JAL 2015

Mistrovství JAL v časovce jednotlivců

datum: 01.08.2015
www.jalcyklo.cz

Výsledková listina - jednotlivci
Poř. Poř. kat. St. č. Jméno Sportovní klub Kat. Balík Čas / body Ztráta Body
S1 + S2
1 1 B 351 Kotrlík Tomáš CK Kern B S1 37:27
2 1 A 250 Tomáš Michal TJ Spartak Třebíč A S1 37:51 - 00:24
3 1 C 406 Pechouš Miroslav SB Cyklo Olympia C S2 38:09 - 00:42 165
4 2 A 225 Novotný Oldřich Cyklo Team WEBER A S1 39:47 - 02:20 165
5 2 C 426 Kříž Martin Cyklo Team WEBER C S2 39:54 - 02:27 160
6 3 C 407 Jiřička Miroslav Cyklo Jiřička C S2 40:02 - 02:35 155
7 2 B 307 Jochmann Michal Diablo sport Český Krumlov B S1 40:31 - 03:04 160
8 3 B 301 Rotbauer Tomáš Cyklo Team WEBER B S1 41:03 - 03:36 155
9 1 D 518 Roučka Ladislav SB Cyklo Olympia D S2 41:07 - 03:40 152
10 4 C 420 Míka Oldřich Galaxy Cyklo Švec C S2 41:19 - 03:52 150
11 2 D 522 Zrnečko Michal Diablo sport Český Krumlov D S2 42:06 - 04:39 149
12 5 C 400 Juráň Karel Diablo sport Český Krumlov C S2 42:25 - 04:58 148
13 3 D 508 Feferle František Velo Club Cirkl Č. Budějovice D S2 42:32 - 05:05 147
14 3 A 200 Zástava Pavel Bike team Vodňany A S1 43:00 - 05:33 152
15 4 A 317 Vlášek Josef Diablo sport Český Krumlov A S1 43:12 - 05:45 150
16 6 C 408 Krátký Vladan Cyklo Team Drápela Semilaso C S2 43:16 - 05:49 146
17 5 A 202 Valenta Michal Velo Dvořák A S1 43:18 - 05:51 149
18 4 B 324 Zikmund Petr Cyklo Team WEBER B S1 43:23 - 05:56 148
19 5 B 319 Vopat Jan Diablo sport Český Krumlov B S1 43:32 - 06:05 147
20 6 B 321 Jančúch Jerguš Cyklo Jiřička B S1 43:47 - 06:20 146
21 1 E 605 Benhák Ladislav Cyklo Kohout E S2 44:01 - 06:34 145
22 4 D 510 Schwarz Karel Cyklo Kohout D S2 44:09 - 06:42 144
23 5 D 512 Jan Luboš České Budějovice D S2 44:13 - 06:46 143
24 7 B 350 Kinický Milan Kájov B S1 44:14 - 06:47
25 7 C 452 Marýzek Pavel Český Krumlov C S2 44:17 - 06:50
26 8 C 403 Krbec Tomáš Diablo sport Český Krumlov C S2 44:22 - 06:55 142
27 8 B 300 Vaněček Michael SuTri Prachatice B S1 44:47 - 07:20 145
28 9 B 313 Kalina Martin RICOH IMPROMAT TÁBOR B S1 45:31 - 08:04 144
29 9 C 421 Dvořák Svatopluk Marathon CZ C S2 45:55 - 08:28 141
30 2 E 600 Vopat st. Jan Diablo sport Český Krumlov E S2 45:55 - 08:28 140
31 10 C 404 Zobal Petr AC Křešice C S2 46:38 - 09:11 139
32 11 C 413 Cinkl Václav Cyklo Jiřička C S2 46:38 - 09:11 138
33 3 E 603 Šustr Miloslav RICOH IMPROMAT TÁBOR E S2 46:43 - 09:16 137
34 1 Z 676 Candrová Jana B + H triatlon ČB Z S2 47:00 - 09:33
35 4 E 609 Labanc Štefan Cykloservex-Medila E S2 47:12 - 09:45 136
36 6 D 520 Buřič Karel Cyklo Kohout D S2 48:17 - 10:50 135
37 7 D 551 Kordík Vlastimil JAKO D S2 49:13 - 11:46
38 8 D 511 Eliáš Jan Cyklo Kohout D S2 49:59 - 12:32 134
39 2 Z 655 Kostková Pavla Marathon CZ Z S2 50:21 - 12:54 133
40 3 Z 657 Brehovská Lenka Bike team Vodňany Z S2 50:23 - 12:56 132
41 1 M4 100 Šmejkal Patrik Jakub Cyklo Team WEBER M4 S1 52:52 - 15:25 143
42 5 E 601 Klíma Václav Cyklo Velešín E S2 53:03 - 15:36 131
DNF 226 Roučka Ladislav SB Cyklo Olympia A S1 DNF 0
DNF 411 Baťka Michael Diablo sport Český Krumlov C S2 DNF 0
Výsledková listina - TÝMY
Poř. Sportovní klub #3 #2 #1 Body
 
1 Cyklo Team WEBER 155 + 160 + 165 480
2 Diablo sport Český Krumlov 149 + 150 + 160 459
3 Cyklo Jiřička 138 + 146 + 155 439
4 Cyklo Kohout 135 + 144 + 145 424
5 SB Cyklo Olympia 0 152 + 165 317
6 Bike team Vodňany 132 + 152 284
7 RICOH IMPROMAT TÁBOR 137 + 144 281
8 Marathon CZ 133 + 141 274
9 Galaxy Cyklo Švec 150 150
10 Velo Dvořák 149 149
11 Velo Club Cirkl Č. Budějovice 147 147
12 Cyklo Team Drápela Semilaso 146 146
13 SuTri Prachatice 145 145
14 České Budějovice 143 143
15 AC Křešice 139 139
16 Cykloservex-Medila 136 136
17 Cyklo Velešín 131 131