JAL 2015

20. ročník O cenu města Velešína

silniční závod
datum: 01.05.2015
www.jalcyklo.cz

Výsledková listina - jednotlivci
Poř. Poř. kat. St. č. Jméno Sportovní klub Kat. Balík Čas / body Ztráta Body
S1
Délka: 68 km Prům. rychl.: 34,7 km/h
1 1 A 254 Kamler Josef Superior MTB Team A S1 1:57:38
2 1 M4 177 Klabouch Petr Velo Club Cirkl Č. Budějovice M4 S1 1:57:45 - 00:07
3 2 A 252 Mitas Lukáš Puskinak.cz A S1 1:57:45 - 00:07
4 3 A 253 Poslušný Tomáš Vysočina Cycling A S1 1:57:53 - 00:15
5 1 B 320 Jelínek Pavel KC Slavia Praha B S1 1:57:53 - 00:15 150
6 2 B 315 Průcha Bedřich Velo Club Cirkl Č. Budějovice B S1 1:59:55 - 02:17 145
7 4 A 250 Písař Jan MotoŠikule Perskimol A S1 2:07:14 - 09:36
8 5 A 214 Holan Petr Cyklo Team WEBER A S1 2:07:39 - 10:01 141
9 3 B 300 Vaněček Michael SuTri Prachatice B S1 2:07:42 - 10:04 138
10 4 B 324 Zikmund Petr Cyklo Team WEBER B S1 2:07:58 - 10:20 136
11 6 A 208 Pavlík Václav CK RBB INVEST J. Hradec A S1 2:07:58 - 10:20 135
12 5 B 307 Jochmann Michal Diablo sport Český Krumlov B S1 2:08:00 - 10:22 134
13 7 A 221 Bouša Jiří Cyklo Team WEBER A S1 2:09:26 - 11:48 133
14 6 B 318 Nekut Karel Veloservis Team B S1 2:12:52 - 15:14 132
15 7 B 308 Píša Václav ČSOB B S1 2:13:00 - 15:22 131
16 8 A 202 Valenta Michal Velo Dvořák A S1 2:13:10 - 15:32 130
17 8 B 319 Vopat Jan Diablo sport Český Krumlov B S1 2:19:44 - 22:06 129
18 9 A 200 Zástava Pavel Bike team Vodňany A S1 2:20:37 - 22:59 128
19 10 A 226 Roučka Ladislav SB Cyklo Olympia A S1 2:27:07 - 29:29 127
20 11 A 204 Kudlák Tomáš Bike team Vodňany A S1 2:33:47 - 36:09 126
21 12 A 251 Grünn Jan CK RBB Invest J. Hradec A S1 2:38:50 - 41:12
DNF 350 Kolda Pavel B S1 DNF
S2
Délka: 50 km Prům. rychl.: 33,2 km/h
1 1 C 423 Cirkl Petr Velo Club Cirkl Č. Budějovice C S2 1:30:20 150
2 2 C 409 Beneš Martin Cyklo Team WEBER C S2 1:30:57 - 00:37 145
3 3 C 420 Míka Oldřich Galaxy Cyklo Švec C S2 1:31:15 - 00:55 141
4 4 C 407 Jiřička Miroslav Cyklo Jiřička C S2 1:31:25 - 01:05 138
5 1 D 522 Zrnečko Michal Diablo sport Český Krumlov D S2 1:31:53 - 01:33 136
6 5 C 406 Pechouš Miroslav SB Cyklo Olympia C S2 1:32:20 - 02:00 135
7 6 C 400 Juráň Karel Diablo sport Český Krumlov C S2 1:34:40 - 04:20 134
8 7 C 405 Švadlena Petr Galaxy Cyklo Švec C S2 1:39:47 - 09:27 133
9 2 D 512 Jan Luboš České Budějovice D S2 1:39:59 - 09:39 132
10 8 C 403 Krbec Tomáš Diablo sport Český Krumlov C S2 1:40:11 - 09:51 131
11 3 D 551 Klabouch Jan AC Sparta Praha D S2 1:44:30 - 14:10
12 4 D 508 Feferle František Velo Club Cirkl Č. Budějovice D S2 1:44:38 - 14:18 130
13 5 D 550 Frey Mario CT Sauna Bar Horní Cerekev D S2 1:47:25 - 17:05
14 1 E 603 Šustr Miloslav RICOH IMPROMAT TÁBOR E S2 1:47:45 - 17:25 129
15 2 E 609 Labanc Štefan Cykloservex-Medila E S2 1:47:53 - 17:33 128
16 9 C 404 Zobal Petr AC Křešice C S2 1:48:28 - 18:08 127
17 3 E 600 Vopat st. Jan Diablo sport Český Krumlov E S2 1:48:30 - 18:10 126
18 6 D 500 Peltan Zdeněk Cyklo Velešín D S2 1:54:40 - 24:20 125
19 1 Z 655 Kostková Pavla Marathon CZ Z S2 2:00:12 - 29:52 124
20 10 C 421 Dvořák Svatopluk Marathon CZ C S2 2:00:12 - 29:52 123
21 2 Z 656 Fošumová Michaela Velo Club Cirkl Č. Budějovice Z S2 2:04:18 - 33:58 122
22 4 E 626 Klimeš Vlastislav Velešín E S2 2:09:54 - 39:34
23 3 Z 657 Brehovská Lenka Bike team Vodňany Z S2 2:10:03 - 39:43 121
24 5 E 627 Havel Jiří Suché Vrbné E S2 2:41:40 - 1:11:20
DNF 415 Korčak David Galaxy Cyklo Švec C S2 DNF 0
DNF 604 Hotový Karel E.ON TRIATHLON TEAM E S2 DNF 0

Vítězové vrchařské soutěže: Josef Kamler (kat. A) a Petr Cirkl (kat. C)
Závod proběhl za chladného počasí 6 – 8°C, v úplném závěru v dešti.
Za pořadatele Cyklo Velešín Karel Růžička

Výsledková listina - TÝMY
Poř. Sportovní klub #3 #2 #1 Body
 
1 Velo Club Cirkl Č. Budějovice 130 + 145 + 150 425
2 Cyklo Team WEBER 136 + 141 + 145 422
3 Diablo sport Český Krumlov 134 + 134 + 136 404
4 Bike team Vodňany 121 + 126 + 128 375
5 Galaxy Cyklo Švec 0 133 + 141 274
6 SB Cyklo Olympia 127 + 135 262
7 Marathon CZ 123 + 124 247
8 KC Slavia Praha 150 150
9 SuTri Prachatice 138 138
9 Cyklo Jiřička 138 138
11 CK RBB INVEST J. Hradec 135 135
12 Veloservis Team 132 132
12 České Budějovice 132 132
14 ČSOB 131 131
15 Velo Dvořák 130 130
16 RICOH IMPROMAT TÁBOR 129 129
17 Cykloservex-Medila 128 128
18 AC Křešice 127 127
19 Cyklo Velešín 125 125
20 E.ON TRIATHLON TEAM 0 0