JAL 2015

Silniční závod "Rakousko"

hromadný závod
datum: 28.06.2015
www.jalcyklo.cz

Výsledková listina - jednotlivci
Poř. Poř. kat. St. č. Jméno Sportovní klub Kat. Balík Čas / body Ztráta Body
S1 + S2
1 1 M4 184 König Christian RC einDRUCK Sarlein M4 S1 1:33:53
2 1 A 252 Oberngruber Christian RC einDRUCK Sarlein A S1 1:33:54 - 00:01
3 2 A 257 Hertlein Markus Rote Stern Rif A S1 1:34:14 - 00:21
4 1 M3 177 Wolfmayr Andreas RC einDRUCK Sarlein M3 S2 1:34:14 - 00:21
5 3 A 256 Vorholzer Christoph SV Bad Leonfelden A S1 1:34:14 - 00:21
6 1 B 354 Bouška Vladimír Ramala Muška B S1 1:34:16 - 00:23
7 2 M3 127 Klabouch Petr Velo Club Cirkl Č. Budějovice M3 S2 1:34:51 - 00:58
8 4 A 225 Novotný Oldřich Cyklo Team WEBER A S1 1:34:52 - 00:59 150
9 5 A 262 Špiroch Martin Axon sport team A S1 1:34:54 - 01:01
10 2 B 352 Voráček Jiří CK Kramolín B S1 1:34:54 - 01:01
11 1 C 407 Jiřička Miroslav Cyklo Jiřička C S2 1:34:57 - 01:04 150
12 2 C 452 Stadlbauer Josef Team Simplon C S2 1:34:57 - 01:04
13 6 A 214 Holan Petr Cyklo Team WEBER A S1 1:35:29 - 01:36 145
14 3 C 423 Cirkl Petr Velo Club Cirkl Č. Budějovice C S2 1:36:00 - 02:07 145
15 3 B 315 Průcha Bedřich Velo Club Cirkl Č. Budějovice B S1 1:36:01 - 02:08 141
16 7 A 250 Hořejší Josef Author Team Stupno A S1 1:36:01 - 02:08
17 4 B 351 Soušek Karel CK Vinohradské šlapky B S1 1:36:02 - 02:09
18 8 A 251 Mitas Lukáš Puskinak.cz A S1 1:36:35 - 02:42
19 5 B 307 Jochmann Michal Diablo sport Český Krumlov B S1 1:36:39 - 02:46 138
20 3 M3 181 Bouček Jakub CK Příbram - Fany GASTROSERVIS M3 S2 1:36:40 - 02:47
21 6 B 350 Hofer Michael RC einDRUCK Sarlein B S1 1:36:42 - 02:49
22 4 C 406 Pechouš Miroslav SB Cyklo Olympia C S2 1:36:56 - 03:03 141
23 5 C 409 Beneš Martin Cyklo Team WEBER C S2 1:36:57 - 03:04 138
24 7 B 321 Jančúch Jerguš Cyklo Jiřička B S1 1:37:03 - 03:10 136
25 9 A 208 Pavlík Václav CK RBB INVEST J. Hradec A S1 1:37:11 - 03:18 135
26 2 M4 178 Thumfort Fabian RC einDRUCK Sarlein M4 S1 1:37:14 - 03:21
27 6 C 456 Kopáč Pavel CK Sportblažek.cz C S2 1:37:22 - 03:29
28 8 B 356 Ackermann Kamil Axon sport team B S1 1:37:22 - 03:29
29 7 C 400 Juráň Karel Diablo sport Český Krumlov C S2 1:38:12 - 04:19 136
30 10 A 255 Tvrz Lukáš Sweep Cycling A S1 1:38:13 - 04:20
31 1 D 510 Schwarz Karel Cyklo Kohout D S2 1:38:14 - 04:21 135
32 2 D 522 Zrnečko Michal Diablo sport Český Krumlov D S2 1:38:14 - 04:21 134
33 8 C 420 Míka Oldřich Galaxy Cyklo Švec C S2 1:38:15 - 04:22 133
34 9 B 300 Vaněček Michael SuTri Prachatice B S1 1:38:15 - 04:22 134
35 10 B 353 Löbl Richard Axon sport team B S1 1:38:16 - 04:23
36 3 D 501 Švec Martin SB Cyklo Olympia D S2 1:38:19 - 04:26 132
37 9 C 458 Koprnický Kamil Axon sport team C S2 1:38:20 - 04:27
38 4 M3 182 Kuba Karel CK Příbram - Fany GASTROSERVIS M3 S2 1:38:30 - 04:37
39 11 B 324 Zikmund Petr Cyklo Team WEBER B S1 1:38:32 - 04:39 133
40 12 B 302 Dvořák Jan SPECTRUMBIKE Č.B. B S1 1:38:32 - 04:39 132
41 13 B 308 Píša Václav ČSOB B S1 1:39:07 - 05:14 131
42 10 C 453 Ciro D Auria Team Baier Landshut C S2 1:39:19 - 05:26
43 3 M4 179 Burgstallar Jan ČEZ Cykloteam Tábor M4 S1 1:39:35 - 05:42
44 11 C 460 Pospíšil Petr Axon sport team C S2 1:39:38 - 05:45
45 12 C 426 Kříž Martin Cyklo Team WEBER C S2 1:39:44 - 05:51 131
46 4 D 507 Dvořák Pepa Kola BSP Planá nad Luž. D S2 1:39:50 - 05:57 130
47 5 M3 180 Tvrz Matěj CK Příbram - Fany GASTROSERVIS M3 S2 1:40:04 - 06:11
48 11 A 200 Zástava Pavel Bike team Vodňany A S1 1:40:19 - 06:26 130
49 14 B 301 Rotbauer Tomáš Cyklo Team WEBER B S1 1:40:29 - 06:36 129
50 15 B 313 Kalina Martin RICOH IMPROMAT TÁBOR B S1 1:40:39 - 06:46 128
51 12 A 317 Vlášek Josef Diablo sport Český Krumlov A S1 1:40:41 - 06:48 127
52 5 D 512 Jan Luboš České Budějovice D S2 1:40:43 - 06:50 129
53 13 C 405 Švadlena Petr Galaxy Cyklo Švec C S2 1:41:36 - 07:43 128
54 14 C 462 Malát Jan Cykloservis Jan Malát C S2 1:41:46 - 07:53
55 4 M4 185 Holub Jan Symbio Cannondale M4 S1 1:41:55 - 08:02
56 13 A 202 Valenta Michal Velo Dvořák A S1 1:42:02 - 08:09 126
57 16 B 355 Zítek Petr STAVMAL Klatovy B S1 1:42:29 - 08:36
58 6 D 554 Majer Karel CK Kramolín D S2 1:42:56 - 09:03
59 7 D 558 Klabouch Jan AC Sparta Praha B D S2 1:43:00 - 09:07
60 15 C 403 Krbec Tomáš Diablo sport Český Krumlov C S2 1:43:13 - 09:20 127
61 16 C 455 Vlasák Richard Ráj kol Kladno C S2 1:43:15 - 09:22
62 8 D 550 Frey Mario CT Sauna Bar Horní Cerekev D S2 1:45:38 - 11:45
63 5 M4 101 Polanský Ondřej Bike team Vodňany M4 S1 1:45:45 - 11:52 125
64 17 C 461 Matoušek Bohumil Ramala C S2 1:45:47 - 11:54
65 9 D 555 Švajcr Miroslav CK Kramolín D S2 1:48:11 - 14:18
66 18 C 454 Vondráček Štěpán CK Příbram - Fany GASTROSERVIS C S2 1:48:46 - 14:53
67 10 D 508 Feferle František Velo Club Cirkl Č. Budějovice D S2 1:48:50 - 14:57 126
68 17 B 306 Fouček Petr SB Cyklo Olympia B S1 1:48:54 - 15:01 124
69 14 A 204 Kudlák Tomáš Bike team Vodňany A S1 1:48:56 - 15:03 123
70 19 C 457 Korous Tomáš Axon sport team C S2 1:49:02 - 15:09
71 1 E 605 Benhák Ladislav Cyklo Kohout E S2 1:49:04 - 15:11 125
72 11 D 552 Kreuzer Fidel TEAM CYCLEWORXX BAD WÖRI D S2 1:49:22 - 15:29
73 12 D 557 Homolka Jiří Dům Barev Č.K. D S2 1:49:26 - 15:33
74 18 B 319 Vopat Jan Diablo sport Český Krumlov B S1 1:49:36 - 15:43 122
75 20 C 463 Smáha Karel Cykloservis Malát C S2 1:50:16 - 16:23
76 21 C 408 Krátký Vladan Cyklo Team Drápela Semilaso C S2 1:51:05 - 17:12 124
77 13 D 520 Buřič Karel Cyklo Kohout D S2 1:51:57 - 18:04 123
78 14 D 556 Šíma Miroslav Ramala Muška D S2 1:53:27 - 19:34
79 15 A 261 Homolka Tomáš Dům Barev Č.K. A S1 1:56:09 - 22:16
80 22 C 413 Cinkl Václav Cyklo Jiřička C S2 1:57:28 - 23:35 122
81 2 E 628 Lacina Jiří Ramala Šilhavý E S2 1:58:37 - 24:44
82 3 E 626 Gianpaolo Iotti StoccHetti - Italie E S2 2:00:13 - 26:20
83 23 C 459 Neščák Ján Cykloservis Jan Malát C S2 2:00:19 - 26:26
84 4 E 600 Vopat st. Jan Diablo sport Český Krumlov E S2 2:04:00 - 30:07 121
85 5 E 629 Šefl Josef Ramala Muška E S2 2:05:27 - 31:34
86 1 Z 655 Kostková Pavla Marathon CZ Z S2 2:07:50 - 33:57 120
87 24 C 421 Dvořák Svatopluk Marathon CZ C S2 2:07:53 - 34:00 119
88 16 A 259 Dyrczyk Jan CK Kramolín A S1 2:08:22 - 34:29
89 2 Z 677 Randová Iveta Ramala Muška Z S2 2:10:09 - 36:16
90 6 E 609 Labanc Štefan Cykloservex-Medila E S2 2:10:10 - 36:17 118
91 17 A 203 Peták Jakub Bike team Vodňany A S1 2:10:12 - 36:19 121
92 6 M4 100 Šmejkal Patrik Jakub Cyklo Team WEBER M4 S1 2:10:19 - 36:26 120
93 3 Z 657 Brehovská Lenka Bike team Vodňany Z S2 2:18:07 - 44:14 117
94 15 D 553 Hála Lubomír CK Kramolín D S2 2:19:10 - 45:17
95 7 E 630 Jůza Miloslav Cykloservis Jan Malát E S2 2:26:17 - 52:24
96 4 Z 651 Petáková Veronika Bike team Vodňany Z S2 2:35:46 - 1:01:53 116
DNF 676 Voráčková Dominika ČS Junior MTB Team Z S2 DNF
Výsledková listina - TÝMY
Poř. Sportovní klub #3 #2 #1 Body
 
1 Cyklo Team WEBER 138 + 145 + 150 433
2 Velo Club Cirkl Č. Budějovice 126 + 141 + 145 412
3 Cyklo Jiřička 122 + 136 + 150 408
3 Diablo sport Český Krumlov 134 + 136 + 138 408
5 SB Cyklo Olympia 124 + 132 + 141 397
6 Cyklo Kohout 123 + 125 + 135 383
7 Bike team Vodňany 123 + 125 + 130 378
8 Galaxy Cyklo Švec 128 + 133 261
9 Marathon CZ 119 + 120 239
10 CK RBB INVEST J. Hradec 135 135
11 SuTri Prachatice 134 134
12 SPECTRUMBIKE Č.B. 132 132
13 ČSOB 131 131
14 Kola BSP Planá nad Luž. 130 130
15 České Budějovice 129 129
16 RICOH IMPROMAT TÁBOR 128 128
17 Velo Dvořák 126 126
18 Cyklo Team Drápela Semilaso 124 124
19 Cykloservex-Medila 118 118