:31:16 - 06:35
44 13 B 319 Vopat Jan Diablo sport Český Krumlov B S1 0:31:25 - 06:44 129
45 15 C 412 Vacík Karel CK Kramolín C S2 0:31:29 - 06:48
46 7 D 509š Švajcr Miroslav CK Kramolín D S2 0:31:32 - 06:51
47 16 C 406 Matoušek Bohumil Kola Ramala Muška C S2 0:31:40 - 06:59
48 10 A 10 Hengerič Ondřej A S1 0:31:51 - 07:10
49 1 M4 102 Sadílek Jiří Cyklo Team WEBER M4 S1 0:31:54 - 07:13 128
50 14 B 312 Ploner Robert RPR Team B S1 0:32:16 - 07:35 127
51 8 D 512š Bouda Pavel Axon sport team D S2 0:32:41 - 08:00
52 3 E 617 Šefl Josef Kola Ramala Muška E S2 0:33:14 - 08:33
53 4 E 600 Vopat st. Jan Diablo sport Český Krumlov E S2 0:33:16 - 08:35 128
54 17 C 405 Švadlena Petr Velo club Tábor C S2 0:33:17 - 08:36 127
55 5 E 608 Zlámalík Jaromír Cyklo Jiřička E S2 0:34:27 - 09:46 126
56 9 D 500 Peltan Zdeněk Cyklo Jiřička D S2 0:34:37 - 09:56 125
57 1 Z 101 Randová Iveta Kola Ramala Muška Z S2 0:34:50 - 10:09
58 6 E 604 Sazima Miloslav Sportcycling Mariánské L. E S2 0:34:51 - 10:10
59 10 D 520 Buřič Karel Cyklo Kohout D S2 0:34:54 - 10:13 124
60 2 Z 653 Matlášková Jana Cyklo Jiřička Z S2 0:34:58 - 10:17 123
61 18 C 407š Smáha Karel Cykloservis Malát C S2 0:35:02 - 10:21
62 11 D 504š Šíma Miroslav Kola Ramala Muška D S2 0:35:15 - 10:34
63 12 D 36 Podaný Ivo Klatovy D S2 0:35:19 - 10:38
64 19 C 402 Kříž Jiří Cykloextra cannondale team C S2 0:35:23 - 10:42 122
65 20 C 413 Cinkl Václav Cyklo Jiřička C S2 0:35:30 - 10:49 121
66 2 M4 100 Šmejkal Patrik Jakub Velo club Tábor M4 S1 0:35:32 - 10:51 126
67 7 E 609š Šrejma Jiří Bavorák E S2 0:35:44 - 11:03
68 3 Z 660 Brehovská Lenka Bike team Vodňany Z S2 0:35:52 - 11:11 120
69 13 D 502š Zelený Jaroslav Cykloservis Malát D S2 0:36:03 - 11:22
70 21 C 403š Neščák Ján Cykloservis Jan Malát C S2 0:36:06 - 11:25
71 4 Z 659 Zemanová Zuzana CK RBB INVEST J. Hradec Z S2 0:36:19 - 11:38 119
72 5 Z 8 Adámková Dana Diablo sport Č. Krumlov Z S2 0:36:33 - 11:52
73 8 E 614 Etlík Josef Sokol Blatná E S2 0:36:39 - 11:58
74 15 B 307š Plánička Jaroslav Klatovy B S1 0:37:04 - 12:23
75 9 E 610 Krejčí Václav Cyklo Kohout E S2 0:37:27 - 12:46 118
76 6 Z 13 Výborná Martina Klatovy Z S2 0:39:05 - 14:24
77 10 E 601š Lacina Jiří CK Kramolín E S2 0:39:24 - 14:43
78 22 C 404š Vrána Jiří CK Vinohradské šlapky C S2 0:43:48 - 19:07
79 7 Z 103 Kučerová Jiřina CK Kramolín Z S2 0:45:54 - 21:13
80 11 E 608š Šimon Milan Cykloservis Jan Malát E S2 0:51:13 - 26:32
Výsledková listina - TÝMY
Poř. Sportovní klub #3 #2 #1 Body
 
1 Cyklo Team WEBER 134 + 150 + 150 434
2 Velo club Tábor 132 + 138 + 141 411
2 Cyklo Jiřička 131 + 135 + 145 411
4 Cyklo Kohout 129 + 134 + 135 398
5 Diablo sport Český Krumlov 129 + 130 + 138 397
6 SB Cyklo Olympia 132 + 145 277
7 Velo Club Cirkl Č. Budějovice 133 + 141 274
8 Bike team Vodňany 120 + 136 256
9 Galaxy Cyklo Švec 136 136
10 SPECTRUMBIKE Č.B. 131 131
11 AC Křešice 130 130
12 RPR Team 127 127
13 Cykloextra cannondale team 122 122
14 CK RBB INVEST J. Hradec 119 119