JAL 2015

Etapový závod Loučovice

etapový závod
datum: 27.06.2015
www.jalcyklo.cz

Výsledková listina - jednotlivci
Poř. Poř. kat. St. č. Jméno Sportovní klub Kat. Balík Čas / body Ztráta Body
S1 + S2
1 1 M4 184 König Christian RC einDRUCK Sarlein M4 S1 2:11:31
2 1 A 252 Oberngruber Christian RC einDRUCK Sarlein A S1 2:11:36 - 00:05
3 1 M3 127 Klabouch Petr Velo Club Cirkl Č. Budějovice M3 S2 2:11:50 - 00:19
4 2 M3 177 Wolfmayr Andreas RC einDRUCK Sarlein M3 S2 2:11:50 - 00:19
5 2 A 256 Vorholzer Christoph SV Bad Leonfelden A S1 2:11:56 - 00:25
6 1 C 423 Cirkl Petr Velo Club Cirkl Č. Budějovice C S2 2:11:56 - 00:25 165
7 1 B 315 Průcha Bedřich Velo Club Cirkl Č. Budějovice B S1 2:11:57 - 00:26 165
8 2 C 452 Stadlbauer Josef Team Simplon C S2 2:11:59 - 00:28
9 2 M4 178 Thumfort Fabian RC einDRUCK Sarlein M4 S1 2:12:03 - 00:32
10 3 A 225 Novotný Oldřich Cyklo Team WEBER A S1 2:12:09 - 00:38 160
11 3 C 409 Beneš Martin Cyklo Team WEBER C S2 2:12:12 - 00:41 160
12 4 A 214 Holan Petr Cyklo Team WEBER A S1 2:12:14 - 00:43 155
13 2 B 307 Jochmann Michal Diablo sport Český Krumlov B S1 2:12:15 - 00:44 152
14 4 C 551 Reifenmüller Mario RC einDRUCK Sarlein C S2 2:12:19 - 00:48
15 5 C 406 Pechouš Miroslav SB Cyklo Olympia C S2 2:12:22 - 00:51 155
16 1 D 522 Zrnečko Michal Diablo sport Český Krumlov D S2 2:12:24 - 00:53 152
17 6 C 420 Míka Oldřich Galaxy Cyklo Švec C S2 2:12:25 - 00:54 150
18 5 A 250 Hořejší Josef Author Team Stupno A S1 2:12:26 - 00:55
19 3 B 351 Soušek Karel CK Vinohradské šlapky B S1 2:12:26 - 00:55
20 6 A 255 Tvrz Lukáš Sweep Cycling A S1 2:12:27 - 00:56
21 3 M3 182 Kuba Karel CK Příbram - Fany GASTROSERVIS M3 S2 2:12:27 - 00:56
22 7 A 251 Mitas Lukáš Puskinak.cz A S1 2:13:06 - 01:35
23 8 A 208 Pavlík Václav CK RBB INVEST J. Hradec A S1 2:13:11 - 01:40 150
24 4 M3 181 Bouček Jakub CK Příbram - Fany GASTROSERVIS M3 S2 2:13:21 - 01:50
25 4 B 318 Nekut Karel Veloservis Team B S1 2:13:31 - 02:00 149
26 7 C 453 Ciro D Auria Team Baier Landshut C S2 2:14:51 - 03:20
27 5 B 350 Hofer Michael RC einDRUCK Sarlein B S1 2:15:36 - 04:05
28 8 C 400 Juráň Karel Diablo sport Český Krumlov C S2 2:16:08 - 04:37 149
29 9 C 426 Kříž Martin Cyklo Team WEBER C S2 2:16:51 - 05:20 148
30 9 A 200 Zástava Pavel Bike team Vodňany A S1 2:18:19 - 06:48 148
31 10 A 254 Pammer Rene RC einDRUCK Sarlein A S1 2:20:24 - 08:53
32 6 B 324 Zikmund Petr Cyklo Team WEBER B S1 2:21:24 - 09:53 147
33 5 M3 179 Burgstallar Jan ČEZ Cykloteam Tábor M3 S2 2:21:26 - 09:55
34 7 B 301 Rotbauer Tomáš Cyklo Team WEBER B S1 2:21:35 - 10:04 146
35 8 B 302 Dvořák Jan SPECTRUMBIKE Č.B. B S1 2:21:45 - 10:14 145
36 6 M3 180 Tvrz Matěj CK Příbram - Fany GASTROSERVIS M3 S2 2:21:46 - 10:15
37 9 B 300 Vaněček Michael SuTri Prachatice B S1 2:21:47 - 10:16 144
38 11 A 317 Vlášek Josef Diablo sport Český Krumlov A S1 2:22:10 - 10:39 143
39 2 D 512 Jan Luboš České Budějovice D S2 2:22:11 - 10:40 147
40 3 M4 101 Polanský Ondřej Bike team Vodňany M4 S1 2:22:15 - 10:44 142
41 10 C 405 Švadlena Petr Galaxy Cyklo Švec C S2 2:25:42 - 14:11 146
42 11 C 403 Krbec Tomáš Diablo sport Český Krumlov C S2 2:26:26 - 14:55 145
43 10 B 319 Vopat Jan Diablo sport Český Krumlov B S1 2:29:41 - 18:10 141
44 12 C 454 Vondráček Štěpán CK Příbram - Fany GASTROSERVIS C S2 2:30:10 - 18:39
45 11 B 313 Kalina Martin RICOH IMPROMAT TÁBOR B S1 2:33:26 - 21:55 140
46 13 C 408 Krátký Vladan Cyklo Team Drápela Semilaso C S2 2:33:28 - 21:57 144
47 1 E 626 Gianpaolo Iotti StoccHetti - Italie E S2 2:35:50 - 24:19
48 14 C 404 Zobal Petr AC Křešice C S2 2:36:01 - 24:30 143
49 2 E 605 Benhák Ladislav Cyklo Kohout E S2 2:37:44 - 26:13 142
50 3 E 609 Labanc Štefan Cykloservex-Medila E S2 2:38:14 - 26:43 141
51 12 A 204 Kudlák Tomáš Bike team Vodňany A S1 2:38:49 - 27:18 139
52 13 A 202 Valenta Michal Velo Dvořák A S1 2:38:53 - 27:22 138
53 15 C 407 Jiřička Miroslav Cyklo Jiřička C S2 2:39:06 - 27:35 140
54 4 E 600 Vopat st. Jan Diablo sport Český Krumlov E S2 2:40:53 - 29:22 139
55 14 A 203 Peták Jakub Bike team Vodňany A S1 2:46:01 - 34:30 137
56 1 Z 676 Voráčková Dominika ČS Junior MTB Team Z S2 2:46:55 - 35:24
57 4 M4 100 Šmejkal Patrik Jakub Cyklo Team WEBER M4 S1 2:47:40 - 36:09 136
58 3 D 500 Peltan Zdeněk Cyklo Velešín D S2 2:50:34 - 39:03 138
59 2 Z 655 Kostková Pavla Marathon CZ Z S2 2:53:26 - 41:55 137
60 16 C 421 Dvořák Svatopluk Marathon CZ C S2 2:53:30 - 41:59 136
61 3 Z 657 Brehovská Lenka Bike team Vodňany Z S2 2:57:16 - 45:45 135
62 4 Z 651 Petáková Veronika Bike team Vodňany Z S2 3:19:22 - 1:07:51 134
DNF 257 Hertlein Markus Rote Stern Rif A S1 DNF
DNF 258 Bachl Philipp Rote Stern Rif A S1 DNF
DNF 510 Schwarz Karel Cyklo Kohout D S2 DNF 0
DNF 520 Buřič Karel Cyklo Kohout D S2 DNF 0
DNF 552 Kreuzer Fidel TEAM CYCLEWORXX BAD WÖRI D S2 DNF
DNF 183 Vondráček Jan CK Příbram - Fany GASTROSERVIS M4 S1 DNF
Výsledková listina - TÝMY
Poř. Sportovní klub #3 #2 #1 Body
 
1 Cyklo Team WEBER 155 + 160 + 160 475
2 Diablo sport Český Krumlov 149 + 152 + 152 453
3 Bike team Vodňany 139 + 142 + 148 429
4 Velo Club Cirkl Č. Budějovice 165 + 165 330
5 Galaxy Cyklo Švec 146 + 150 296
6 Marathon CZ 136 + 137 273
7 SB Cyklo Olympia 155 155
8 CK RBB INVEST J. Hradec 150 150
9 Veloservis Team 149 149
10 České Budějovice 147 147
11 SPECTRUMBIKE Č.B. 145 145
12 Cyklo Team Drápela Semilaso 144 144
12 SuTri Prachatice 144 144
14 AC Křešice 143 143
15 Cyklo Kohout 0 0 142 142
16 Cykloservex-Medila 141 141
17 Cyklo Jiřička 140 140
17 RICOH IMPROMAT TÁBOR 140 140
19 Velo Dvořák 138 138
19 Cyklo Velešín 138 138