JAL 2015

Hromadný závod do vrchu Cunkov

hromadný závod do vrchu
datum: 04.10.2015
www.jalcyklo.cz

Výsledková listina - jednotlivci
Poř. Poř. kat. St. č. Jméno Sportovní klub Kat. Balík Čas / body Ztráta Body
S1
1 1 A 114 Nežerka Václav LAWI - Author Team A S1 14:29
2 2 A 192 Camrda Pavel Whirlpool Author A S1 14:43 - 00:14
3 3 A 14 Modlitba Vojtěch CK Příbram Fany gastroservis A S1 15:25 - 00:56
4 1 B 58 Kotrlík Tomáš Praha B S1 15:26 - 00:57
5 4 A 225 Novotný Oldřich Cyklo Team WEBER A S1 15:41 - 01:12 150
6 5 A 248 Novák Vít CFC Kladno A S1 15:44 - 01:15
7 2 B 315 Průcha Bedřich Velo Club Cirkl Č. Budějovice B S1 15:46 - 01:17 145
8 3 B 61 Šmejkal Jiří Kola BSP Planá nad Lužnicí B S1 15:47 - 01:18
9 1 M4 246 Studenovský Radek GS cyklo team Jistebnice M4 S1 16:00 - 01:31
10 2 M4 147 Charalambidis Denis CK Příbram - Fany GASTROSERVIS M4 S1 16:07 - 01:38
11 6 A 193 Matějček Martin ČEZ Cykloteam Tábor A S1 16:37 - 02:08
12 4 B 233 Plechata Radek Swietelsky B S1 16:45 - 02:16
13 5 B 307 Jochmann Michal Diablo sport Český Krumlov B S1 16:49 - 02:20 141
14 6 B 300 Vaněček Michael SuTri Prachatice B S1 16:59 - 02:30 138
15 3 M4 148 Šimek Jan CK Příbram - Fany GASTROSERVIS M4 S1 17:11 - 02:42
16 7 A 200 Zástava Pavel Bike team Vodňany A S1 17:13 - 02:44 136
17 8 A 201 Hrůza Tomáš KC Slavia Praha A S1 17:15 - 02:46 135
18 9 A 317 Vlášek Josef Diablo sport Český Krumlov A S1 17:35 - 03:06 134
19 10 A 51 Horáček Pavel Velo Dvořák ČB A S1 17:39 - 03:10
20 7 B 318 Nekut Karel Veloservis Team B S1 17:47 - 03:18 133
21 8 B 267 Miňha Petr GS cyklo team Jistebnice B S1 17:54 - 03:25
22 9 B 313 Kalina Martin RICOH IMPROMAT TÁBOR B S1 17:55 - 03:26 132
23 10 B 324 Zikmund Petr Cyklo Team WEBER B S1 18:11 - 03:42 131
24 11 A 221 Bouša Jiří Cyklo Team WEBER A S1 18:19 - 03:50 130
25 12 A 204 Kudlák Tomáš Bike team Vodňany A S1 18:24 - 03:55 129
26 11 B 306 Fouček Petr SB Cyklo Olympia B S1 20:15 - 05:46 128
27 13 A 23 Novák Filip CT Jindřichův Hradec A S1 21:01 - 06:32
28 4 M4 100 Šmejkal Patrik Jakub Cyklo Team WEBER M4 S1 21:46 - 07:17 127
29 5 M4 22 Mašek Šimon Cyklo Jiřička M4 S1 24:00 - 09:31
S2
1 1 C 407 Jiřička Miroslav Cyklo Jiřička C S2 16:13 150
2 1 M3 25 Kuba Karel CK Příbram - Fany GASTROSERVIS M3 S2 16:21 - 00:08
3 2 M3 29 Bouček Jakub CK Příbram - Fany GASTROSERVIS M3 S2 16:22 - 00:09
4 2 C 167 Camrda Pavel Chotoviny C S2 16:23 - 00:10
5 3 C 400 Juráň Karel Diablo sport Český Krumlov C S2 16:24 - 00:11 145
6 3 M3 243 Vačlena Ondřej GS cyklo team Jistebnice M3 S2 16:33 - 00:20
7 4 M3 222 Šitner Jaroslav GS cyklo team Jistebnice M3 S2 16:34 - 00:21
8 4 C 417 Jehně Václav Kola BSP Planá nad Luž. C S2 16:38 - 00:25 141
9 5 C 420 Míka Oldřich Galaxy Cyklo Švec C S2 16:39 - 00:26 138
10 6 C 409 Beneš Martin Cyklo Team WEBER C S2 16:47 - 00:34 136
11 7 C 406 Pechouš Miroslav SB Cyklo Olympia C S2 16:50 - 00:37 135
12 1 D 510 Schwarz Karel Cyklo Kohout D S2 16:56 - 00:43 134
13 5 M3 24 Tvrz Matěj CK Příbram - Fany GASTROSERVIS M3 S2 17:25 - 01:12
14 8 C 77 Korous Martin E.ON Triathlon Team C S2 17:29 - 01:16
15 9 C 195 Modlitba Jan H.M. Sport plus Č. Krumlov C S2 17:39 - 01:26
16 10 C 198 Diviš Jiří Cyklo extra Cannondale ČB C S2 17:42 - 01:29
17 11 C 421 Dvořák Svatopluk Marathon CZ C S2 18:01 - 01:48 133
18 12 C 405 Švadlena Petr Galaxy Cyklo Švec C S2 18:24 - 02:11 132
19 1 Z 146 Janů Kamila Velosport Valenta Z S2 18:41 - 02:28
20 6 M3 28 Doležal Adam T.G.M. 585 Kard. Řečice M3 S2 18:51 - 02:38
21 13 C 408 Krátký Vladan Cyklo Team Drápela Semilaso C S2 18:57 - 02:44 131
22 1 E 605 Benhák Ladislav Cyklo Kohout E S2 19:07 - 02:54 130
23 7 M3 149 Petr Jan GS cyklo team Jistebnice M3 S2 19:12 - 02:59
24 14 C 218 Kopecký Václav GS cyklo team Jistebnice C S2 19:37 - 03:24
25 2 D 265 Kotrba Jaroslav Hasiči Zbelítov D S2 19:51 - 03:38
26 3 D 509 Boháč Zdeněk Kola BSP Planá nad Luž. D S2 19:56 - 03:43 129
27 2 Z 21 Tomečková Lucie GS cyklo team Jistebnice Z S2 20:53 - 04:40
28 8 M3 26 Račan David AC MTB Čimelice M3 S2 21:09 - 04:56
29 2 E 27 Havel František Kaplice E S2 21:32 - 05:19
30 3 Z 655 Kostková Pavla Marathon CZ Z S2 21:46 - 05:33 128
31 4 D 262 Valdauf Radim Hluboká nad Vltavou D S2 22:17 - 06:04
32 4 Z 239 Náprstková Michaela Sedlčany Z S2 22:26 - 06:13
33 5 Z 657 Brehovská Lenka Bike team Vodňany Z S2 23:37 - 07:24 127
34 9 M3 118 Turek Adam Old Bridge Cycl. Team Písek M3 S2 25:13 - 09:00
35 6 Z 651 Petáková Veronika Bike team Vodňany Z S2 26:22 - 10:09 126
36 7 Z 650 Vejvodová Pavlína Galaxy Cyklo Švec Z S2 26:37 - 10:24 125
37 8 Z 196 Kubů Pavlína Galaxy Cyklo Švec Z S2 29:57 - 13:44
DNF 259 Novák Petr Mastercam - Loko Praha E S2 DNF
DNF 426 Kříž Martin Cyklo Team WEBER C S2 DNF 0
Výsledková listina - TÝMY
Poř. Sportovní klub #3 #2 #1 Body
 
1 Diablo sport Český Krumlov 134 + 141 + 145 420
2 Cyklo Team WEBER 131 + 136 + 150 417
3 Galaxy Cyklo Švec 125 + 132 + 138 395
4 Bike team Vodňany 127 + 129 + 136 392
5 Kola BSP Planá nad Luž. 129 + 141 270
6 Cyklo Kohout 130 + 134 264
7 SB Cyklo Olympia 128 + 135 263
8 Marathon CZ 128 + 133 261
9 Cyklo Jiřička 150 150
10 Velo Club Cirkl Č. Budějovice 145 145
11 SuTri Prachatice 138 138
12 KC Slavia Praha 135 135
13 Veloservis Team 133 133
14 RICOH IMPROMAT TÁBOR 132 132
15 Cyklo Team Drápela Semilaso 131 131