JAL 2016

MISTROVSTVÍ JAL V SILNIČNÍM ZÁVODĚ

silniční závod
datum: 06.08.2016
www.jalcyklo.cz

Výsledková listina - jednotlivci
Poř. Poř. kat. St. č. Jméno Sportovní klub Kat. Balík Čas / body Ztráta Body
S1 + S2
1 1 A 211 Řežáb Martin MTB Junior Team České Spořitelny A S1 1:49:31 165
2 2 A 250 Křešťák Filip Cycling Brno A S1 1:50:56 - 01:25
3 3 A 214 Holan Petr Cyklo Team WEBER A S1 1:51:12 - 01:41 160
4 4 A 210 Gramblička Matouš Cyklo Team WEBER A S1 1:51:12 - 01:41 155
5 1 B 324 Zikmund Petr Cyklo Team WEBER B S1 1:51:12 - 01:41 152
6 5 A 212 Smola Lukáš Galaxy Cyklo Švec A S1 1:52:26 - 02:55 150
7 6 A 225 Novotný Oldřich Cyklo Team WEBER A S1 1:52:33 - 03:02 149
8 1 C 407 Jiřička Miroslav Cyklo Jiřička C S2 1:52:39 - 03:08 165
9 2 C 420 Míka Oldřich Galaxy Cyklo Švec C S2 1:52:53 - 03:22 160
10 2 B 309 Plechata Radek Velo club Tábor B S1 1:52:57 - 03:26 148
11 3 C 426 Kříž Martin Velo club Tábor C S2 1:53:01 - 03:30 155
12 1 D 522 Zrnečko Michal Diablo sport Český Krumlov D S2 1:53:09 - 03:38 152
13 7 A 215 Zástava Pavel Bike team Vodňany A S1 1:53:15 - 03:44 147
14 4 C 452 Tajtl Tomáš Prodoli Racing Team C S2 1:53:18 - 03:47
15 5 C 459 Candra Václav AC Sparta Praha cycling Academie C S2 1:53:21 - 03:50
16 8 A 202 Valenta Michal Cyklo Jiřička A S1 1:53:23 - 03:52 146
17 3 B 301 Rotbauer Tomáš Cyklo Team WEBER B S1 1:53:28 - 03:57 145
18 2 D 510 Schwarz Karel Cyklo Kohout D S2 1:53:44 - 04:13 150
19 6 C 454 Pasák Jan NATURAL Fitness C S2 1:53:47 - 04:16
20 3 D 512 Jan Luboš České Budějovice D S2 1:53:50 - 04:19 149
21 4 B 321 Jančúch Jerguš Cyklo Jiřička B S1 1:53:59 - 04:28 144
22 7 C 409 Beneš Martin Cyklo Team WEBER C S2 1:54:06 - 04:35 148
23 5 B 350 Kubát Jan Dexter Cycling B S1 1:54:39 - 05:08
24 1 Z 676 Doležalová Hana AC Sparta Praha Z S2 1:54:49 - 05:18
25 9 A 217 Vlášek Josef Diablo sport Český Krumlov A S1 1:55:26 - 05:55 143
26 4 D 508 Feferle František Velo Club Cirkl Č. Budějovice D S2 1:56:52 - 07:21 147
27 6 B 312 Ploner Robert RPR Team B S1 1:56:55 - 07:24 142
28 8 C 405 Švadlena Petr Velo club Tábor C S2 1:57:43 - 08:12 146
29 9 C 400 Juráň Karel Diablo sport Český Krumlov C S2 1:58:22 - 08:51 145
30 10 C 401 Kocian Aleš Cyklo Kohout C S2 1:58:42 - 09:11 144
31 7 B 319 Vopat Jan Diablo sport Český Krumlov B S1 2:00:02 - 10:31 141
32 10 A 213 Kudlák Tomáš Bike team Vodňany A S1 2:00:05 - 10:34 140
33 5 D 507 Dvořák Pepa Kola BSP Planá nad Luž. D S2 2:00:09 - 10:38 143
34 1 E 605 Benhák Ladislav Cyklo Kohout E S2 2:00:20 - 10:49 142
35 11 C 404 Zobal Petr AC Křešice C S2 2:02:07 - 12:36 141
36 8 B 351 Wondress Emil Cyklo Vodňany B S1 2:02:13 - 12:42
37 12 C 458 Pivec Vlastislav BS JOMA J. Hradec C S2 2:02:47 - 13:16
38 6 D 553 Klabouch Jan AC Sparta Praha D S2 2:04:14 - 14:43
39 13 C 457 Šrejma Marek Bavorák C S2 2:08:57 - 19:26
40 1 M4 100 Šmejkal Patrik Jakub Velo club Tábor M4 S1 2:08:59 - 19:28 139
41 7 D 500 Peltan Zdeněk Cyklo Jiřička D S2 2:09:04 - 19:33 140
42 2 E 610 Krejčí Václav Cyklo Kohout E S2 2:09:08 - 19:37 139
43 14 C 455 Strnad Radek SKI Team Monínec C S2 2:09:08 - 19:37
44 15 C 456 Koukal Pavel Kladno C S2 2:09:29 - 19:58
45 9 B 314 Beneš Jan Trauma CB B S1 2:09:33 - 20:02 138
46 2 Z 653 Matlášková Jana Cyklo Jiřička Z S2 2:09:41 - 20:10 138
47 3 Z 652 Kočová Madla Cyklo Jiřička Z S2 2:09:44 - 20:13 137
48 8 D 554 Skála Milan Geomine Příbram D S2 2:09:59 - 20:28
49 11 A 251 Sabol Jan CK Kolokrám Svijany A S1 2:10:50 - 21:19
50 3 E 600 Vopat st. Jan Diablo sport Český Krumlov E S2 2:15:19 - 25:48 136
51 4 Z 660 Brehovská Lenka Bike team Vodňany Z S2 2:17:45 - 28:14 135
52 4 E 626 Šrejma Jiří Bavorák E S2 2:17:46 - 28:15
53 9 D 551 Strnad Ivo BMC CZ Racing team D S2 2:17:47 - 28:16
54 5 Z 659 Zemanová Zuzana CK RBB INVEST J. Hradec Z S2 2:18:20 - 28:49 134
55 5 E 608 Zlámalík Jaromír Cyklo Jiřička E S2 2:19:33 - 30:02 133
56 10 B 311 Látal Pavel Trauma CB B S1 2:23:37 - 34:06 137
57 6 Z 658 Kozáková Lucie CBC team Z S2 2:31:07 - 41:36 132
58 7 Z 126 Dorocká Kristýna Volary Z S2 2:47:48 - 58:17
59 10 D 252 Šejna Roman STS Praha D S2 2:58:15 - 1:08:44
DNF 408 Krátký Vladan Cyklo Jiřička C S2 DNF 0
DNF 427 Kloub Martin Trauma CB C S2 DNF 0
DNF 501 Pechouš Miroslav SB Cyklo Olympia D S2 DNF 0
Výsledková listina - TÝMY
Poř. Sportovní klub #3 #2 #1 Body
 
1 Cyklo Team WEBER 152 + 155 + 160 467
2 Cyklo Jiřička 144 + 146 + 165 455
3 Velo club Tábor 146 + 148 + 155 449
4 Diablo sport Český Krumlov 143 + 145 + 152 440
5 Cyklo Kohout 142 + 144 + 150 436
6 Bike team Vodňany 135 + 140 + 147 422
7 Galaxy Cyklo Švec 150 + 160 310
8 Trauma CB 0 137 + 138 275
9 MTB Junior Team České Spořitelny 165 165
10 České Budějovice 149 149
11 Velo Club Cirkl Č. Budějovice 147 147
12 Kola BSP Planá nad Luž. 143 143
13 RPR Team 142 142
14 AC Křešice 141 141
15 CK RBB INVEST J. Hradec 134 134
16 CBC team 132 132
17 SB Cyklo Olympia 0 0