JAL 2015

Silniční závod Sedlec – Prčice (Monínec)

silniční závod
datum: 30.05.2015
www.jalcyklo.cz

Výsledková listina - jednotlivci
Poř. Poř. kat. St. č. Jméno Sportovní klub Kat. Balík Čas / body Ztráta Body
S1
1 1 A 225 Novotný Oldřich Cyklo Team WEBER A S1 2:14:24 150
2 1 B 315 Průcha Bedřich Velo Club Cirkl Č. Budějovice B S1 2:16:44 - 02:20 145
3 2 B 354 Soušek Karel CK Vinohradské šlapky B S1 2:17:10 - 02:46
4 3 B 353 Stehlík Marek B S1 2:20:02 - 05:38
5 4 B 350 Doležal Jan JADOMI Dobříš B S1 2:20:06 - 05:42
6 5 B 351 Vopýálenský Martin Velosport Valenta Scott T B S1 2:21:33 - 07:09
7 1 M4 178 Kutiš Martin UGO ALLIVICTUS ČISTÝ SPORT M4 S1 2:24:58 - 10:34
8 6 B 307 Jochmann Michal Diablo sport Český Krumlov B S1 2:25:11 - 10:47 141
9 7 B 300 Vaněček Michael SuTri Prachatice B S1 2:26:04 - 11:40 138
10 8 B 318 Nekut Karel Veloservis Team B S1 2:26:19 - 11:55 136
11 2 M4 177 Svoboda Zdeněk Vraník M4 S1 2:32:19 - 17:55
12 2 A 208 Pavlík Václav CK RBB INVEST J. Hradec A S1 2:32:28 - 18:04 135
13 3 A 200 Zástava Pavel Bike team Vodňany A S1 2:32:45 - 18:21 134
14 9 B 352 Stehlík Filip Praha 15 B S1 2:33:01 - 18:37
15 4 A 202 Valenta Michal Velo Dvořák A S1 2:33:05 - 18:41 133
16 5 A 226 Roučka Ladislav SB Cyklo Olympia A S1 2:33:11 - 18:47 132
17 6 A 317 Vlášek Josef Diablo sport Český Krumlov A S1 2:38:21 - 23:57 131
18 10 B 319 Vopat Jan Diablo sport Český Krumlov B S1 2:43:49 - 29:25 130
19 7 A 250 Keil Robert A S1 2:57:39 - 43:15
20 11 B 306 Fouček Petr SB Cyklo Olympia B S1 2:57:47 - 43:23 129
21 8 A 203 Peták Jakub Bike team Vodňany A S1 2:59:23 - 44:59 128
22 3 M4 100 Šmejkal Patrik Jakub Cyklo Team WEBER M4 S1 3:02:04 - 47:40 127
DNF 324 Zikmund Petr Cyklo Team WEBER B S1 DNF 0
S2
1 1 C 420 Míka Oldřich Galaxy Cyklo Švec C S2 1:35:04 150
2 2 C 409 Beneš Martin Cyklo Team WEBER C S2 1:35:06 - 00:02 145
3 3 C 407 Jiřička Miroslav Cyklo Jiřička C S2 1:35:25 - 00:21 141
4 1 D 522 Zrnečko Michal Diablo sport Český Krumlov D S2 1:35:47 - 00:43 138
5 4 C 406 Pechouš Miroslav SB Cyklo Olympia C S2 1:37:12 - 02:08 136
6 2 D 552 Rychetský Vladislav BBB Cycling D S2 1:37:14 - 02:10
7 5 C 412 Horký David Galaxy Cyklo Švec C S2 1:37:21 - 02:17 135
8 6 C 400 Juráň Karel Diablo sport Český Krumlov C S2 1:37:37 - 02:33 134
9 3 D 510 Schwarz Karel Cyklo Kohout D S2 1:40:23 - 05:19 133
10 7 C 417 Jehně Václav Kola BSP Planá nad Luž. C S2 1:40:24 - 05:20 132
11 8 C 426 Kříž Martin Cyklo Team WEBER C S2 1:40:39 - 05:35 131
12 4 D 518 Roučka Ladislav SB Cyklo Olympia D S2 1:41:36 - 06:32 130
13 5 D 507 Dvořák Pepa Kola BSP Planá nad Luž. D S2 1:45:11 - 10:07 129
14 9 C 405 Švadlena Petr Galaxy Cyklo Švec C S2 1:45:26 - 10:22 128
15 6 D 553 Prchal Pavel SK Cyklosport Kern D S2 1:45:52 - 10:48
16 7 D 512 Jan Luboš České Budějovice D S2 1:46:11 - 11:07 127
17 10 C 403 Krbec Tomáš Diablo sport Český Krumlov C S2 1:47:48 - 12:44 126
18 8 D 551 Doležel Radovan JADOMI Dobříš D S2 1:48:42 - 13:38
19 1 E 605 Benhák Ladislav Cyklo Kohout E S2 1:48:45 - 13:41 125
20 11 C 451 Pivec Vlastislav BS JOMA J. Hradec C S2 1:48:47 - 13:43
21 9 D 504 Kotrba Jiří Galaxy Cyklo Švec D S2 1:48:55 - 13:51 124
22 12 C 408 Krátký Vladan Cyklo Team Drápela Semilaso C S2 1:49:06 - 14:02 123
23 10 D 505 Kopic Petr Galaxy Cyklo Švec D S2 1:49:08 - 14:04 122
24 2 E 609 Labanc Štefan Cykloservex-Medila E S2 1:49:42 - 14:38 121
25 13 C 404 Zobal Petr AC Křešice C S2 1:52:30 - 17:26 120
26 11 D 550 Frey Mario CT Sauna Bar Horní Cerekev D S2 1:54:24 - 19:20
27 12 D 500 Peltan Zdeněk Cyklo Velešín D S2 1:55:21 - 20:17 119
28 13 D 520 Buřič Karel Cyklo Kohout D S2 1:56:44 - 21:40 118
29 14 D 509 Boháč Zdeněk Kola BSP Planá nad Luž. D S2 2:00:47 - 25:43 117
30 14 C 453 Holoubek PetrPetr Bystřice C S2 2:01:31 - 26:27
31 1 Z 655 Kostková Pavla Marathon CZ Z S2 2:02:44 - 27:40 116
32 15 C 421 Dvořák Svatopluk Marathon CZ C S2 2:02:46 - 27:42 115
33 2 Z 657 Brehovská Lenka Bike team Vodňany Z S2 2:07:34 - 32:30 114
34 15 D 511 Eliáš Jan Cyklo Kohout D S2 2:13:31 - 38:27 113
35 3 Z 651 Petáková Veronika Bike team Vodňany Z S2 2:28:21 - 53:17 112
36 3 E 606 Klinkáček Karel Cyklo Kohout E S2 2:36:35 - 1:01:31 111
37 4 E 628 Šimon Miroslav TJ SKI ČEZ Praha E S2 2:42:55 - 1:07:51
DNF 415 Korčak David Galaxy Cyklo Švec C S2 DNF 0
DNF 602 Horký Vlastimil Galaxy Cyklo Švec E S2 DNF 0
DNF 626 Král Josef JFK Jaroměř E S2 DNF
Výsledková listina - TÝMY
Poř. Sportovní klub #3 #2 #1 Body
 
1 Cyklo Team WEBER 131 + 145 + 150 426
2 Diablo sport Český Krumlov 134 + 138 + 141 413
2 Galaxy Cyklo Švec 128 + 135 + 150 413
4 SB Cyklo Olympia 130 + 132 + 136 398
5 Kola BSP Planá nad Luž. 117 + 129 + 132 378
6 Bike team Vodňany 114 + 128 + 134 376
6 Cyklo Kohout 118 + 125 + 133 376
8 Marathon CZ 115 + 116 231
9 Velo Club Cirkl Č. Budějovice 145 145
10 Cyklo Jiřička 141 141
11 SuTri Prachatice 138 138
12 Veloservis Team 136 136
13 CK RBB INVEST J. Hradec 135 135
14 Velo Dvořák 133 133
15 České Budějovice 127 127
16 Cyklo Team Drápela Semilaso 123 123
17 Cykloservex-Medila 121 121
18 AC Křešice 120 120
19 Cyklo Velešín 119 119