JAL 2015

Etapový závod Kašperská 66

etapový závod
datum: 20.06.2015
www.jalcyklo.cz

Výsledková listina - jednotlivci
Poř. Poř. kat. St. č. Jméno Sportovní klub Kat. Balík Čas / body Ztráta Body
S1
1 1 M4 126 Klabouch Petr Velo Club Cirkl Č. Budějovice M4 S1 2:15:36
2 1 B 307š Voráček Jiří CK Kramolín B S1 2:19:19 - 03:43
3 2 B 319š Soušek Karel CK Vinohradské šlapky B S1 2:20:36 - 05:00
4 3 B 311š Janáček Zdeněk Plzeň B S1 2:20:58 - 05:22
5 2 M4 128 Kuba Karel CK Příbram - Fany GASTROSERVIS M4 S1 2:21:01 - 05:25
6 3 M4 131 Bouček Jakub CK Příbram - Fany GASTROSERVIS M4 S1 2:22:00 - 06:24
7 4 B 305š Ackermann Kamil Axon sport team B S1 2:24:01 - 08:25
8 4 M4 129 Šimek Jan CK Příbram - Fany GASTROSERVIS M4 S1 2:24:48 - 09:12
9 5 B 303š Lobl Richard Axon sport team B S1 2:27:45 - 12:09
10 6 B 300 Vaněček Michael SuTri Prachatice B S1 2:27:54 - 12:18 165
11 5 M4 127 Pileček Jakub CK Příbram - Fany GASTROSERVIS M4 S1 2:29:58 - 14:22
12 1 A 202 Valenta Michal Velo Dvořák A S1 2:30:21 - 14:45 160
13 6 M4 130 Tvrz Matěj CK Příbram - Fany GASTROSERVIS M4 S1 2:32:52 - 17:16
14 7 B 308 Píša Václav ČSOB B S1 2:34:55 - 19:19 155
15 2 A 226 Roučka Ladislav SB Cyklo Olympia A S1 2:37:58 - 22:22 152
16 3 A 200 Zástava Pavel Bike team Vodňany A S1 2:38:07 - 22:31 150
17 4 A 317 Vlášek Josef Diablo sport Český Krumlov A S1 2:38:20 - 22:44 149
18 5 A 206š Rab Jaroslav CK Kramolín A S1 2:48:12 - 32:36
19 6 A 133 Šnejdar Zdeněk Cykloservis Jan Malát A S1 2:51:00 - 35:24
20 7 A 204 Kudlák Tomáš Bike team Vodňany A S1 2:58:40 - 43:04 148
S2
1 1 C 407 Jiřička Miroslav Cyklo Jiřička C S2 1:49:03 165
2 2 C 406 Pechouš Miroslav SB Cyklo Olympia C S2 1:49:54 - 00:51 160
3 3 C 425š Kopáč Pavel CK Sportblažek.cz C S2 1:50:17 - 01:14
4 1 D 516š Halamka Jiří ZCE Plzeň D S2 1:51:24 - 02:21
5 4 C 420 Míka Oldřich Galaxy Cyklo Švec C S2 1:51:39 - 02:36 155
6 5 C 400 Juráň Karel Diablo sport Český Krumlov C S2 1:52:29 - 03:26 152
7 2 D 522 Zrnečko Michal Diablo sport Český Krumlov D S2 1:52:39 - 03:36 150
8 3 D 501 Švec Martin SB Cyklo Olympia D S2 1:57:37 - 08:34 149
9 6 C 404š Henig Jan Axon sport team C S2 2:00:00 - 10:57
10 4 D 505š Blažek Jiří CK Sportblažek.cz D S2 2:00:35 - 11:32
11 7 C 424š Pospíšil Petr Axon sport team C S2 2:00:56 - 11:53
12 8 C 405š Koprnický Kamil Axon sport team C S2 2:02:51 - 13:48
13 5 D 503š Majer Karel CK Kramolín D S2 2:06:10 - 17:07
14 9 C 413š Malát Jan Cykloservis Jan Malát C S2 2:06:53 - 17:50
15 1 E 605 Benhák Ladislav Cyklo Kohout E S2 2:07:27 - 18:24 148
16 10 C 418š Matoušek Bohumil Ramala C S2 2:07:42 - 18:39
17 11 C 404 Zobal Petr AC Křešice C S2 2:11:22 - 22:19 147
18 6 D 506š Bouda Pavel Cykloatom D S2 2:11:28 - 22:25
19 12 C 180 Vondráček Štěpán CK Příbram - Fany GASTROSERVIS C S2 2:12:23 - 23:20
20 7 D 510 Schwarz Karel Cyklo Kohout D S2 2:13:16 - 24:13 146
21 8 D 550 Frey Mario CT Sauna Bar Horní Cerekev D S2 2:14:18 - 25:15
22 9 D 500 Peltan Zdeněk Cyklo Velešín D S2 2:16:36 - 27:33 145
23 2 E 609 Labanc Štefan Cykloservex-Medila E S2 2:16:42 - 27:39 144
24 13 C 415š Smáha Karel Cykloservis Malát C S2 2:19:43 - 30:40
25 10 D 512š Šíma Miroslav Ramala Muška D S2 2:20:13 - 31:10
26 3 E 616š Šefl Josef Ramala Muška E S2 2:22:54 - 33:51
27 14 C 421 Dvořák Svatopluk Marathon CZ C S2 2:23:04 - 34:01 143
28 1 Z 102 Randová Iveta Ramala Muška Z S2 2:24:36 - 35:33
29 4 E 618š Šrejma Jiří E S2 2:26:23 - 37:20
30 5 E 606š Lacina Jiří Ramala Šilhavý E S2 2:27:43 - 38:40
31 2 Z 655 Kostková Pavla Marathon CZ Z S2 2:30:25 - 41:22 142
32 11 D 508š Lacina Antonín Cykloservex -Medila D S2 2:30:55 - 41:52
33 6 E 609š Greguš Antonín CK Sportblažek.cz E S2 2:32:42 - 43:39
34 12 D 517š Kubalík Ladislav Cykloservex -Medila D S2 2:34:56 - 45:53
35 3 Z 657 Brehovská Lenka Bike team Vodňany Z S2 2:36:13 - 47:10 141
36 15 C 411š Neščák Ján Cykloservis Jan Malát C S2 2:42:38 - 53:35
37 7 E 613š Jůza Miloslav Cykloservis Jan Malát E S2 3:03:58 - 1:14:55
38 8 E 603š Šimon Milan Cykloservis Jan Malát E S2 3:20:38 - 1:31:35
Výsledková listina - TÝMY
Poř. Sportovní klub #3 #2 #1 Body
 
1 SB Cyklo Olympia 149 + 152 + 160 461
2 Diablo sport Český Krumlov 149 + 150 + 152 451
3 Bike team Vodňany 141 + 148 + 150 439
4 Cyklo Kohout 146 + 148 294
5 Marathon CZ 142 + 143 285
6 SuTri Prachatice 165 165
6 Cyklo Jiřička 165 165
8 Velo Dvořák 160 160
9 Galaxy Cyklo Švec 155 155
9 ČSOB 155 155
11 AC Křešice 147 147
12 Cyklo Velešín 145 145
13 Cykloservex-Medila 144 144