JAL 2015

Silniční závod Bílsko

silniční závod
datum: 24.05.2015
www.jalcyklo.cz

Výsledková listina - jednotlivci
Poř. Poř. kat. St. č. Jméno Sportovní klub Kat. Balík Čas / body Ztráta Body
S1 + S2
1 1 A 255 Kamler Josef Velo Club Cirkl Č. Budějovice A S1 1:44:18
2 1 B 350 Zárybnický Josef CK Vinohradské šlapky B S1 1:44:18 - 00:00
3 2 A 225 Novotný Oldřich Cyklo Team WEBER A S1 1:44:19 - 00:01 150
4 2 B 320 Jelínek Pavel KC Slavia Praha B S1 1:44:27 - 00:09 145
5 1 M4 126 Klabouch Petr Velo Club Cirkl Č. Budějovice M4 S1 1:44:29 - 00:11
6 3 A 251 Mitas Lukáš Puskinak.cz A S1 1:44:30 - 00:12
7 1 C 409 Beneš Martin Cyklo Team WEBER C S2 1:44:33 - 00:15 150
8 2 C 420 Míka Oldřich Galaxy Cyklo Švec C S2 1:44:37 - 00:19 145
9 4 A 256 Modlitba Vojtěch HM Sport ČK A S1 1:44:44 - 00:26
10 5 A 214 Holan Petr Cyklo Team WEBER A S1 1:44:52 - 00:34 141
11 3 B 315 Průcha Bedřich Velo Club Cirkl Č. Budějovice B S1 1:44:54 - 00:36 138
12 3 C 412 Horký David Galaxy Cyklo Švec C S2 1:46:33 - 02:15 141
13 4 C 406 Pechouš Miroslav SB Cyklo Olympia C S2 1:46:39 - 02:21 138
14 1 D 522 Zrnečko Michal Diablo sport Český Krumlov D S2 1:46:42 - 02:24 136
15 5 C 400 Juráň Karel Diablo sport Český Krumlov C S2 1:47:36 - 03:18 135
16 4 B 300 Vaněček Michael SuTri Prachatice B S1 1:49:32 - 05:14 136
17 2 D 510 Schwarz Karel Cyklo Kohout D S2 1:51:23 - 07:05 134
18 6 A 254 Mařík Tomáš A S1 1:51:32 - 07:14
19 7 A 208 Pavlík Václav CK RBB INVEST J. Hradec A S1 1:52:30 - 08:12 135
20 6 C 415 Korčak David Galaxy Cyklo Švec C S2 1:52:33 - 08:15 133
21 1 M3 177 Matějka Petr M3 S2 1:52:41 - 08:23
22 8 A 252 Kunc Vít SB Cyklo Olympia A S1 1:52:42 - 08:24
23 3 D 518 Roučka Ladislav SB Cyklo Olympia D S2 1:54:13 - 09:55 132
24 7 C 417 Jehně Václav Kola BSP Planá nad Luž. C S2 1:54:47 - 10:29 131
25 9 A 226 Roučka Ladislav SB Cyklo Olympia A S1 1:55:07 - 10:49 134
26 10 A 202 Valenta Michal Velo Dvořák A S1 1:55:15 - 10:57 133
27 5 B 313 Kalina Martin RICOH IMPROMAT TÁBOR B S1 1:55:53 - 11:35 132
28 4 D 504 Kotrba Jiří Galaxy Cyklo Švec D S2 1:58:13 - 13:55 130
29 8 C 405 Švadlena Petr Galaxy Cyklo Švec C S2 1:58:15 - 13:57 129
30 6 B 324 Zikmund Petr Cyklo Team WEBER B S1 1:58:18 - 14:00 131
31 9 C 452 Okruhlica Petr C S2 1:58:19 - 14:01
32 5 D 507 Dvořák Pepa Kola BSP Planá nad Luž. D S2 1:58:21 - 14:03 128
33 11 A 253 Klabouch Jan A S1 1:58:25 - 14:07
34 2 M4 101 Polanský Ondřej Bike team Vodňany M4 S1 1:58:26 - 14:08 130
35 1 Z 676 Pichlíková Jana Z S2 1:58:35 - 14:17
36 10 C 403 Krbec Tomáš Diablo sport Český Krumlov C S2 1:58:39 - 14:21 127
37 12 A 200 Zástava Pavel Bike team Vodňany A S1 1:58:44 - 14:26 129
38 11 C 404 Zobal Petr AC Křešice C S2 1:58:46 - 14:28 126
39 6 D 509 Boháč Zdeněk Kola BSP Planá nad Luž. D S2 1:58:50 - 14:32 125
40 13 A 221 Bouša Jiří Cyklo Team WEBER A S1 1:58:55 - 14:37 128
41 7 D 505 Kopic Petr Galaxy Cyklo Švec D S2 2:00:09 - 15:51 124
42 8 D 550 Frey Mario CT Sauna Bar Horní Cerekev D S2 2:01:54 - 17:36
43 7 B 319 Vopat Jan Diablo sport Český Krumlov B S1 2:01:55 - 17:37 127
44 9 D 500 Peltan Zdeněk Cyklo Velešín D S2 2:01:56 - 17:38 123
45 1 E 609 Labanc Štefan Cykloservex-Medila E S2 2:02:42 - 18:24 122
46 2 E 605 Benhák Ladislav Cyklo Kohout E S2 2:02:58 - 18:40 121
47 3 E 600 Vopat st. Jan Diablo sport Český Krumlov E S2 2:07:11 - 22:53 120
48 10 D 520 Buřič Karel Cyklo Kohout D S2 2:07:55 - 23:37 119
49 8 B 303 Tančouz Ondřej SB Cyklo Olympia B S1 - kolo 126
50 2 Z 655 Kostková Pavla Marathon CZ Z S2 - kolo 118
51 12 C 421 Dvořák Svatopluk Marathon CZ C S2 - kolo 117
52 3 Z 657 Brehovská Lenka Bike team Vodňany Z S2 - kolo 116
53 4 Z 651 Petáková Veronika Bike team Vodňany Z S2 - kolo 115
54 14 A 203 Peták Jakub Bike team Vodňany A S1 - kolo 125
55 15 A 204 Kudlák Tomáš Bike team Vodňany A S1 - kolo 124
56 13 C 451 Bayer Tomáš C S2 - kolo
DNF 517 Jiřík Zdeněk Bike sport Mohelnice D S2 DNF 0
DNF 650 Vejvodová Pavlína Galaxy Cyklo Švec Z S2 DNF 0
DNF 305 Kotrba Jiří České Velenice B S1 DNF 0
DNF 224 Červený Petr Diablo sport Český Krumlov A S1 DNF 0
DNF 407 Jiřička Miroslav Cyklo Jiřička C S2 DNF 0
Výsledková listina - TÝMY
Poř. Sportovní klub #3 #2 #1 Body
 
1 Cyklo Team WEBER 141 + 150 + 150 441
2 Galaxy Cyklo Švec 133 + 141 + 145 419
3 SB Cyklo Olympia 132 + 134 + 138 404
4 Diablo sport Český Krumlov 127 + 135 + 136 398
5 Kola BSP Planá nad Luž. 125 + 128 + 131 384
5 Bike team Vodňany 125 + 129 + 130 384
7 Cyklo Kohout 119 + 121 + 134 374
8 Marathon CZ 117 + 118 235
9 KC Slavia Praha 145 145
10 Velo Club Cirkl Č. Budějovice 138 138
11 SuTri Prachatice 136 136
12 CK RBB INVEST J. Hradec 135 135
13 Velo Dvořák 133 133
14 RICOH IMPROMAT TÁBOR 132 132
15 AC Křešice 126 126
16 Cyklo Velešín 123 123
17 Cykloservex-Medila 122 122
18 Cyklo Jiřička 0 0
18 Bike sport Mohelnice 0 0
18 České Velenice 0 0