JAL 2015

Mistrovství JAL v silničním závodě Milevsko

hromadný závod
datum: 16.08.2015
www.jalcyklo.cz

Výsledková listina - jednotlivci
Poř. Poř. kat. St. č. Jméno Sportovní klub Kat. Balík Čas / body Ztráta Body
S1
Délka: 82,5 km Prům. rychl.: 38,2 km/h
1 1 A 257 Jurečka Jiří EX 23 A S1 2:09:39
2 1 B 351 Krotký Rostislav Vysočina Cycling B S1 2:09:42 - 00:03
3 1 M4 177 Klabouch Petr Velo Club Cirkl Č. Budějovice M4 S1 2:09:49 - 00:10
4 2 A 256 Modlitba Vojtěch CK Příbram Fany gastroservis A S1 2:12:01 - 02:22
5 3 A 225 Novotný Oldřich Cyklo Team WEBER A S1 2:12:02 - 02:23 165
6 4 A 255 Špiroch Martin Axon sport team A S1 2:12:04 - 02:25
7 2 B 320 Jelínek Pavel KC Slavia Praha B S1 2:12:05 - 02:26 160
8 5 A 214 Holan Petr Cyklo Team WEBER A S1 2:12:06 - 02:27 155
9 3 B 315 Průcha Bedřich Velo Club Cirkl Č. Budějovice B S1 2:12:07 - 02:28 152
10 6 A 254 Koblic Radek ČEZ Cykloteam Tábor A S1 2:12:16 - 02:37
11 4 B 304 Havel Josef STATIKA J.S.K.K B S1 2:12:27 - 02:48 150
12 7 A 251 Gramblička Matouš Kraken team Dobříš A S1 2:12:28 - 02:49
13 8 A 250 Sabol Jan CK Kolokrám Svijany A S1 2:12:29 - 02:50
14 2 M4 179 Svoboda Zdeněk Vranín M4 S1 2:12:30 - 02:51
15 5 B 300 Vaněček Michael SuTri Prachatice B S1 2:12:31 - 02:52 149
16 9 A 200 Zástava Pavel Bike team Vodňany A S1 2:12:32 - 02:53 148
17 3 M4 178 Kutiš Martin UGO ALLIVICTUS ČISTÝ SPORT M4 S1 2:21:01 - 11:22
18 10 A 201 Hrůza Tomáš KC Slavia Praha A S1 2:21:02 - 11:23 147
19 11 A 202 Valenta Michal Velo Dvořák A S1 2:21:19 - 11:40 146
20 12 A 317 Vlášek Josef Diablo sport Český Krumlov A S1 2:21:20 - 11:41 145
21 6 B 319 Vopat Jan Diablo sport Český Krumlov B S1 2:32:20 - 22:41 144
22 13 A 204 Kudlák Tomáš Bike team Vodňany A S1 - 1 okruh 143
23 14 A 203 Peták Jakub Bike team Vodňany A S1 - 1 okruh 142
DNF 324 Zikmund Petr Cyklo Team WEBER B S1 DNF 0
S2
Délka: 59,1 km Prům. rychl.: 36,3 km/h
1 1 D 522 Zrnečko Michal Diablo sport Český Krumlov D S2 1:37:35 165
2 1 C 409 Beneš Martin Cyklo Team WEBER C S2 1:37:37 - 00:02 160
3 2 C 400 Juráň Karel Diablo sport Český Krumlov C S2 1:37:47 - 00:12 155
4 3 C 426 Kříž Martin Cyklo Team WEBER C S2 1:40:54 - 03:19 152
5 4 C 452 Modlitba Jan HM sport Český Krumlov C S2 1:41:45 - 04:10
6 5 C 406 Pechouš Miroslav SB Cyklo Olympia C S2 1:41:46 - 04:11 150
7 6 C 407 Jiřička Miroslav Cyklo Jiřička C S2 1:41:47 - 04:12 149
8 7 C 420 Míka Oldřich Galaxy Cyklo Švec C S2 1:41:47 - 04:12 148
9 8 C 417 Jehně Václav Kola BSP Planá nad Luž. C S2 1:41:47 - 04:12 147
10 2 D 518 Roučka Ladislav SB Cyklo Olympia D S2 1:41:48 - 04:13 146
11 9 C 455 Halín Jaroslav Veloservis team C S2 1:41:50 - 04:15
12 3 D 512 Jan Luboš České Budějovice D S2 1:41:51 - 04:16 145
13 10 C 457 Jurečka Jiří Polabští Cyklisté a.s. C S2 1:41:52 - 04:17
14 4 D 510 Schwarz Karel Cyklo Kohout D S2 1:41:54 - 04:19 144
15 5 D 507 Dvořák Pepa Kola BSP Planá nad Luž. D S2 1:41:55 - 04:20 143
16 11 C 405 Švadlena Petr Galaxy Cyklo Švec C S2 1:43:43 - 06:08 142
17 12 C 404 Zobal Petr AC Křešice C S2 1:43:48 - 06:13 141
18 1 E 605 Benhák Ladislav Cyklo Kohout E S2 1:49:42 - 12:07 140
19 2 E 609 Labanc Štefan Cykloservex-Medila E S2 1:49:50 - 12:15 139
20 13 C 408 Krátký Vladan Cyklo Team Drápela Semilaso C S2 1:50:06 - 12:31 138
21 14 C 456 Kloub Martin Trauma ČB C S2 1:50:53 - 13:18
22 6 D 508 Feferle František Velo Club Cirkl Č. Budějovice D S2 1:51:25 - 13:50 137
23 3 E 629 Tomek Jaromír Veloservis H. Brod E S2 1:51:35 - 14:00
24 4 E 600 Vopat st. Jan Diablo sport Český Krumlov E S2 1:53:29 - 15:54 136
25 7 D 520 Buřič Karel Cyklo Kohout D S2 1:53:30 - 15:55 135
26 15 C 454 Souček Radek Bechyně C S2 1:54:45 - 17:10
27 5 E 602 Horký Vlastimil Galaxy Cyklo Švec E S2 1:59:00 - 21:25 134
28 6 E 626 Šrejma Jiří Boden Mais E S2 1:59:11 - 21:36
29 16 C 421 Dvořák Svatopluk Marathon CZ C S2 1:59:38 - 22:03 133
30 1 Z 655 Kostková Pavla Marathon CZ Z S2 1:59:50 - 22:15 132
31 7 E 628 Král Josef JKF Jaroměř E S2 1:59:51 - 22:16
32 1 M3 127 Horký Maxmilian Norimberk M3 S2 2:00:23 - 22:48
33 2 Z 657 Brehovská Lenka Bike team Vodňany Z S2 - 1 okruh 131
34 3 Z 677 Čadková Kateřina Trauma ČB Z S2 - 1 okruh
35 4 Z 651 Petáková Veronika Bike team Vodňany Z S2 - 1 okruh 130
36 5 Z 654 Roučková Petra SB Cyklo Olympia Z S2 - 1 okruh 129

Závod dětí:
Do 6 let dívky:
1. Emílie Jarošová – Junior cycling projekt team
2. Soňa Šafaříková – FFT Opařany
3. Tereza Mášová – Čimelice

Do 6 let chlapci:
1. Martin Šimeček – Milevsko

Do 8 let dívky:
1. Veronika Horká – Junior cycling projekt team

Do 8 let chlapci:
1. Nikola Jaroš – Junior cycling projekt team
2. Matěj Haluška – Junior cycling projekt team

Do 10 let chlapci:
1. Marek Pechouš – SB cyklo olympia
2. Daniel Máša – AC MTB Čimelice

Do 12 let chlapci:
1. Marek Witkovski – Junior cycling projekt team
2. Ondřej Haluška – Junior cycling projekt team

Do 14 let dívky:
1. Klára Šafaříková – GS cyklo Jistebnice

Výsledková listina - TÝMY
Poř. Sportovní klub #3 #2 #1 Body
 
1 Cyklo Team WEBER 155 + 160 + 165 480
2 Diablo sport Český Krumlov 145 + 155 + 165 465
3 Bike team Vodňany 142 + 143 + 148 433
4 SB Cyklo Olympia 129 + 146 + 150 425
5 Galaxy Cyklo Švec 134 + 142 + 148 424
6 Cyklo Kohout 135 + 140 + 144 419
7 KC Slavia Praha 147 + 160 307
8 Kola BSP Planá nad Luž. 143 + 147 290
9 Velo Club Cirkl Č. Budějovice 137 + 152 289
10 Marathon CZ 132 + 133 265
11 STATIKA J.S.K.K 150 150
12 SuTri Prachatice 149 149
12 Cyklo Jiřička 149 149
14 Velo Dvořák 146 146
15 České Budějovice 145 145
16 AC Křešice 141 141
17 Cykloservex-Medila 139 139
18 Cyklo Team Drápela Semilaso 138 138