JAL 2016

Cunkov, silnice

hromadný závod do vrchu
datum: 27.07.2016
www.jalcyklo.cz

Výsledková listina - jednotlivci
Poř. Poř. kat. St. č. Jméno Sportovní klub Kat. Balík Čas / body Ztráta Body
S1
1 1 M4 242 Klabouch Petr Velo Club Cirkl Č. Budějovice M4 S1 15:59
2 1 A 212 Smola Lukáš Galaxy Cyklo Švec A S1 16:17 - 00:18 150
3 2 M4 257 Šitner Jaroslav GS cyklo team Jistebnice M4 S1 16:29 - 00:30
4 1 B 309 Plechata Radek Velo club Tábor B S1 16:35 - 00:36 145
5 3 M4 266 Studenovský Radek GS cyklo team Jistebnice M4 S1 16:41 - 00:42
6 2 A 215 Zástava Pavel Bike team Vodňany A S1 16:48 - 00:49 141
7 3 A 261 Novák Radek GS cyklo team Jistebnice A S1 16:59 - 01:00
8 2 B 324 Zikmund Petr Cyklo Team WEBER B S1 17:02 - 01:03 138
9 4 M4 260 Vačlena Ondřej ČS Specialized Junior MTB Team M4 S1 17:05 - 01:06
10 4 A 202 Valenta Michal Cyklo Jiřička A S1 17:07 - 01:08 136
11 3 B 255 Pejša Jiří Sedlec - Prčice B S1 17:15 - 01:16
12 5 A 210 Gramblička Matouš Cyklo Team WEBER A S1 17:32 - 01:33 135
13 4 B 301 Rotbauer Tomáš Cyklo Team WEBER B S1 17:34 - 01:35 134
14 6 A 246 Vobora Ondřej Boom Kikker A S1 18:22 - 02:23
15 5 B 245 Kubálek Filip Wall Club Cafe B S1 18:23 - 02:24
16 7 A 217 Vlášek Josef Diablo sport Český Krumlov A S1 18:26 - 02:27 133
17 8 A 213 Kudlák Tomáš Bike team Vodňany A S1 19:07 - 03:08 132
18 9 A 236 Peták Jakub Bike Team Vodňany A S1 19:29 - 03:30
19 6 B 319 Vopat Jan Diablo sport Český Krumlov B S1 19:34 - 03:35 131
20 10 A 258 Hroch Martin TJ Tatran Sedlčany A S1 19:36 - 03:37
21 7 B 244 Chejn David Louňovice B S1 19:54 - 03:55
22 11 A 207 Kaska Václav CBC team A S1 20:14 - 04:15 130
23 5 M4 100 Šmejkal Patrik Jakub Velo club Tábor M4 S1 20:16 - 04:17 129
S2
1 1 C 409 Beneš Martin Cyklo Team WEBER C S2 16:19 150
2 2 C 407 Jiřička Miroslav Cyklo Jiřička C S2 16:39 - 00:20 145
3 3 C 49 Zavadil Libor Velo Dvořák C S2 16:49 - 00:30
4 1 D 501 Pechouš Miroslav SB Cyklo Olympia D S2 16:56 - 00:37 141
5 4 C 417 Jehně Václav Kola BSP Planá nad Luž. C S2 17:03 - 00:44 138
6 5 C 24 Šmejkal Jiří Kola BSP Planá nad Lužnicí C S2 17:06 - 00:47
7 6 C 400 Juráň Karel Diablo sport Český Krumlov C S2 17:33 - 01:14 136
8 2 D 518 Roučka Ladislav SB Cyklo Olympia D S2 17:40 - 01:21 135
9 3 D 507 Dvořák Pepa Kola BSP Planá nad Luž. D S2 17:42 - 01:23 134
10 1 M3 47 Grym Tadeáš GS Cyklo Jistebnice M3 S2 17:45 - 01:26
11 7 C 38 Souček Jiří Cyklo Atom C S2 17:47 - 01:28
12 4 D 508 Feferle František Velo Club Cirkl Č. Budějovice D S2 18:07 - 01:48 133
13 5 D 19 Bubla Ladislav Milevsko L.R.T. D S2 18:27 - 02:08
14 8 C 405 Švadlena Petr Velo club Tábor C S2 18:29 - 02:10 132
15 9 C 408 Krátký Vladan Cyklo Jiřička C S2 18:47 - 02:28 131
16 10 C 404 Zobal Petr AC Křešice C S2 18:51 - 02:32 130
17 11 C 25 Novák Vladimír GS Cyklo Jistebnice C S2 18:52 - 02:33
18 12 C 26 Bílý Pavel Čenkov C S2 19:00 - 02:41
19 2 M3 35 Račan DavidDavid AC MTB Čimelice M3 S2 19:13 - 02:54
20 13 C 243 Bouda Jan Louňovice C S2 19:21 - 03:02
21 14 C 427 Kloub Martin Trauma CB C S2 19:34 - 03:15 129
22 15 C 419 Plachý Jan Cyklo Team WEBER C S2 20:08 - 03:49 128
23 6 D 500 Peltan Zdeněk Cyklo Jiřička D S2 20:16 - 03:57 127
24 1 Z 653 Matlášková Jana Cyklo Jiřička Z S2 20:19 - 04:00 126
25 1 E 600 Vopat st. Jan Diablo sport Český Krumlov E S2 20:33 - 04:14 125
26 2 Z 660 Brehovská Lenka Bike team Vodňany Z S2 20:40 - 04:21 124
27 3 Z 659 Zemanová Zuzana CK RBB INVEST J. Hradec Z S2 21:10 - 04:51 123
28 2 E 608 Zlámalík Jaromír Cyklo Jiřička E S2 21:37 - 05:18 122
29 16 C 43 Lintner Pavel G.Benedikt Švec CT Želeč C S2 21:53 - 05:34
30 4 Z 30 Adámková Dana Diablo sport Č. Krumlov Z S2 22:00 - 05:41
31 17 C 46 Kučera Ondřej STS Chvojkovice Brod C S2 22:12 - 05:53
32 5 Z 31 Dorocká Kristýna Diablo sport Č. Krumlov Z S2 22:36 - 06:17
33 6 Z 658 Kozáková Lucie CBC team Z S2 22:40 - 06:21 121
34 7 D 45 Valdauf Radim Hluboká nad Vltavou D S2 22:54 - 06:35
35 3 M3 40 Šafaříková Klára GS Cyklo Jistebnice M3 S2 22:59 - 06:40
36 18 C 16 Škuthan Jaroslav České Budějovice C S2 23:31 - 07:12
Výsledková listina - TÝMY
Poř. Sportovní klub #3 #2 #1 Body
 
1 Cyklo Team WEBER 135 + 138 + 150 423
2 Cyklo Jiřička 131 + 136 + 145 412
3 Velo club Tábor 129 + 132 + 145 406
4 Diablo sport Český Krumlov 131 + 133 + 136 400
5 Bike team Vodňany 124 + 132 + 141 397
6 SB Cyklo Olympia 135 + 141 276
7 Kola BSP Planá nad Luž. 134 + 138 272
8 CBC team 121 + 130 251
9 Galaxy Cyklo Švec 150 150
10 Velo Club Cirkl Č. Budějovice 133 133
11 AC Křešice 130 130
12 Trauma CB 129 129
13 CK RBB INVEST J. Hradec 123 123