JAL 2015

Velká cena Temelína

silniční závod
datum: 08.08.2015
www.jalcyklo.cz

Výsledková listina - jednotlivci
Poř. Poř. kat. St. č. Jméno Sportovní klub Kat. Balík Čas / body Ztráta Body
A + B + M4 + C + D + E + Z + M3
Délka: 81 km Prům. rychl.: 36,2 km/h
1 1 C 423 Cirkl Petr Velo Club Cirkl Č. Budějovice C S2 2:14:20 150
2 1 B 357 Nesveda Jiří AC Sparta Praha B S1 2:14:20 - 00:00
3 1 A 356 Malý Lukáš RSV Grafenau Trek team A S1 2:21:35 - 07:15
4 2 A 254 Kunc Vít SB Cyklo Olympia A S1 2:21:35 - 07:15
5 2 C 406 Pechouš Miroslav SB Cyklo Olympia C S2 2:21:35 - 07:15 145
6 3 A 225 Novotný Oldřich Cyklo Team WEBER A S1 2:21:58 - 07:38 150
7 3 C 420 Míka Oldřich Galaxy Cyklo Švec C S2 2:23:00 - 08:40 141
8 4 C 409 Beneš Martin Cyklo Team WEBER C S2 2:23:00 - 08:40 138
9 1 D 522 Zrnečko Michal Diablo sport Český Krumlov D S2 2:23:40 - 09:20 136
10 2 B 455 Šmíd Robert CYCLING BRNO B S1 2:25:25 - 11:05
11 5 C 407 Jiřička Miroslav Cyklo Jiřička C S2 2:26:20 - 12:00 135
12 3 B 300 Vaněček Michael SuTri Prachatice B S1 2:27:00 - 12:40 145
13 4 A 250 Mařík Tomáš Spectrumbike ČB A S1 2:27:04 - 12:44
14 4 B 307 Jochmann Michal Diablo sport Český Krumlov B S1 2:28:00 - 13:40 141
15 5 A 252 Plundrák David Bike team TJ Zlaté Hory A S1 2:31:12 - 16:52
16 6 A 354 Krummer Radek Eleven Cube Riders A S1 2:32:50 - 18:30
17 7 A 353 Stratil Ladislav KC Brno A S1 2:33:18 - 18:58
18 6 C 460 Běhounek Michal Veloservis team C S2 2:33:35 - 19:15
19 2 D 512 Jan Luboš České Budějovice D S2 2:33:50 - 19:30 134
20 7 C 454 Postránský Jan CK Sportblažek.cz C S2 2:34:20 - 20:00
21 8 A 259 Ryba Jan AC Sparta Praha A S1 2:35:10 - 20:50
22 3 D 552 Blažek Jiří CK Sportblažek.cz D S2 2:36:00 - 21:40
23 1 Z 680 Šmídová Anna Nilfisk ALTO pro cycling Z S2 2:37:20 - 23:00
24 1 M4 251 Svoboda Zdeněk M4 S1 2:37:20 - 23:00
25 4 D 507 Dvořák Pepa Kola BSP Planá nad Luž. D S2 2:37:20 - 23:00 133
26 9 A 200 Zástava Pavel Bike team Vodňany A S1 2:37:37 - 23:17 138
27 8 C 405 Švadlena Petr Galaxy Cyklo Švec C S2 2:38:08 - 23:48 132
28 5 D 510 Schwarz Karel Cyklo Kohout D S2 2:38:22 - 24:02 131
29 9 C 457 Kotačka Michal Galaxy bike Tálín C S2 2:38:42 - 24:22
30 2 M4 255 Kutíš Martin UGO ALLIVICTUS ČISTÝ SPORT M4 S1 2:41:00 - 26:40
31 6 D 551 Klabouch Jan AC Sparta Praha Cyklo-akademie D S2 2:44:10 - 29:50
32 10 C 408 Krátký Vladan Cyklo Team Drápela Semilaso C S2 2:44:15 - 29:55 130
33 5 B 308 Píša Václav ČSOB B S1 2:44:15 - 29:55 136
34 6 B 359 Suchý Jaromír Suchoši B S1 2:47:40 - 33:20
35 7 D 508 Feferle František Velo Club Cirkl Č. Budějovice D S2 2:48:25 - 34:05 129
36 10 A 226 Roučka Ladislav SB Cyklo Olympia A S1 2:51:23 - 37:03 135
37 11 A 260 Dostál Jan Puskinak.cz A S1 2:51:28 - 37:08
38 2 Z 653 Matlášková Jana Cyklo Jiřička Z S2 2:51:40 - 37:20 128
39 11 C 403 Krbec Tomáš Diablo sport Český Krumlov C S2 2:52:25 - 38:05 127
40 1 E 605 Benhák Ladislav Cyklo Kohout E S2 2:52:48 - 38:28 126
41 12 A 204 Kudlák Tomáš Bike team Vodňany A S1 2:53:10 - 38:50 134
42 8 D 518 Roučka Ladislav SB Cyklo Olympia D S2 2:56:00 - 41:40 125
43 9 D 520 Buřič Karel Cyklo Kohout D S2 2:59:35 - 45:15 124
44 7 B 319 Vopat Jan Diablo sport Český Krumlov B S1 3:00:10 - 45:50 133
45 12 C 404 Zobal Petr AC Křešice C S2 3:02:40 - 48:20 123
46 2 E 609 Labanc Štefan Cykloservex-Medila E S2 3:02:46 - 48:26 122
47 3 Z 655 Kostková Pavla Marathon CZ Z S2 3:03:10 - 48:50 121
48 13 A 257 Korecký Štěpán A S1 3:03:25 - 49:05
49 10 D 505 Kopic Petr Galaxy Cyklo Švec D S2 3:04:15 - 49:55 120
50 4 Z 679 Valentová Anna Z S2 3:04:50 - 50:30
51 14 A 317 Vlášek Josef Diablo sport Český Krumlov A S1 3:21:10 - 1:06:50 132
52 11 D 553 Jiřička Petr HAVRAN Litvínovice D S2 3:22:15 - 1:07:55
53 13 C 456 Škoda Jan Jistebnice C S2 3:25:15 - 1:10:55
54 3 E 600 Vopat st. Jan Diablo sport Český Krumlov E S2 - 1 kolo 119
55 14 C 421 Dvořák Svatopluk Marathon CZ C S2 - 1 kolo 118
56 15 A 203 Peták Jakub Bike team Vodňany A S1 - 1 kolo 131
57 12 D 500 Peltan Zdeněk Cyklo Velešín D S2 - 1 kolo 117
58 5 Z 657 Brehovská Lenka Bike team Vodňany Z S2 - 1 kolo 116
59 4 E 678 Srejma Jiri E S2 - 1 kolo
60 5 E 626 Greguš Antonín CK Sportblažek.cz E S2 - 1 kolo
DNF 256 Beran Ondřej KC Slavia Praha A S1 DNF
DNF 351 Křešťák Filip Cycling Brno A S1 DNF
DNF 202 Valenta Michal Velo Dvořák A S1 DNF 0
DNF 258 Toman Vojtěch Ex 23 Sarony A S1 DNF
DNF 677 Viktorová Karolína SKP Rapid cyklistika Z S2 DNF
DNF 262 Vendolský Ondřej Puskinak.cz A S1 DNF
DNF 263 Smrž Jan Cyklo.wu.cz A S1 DNF
M1 + M2 + Z2
Délka: 43 km Prům. rychl.: 32,3 km/h
1 1 M1 73 Kobes Jan Cyklo Extra M1 1:20:00
2 2 M1 65 Saxa Lukáš Ex 23 Sarony M1 1:22:20 - 02:20
3 3 M1 68 Stropnický Ondřej Prodoli Racing Team M1 1:22:20 - 02:20
4 4 M1 358 Kubát Jan Dexter Cycling M1 1:22:20 - 02:20
5 5 M1 64 Hyšpler Robin Galaxy Cyklo Švec M1 1:22:20 - 02:20
6 6 M1 51 Viktora Jan SB Cyklo Olympia M1 1:22:20 - 02:20
7 7 M1 59 Karas Jaroslav Symbio Cannondale M1 1:22:20 - 02:20
8 8 M1 52 Kuchař Pavel M1 1:22:30 - 02:30
9 9 M1 61 Gazdík Denis Commencal FDF Team M1 1:30:30 - 10:30
10 1 M2 69 Lloyd Duncan Sandnes Sykel klub M2 1:30:30 - 10:30
11 2 M2 76 Kouba Tomáš Velo Dvořák M2 1:31:25 - 11:25
12 10 M1 56 Kolda Pavel M1 1:31:35 - 11:35
13 3 M2 62 Krejčí Václav M2 1:32:10 - 12:10
14 11 M1 55 Peszat Luboš Agrofert VD Chick M1 1:33:55 - 13:55
15 12 M1 53 Votruba Robert Spectrumbike ČB M1 1:33:55 - 13:55
16 4 M2 72 Strnad Radek SKI Team Monínec M2 1:35:35 - 15:35
17 5 M2 58 Bumbálek František Symbio Cannondale M2 1:36:20 - 16:20
18 13 M1 452 Zeman Jiří Týn nad Vltavou M1 1:38:06 - 18:06
19 6 M2 57 Soukup Pavel M2 1:41:12 - 21:12
20 14 M1 66 Strouha Jan M1 1:43:15 - 23:15
21 15 M1 60 Kazda Petr Chrbonín M1 1:44:40 - 24:40
22 16 M1 77 Jerhot Jakub M1 1:49:13 - 29:13
23 7 M2 75 Valdauf Radim Hluboká nad Vltavou M2 1:52:55 - 32:55
24 17 M1 71 Douda Tomáš M1 1:53:05 - 33:05
25 8 M2 606k Klinkáček Karel Cyklo Kohout M2 1:54:40 - 34:40
26 9 M2 74 Zeman Radim Club des Cent Cols M2 1:57:40 - 37:40
DNF 67 Tachezy Adam M1 DNF
DNF 54 Jahn Čestmír M1 DNF

Vložený závod dětí

Odrážedla děvčata

  1. místo Hana Foučková
  2. místo Barbora Suchá

Odrážedla chlapcí

  1. místo Míša Oupor
  2. místo Filip Vrkoč
  3. místo Jonáš Hončík
  4. místo Radim Klimeš

U6W

1. místo Tereza Mášová

U6M

  1. místo Michal Třešnička
  2. místo Radim Klimeš
  3. místo Míra Suchý
  4. místo Vojtěch Vlasatý
  5. místo Florián Havlík
  6. místo Patrik Fouček
  7. místo Vašík Jelínek

U9W

1. místo Natálie Musilová

U9M

  1. místo Daniel Máša
  2. místo Martin Mikšl
  3. místo Ladislav Holšan

U12M

  1. místo Marek Pechouš
  2. místo Jakub Vlasatý
  3. místo Kryštof Maxera
  4. místo Rostislav Mikšl
Výsledková listina - TÝMY
Poř. Sportovní klub #3 #2 #1 Body
 
1 Diablo sport Český Krumlov 133 + 136 + 141 410
2 SB Cyklo Olympia 125 + 135 + 145 405
3 Bike team Vodňany 131 + 134 + 138 403
4 Galaxy Cyklo Švec 120 + 132 + 141 393
5 Cyklo Kohout 124 + 126 + 131 381
6 Cyklo Team WEBER 138 + 150 288
7 Velo Club Cirkl Č. Budějovice 129 + 150 279
8 Cyklo Jiřička 128 + 135 263
9 Marathon CZ 118 + 121 239
10 SuTri Prachatice 145 145
11 ČSOB 136 136
12 České Budějovice 134 134
13 Kola BSP Planá nad Luž. 133 133
14 Cyklo Team Drápela Semilaso 130 130
15 AC Křešice 123 123
16 Cykloservex-Medila 122 122
17 Cyklo Velešín 117 117
18 Velo Dvořák 0 0