JAL 2015

Časovka Loučovice - P. Výtoň a zpět

Časovka
datum: 28.06.2015
www.jalcyklo.cz

Výsledková listina - jednotlivci
Poř. Poř. kat. St. č. Jméno Sportovní klub Kat. Balík Čas / body Ztráta Body
S1 + S2
1 1 M4 184 König Christian RC einDRUCK Sarlein M4 S1 23:57
2 1 C 407 Jiřička Miroslav Cyklo Jiřička C S2 24:46 - 00:49 150
3 2 C 406 Pechouš Miroslav SB Cyklo Olympia C S2 24:48 - 00:51 145
4 1 A 263 Tomáš Michal TJ Spartak Třebíč A S1 24:57 - 01:00
5 1 B 315 Průcha Bedřich Velo Club Cirkl Č. Budějovice B S1 25:02 - 01:05 150
6 2 A 255 Tvrz Lukáš Sweep Cycling A S1 25:11 - 01:14
7 3 C 423 Cirkl Petr Velo Club Cirkl Č. Budějovice C S2 25:24 - 01:27 141
8 1 M3 177 Wolfmayr Andreas RC einDRUCK Sarlein M3 S2 25:42 - 01:45
9 2 M3 127 Klabouch Petr Velo Club Cirkl Č. Budějovice M3 S2 25:48 - 01:51
10 3 A 252 Oberngruber Christian RC einDRUCK Sarlein A S1 26:01 - 02:04
11 2 B 307 Jochmann Michal Diablo sport Český Krumlov B S1 26:07 - 02:10 145
12 3 B 354 Bouška Vladimír Ramala Muška B S1 26:07 - 02:10
13 3 M3 182 Kuba Karel CK Příbram - Fany GASTROSERVIS M3 S2 26:08 - 02:11
14 1 D 501 Švec Martin SB Cyklo Olympia D S2 26:09 - 02:12 138
15 4 A 250 Hořejší Josef Author Team Stupno A S1 26:11 - 02:14
16 4 B 351 Soušek Karel CK Vinohradské šlapky B S1 26:19 - 02:22
17 4 C 452 Stadlbauer Josef Team Simplon C S2 26:19 - 02:22
18 5 B 352 Voráček Jiří CK Kramolín B S1 26:26 - 02:29
19 5 A 251 Mitas Lukáš Puskinak.cz A S1 26:27 - 02:30
20 5 C 456 Kopáč Pavel CK Sportblažek.cz C S2 26:29 - 02:32
21 2 D 518 Roučka Ladislav SB Cyklo Olympia D S2 26:36 - 02:39 136
22 6 A 262 Špiroch Martin Axon sport team A S1 26:37 - 02:40
23 6 B 356 Ackermann Kamil Axon sport team B S1 26:41 - 02:44
24 6 C 461 Matoušek Bohumil Ramala C S2 26:47 - 02:50
25 7 C 409 Beneš Martin Cyklo Team WEBER C S2 26:49 - 02:52 135
26 7 B 353 Löbl Richard Axon sport team B S1 26:51 - 02:54
27 7 A 214 Holan Petr Cyklo Team WEBER A S1 26:53 - 02:56 141
28 8 B 301 Rotbauer Tomáš Cyklo Team WEBER B S1 26:57 - 03:00 138
29 8 A 317 Vlášek Josef Diablo sport Český Krumlov A S1 27:00 - 03:03 136
30 9 A 200 Zástava Pavel Bike team Vodňany A S1 27:01 - 03:04 135
31 8 C 400 Juráň Karel Diablo sport Český Krumlov C S2 27:03 - 03:06 134
32 10 A 202 Valenta Michal Velo Dvořák A S1 27:05 - 03:08 134
33 9 B 350 Hofer Michael RC einDRUCK Sarlein B S1 27:10 - 03:13
34 9 C 403 Krbec Tomáš Diablo sport Český Krumlov C S2 27:19 - 03:22 133
35 11 A 225 Novotný Oldřich Cyklo Team WEBER A S1 27:20 - 03:23 133
36 4 M3 180 Tvrz Matěj CK Příbram - Fany GASTROSERVIS M3 S2 27:26 - 03:29
37 5 M3 179 Burgstallar Jan ČEZ Cykloteam Tábor M3 S2 27:32 - 03:35
38 10 C 420 Míka Oldřich Galaxy Cyklo Švec C S2 27:37 - 03:40 132
39 12 A 226 Roučka Ladislav SB Cyklo Olympia A S1 27:41 - 03:44 132
40 3 D 522 Zrnečko Michal Diablo sport Český Krumlov D S2 27:45 - 03:48 131
41 10 B 324 Zikmund Petr Cyklo Team WEBER B S1 27:51 - 03:54 131
42 4 D 508 Feferle František Velo Club Cirkl Č. Budějovice D S2 27:56 - 03:59 130
43 11 B 319 Vopat Jan Diablo sport Český Krumlov B S1 27:59 - 04:02 130
44 11 C 426 Kříž Martin Cyklo Team WEBER C S2 28:03 - 04:06 129
45 6 M3 181 Bouček Jakub CK Příbram - Fany GASTROSERVIS M3 S2 28:05 - 04:08
46 5 D 510 Schwarz Karel Cyklo Kohout D S2 28:12 - 04:15 128
47 6 D 512 Jan Luboš České Budějovice D S2 28:12 - 04:15 127
48 12 C 457 Korous Tomáš Axon sport team C S2 28:14 - 04:17
49 13 C 458 Koprnický Kamil Axon sport team C S2 28:14 - 04:17
50 14 C 405 Švadlena Petr Galaxy Cyklo Švec C S2 28:17 - 04:20 126
51 2 M4 178 Thumfort Fabian RC einDRUCK Sarlein M4 S1 28:26 - 04:29
52 12 B 313 Kalina Martin RICOH IMPROMAT TÁBOR B S1 28:32 - 04:35 129
53 13 A 208 Pavlík Václav CK RBB INVEST J. Hradec A S1 28:33 - 04:36 128
54 13 B 321 Jančúch Jerguš Cyklo Jiřička B S1 28:43 - 04:46 127
55 14 B 300 Vaněček Michael SuTri Prachatice B S1 28:52 - 04:55 126
56 15 B 355 Zítek Petr STAVMAL Klatovy B S1 29:02 - 05:05
57 7 D 555 Švajcr Miroslav CK Kramolín D S2 29:08 - 05:11
58 8 D 558 Klabouch Jan AC Sparta Praha B D S2 29:10 - 05:13
59 15 C 454 Vondráček Štěpán CK Příbram - Fany GASTROSERVIS C S2 29:16 - 05:19
60 1 E 609 Labanc Štefan Cykloservex-Medila E S2 29:23 - 05:26 125
61 16 B 302 Dvořák Jan SPECTRUMBIKE Č.B. B S1 29:32 - 05:35 125
62 16 C 413 Cinkl Václav Cyklo Jiřička C S2 29:41 - 05:44 124
63 9 D 550 Frey Mario CT Sauna Bar Horní Cerekev D S2 29:51 - 05:54
64 17 C 460 Pospíšil Petr Axon sport team C S2 29:52 - 05:55
65 10 D 556 Šíma Miroslav Ramala Muška D S2 29:53 - 05:56
66 2 E 626 Gianpaolo Iotti StoccHetti - Italie E S2 29:58 - 06:01
67 3 M4 101 Polanský Ondřej Bike team Vodňany M4 S1 30:01 - 06:04 124
68 3 E 605 Benhák Ladislav Cyklo Kohout E S2 30:03 - 06:06 123
69 11 D 554 Majer Karel CK Kramolín D S2 30:07 - 06:10
70 12 D 507 Dvořák Pepa Kola BSP Planá nad Luž. D S2 30:15 - 06:18 122
71 18 C 462 Malát Jan Cykloservis Jan Malát C S2 30:16 - 06:19
72 17 B 308 Píša Václav ČSOB B S1 30:19 - 06:22 123
73 4 E 600 Vopat st. Jan Diablo sport Český Krumlov E S2 30:35 - 06:38 121
74 13 D 520 Buřič Karel Cyklo Kohout D S2 30:36 - 06:39 120
75 18 B 306 Fouček Petr SB Cyklo Olympia B S1 30:46 - 06:49 122
76 19 C 421 Dvořák Svatopluk Marathon CZ C S2 30:50 - 06:53 119
77 5 E 628 Lacina Jiří Ramala Šilhavý E S2 31:02 - 07:05
78 20 C 463 Smáha Karel Cykloservis Malát C S2 31:19 - 07:22
79 21 C 408 Krátký Vladan Cyklo Team Drápela Semilaso C S2 31:38 - 07:41 118
80 14 D 553 Hála Lubomír CK Kramolín D S2 32:04 - 08:07
81 14 A 203 Peták Jakub Bike team Vodňany A S1 32:06 - 08:09 121
82 15 A 204 Kudlák Tomáš Bike team Vodňany A S1 32:11 - 08:14 120
83 1 Z 676 Zemanová Zuzana RBB Invest J. Hradec Z S2 32:24 - 08:27
84 16 A 259 Dyrczyk Jan CK Kramolín A S1 32:32 - 08:35
85 15 D 999 Valdauf Radim Hluboká nad Vltavou D S2 32:48 - 08:51
86 2 Z 677 Randová Iveta Ramala Muška Z S2 32:48 - 08:51
87 22 C 459 Neščák Ján Cykloservis Jan Malát C S2 33:23 - 09:26
88 3 Z 655 Kostková Pavla Marathon CZ Z S2 33:24 - 09:27 117
89 6 E 629 Šefl Josef Ramala Muška E S2 33:53 - 09:56
90 7 E 630 Jůza Miloslav Cykloservis Jan Malát E S2 34:39 - 10:42
91 4 Z 657 Brehovská Lenka Bike team Vodňany Z S2 34:39 - 10:42 116
92 4 M4 100 Šmejkal Patrik Jakub Cyklo Team WEBER M4 S1 35:10 - 11:13 119
93 5 Z 651 Petáková Veronika Bike team Vodňany Z S2 38:00 - 14:03 115
94 7 M3 126 Pechouš Marek Cyklo Olympia M3 S2 38:38 - 14:41
Výsledková listina - TÝMY
Poř. Sportovní klub #3 #2 #1 Body
 
1 Velo Club Cirkl Č. Budějovice 130 + 141 + 150 421
2 SB Cyklo Olympia 136 + 138 + 145 419
3 Diablo sport Český Krumlov 134 + 136 + 145 415
4 Cyklo Team WEBER 135 + 138 + 141 414
5 Cyklo Jiřička 124 + 127 + 150 401
6 Bike team Vodňany 121 + 124 + 135 380
7 Cyklo Kohout 120 + 123 + 128 371
8 Galaxy Cyklo Švec 126 + 132 258
9 Marathon CZ 117 + 119 236
10 Velo Dvořák 134 134
11 RICOH IMPROMAT TÁBOR 129 129
12 CK RBB INVEST J. Hradec 128 128
13 České Budějovice 127 127
14 SuTri Prachatice 126 126
15 Cykloservex-Medila 125 125
15 SPECTRUMBIKE Č.B. 125 125
17 ČSOB 123 123
18 Kola BSP Planá nad Luž. 122 122
19 Cyklo Team Drápela Semilaso 118 118