JAL 2015

Giant Šumavský trojboj

trojboj
datum: 14.06.2015
www.jalcyklo.cz

Výsledková listina - jednotlivci
Poř. Poř. kat. St. č. Jméno Sportovní klub Kat. Balík Čas / body Ztráta Body
S1 + S2
1 1 A 225 Novotný Oldřich Cyklo Team WEBER A S1 8+1+1 165
2 1 B 320 Jelínek Pavel KC Slavia Praha B S1 2+4+5 160
3 1 C 420 Míka Oldřich Galaxy Cyklo Švec C S2 7+3+2 165
4 1 M4 127 Klabouch Petr Velo Club Cirkl Č. Budějovice M4 S1 5+2+8
5 2 C 407 Jiřička Miroslav Cyklo Jiřička C S2 3+11+6 160
6 3 C 406 Pechouš Miroslav SB Cyklo Olympia C S2 11+10+7 155
7 4 C 409 Beneš Martin Cyklo Team WEBER C S2 17+9+3 152
8 5 C 415 Korčak David Galaxy Cyklo Švec C S2 12+14+4 150
9 2 B 307 Jochmann Michal Diablo sport Český Krumlov B S1 6+12+13 155
10 6 C 400 Juráň Karel Diablo sport Český Krumlov C S2 9+15+9 149
11 1 D 522 Zrnečko Michal Diablo sport Český Krumlov D S2 18+8+10 148
12 2 M4 130 Kuba Karel CK Příbram - Fany GASTROSERVIS M4 S1 16+17+16
13 2 A 200 Zástava Pavel Bike team Vodňany A S1 15+22+14 152
14 3 M4 131 Tvrz Matěj CK Příbram - Fany GASTROSERVIS M4 S1 13+29+11
15 4 M4 129 Šimek Jan CK Příbram - Fany GASTROSERVIS M4 S1 14+32+15
16 5 M4 128 Charalambidis Denis CK Příbram - Fany GASTROSERVIS M4 S1 23+18+22
17 3 B 321 Jančúch Jerguš Cyklo Jiřička B S1 22+23+20 150
18 3 A 202 Valenta Michal Velo Dvořák A S1 10+30+25 149
19 4 B 313 Kalina Martin RICOH IMPROMAT TÁBOR B S1 21+28+17 148
20 6 M4 132 Bouček Jakub CK Příbram - Fany GASTROSERVIS M4 S1 43+13+12
21 5 B 300 Vaněček Michael SuTri Prachatice B S1 33+19+19 147
22 6 B 324 Zikmund Petr Cyklo Team WEBER B S1 24+31+18 146
23 2 D 518 Roučka Ladislav SB Cyklo Olympia D S2 28+25+21 147
24 7 C 403 Krbec Tomáš Diablo sport Český Krumlov C S2 19+33+23 146
25 8 C 405 Švadlena Petr Galaxy Cyklo Švec C S2 26+26+24 145
26 4 A 226 Roučka Ladislav SB Cyklo Olympia A S1 30+24+26 145
27 3 D 510 Schwarz Karel Cyklo Kohout D S2 36+20+30 144
28 4 D 551 Klabouch st. Jan AC Sparta Praha B D S2 29+35+34
29 5 D 507 Dvořák Pepa Kola BSP Planá nad Luž. D S2 46+21+33 143
30 7 B 306 Fouček Petr SB Cyklo Olympia B S1 37+36+29 144
30 7 B 319 Vopat Jan Diablo sport Český Krumlov B S1 25+37+40 144
32 9 C 451 Pivec Vlastislav BS JOMA J. Hradec C S2 27+39+38
33 10 C 404 Zobal Petr AC Křešice C S2 45+40+27 142
34 5 A 317 Vlášek Josef Diablo sport Český Krumlov A S1 40+45+31 142
35 11 C 421 Dvořák Svatopluk Marathon CZ C S2 38+51+32 141
36 6 A 203 Peták Jakub Bike team Vodňany A S1 35+47+41 141
37 7 A 204 Kudlák Tomáš Bike team Vodňany A S1 49+41+36 140
38 1 E 605 Benhák Ladislav Cyklo Kohout E S2 50+42+35 140
38 1 E 609 Labanc Štefan Cykloservex-Medila E S2 39+44+44 140
40 6 D 550 Frey Mario CT Sauna Bar Horní Cerekev D S2 47+38+42
41 7 D 500 Peltan Zdeněk Cyklo Velešín D S2 48+46+37 138
42 3 E 600 Vopat st. Jan Diablo sport Český Krumlov E S2 44+48+45 137
43 12 C 452 Kuba Karel CK Příbram - Fany GASTROSERVIS C S2 41+55+43
44 7 M4 134 Markovec Roman SAK Lenora M4 S1 52+49+39
45 4 E 603 Šustr Miloslav RICOH IMPROMAT TÁBOR E S2 53+43+46 136
46 1 Z 655 Kostková Pavla Marathon CZ Z S2 51+50+47 135
47 8 D 511 Eliáš Jan Cyklo Kohout D S2 54+53+49 134
48 2 Z 657 Brehovská Lenka Bike team Vodňany Z S2 57+52+48 133
DNF 304 Havel Josef STATIKA J.S.K.K B S1 DNF 0
DNF 453 Pivoňka Petr Nejlevnejsipneu.cz B S1 DNF
DNF 411 Baťka Michael Diablo sport Český Krumlov C S2 DNF 0
DNF 126 Pileček Jakub CK Příbram - Fany GASTROSERVIS M4 S1 DNF
DNF 250 Kamler Josef SAK Lenora A S1 DNF
DNF 512 Jan Luboš České Budějovice D S2 DNF 0
DNF 350 Sedlecký Robert SAK Lenora B S1 DNF
DNF 676 Pulcová Miroslava SAK Lenora Z S2 DNF
DNF 423 Cirkl Petr Velo Club Cirkl Č. Budějovice C S2 DNF 0
DNF 651 Petáková Veronika Bike team Vodňany Z S2 DNF 0
DNF 656 Fošumová Michaela Velo Club Cirkl Č. Budějovice Z S2 DNF 0
DNF 133 Pechouš Marek SB Cyklo Olympia M4 S1 DNF
DNF 100 Šmejkal Patrik Jakub Cyklo Team WEBER M4 S1 DNF 0
Výsledková listina - TÝMY
Poř. Sportovní klub #3 #2 #1 Body
 
1 Cyklo Team WEBER 146 + 152 + 165 463
2 Galaxy Cyklo Švec 145 + 150 + 165 460
3 Diablo sport Český Krumlov 148 + 149 + 155 452
4 SB Cyklo Olympia 145 + 147 + 155 447
5 Bike team Vodňany 140 + 141 + 152 433
6 Cyklo Kohout 134 + 140 + 144 418
7 Cyklo Jiřička 150 + 160 310
8 RICOH IMPROMAT TÁBOR 136 + 148 284
9 Marathon CZ 135 + 141 276
10 KC Slavia Praha 160 160
11 Velo Dvořák 149 149
12 SuTri Prachatice 147 147
13 Kola BSP Planá nad Luž. 143 143
14 AC Křešice 142 142
15 Cykloservex-Medila 140 140
16 Cyklo Velešín 138 138
17 STATIKA J.S.K.K 0 0
17 České Budějovice 0 0
17 Velo Club Cirkl Č. Budějovice 0 0 0