JAL 2016

Písek, kritérium

kritérium
datum: 24.07.2016
www.jalcyklo.cz

Výsledková listina - jednotlivci
Poř. Poř. kat. St. č. Jméno Sportovní klub Kat. Balík Čas / body Ztráta Body
S1
1 1 B 1 Boubal Martin CK Příbram - Fany GASTROSERVIS B S1 66 b.
2 1 A 225 Novotný Oldřich Cyklo Team WEBER A S1 30 b. 150
3 2 A 212 Smola Lukáš Galaxy Cyklo Švec A S1 25 b. 145
4 3 A 4 Matějů Šimon Defekt A S1 13 b.
5 2 B 324 Zikmund Petr Cyklo Team WEBER B S1 5 b. 141
6 4 A 210 Gramblička Matouš Cyklo Team WEBER A S1 2 b. 138
7 1 M4 7 Bouček Jakub CK Příbram - Fany GASTROSERVIS M4 S1
8 5 A 214 Holan Petr Cyklo Team WEBER A S1 136
9 2 M4 8 Kuba Karel CK Příbram - Fany GASTROSERVIS M4 S1
10 3 B 309 Plechata Radek Velo club Tábor B S1 135
11 3 M4 10 Chralabidis Denis CK Příbram - Fany GASTROSERVIS M4 S1
12 6 A 12 Klabouch Petr Velo Club Cirkl Č. Budějovice A S1
13 4 B 301 Rotbauer Tomáš Cyklo Team WEBER B S1 134
14 7 A 215 Zástava Pavel Bike team Vodňany A S1 133
15 8 A 15 Doležal Adam ČEZ Cykloteam Tábor A S1
16 5 B 16 Nekut Karel Veloservis Team B S1
17 9 A 217 Vlášek Josef Diablo sport Český Krumlov A S1 132
18 6 B 319 Vopat Jan Diablo sport Český Krumlov B S1 131
19 10 A 202 Valenta Michal Cyklo Jiřička A S1 130
20 4 M4 102 Sadílek Jiří Cyklo Team WEBER M4 S1 129
21 7 B 306 Fouček Petr SB Cyklo Olympia B S1 128
22 11 A 213 Kudlák Tomáš Bike team Vodňany A S1 127
S2
1 1 C 407 Jiřička Miroslav Cyklo Jiřička C S2 47 b. 150
2 2 C 420 Míka Oldřich Galaxy Cyklo Švec C S2 29 b. 145
3 3 C 417 Jehně Václav Kola BSP Planá nad Luž. C S2 14 b. 141
4 1 D 518 Roučka Ladislav SB Cyklo Olympia D S2 8 b. 138
5 2 D 501 Pechouš Miroslav SB Cyklo Olympia D S2 2 b. 136
6 3 D 508 Feferle František Velo Club Cirkl Č. Budějovice D S2 1 b. 135
7 4 C 426 Kříž Martin Velo club Tábor C S2 134
8 4 D 8 Skála Milan Příbram D S2
9 5 C 404 Zobal Petr AC Křešice C S2 133
10 6 C 408 Krátký Vladan Cyklo Jiřička C S2 132
11 1 M3 11 Vondráček Jan CK Příbram - Fany GASTROSERVIS M3 S2
12 1 E 600 Vopat st. Jan Diablo sport Český Krumlov E S2 131
13 1 Z 659 Zemanová Zuzana CK RBB INVEST J. Hradec Z S2 130
14 2 Z 660 Brehovská Lenka Bike team Vodňany Z S2 129
15 2 E 608 Zlámalík Jaromír Cyklo Jiřička E S2 128
16 3 Z 16 Hronková Klára Hronek team Z S2
Výsledková listina - TÝMY
Poř. Sportovní klub #3 #2 #1 Body
 
1 Cyklo Team WEBER 138 + 141 + 150 429
2 Cyklo Jiřička 130 + 132 + 150 412
3 SB Cyklo Olympia 128 + 136 + 138 402
4 Diablo sport Český Krumlov 131 + 131 + 132 394
5 Bike team Vodňany 127 + 129 + 133 389
6 Galaxy Cyklo Švec 145 + 145 290
7 Velo club Tábor 134 + 135 269
8 Kola BSP Planá nad Luž. 141 141
9 Velo Club Cirkl Č. Budějovice 135 135
10 AC Křešice 133 133
11 CK RBB INVEST J. Hradec 130 130