JAL 2016

Kleť, časovka do vrchu

časovka do vrchu
datum: 11.09.2016
www.jalcyklo.cz

Výsledková listina - jednotlivci
Poř. Poř. kat. St. č. Jméno Sportovní klub Kat. Balík Čas / body Ztráta Body
S1 + S2
Délka: 11 km Prům. rychl.: 24,8 km/h
1 1 A 212 Smola Lukáš Galaxy Cyklo Švec A S1 0:26:39.3 150
2 1 B 310 Pivoňka Václav SB Cyklo Olympia B S1 0:26:51.0 - 00:12 145
3 2 A m96 Modlitba Vojtěch A S1 0:27:09.6 - 00:30
4 3 A 225 Novotný Oldřich Cyklo Team WEBER A S1 0:27:44.4 - 01:05 141
5 4 A m65 Šípkovský Jan A S1 0:27:47.4 - 01:08
6 2 B 322 Pivoňka Petr Diablo sport Český Krumlov B S1 0:28:31.5 - 01:52 138
7 3 B 315 Průcha Bedřich Velo Club Cirkl Č. Budějovice B S1 0:28:31.7 - 01:52 136
8 1 C 409 Beneš Martin Cyklo Team WEBER C S2 0:28:34.1 - 01:55 150
9 4 B m100 Lorenc Erik B S1 0:28:39.5 - 02:00
10 5 B 309 Plechata Radek Velo club Tábor B S1 0:29:02.6 - 02:23 135
11 6 B m41 Stehlík Marek B S1 0:29:06.2 - 02:27
12 2 C 407 Jiřička Miroslav Cyklo Jiřička C S2 0:29:06.7 - 02:27 145
13 5 A 215 Zástava Pavel Bike team Vodňany A S1 0:29:26.2 - 02:47 134
14 1 D 501 Pechouš Miroslav SB Cyklo Olympia D S2 0:29:40.1 - 03:01 141
15 3 C 426 Kříž Martin Velo club Tábor C S2 0:29:56.3 - 03:17 138
16 2 D 522 Zrnečko Michal Diablo sport Český Krumlov D S2 0:29:58.7 - 03:19 136
17 7 B m53 Tichý Václav B S1 0:30:02.3 - 03:23
18 8 B 321 Jančúch Jerguš Cyklo Jiřička B S1 0:30:05.9 - 03:26 133
19 1 M4 m62 Doležal Vladislav M4 S1 0:30:10.1 - 03:31
20 2 M4 m95 Doležal Adam M4 S1 0:30:23.1 - 03:44
21 4 C m85 Ehrenberger Martin C S2 0:30:23.7 - 03:44
22 9 B 324 Zikmund Petr Cyklo Team WEBER B S1 0:30:31.0 - 03:52 132
23 5 C 411 Baťka Michael Diablo sport Český Krumlov C S2 0:30:36.2 - 03:57 135
24 3 D 507 Dvořák Pepa Kola BSP Planá nad Luž. D S2 0:31:00.4 - 04:21 134
25 4 D 510 Schwarz Karel Cyklo Kohout D S2 0:31:02.3 - 04:23 133
26 6 C 400 Juráň Karel Diablo sport Český Krumlov C S2 0:31:07.8 - 04:28 132
27 6 A 213 Kudlák Tomáš Bike team Vodňany A S1 0:31:17.0 - 04:38 131
28 7 C m70 Šíma Jan C S2 0:31:25.5 - 04:46
29 5 D 512 Jan Luboš České Budějovice D S2 0:31:28.1 - 04:49 131
30 6 D 518 Roučka Ladislav SB Cyklo Olympia D S2 0:31:33.7 - 04:54 130
31 10 B m72 Svoboda Miloslav B S1 0:31:39.0 - 05:00
32 11 B 312 Ploner Robert RPR Team B S1 0:31:42.1 - 05:03 130
33 12 B m87 Pejša Jiří B S1 0:31:46.3 - 05:07
34 13 B 302 Dvořák Jan SPECTRUMBIKE Č.B. B S1 0:31:48.5 - 05:09 129
35 7 D 508 Feferle František Velo Club Cirkl Č. Budějovice D S2 0:31:56.5 - 05:17 129
36 8 C 403 Krbec Tomáš Diablo sport Český Krumlov C S2 0:32:04.7 - 05:25 128
37 9 C m59 Janota Petr C S2 0:32:06.3 - 05:27
38 14 B m75 Píša Václav ČSOB B S1 0:32:09.4 - 05:30
39 10 C 401 Kocian Aleš Cyklo Kohout C S2 0:32:16.1 - 05:37 127
40 7 A 202 Valenta Michal Cyklo Jiřička A S1 0:32:17.0 - 05:38 128
41 15 B m33 Stehlík Filip B S1 0:32:28.1 - 05:49
42 16 B m79 Velíšek Tomáš B S1 0:32:36.1 - 05:57
43 8 D m52 Korbel Karel D S2 0:32:39.2 - 06:00
44 8 A 210 Gramblička Matouš Cyklo Team WEBER A S1 0:32:45.5 - 06:06 127
45 11 C 404 Zobal Petr AC Křešice C S2 0:33:22.5 - 06:43 126
46 17 B m49 Hoššo Martin B S1 0:33:23.2 - 06:44
47 9 A m71 Němeček Aleš A S1 0:33:24.6 - 06:45
48 1 M3 m69 Michálek Filip M3 S2 0:33:27.8 - 06:48
49 1 E 605 Benhák Ladislav Cyklo Kohout E S2 0:33:35.3 - 06:56 125
50 1 M2 m57 Lolacher Tomáš M2 0:34:02.0 - 07:23
51 9 D m55 Klabouch Jan D S2 0:34:11.2 - 07:32
52 12 C 405 Švadlena Petr Velo club Tábor C S2 0:34:28.3 - 07:49 124
53 13 C 408 Krátký Vladan Cyklo Jiřička C S2 0:34:39.5 - 08:00 123
54 18 B 319 Vopat Jan Diablo sport Český Krumlov B S1 0:34:52.6 - 08:13 126
55 19 B m103 Dupkanič Ladislav B S1 0:34:53.4 - 08:14
56 14 C 427 Kloub Martin Trauma CB C S2 0:35:04.8 - 08:25 122
57 10 A 217 Vlášek Josef Diablo sport Český Krumlov A S1 0:35:12.3 - 08:33 125
58 20 B m84 Peterka Aleš B S1 0:35:30.1 - 08:51
59 15 C 421 Dvořák Svatopluk Marathon CZ C S2 0:35:31.3 - 08:52 121
60 16 C 413 Cinkl Václav Cyklo Jiřička C S2 0:35:46.6 - 09:07 120
61 21 B 316 Dohnal Pavel Trauma CB B S1 0:35:50.0 - 09:11 124
62 17 C m51 Havlíček Marek C S2 0:35:55.6 - 09:16
63 22 B m48 Šandera Ondřej B S1 0:35:55.7 - 09:16
64 2 E m88 Šrot Radek E S2 0:35:56.8 - 09:17
65 11 A m80 Gušl Jakub A S1 0:36:03.7 - 09:24
66 18 C 419 Plachý Jan Cyklo Team WEBER C S2 0:36:15.5 - 09:36 119
67 1 Z 655 Kostková Pavla Marathon CZ Z S2 0:36:33.2 - 09:54 118
68 10 D 500 Peltan Zdeněk Cyklo Jiřička D S2 0:36:34.2 - 09:55 117
69 2 Z 653 Matlášková Jana Cyklo Jiřička Z S2 0:36:43.2 - 10:04 116
70 3 E 600 Vopat st. Jan Diablo sport Český Krumlov E S2 0:36:45.2 - 10:06 115
71 4 E m46 Heral Vít E S2 0:37:01.3 - 10:22
72 19 C m63 Dvořák Jiří C S2 0:37:18.7 - 10:39
73 5 E 603 Šustr Miloslav RICOHIMPROMAT TÁBOR z.s. E S2 0:37:33.5 - 10:54 114
74 6 E m64 Hawel František E S2 0:37:52.2 - 11:13
75 20 C m82 Dřevikovský Kamil Lišov C S2 0:38:01.0 - 11:22
76 3 M4 m43 Schembera Ondřej M4 S1 0:38:03.4 - 11:24
77 7 E 608 Zlámalík Jaromír Cyklo Jiřička E S2 0:38:15.3 - 11:36 113
78 8 E 610 Krejčí Václav Cyklo Kohout E S2 0:38:17.2 - 11:38 112
79 23 B m86 Moravec Kamil B S1 0:38:18.7 - 11:39
80 1 M1 m68 Michálek Šimon M1 0:38:37.7 - 11:58
81 11 D m99 Valdauf Radim D S2 0:38:46.4 - 12:07
82 12 A m34 Mašek Šimon A S1 0:38:54.8 - 12:15
83 2 M2 m74 Otta Josef M2 0:39:48.1 - 13:09
84 3 Z 660 Brehovská Lenka Bike team Vodňany Z S2 0:39:53.4 - 13:14 111
85 13 A m58 Brož Ondřej A S1 0:40:00.3 - 13:21
86 4 M4 100 Šmejkal Patrik Jakub Velo club Tábor M4 S1 0:40:08.6 - 13:29 123
87 4 Z m90 Adámková Dana Diablo sport Č. Krumlov Z S2 0:40:23.1 - 13:44
88 5 Z m54 Kloubová Kateřina Z S2 0:43:14.3 - 16:35
89 12 D m97 Vorel Jan D S2 0:43:34.2 - 16:55
90 9 E 601 Klíma Václav Cyklo Velešín E S2 0:44:51.1 - 18:12 110
91 10 E m76 Smetana Jiří E S2 0:45:44.5 - 19:05
92 6 Z m31 Nováková Kristýna Z S2 0:48:41.1 - 22:02
93 14 A m56 Šejna Roman A S1 0:57:25.4 - 30:46
Výsledková listina - TÝMY
Poř. Sportovní klub #3 #2 #1 Body
 
1 Cyklo Team WEBER 132 + 141 + 150 423
2 SB Cyklo Olympia 130 + 141 + 145 416
3 Diablo sport Český Krumlov 135 + 136 + 138 409
4 Cyklo Jiřička 128 + 133 + 145 406
5 Velo club Tábor 124 + 135 + 138 397
6 Cyklo Kohout 125 + 127 + 133 385
7 Bike team Vodňany 111 + 131 + 134 376
8 Velo Club Cirkl Č. Budějovice 129 + 136 265
9 Trauma CB 122 + 124 246
10 Marathon CZ 118 + 121 239
11 Galaxy Cyklo Švec 150 150
12 Kola BSP Planá nad Luž. 134 134
13 České Budějovice 131 131
14 RPR Team 130 130
15 SPECTRUMBIKE Č.B. 129 129
16 AC Křešice 126 126
17 RICOHIMPROMAT TÁBOR z.s. 114 114
18 Cyklo Velešín 110 110