JAL 2016

Velká cena Temelína, časovka, MJAL

časovka jednotlivců
datum: 27.08.2016
www.jalcyklo.cz

Výsledková listina - jednotlivci
Poř. Poř. kat. St. č. Jméno Sportovní klub Kat. Balík Čas / body Ztráta Body
S1 + S2
Délka: 19,8 km Prům. rychl.: 43,8 km/h
1 1 A 267 Stošek Martin Symbio+ Cannondale A S1 0:27:08
2 1 M4 128 Sedláček Vojta CK Příbram Fany Gastro M4 S1 0:27:16 - 00:08
3 1 B 350 Kotrlík Tomáš Lawi Author Team B S1 0:27:30 - 00:22
4 2 A 264 Viktorin Václav AC Sparta Praha A S1 0:27:41 - 00:33
5 2 M4 131 Klabouch Petr Velo Club Cirkl Č. Budějovice M4 S1 0:27:43 - 00:35
6 3 A 258 Bittner Jakub Puskinak.cz A S1 0:27:48 - 00:40
6 2 B 358 Bouška Jiří Lawi Author Team B S1 0:27:48 - 00:40
8 4 A 251 Kohout Michal Team Dukla Praha A S1 0:27:57 - 00:49
9 1 C 457 Šváb Miroslav CYCLING BRNO C S2 0:28:00 - 00:52
10 5 A 263 Ryba Jan AC Sparta Praha A S1 0:28:04 - 00:56
11 1 D 501 Pechouš Miroslav SB Cyklo Olympia D S2 0:28:12 - 01:04 165
12 2 C 423 Cirkl Petr Velo Club Cirkl Č. Budějovice C S2 0:28:21 - 01:13 160
13 6 A 265 Malán Petr AC Sparta Praha A S1 0:28:22 - 01:14
13 6 A 266 MInka Jakub Symbio+ Cannondale A S1 0:28:22 - 01:14
15 3 C 53 Rydval Michal CK Vinohradské šlapky C S2 0:28:32 - 01:24
16 4 C 452 Horky David RC Herpersdorf C S2 0:28:40 - 01:32
17 8 A 225 Novotný Oldřich Cyklo Team WEBER A S1 0:28:41 - 01:33 165
17 8 A 252 Frkal Jakub TJ Sigma Hranice A S1 0:28:41 - 01:33
19 5 C 407 Jiřička Miroslav Cyklo Jiřička C S2 0:28:44 - 01:36 155
20 3 B 351 Šmíd Robert CYCLING BRNO B S1 0:28:46 - 01:38
20 10 A 212 Smola Lukáš Galaxy Cyklo Švec A S1 0:28:46 - 01:38 160
20 6 C 458 Ježek Jiří Team Dukla Praha C S2 0:28:46 - 01:38
23 4 B 315 Průcha Bedřich Velo Club Cirkl Č. Budějovice B S1 0:28:50 - 01:42 155
24 11 A 250 Thuma Miroslav Dexter Cycling A S1 0:28:51 - 01:43
25 12 A 256 Hořejší Josef Author Team Stupno A S1 0:28:58 - 01:50
26 3 M4 127 Kuba Karel CK Příbram - Fany GASTROSERVIS M4 S1 0:29:17 - 02:09
27 13 A 255 Lant Antonín Team Forma Cinelli A S1 0:29:30 - 02:22
28 1 M3 129 Bouček Jakub CK Příbram - Fany GASTROSERVIS M3 S2 0:29:32 - 02:24
29 14 A 259 Koukal Štěpán Puskinak.cz A S1 0:29:33 - 02:25
30 15 A 257 Beran Ondřej KC Slavia Praha A S1 0:29:35 - 02:27
31 5 B 301 Rotbauer Tomáš Cyklo Team WEBER B S1 0:29:37 - 02:29 152
32 7 C 426 Kříž Martin Velo club Tábor C S2 0:29:45 - 02:37 152
33 8 C 454 Gotthard David CYCLING BRNO C S2 0:29:53 - 02:45
34 6 B 357 Neset Jan IN - LIFE cycling team B S1 0:29:56 - 02:48
35 9 C 400 Juráň Karel Diablo sport Český Krumlov C S2 0:30:02 - 02:54 150
36 7 B 310 Pivoňka Václav SB Cyklo Olympia B S1 0:30:02 - 02:54 150
37 8 B 359 Ress Tomáš KC Brno B S1 0:30:09 - 03:01
38 10 C 409 Beneš Martin Cyklo Team WEBER C S2 0:30:13 - 03:05 149
39 11 C 455 Vodička Václav CYCLING BRNO C S2 0:30:17 - 03:09
40 12 C 456 Candra Václav AC Sparta Praha cycling Academie C S2 0:30:22 - 03:14
41 9 B 1 Viktora Jan SB Cyklo Olympia B S1 0:30:30 - 03:22
42 16 A 215 Zástava Pavel Bike team Vodňany A S1 0:30:32 - 03:24 149
43 2 D 508 Feferle František Velo Club Cirkl Č. Budějovice D S2 0:30:45 - 03:37 148
44 10 B 324 Zikmund Petr Cyklo Team WEBER B S1 0:30:51 - 03:43 148
45 17 A 210 Gramblička Matouš Cyklo Team WEBER A S1 0:30:53 - 03:45 147
46 13 C 411 Baťka Michael Diablo sport Český Krumlov C S2 0:31:01 - 03:53 147
47 11 B 353 Kokoška Pavel AC Sparta Praha B S1 0:31:15 - 04:07
48 1 E 605 Benhák Ladislav Cyklo Kohout E S2 0:31:29 - 04:21 146
49 18 A 254 Popp Jan Hnizdil Team A S1 0:31:31 - 04:23
50 3 D 553 Klabouch Jan AC Sparta Praha Cyklo-akademie D S2 0:31:40 - 04:32
51 1 Z 678 Vaníčková Elena Expres CZ - Merida team Kolín Z S2 0:31:41 - 04:33
52 4 D 51 Vrbka Tomáš Cyklo Atom D S2 0:31:42 - 04:34
53 14 C 54 Bílý Pavel Čenkov C S2 0:31:50 - 04:42
54 2 Z 680 Gargelová Tereza TJ Uničov Z S2 0:31:56 - 04:48
55 19 A 217 Vlášek Josef Diablo sport Český Krumlov A S1 0:31:59 - 04:51 146
56 20 A 202 Valenta Michal Cyklo Jiřička A S1 0:32:00 - 04:52 145
56 5 D 555 Bilek Miroslav CSK Markus D S2 0:32:00 - 04:52
58 12 B 321 Jančúch Jerguš Cyklo Jiřička B S1 0:32:03 - 04:55 144
59 3 Z 679 Doležalová Hana AC Sparta Praha Z S2 0:32:17 - 05:09
60 2 E 607 KLÍMA Zdeněk Velo club Tábor E S2 0:32:23 - 05:15 145
61 13 B 319 Vopat Jan Diablo sport Český Krumlov B S1 0:32:24 - 05:16 143
62 15 C 408 Krátký Vladan Cyklo Jiřička C S2 0:32:42 - 05:34 144
63 16 C 404 Zobal Petr AC Křešice C S2 0:32:47 - 05:39 143
64 17 C 405 Švadlena Petr Velo club Tábor C S2 0:32:49 - 05:41 142
65 4 Z 676 Mondlová Kateřina ČS Specialized Junior MTB Team Z S2 0:33:02 - 05:54
66 3 E 600 Vopat st. Jan Diablo sport Český Krumlov E S2 0:33:16 - 06:08 141
67 6 D 507 Dvořák Pepa Kola BSP Planá nad Luž. D S2 0:33:19 - 06:11 140
68 4 E 603 Šustr Miloslav RICOHIMPROMAT TÁBOR z.s. E S2 0:33:34 - 06:26 139
69 18 C 427 Kloub Martin Trauma CB C S2 0:33:40 - 06:32 138
70 14 B 356 Vavroch Štěpán B S1 0:34:01 - 06:53
71 7 D 520 Buřič Karel Cyklo Kohout D S2 0:34:17 - 07:09 137
72 21 A 2 Peták Jakub Bike Team Vodňany A S1 0:34:36 - 07:28
73 4 M4 100 Šmejkal Patrik Jakub Velo club Tábor M4 S1 0:34:54 - 07:46 142
74 5 Z 681 Švecová Denisa G.Benedikt Švec CT Želeč Z S2 0:34:55 - 07:47
75 6 Z 658 Kozáková Lucie CBC team Z S2 0:35:13 - 08:05 136
76 8 D 554 Hledík Jiří D S2 0:35:20 - 08:12
77 5 E 608 Zlámalík Jaromír Cyklo Jiřička E S2 0:35:23 - 08:15 135
78 19 C 459 Škoda Jan Jistebnice C S2 0:36:03 - 08:55
79 9 D 502 Kohout Ladislav Cyklo Kohout D S2 0:36:08 - 09:00 134
80 7 Z 660 Brehovská Lenka Bike team Vodňany Z S2 0:36:51 - 09:43 133
81 15 B 360 Somogyi Daniel B S1 0:38:04 - 10:56
82 6 E 628 Klimeš Václav Velešín E S2 0:39:09 - 12:01
83 8 Z 677 Ticháčková Klára Z S2 0:40:58 - 13:50
84 10 D 518 Roučka Ladislav SB Cyklo Olympia D S2 0:42:41 - 15:33 132
85 7 E 52 Baudys Jiří E S2 0:42:56 - 15:48
86 2 M3 126 Šejna Roman STS Praha M3 S2 0:44:54 - 17:46
87 11 D 551 Ticháček Luboš D S2 0:45:26 - 18:18
DNS 311 Látal Pavel Trauma CB B S1 DNS 0
DNS 130 Charalambidis Denis CK Příbram - Fany GASTROSERVIS M4 S1 DNS
DNS 260 Skořepa Petr Whirlpool Author A S1 DNS
Výsledková listina - TÝMY
Poř. Sportovní klub #3 #2 #1 Body
 
1 Cyklo Team WEBER 149 + 152 + 165 466
2 Velo Club Cirkl Č. Budějovice 148 + 155 + 160 463
3 SB Cyklo Olympia 132 + 150 + 165 447
4 Cyklo Jiřička 144 + 145 + 155 444
5 Diablo sport Český Krumlov 146 + 147 + 150 443
6 Velo club Tábor 142 + 145 + 152 439
7 Cyklo Kohout 134 + 137 + 146 417
8 Bike team Vodňany 133 + 149 282
9 Galaxy Cyklo Švec 160 160
10 AC Křešice 143 143
11 Kola BSP Planá nad Luž. 140 140
12 RICOHIMPROMAT TÁBOR z.s. 139 139
13 Trauma CB 0 138 138
14 CBC team 136 136