JAL 2016

Volyně, silnice

silniční závod
datum: 25.09.2016
www.jalcyklo.cz

Výsledková listina - jednotlivci
Poř. Poř. kat. St. č. Jméno Sportovní klub Kat. Balík Čas / body Ztráta Body
S1
1 1 A 19 Modlitba Vojtěch CK Příbram Fany gastroservis A S1 0:30:50
2 1 B 8 Voráček Jiří CK Kramolín B S1 0:30:52 - 00:02
3 2 B 315 Průcha Bedřich Velo Club Cirkl Č. Budějovice B S1 0:30:52 - 00:02 150
4 3 B 5 Bouška Vladimír Axon Sport team B S1 0:30:53 - 00:03
5 2 A 20 Svoboda Vladimír CK Kramolín A S1 0:30:53 - 00:03
6 4 B 310 Pivoňka Václav SB Cyklo Olympia B S1 0:30:54 - 00:04 145
7 5 B 322 Pivoňka Petr Diablo sport Český Krumlov B S1 0:30:54 - 00:04 141
8 6 B 309 Plechata Radek Velo club Tábor B S1 0:31:12 - 00:22 138
9 3 A 210 Gramblička Matouš Cyklo Team WEBER A S1 0:31:54 - 01:04 136
10 4 A 215 Zástava Pavel Bike team Vodňany A S1 0:31:56 - 01:06 135
11 7 B 9 Loebl Richard Axon sport team B S1 0:31:58 - 01:08
12 8 B 324 Zikmund Petr Cyklo Team WEBER B S1 0:32:02 - 01:12 134
13 9 B 4 Čechura Petr Axon sport team B S1 0:32:05 - 01:15
14 10 B 312 Ploner Robert RPR Team B S1 0:34:11 - 03:21 133
15 5 A 213 Kudlák Tomáš Bike team Vodňany A S1 0:34:48 - 03:58 132
16 6 A 225 Novotný Oldřich Cyklo Team WEBER A S1 0:35:07 - 04:17 131
17 7 A 217 Vlášek Josef Diablo sport Český Krumlov A S1 0:35:32 - 04:42 130
18 11 B 319 Vopat Jan Diablo sport Český Krumlov B S1 0:35:33 - 04:43 129
19 12 B 6 Tančouz Ondřej SB Cyklo Olympia B S1 0:39:30 - 08:40
20 8 A 7 Dyrzcyk Jan CK Kramolín A S1 0:40:06 - 09:16
S2
1 1 C 409 Beneš Martin Cyklo Team WEBER C S2 0:31:13 150
2 1 D 501 Pechouš Miroslav SB Cyklo Olympia D S2 0:31:26 - 00:13 145
3 2 C 426 Kříž Martin Velo club Tábor C S2 0:31:26 - 00:13 141
4 3 C 84 Kopáč Pavel Sportcycling M.L. C S2 0:31:29 - 00:16
5 4 C 420 Míka Oldřich Galaxy Cyklo Švec C S2 0:31:58 - 00:45 138
6 5 C 99 Ackermann Kamil Axon sport team C S2 0:31:59 - 00:46
7 6 C 400 Juráň Karel Diablo sport Český Krumlov C S2 0:31:59 - 00:46 136
8 7 C 61 Šmíd Jaroslav CK Kramolín C S2 0:32:00 - 00:47
9 8 C 77 Ježek Kamil CK Kramolín C S2 0:32:20 - 01:07
10 9 C 407 Jiřička Miroslav Cyklo Jiřička C S2 0:33:36 - 02:23 135
11 2 D 510 Schwarz Karel Cyklo Kohout D S2 0:34:08 - 02:55 134
12 3 D 508 Feferle František Velo Club Cirkl Č. Budějovice D S2 0:34:13 - 03:00 133
13 10 C 401 Kocian Aleš Cyklo Kohout C S2 0:34:16 - 03:03 132
14 11 C 408 Krátký Vladan Cyklo Jiřička C S2 0:34:59 - 03:46 131
15 1 E 605 Benhák Ladislav Cyklo Kohout E S2 0:35:02 - 03:49 130
16 12 C 90 Matoušek Bohumil RAMALA C S2 0:35:03 - 03:50
17 13 C 64 Kouba Tomáš Velo Dvořák C S2 0:35:31 - 04:18
18 14 C 98 Šrejma Marek Bavorák C S2 0:35:36 - 04:23
19 4 D 81 Zelený Jaroslav Cykloservis Malát D S2 0:35:57 - 04:44
20 15 C 60 Vacík Karel CK Kramolín C S2 0:35:57 - 04:44
21 16 C 404 Zobal Petr AC Křešice C S2 0:35:58 - 04:45 129
22 5 D 500 Peltan Zdeněk Cyklo Jiřička D S2 0:37:43 - 06:30 128
23 17 C 80 Smáha Karel Cykloservis Malát C S2 0:37:44 - 06:31
24 2 E 600 Vopat st. Jan Diablo sport Český Krumlov E S2 0:37:44 - 06:31 127
25 18 C 405 Švadlena Petr Velo club Tábor C S2 0:37:59 - 06:46 126
26 6 D 86 Šíma Miroslav RAMALA D S2 0:38:13 - 07:00
27 7 D 520 Buřič Karel Cyklo Kohout D S2 0:38:16 - 07:03 125
28 3 E 610 Krejčí Václav Cyklo Kohout E S2 0:38:17 - 07:04 124
29 4 E 66 Kalousek Josef Cykloservex-Medila E S2 0:38:48 - 07:35
30 5 E 603 Šustr Miloslav RICOHIMPROMAT TÁBOR z.s. E S2 0:38:50 - 07:37 123
31 6 E 100s Šrejma Jiří Bavorák E S2 0:39:24 - 08:11
32 1 Z 89 Randová Iveta RAMALA Z S2 0:39:28 - 08:15
33 19 C 79 Nesčák Jan Cykloservis Malát C S2 0:40:06 - 08:53
34 7 E 95 Etlík Josef Sokol Blatná E S2 0:40:29 - 09:16
35 8 E 85 Šefl JosefJosef RAMALA E S2 0:40:34 - 09:21
36 2 Z 660 Brehovská Lenka Bike team Vodňany Z S2 0:40:45 - 09:32 122
37 9 E 608 Zlámalík Jaromír Cyklo Jiřička E S2 0:40:49 - 09:36 121
38 20 C 82 Carik Daniel Cykloservis Malát C S2 0:42:35 - 11:22
39 3 Z 58 Adámková Dana Diablo sport Č. Krumlov Z S2 0:43:24 - 12:11
40 10 E 76 Lacina Jiří CK Kramolín E S2 0:43:36 - 12:23
41 21 C 88 Vrána Jiří CK Vinohradské šlapky C S2 0:44:15 - 13:02
42 8 D 92 Šejna Jiří Čestice D S2 0:44:19 - 13:06
DNF 78 Majer Karel CK Kramolín E S2 DNF
Výsledková listina - TÝMY
Poř. Sportovní klub #3 #2 #1 Body
 
1 Cyklo Team WEBER 134 + 136 + 150 420
2 Diablo sport Český Krumlov 130 + 136 + 141 407
3 Velo club Tábor 126 + 138 + 141 405
4 Cyklo Kohout 130 + 132 + 134 396
5 Cyklo Jiřička 128 + 131 + 135 394
6 Bike team Vodňany 122 + 132 + 135 389
7 SB Cyklo Olympia 145 + 145 290
8 Velo Club Cirkl Č. Budějovice 133 + 150 283
9 Galaxy Cyklo Švec 138 138
10 RPR Team 133 133
11 AC Křešice 129 129
12 RICOHIMPROMAT TÁBOR z.s. 123 123