JAL 2015

21. ročník cyklistické časovky do vrchu Kleť

časovka do vrchu
datum: 06.09.2015
www.jalcyklo.cz

Výsledková listina - jednotlivci
Poř. Poř. kat. St. č. Jméno Sportovní klub Kat. Balík Čas / body Ztráta Body
S1 + S2
1 1 A m72 Smola Lukáš CK Příbram - Fany GASTROSERVIS A S1 0:26:52.4
2 1 M4 m56 Klabouch Petr M4 S1 0:27:00.7 - 00:08
3 1 B m41 Pivoňka Václav Nejlevnejsipneu.cz B S1 0:27:10.2 - 00:18
4 2 A 225 Novotný Oldřich Cyklo Team WEBER A S1 0:27:26.1 - 00:34 150
5 1 C 423 Cirkl Petr Velo Club Cirkl Č. Budějovice C S2 0:27:28.7 - 00:36 150
6 2 B m43 Kesl Michal Nejlevnejsipneu.cz B S1 0:27:50.0 - 00:58
7 3 A m121 Kos Pavel A S1 0:27:59.6 - 01:07
8 3 B 304 Havel Josef STATIKA J.S.K.K B S1 0:28:31.0 - 01:39 145
9 4 B m120 PIvoňka Petr Nejlevnejsipneu.cz B S1 0:28:38.4 - 01:46
10 5 B m51 Stehlík Marek B S1 0:29:03.8 - 02:11
11 6 B m55 Králík Miloš B S1 0:29:11.7 - 02:19
12 7 B 307 Jochmann Michal Diablo sport Český Krumlov B S1 0:29:13.9 - 02:21 141
13 2 C 407 Jiřička Miroslav Cyklo Jiřička C S2 0:29:28.4 - 02:36 145
14 8 B 315 Průcha Bedřich Velo Club Cirkl Č. Budějovice B S1 0:29:29.5 - 02:37 138
15 3 C 406 Pechouš Miroslav SB Cyklo Olympia C S2 0:29:38.6 - 02:46 141
16 9 B m82 Tichý Václav B S1 0:29:44.6 - 02:52
17 10 B 321 Jančúch Jerguš Cyklo Jiřička B S1 0:29:59.1 - 03:07 136
18 4 C 409 Beneš Martin Cyklo Team WEBER C S2 0:30:04.2 - 03:12 138
19 5 C 426 Kříž Martin Cyklo Team WEBER C S2 0:30:16.7 - 03:24 136
20 11 B m57 Stropek Miroslav B S1 0:30:19.8 - 03:27
21 4 A 200 Zástava Pavel Bike team Vodňany A S1 0:30:22.2 - 03:30 135
22 12 B 300 Vaněček Michael SuTri Prachatice B S1 0:30:24.8 - 03:32 134
23 1 D 522 Zrnečko Michal Diablo sport Český Krumlov D S2 0:30:52.7 - 04:00 135
24 13 B m103 Fekl Daniel B S1 0:31:00.7 - 04:08
25 14 B 302 Dvořák Jan SPECTRUMBIKE Č.B. B S1 0:31:01.9 - 04:09 133
26 15 B m64 Bauer Václav B S1 0:31:20.2 - 04:28
27 2 D 507 Dvořák Pepa Kola BSP Planá nad Luž. D S2 0:31:26.2 - 04:34 134
28 3 D 510 Schwarz Karel Cyklo Kohout D S2 0:31:35.8 - 04:43 133
29 16 B 324 Zikmund Petr Cyklo Team WEBER B S1 0:31:36.7 - 04:44 132
30 17 B m96 Velíšek Tomáš B S1 0:31:39.1 - 04:47
31 6 C 417 Jehně Václav Kola BSP Planá nad Luž. C S2 0:31:39.3 - 04:47 132
32 5 A 202 Valenta Michal Velo Dvořák A S1 0:31:40.7 - 04:48 131
33 18 B 301 Rotbauer Tomáš Cyklo Team WEBER B S1 0:31:56.2 - 05:04 130
34 19 B m79 Kynický Milan Kájov B S1 0:32:02.6 - 05:10
35 20 B m75 Stehlík Fiilip B S1 0:32:15.7 - 05:23
36 7 C m99 Polášek Cyril C S2 0:32:34.6 - 05:42
37 8 C m112 Novák Václav C S2 0:32:42.1 - 05:50
38 6 A 221 Bouša Jiří Cyklo Team WEBER A S1 0:33:06.5 - 06:14 129
39 4 D 512 Jan Luboš České Budějovice D S2 0:33:18.0 - 06:26 131
40 21 B 319 Vopat Jan Diablo sport Český Krumlov B S1 0:33:28.7 - 06:36 128
41 7 A 204 Kudlák Tomáš Bike team Vodňany A S1 0:33:32.7 - 06:40 127
42 22 B 308 Píša Václav ČSOB B S1 0:33:45.1 - 06:53 126
43 9 C m105 Stárek Martin C S2 0:33:46.8 - 06:54
44 8 A m122 Cigánek David A S1 0:33:47.5 - 06:55
45 10 C 421 Dvořák Svatopluk Marathon CZ C S2 0:33:48.5 - 06:56 130
46 11 C m115 Janota Petr C S2 0:34:00.3 - 07:08
47 12 C m74 Chavík Petr C S2 0:34:05.3 - 07:13
48 5 D m48 Jiřička Petr D S2 0:34:06.8 - 07:14
49 9 A 317 Vlášek Josef Diablo sport Český Krumlov A S1 0:34:22.8 - 07:30 125
50 13 C 404 Zobal Petr AC Křešice C S2 0:34:27.6 - 07:35 129
51 1 M2 m80 Dušák Martin M2 0:34:28.7 - 07:36
52 23 B 306 Fouček Petr SB Cyklo Olympia B S1 0:34:30.7 - 07:38 124
53 24 B m40 Teplý Ondřej B S1 0:34:33.1 - 07:41
54 10 A m118 Vácha Jaroslav A S1 0:34:34.3 - 07:42
55 14 C 408 Krátký Vladan Cyklo Team Drápela Semilaso C S2 0:34:34.3 - 07:42 128
56 6 D m106 Klabouch Jan D S2 0:34:40.1 - 07:48
57 7 D 508 Feferle František Velo Club Cirkl Č. Budějovice D S2 0:34:44.6 - 07:52 127
58 15 C 403 Krbec Tomáš Diablo sport Český Krumlov C S2 0:34:48.6 - 07:56 126
59 25 B m95 Peterka Aleš B S1 0:34:52.0 - 08:00
60 11 A m117 Mikoláš Miroslav A S1 0:35:04.7 - 08:12
61 1 E 605 Benhák Ladislav Cyklo Kohout E S2 0:35:23.3 - 08:31 125
62 16 C m85 Havlíček Marek C S2 0:35:51.0 - 08:59
63 17 C 413 Cinkl Václav Cyklo Jiřička C S2 0:36:01.5 - 09:09 124
64 1 M3 m53 Doležal Adam M3 S2 0:36:15.6 - 09:23
65 8 D m113 Mikoláš Jan D S2 0:36:18.8 - 09:26
66 18 C m125 Zikmund Milan C S2 0:36:20.7 - 09:28
67 2 M4 m114 Mašek Šimon M4 S1 0:36:40.8 - 09:48
68 12 A m50 Homolka Tomáš A S1 0:36:57.2 - 10:05
69 26 B m90 Ludvík Ondřej B S1 0:36:59.5 - 10:07
70 19 C m84 Šafařík Radek C S2 0:37:01.2 - 10:09
71 2 M3 m59 Michálek Filip M3 S2 0:37:07.2 - 10:15
72 20 C m68 Kloub Martin C S2 0:37:17.1 - 10:25
73 13 A 203 Peták Jakub Bike team Vodňany A S1 0:37:21.7 - 10:29 123
74 9 D 500 Peltan Zdeněk Cyklo Velešín D S2 0:37:29.3 - 10:37 123
75 2 E 603 Šustr Miloslav RICOH IMPROMAT TÁBOR E S2 0:37:32.6 - 10:40 122
76 1 Z 655 Kostková Pavla Marathon CZ Z S2 0:37:34.2 - 10:42 121
77 10 D m76 Ziegelbauer František D S2 0:37:37.8 - 10:45
78 11 D 520 Buřič Karel Cyklo Kohout D S2 0:37:45.8 - 10:53 120
79 3 E m124 Šrot Radek E S2 0:38:19.1 - 11:27
80 2 Z 657 Brehovská Lenka Bike team Vodňany Z S2 0:39:28.5 - 12:36 119
81 27 B m52 Dvořák Jakub B S1 0:39:46.8 - 12:54
82 12 D 511 Eliáš Jan Cyklo Kohout D S2 0:40:07.8 - 13:15 118
83 1 M1 m58 Michálek Šimon M1 0:40:12.1 - 13:20
84 3 Z m49 Čadková Kateřina Z S2 0:40:45.1 - 13:53
85 3 M4 100 Šmejkal Patrik Jakub Cyklo Team WEBER M4 S1 0:41:00.1 - 14:08 122
86 4 E 600 Vopat st. Jan Diablo sport Český Krumlov E S2 0:41:08.1 - 14:16 117
87 13 D m123 Valdauf Radim D S2 0:42:07.7 - 15:15
88 5 E m62 Smetana Jiří E S2 0:43:36.7 - 16:44
89 14 A m47 Kukačka Hynek A S1 0:43:43.7 - 16:51
90 14 D m87 Městka Milan D S2 0:44:49.7 - 17:57
91 6 E 601 Klíma Václav Cyklo Velešín E S2 0:45:29.6 - 18:37 116
92 2 M2 m63 Městka Oldřich M2 0:45:55.4 - 19:03
93 28 B m119 Aleš Emanuel B S1 0:47:46.1 - 20:54
94 4 Z 651 Petáková Veronika Bike team Vodňany Z S2 0:52:31.8 - 25:39 115
95 3 M2 m54 Štrobl Pavel M2 0:52:38.8 - 25:46
96 15 A m88 Nedbal Tomáš A S1 0:55:01.6 - 28:09
97 2 M1 m46 Štrobl Vojtěch M1 0:58:12.4 - 31:20
Výsledková listina - TÝMY
Poř. Sportovní klub #3 #2 #1 Body
 
1 Cyklo Team WEBER 136 + 138 + 150 424
2 Velo Club Cirkl Č. Budějovice 127 + 138 + 150 415
3 Cyklo Jiřička 124 + 136 + 145 405
4 Diablo sport Český Krumlov 128 + 135 + 141 404
5 Bike team Vodňany 123 + 127 + 135 385
6 Cyklo Kohout 120 + 125 + 133 378
7 Kola BSP Planá nad Luž. 132 + 134 266
8 SB Cyklo Olympia 124 + 141 265
9 Marathon CZ 121 + 130 251
10 Cyklo Velešín 116 + 123 239
11 STATIKA J.S.K.K 145 145
12 SuTri Prachatice 134 134
13 SPECTRUMBIKE Č.B. 133 133
14 České Budějovice 131 131
14 Velo Dvořák 131 131
16 AC Křešice 129 129
17 Cyklo Team Drápela Semilaso 128 128
18 ČSOB 126 126
19 RICOH IMPROMAT TÁBOR 122 122