JAL 2015

Hosínská časovka okolo letiště

časovka jednotlivců
datum: 19.04.2015
www.jalcyklo.cz

Výsledková listina - jednotlivci
Poř. Poř. kat. St. č. Jméno Sportovní klub Kat. Balík Čas / body Ztráta Body
S1 + S2
Délka: 14 km Prům. rychl.: 39,9 km/h
1 1 B 320 Jelínek Pavel KC Slavia Praha B S1 21:02 150
2 1 A 250 Mitas Lukáš Puskinak.cz A S1 21:41 - 00:39
3 2 B 315 Průcha Bedřich Velo Club Cirkl Č. Budějovice B S1 21:46 - 00:44 145
4 1 C 407 Jiřička Miroslav Cyklo Jiřička C S2 21:58 - 00:56 150
5 2 C 400 Juráň Karel Diablo sport Český Krumlov C S2 22:01 - 00:59 145
6 3 C 412 Horký David Galaxy Cyklo Švec C S2 22:02 - 01:00 141
7 2 A 225 Novotný Oldřich Cyklo Team WEBER A S1 22:04 - 01:02 141
8 4 C 350 Zavadil Libor Velo Dvořák C S2 22:09 - 01:07
9 3 B 307 Jochmann Michal Diablo sport Český Krumlov B S1 22:10 - 01:08 138
10 5 C 415 Korčak David Galaxy Cyklo Švec C S2 22:19 - 01:17 138
11 6 C 409 Beneš Martin Cyklo Team WEBER C S2 22:29 - 01:27 136
12 7 C 406 Pechouš Miroslav SB Cyklo Olympia C S2 22:34 - 01:32 135
13 3 A 251 Písař Jan MotoŠikule Perskimol A S1 22:34 - 01:32
14 8 C 354 Kopr Karel KC Slavia Praha C S2 22:40 - 01:38
15 4 A 253 Vítů Josef Eurofoam sport team A S1 22:40 - 01:38
16 1 D 522 Zrnečko Michal Diablo sport Český Krumlov D S2 23:26 - 02:24 134
17 4 B 324 Zikmund Petr Cyklo Team WEBER B S1 23:39 - 02:37 136
18 5 A 202 Valenta Michal Velo Dvořák A S1 23:44 - 02:42 135
19 2 D 508 Feferle František Velo Club Cirkl Č. Budějovice D S2 23:48 - 02:46 133
20 5 B 302 Dvořák Jan SPECTRUMBIKE Č.B. B S1 23:49 - 02:47 134
21 6 A 317 Vlášek Josef Diablo sport Český Krumlov A S1 23:50 - 02:48 133
22 6 B 300 Vaněček Michael SuTri Prachatice B S1 23:53 - 02:51 132
23 9 C 403 Krbec Tomáš Diablo sport Český Krumlov C S2 23:58 - 02:56 132
24 7 B 319 Vopat Jan Diablo sport Český Krumlov B S1 24:01 - 02:59 131
25 3 D 504 Kotrba Jiří Galaxy Cyklo Švec D S2 24:11 - 03:09 131
26 4 D 551 Klabouch Jan AC Sparta Praha D S2 24:13 - 03:11
27 5 D 510 Schwarz Karel Cyklo Kohout D S2 24:15 - 03:13 130
28 10 C 417 Jehně Václav Kola BSP Planá nad Luž. C S2 24:21 - 03:19 129
29 11 C 350x Viktora Jan Borek C S2 24:36 - 03:34
30 8 B 313 Kalina Martin RICOH IMPROMAT TÁBOR B S1 24:38 - 03:36 130
31 7 A 200 Zástava Pavel Bike team Vodňany A S1 24:41 - 03:39 129
32 8 A 201 Hrůza Tomáš KC Slavia Praha A S1 24:47 - 03:45 128
33 6 D 512 Jan Luboš České Budějovice D S2 24:48 - 03:46 128
34 12 C 405 Švadlena Petr Galaxy Cyklo Švec C S2 24:54 - 03:52 127
35 7 D 505 Kopic Petr Galaxy Cyklo Švec D S2 25:01 - 03:59 126
36 13 C 413 Cinkl Václav Cyklo Jiřička C S2 25:04 - 04:02 125
37 1 M3 127 Holub Jan Symbio Cannondale M3 S2 25:07 - 04:05
38 9 B 308 Píša Václav ČSOB B S1 25:08 - 04:06 127
39 14 C 353 Kučera Jan KC Slavia Praha C S2 25:10 - 04:08
40 1 M4 101 Polanský Ondřej Bike team Vodňany M4 S1 25:15 - 04:13 126
41 15 C 401 Kocian Aleš Cyklo Kohout C S2 25:18 - 04:16 124
42 1 E 609 Labanc Štefan Cykloservex-Medila E S2 25:20 - 04:18 123
43 9 A 226 Roučka Ladislav SB Cyklo Olympia A S1 25:20 - 04:18 125
44 10 A 252 Širhal Lukáš MotoŠikule Perskimol A S1 25:27 - 04:25
45 16 C 408 Krátký Vladan Cyklo Team Drápela Semilaso C S2 25:36 - 04:34 122
46 11 A 254 Vacek Zdeněk SKP Rapid A S1 25:38 - 04:36
47 17 C 421 Dvořák Svatopluk Marathon CZ C S2 25:41 - 04:39 121
48 12 A 204 Kudlák Tomáš Bike team Vodňany A S1 25:47 - 04:45 124
49 2 E 600 Vopat st. Jan Diablo sport Český Krumlov E S2 25:52 - 04:50 120
50 8 D 550 Frey Mario CT Sauna Bar Horní Cerekev D S2 25:52 - 04:50
51 2 M3 176 Sadílek Jiří CT Sauna Bar Horní Cerekev M3 S2 25:58 - 04:56
52 9 D 520 Buřič Karel Cyklo Kohout D S2 26:05 - 05:03 119
53 10 D 507 Dvořák Pepa Kola BSP Planá nad Luž. D S2 26:07 - 05:05 118
54 10 B 303 Tančouz Ondřej SB Cyklo Olympia B S1 26:12 - 05:10 123
55 3 E 603 Šustr Miloslav RICOH IMPROMAT TÁBOR E S2 26:17 - 05:15 117
56 4 E 604 Hotový Karel E.ON TRIATHLON TEAM E S2 26:26 - 05:24 116
57 11 D 517 Jiřík Zdeněk Bike sport Mohelnice D S2 26:43 - 05:41 115
58 11 B 305 Kotrba Jiří České Velenice B S1 26:48 - 05:46 122
59 12 D 500 Peltan Zdeněk Cyklo Velešín D S2 26:53 - 05:51 114
60 1 Z 677 Voráčková Dominika Ski klub Šumava Z S2 26:57 - 05:55
61 13 A 203 Peták Jakub Bike team Vodňany A S1 27:00 - 05:58 121
62 18 C 404 Zobal Petr AC Křešice C S2 27:02 - 06:00 113
63 13 D 511 Eliáš Jan Cyklo Kohout D S2 27:29 - 06:27 112
64 2 Z 655 Kostková Pavla Marathon CZ Z S2 27:57 - 06:55 111
65 14 D 521 Krejčí Václav Cyklo Kohout D S2 27:59 - 06:57 110
66 3 Z 656 Fošumová Michaela Velo Club Cirkl Č. Budějovice Z S2 28:01 - 06:59 109
67 4 Z 651 Petáková Veronika Bike team Vodňany Z S2 28:33 - 07:31 108
68 2 M4 100 Šmejkal Patrik Jakub Cyklo Team WEBER M4 S1 28:33 - 07:31 120
69 5 Z 657 Brehovská Lenka Bike team Vodňany Z S2 29:10 - 08:08 107
70 19 C 351 Dvořák Milan C S2 29:43 - 08:41
71 6 Z 676 Zemanová Zuzana Žirovnice Z S2 30:05 - 09:03
72 5 E 601 Klíma Václav Cyklo Velešín E S2 30:46 - 09:44 106
73 6 E 606 Klinkáček Karel Cyklo Kohout E S2 30:50 - 09:48 105
74 20 C 352 Mach Miloslav Cyklo Velešín C S2 31:31 - 10:29
75 7 Z 650 Vejvodová Pavlína Galaxy Cyklo Švec Z S2 32:26 - 11:24 104
76 1 HC 177 Šejna Roman STS Praha HC 33:59 - 12:57
77 2 HC 178 Král Jindřich TJ Nola Teplice HC 1:00:18 - 39:16
78 1 Děti 126 Pechouš Marek Děti 1:17:28 - 56:26
DNS 410 Hohenberger Martin Galaxy Cyklo Švec C S2 DNS 0
Výsledková listina - TÝMY
Poř. Sportovní klub #3 #2 #1 Body
 
1 Diablo sport Český Krumlov 134 + 138 + 145 417
2 Cyklo Team WEBER 136 + 136 + 141 413
3 Galaxy Cyklo Švec 131 + 138 + 141 410
4 Velo Club Cirkl Č. Budějovice 109 + 133 + 145 387
5 SB Cyklo Olympia 123 + 125 + 135 383
6 Bike team Vodňany 124 + 126 + 129 379
7 Cyklo Kohout 119 + 124 + 130 373
8 KC Slavia Praha 128 + 150 278
9 Cyklo Jiřička 125 + 150 275
10 Kola BSP Planá nad Luž. 118 + 129 247
10 RICOH IMPROMAT TÁBOR 117 + 130 247
12 Marathon CZ 111 + 121 232
13 Cyklo Velešín 106 + 114 220
14 Velo Dvořák 135 135
15 SPECTRUMBIKE Č.B. 134 134
16 SuTri Prachatice 132 132
17 České Budějovice 128 128
18 ČSOB 127 127
19 Cykloservex-Medila 123 123
20 Cyklo Team Drápela Semilaso 122 122
20 České Velenice 122 122
22 E.ON TRIATHLON TEAM 116 116
23 Bike sport Mohelnice 115 115
24 AC Křešice 113 113