JAL 2016

Velká cena Temelína, silnice

silniční závod
datum: 28.08.2016
www.jalcyklo.cz

Výsledková listina - jednotlivci
Poř. Poř. kat. St. č. Jméno Sportovní klub Kat. Balík Čas / body Ztráta Body
S1 + S2
Délka: 100 km Prům. rychl.: 37,8 km/h
1 1 M4 137 Sirůček Václav KC Kooperativa Jablonec nad Nisou M4 S1 2:38:33
2 1 A 268 Jílek Zdeněk Erste Petr Čech MTB A S1 2:38:33 - 00:00
3 2 M4 128 Sedláček Vojta CK Příbram Fany Gastro M4 S1 2:38:33 - 00:00
4 2 A 270 Buksa Dominik Future cycling team A S1 2:38:33 - 00:00
5 3 A 262 Chlupáč Dominik LAWI - Author Team A S1 2:38:33 - 00:00
6 4 A 266 Minka Jakub Symbio+ Cannondale A S1 2:38:34 - 00:01
7 1 M3 134 Vacek Karel RC-Eindruck M3 S2 2:38:34 - 00:01
8 5 A 258 Bittner Jakub Puskinak.cz A S1 2:38:35 - 00:02
9 6 A 277 Vojtěch Jonáš AC Sparta Praha A S1 2:38:36 - 00:03
10 7 A 276 Doležel Radovan Favorit Brno A S1 2:38:43 - 00:10
11 1 B 363 Hynek Kristián Future cycling team B S1 2:38:50 - 00:17
12 8 A 284 Kamler Josef Erste Petr Čech MTB team A S1 2:39:05 - 00:32
13 3 M4 131 Klabouch Petr Velo-Club Cirkl ČB M4 S1 2:39:51 - 01:18
14 9 A 214 Holan Petr Cyklo Team WEBER A S1 2:42:31 - 03:58 150
15 10 A 283 Medek Tomáš SKC Tufo Prostějov A S1 2:44:28 - 05:55
16 11 A 263 Ryba Jan AC Sparta Praha A S1 2:44:28 - 05:55
17 2 B 366 Křivánek Jiří PREMIUM ETHICSPORT B S1 2:44:29 - 05:56
18 12 A 264 Viktorin Václav AC Sparta Praha A S1 2:44:30 - 05:57
19 13 A 225 Novotný Oldřich Cyklo Team WEBER A S1 2:44:33 - 06:00 145
20 3 B 310 Pivoňka Václav SB Cyklo Olympia B S1 2:44:33 - 06:00 141
21 4 B 361 Čer Tomáš BikeStyle.cz B S1 2:44:42 - 06:09
22 5 B 315 Průcha Bedřich Velo Club Cirkl Č. Budějovice B S1 2:48:04 - 09:31 138
23 14 A 265 Malán Petr AC Sparta Praha A S1 2:48:04 - 09:31
24 2 M3 129 Bouček Jakub CK Příbram - Fany GASTROSERVIS M3 S2 2:48:08 - 09:35
25 15 A 282 Doležal Jiří Nejlevnější PNEU Cycling A S1 2:48:20 - 09:47
26 16 A 252 Frkal Jakub TJ Sigma Hranice A S1 2:48:20 - 09:47
27 4 M4 127 Kuba Karel CK Příbram - Fany GASTROSERVIS M4 S1 2:48:24 - 09:51
28 17 A 278 Schuran Michal AC Sparta Praha Cyklo-akademie A S1 2:48:36 - 10:03
29 6 B 367 Doležel Jan Jadomi Dobříš B S1 2:48:40 - 10:07
30 18 A 256 Hořejší Josef Author Team Stupno A S1 2:48:47 - 10:14
31 1 C 457 Šváb Miroslav CYCLING BRNO C S2 2:48:49 - 10:16
32 2 C 409 Beneš Martin Cyklo Team WEBER C S2 2:49:47 - 11:14 150
33 19 A 257 Beran Ondřej KC Slavia Praha A S1 2:50:19 - 11:46
34 5 M4 136 Šimůnek Adam KC Kooperativa Jablonec nad Nisou M4 S1 2:51:47 - 13:14
35 7 B 364 Vyplel Jakub Author Team Stupno B S1 2:51:51 - 13:18
36 3 C 458 Ježek Jiří Team DUKLA Praha C S2 2:54:51 - 16:18
37 20 A 280 Kutiš Martin GS cyklo team Jistebnice A S1 2:55:08 - 16:35
38 21 A 212 Smola Lukáš Galaxy Cyklo Švec A S1 2:56:47 - 18:14 136
39 1 D 501 Pechouš Miroslav SB Cyklo Olympia D S2 2:56:51 - 18:18 145
40 1 Z 684 Nosková Nikola KC Kooperativa Jablonec nad Nisou Z S2 2:56:57 - 18:24
41 8 B 357 Neset Jan IN - LIFE cycling team B S1 2:56:59 - 18:26
42 4 C 400 Juráň Karel Diablo sport Český Krumlov C S2 2:56:59 - 18:26 141
43 22 A 215 Zástava Pavel Bike team Vodňany A S1 2:57:01 - 18:28 135
44 9 B 309 Plechata Radek Velo club Tábor B S1 2:58:56 - 20:23 134
45 10 B 351 Šmíd Robert Cycling Brno B S1 3:01:05 - 22:32
46 5 C 454 Gotthard David CYCLING BRNO C S2 3:02:20 - 23:47
47 11 B 370 Píša Václav ČSOB B S1 3:02:22 - 23:49
48 6 C 420 Míka Oldřich Galaxy Cyklo Švec C S2 3:02:22 - 23:49 138
49 2 D 518 Roučka Ladislav SB Cyklo Olympia D S2 3:03:35 - 25:02 136
50 23 A 211 Řežáb Martin MTB Junior Team České Spořitelny A S1 3:05:14 - 26:41 133
51 3 M3 132 Pileček Jakub ČS Specialized Junior MTB Team M3 S2 3:05:29 - 26:56
52 12 B 359 Ress Tomáš KC Brno B S1 3:05:57 - 27:24
53 24 A 259 Koukal Štěpán Puskinak.cz A S1 3:06:09 - 27:36
54 7 C 462 Modlitba Jan H.M. Sport plus Český Krumlov C S2 3:06:19 - 27:46
55 25 A 250 Thuma Miroslav Dexter Cycling A S1 3:07:23 - 28:50
56 26 A 281 Sabol Jan CK Kolokrám Svijany A S1 3:07:45 - 29:12
57 27 A 269 Hrbotický Lukáš CK Radio beat Hodonín A S1 3:07:51 - 29:18
58 2 Z 681 Švecová Denisa G.Benedikt Švec CT Želeč Z S2 3:07:53 - 29:20
59 13 B 321 Jančúch Jerguš Cyklo Jiřička B S1 3:08:02 - 29:29 132
60 3 Z 68 Gargelová Tereza TJ Uničov Z S2 3:08:13 - 29:40
61 3 D 507 Dvořák Pepa Kola BSP Planá nad Luž. D S2 3:08:14 - 29:41 135
62 28 A 273 Forman Tomáš Ethic Sport - Prestige A S1 3:08:30 - 29:57
63 29 A 210 Gramblička Matouš Cyklo Team WEBER A S1 3:11:13 - 32:40 131
64 4 D 510 Schwarz Karel Cyklo Kohout D S2 3:11:27 - 32:54 134
65 14 B 324 Zikmund Petr Cyklo Team WEBER B S1 3:12:14 - 33:41 130
66 8 C 455 Vodička Václav CYCLING BRNO C S2 3:13:01 - 34:28
67 9 C 405 Švadlena Petr Velo club Tábor C S2 3:15:31 - 36:58 133
68 15 B 312 Ploner Robert RPR Team B S1 3:16:12 - 37:39 129
69 4 Z 683 Havlíková Pavla KC Kooperativa Jablonec nad Nisou Z S2 3:16:16 - 37:43
70 10 C 404 Zobal Petr AC Křešice C S2 3:16:38 - 38:05 132
71 11 C 407 Jiřička Miroslav Cyklo Jiřička C S2 3:18:06 - 39:33 131
72 5 D 553 Klabouch Jan AC Sparta Praha Cyklo-akademie D S2 3:18:30 - 39:57
73 30 A 274 Barda Ondřej Cycling Bratřejov A S1 3:19:53 - 41:20
74 31 A 206 Eremka Petr Cycling Team Basso A S1 3:21:23 - 42:50 128
75 32 A 202 Valenta Michal Cyklo Jiřička A S1 3:21:27 - 42:54 127
76 6 D 508 Feferle František Velo Club Cirkl Č. Budějovice D S2 3:21:39 - 43:06 130
77 16 B 368 Peszat Luboš Premium Ethicsport B S1 3:22:15 - 43:42
78 33 A 272 Toman Vojtěch Premium Ethicsport A S1 3:22:28 - 43:55
79 4 M3 135 Šitner Jaroslav GS cyklo team Jistebnice M3 S2 3:24:16 - 45:43
80 12 C 460 Šrejma Marek Bavorák C S2 3:24:21 - 45:48
81 1 E 605 Benhák Ladislav Cyklo Kohout E S2 3:24:26 - 45:53 129
82 13 C 427 Kloub Martin Trauma CB C S2 3:25:22 - 46:49 128
83 14 C 408 Krátký Vladan Cyklo Jiřička C S2 3:25:26 - 46:53 127
84 17 B 365 Suchý Jaromír Mons Carbon B S1 3:26:14 - 47:41
85 15 C 461 Laňka Karel Písek C S2 -1 kolo
86 7 D 512 Jan Luboš České Budějovice D S2 -1 kolo 126
87 18 B 319 Vopat Jan Diablo sport Český Krumlov B S1 -1 kolo 126
88 34 A 217 Vlášek Josef Diablo sport Český Krumlov A S1 -1 kolo 125
89 2 E 610 Krejčí Václav Cyklo Kohout E S2 -1 kolo 125
90 8 D 556 Koliha Jiří Cyklo Dobronice D S2 -1 kolo
91 9 D 552 Klimeš Pavel Cyklo Plus Rájec D S2 -1 kolo
92 3 E 629 Šrejma Jiří Bavorák E S2 -1 kolo
93 10 D 520 Buřič Karel Cyklo Kohout D S2 -1 kolo 124
94 4 E 600 Vopat st. Jan Diablo sport Český Krumlov E S2 -1 kolo 123
95 11 D 557 Homolka Jiří Dům Barev Č.K. D S2 -1 kolo
96 19 B 369 Osenský Robert B S1 -1 kolo
97 5 Z 660 Brehovská Lenka Bike team Vodňany Z S2 -1 kolo 122
98 6 Z 682 Dolinová Zuzana Open Cycling Academy Z S2 -1 kolo
99 12 D 554 Hledík Jiří D S2 -1 kolo
100 35 A 275 Řehoř Aleš Open Cycling Academy A S1 -1 kolo
101 16 C 459 Škoda Jan SPSVD Jistebnice C S2 -2 kola
102 20 B 371 Vrkoč David B S1 -2 kola
DNF 27 Krhut Jan A S1 DNF
DNF 260 Skořepa Petr Whirlpool Author A S1 DNF
DNF 678 Vaníčková Elena Expres CZ - Merida team Kolín Z S2 DNF
DNF 130 Charalambidis Denis CK Příbram - Fany GASTROSERVIS M4 S1 DNF
DNF 133 Bartůněk Marek PREMIUM ETHICSPORT M4 S1 DNF
DNF 423 Cirkl Petr Velo Club Cirkl Č. Budějovice C S2 DNF 0
DNF 426 Kříž Martin Velo club Tábor C S2 DNF 0
DNF 301 Rotbauer Tomáš Cyklo Team WEBER B S1 DNF 0
DNF 362 Hudeček Jiří Future cycling team B S1 DNF
DNF 221 Bouša Jiří Velo club Tábor A S1 DNF 0
DNF 658 Kozáková Lucie CBC team Z S2 DNF 0
Výsledková listina - TÝMY
Poř. Sportovní klub #3 #2 #1 Body
 
1 Cyklo Team WEBER 145 + 150 + 150 445
2 SB Cyklo Olympia 136 + 141 + 145 422
3 Diablo sport Český Krumlov 125 + 126 + 141 392
4 Cyklo Jiřička 127 + 131 + 132 390
5 Cyklo Kohout 125 + 129 + 134 388
6 Galaxy Cyklo Švec 136 + 138 274
7 Velo Club Cirkl Č. Budějovice 0 130 + 138 268
8 Velo club Tábor 0 133 + 134 267
9 Bike team Vodňany 122 + 135 257
10 Kola BSP Planá nad Luž. 135 135
11 MTB Junior Team České Spořitelny 133 133
12 AC Křešice 132 132
13 RPR Team 129 129
14 Cycling Team Basso 128 128
14 Trauma CB 128 128
16 České Budějovice 126 126
17 CBC team 0 0