JAL 2014

Loučovice - časovka do vrchu

časovka do vrchu
datum: 21.06.2014
www.jalcyklo.cz

Výsledková listina - jednotlivci
Poř. Poř. kat. St. č. Jméno Sportovní klub Kat. Balík Čas / body Ztráta Body
S1 + S2
1 1 A 250 Smola Lukáš CK Příbram - Fany GASTROSERVIS A S1 27:39
2 1 C 423 Cirkl Petr Velo Club Cirkl Č.Budějovice C S2 28:24 - 00:45 150
3 1 B 353 Hebík Martin CK Příbram - Fany GASTROSERVIS B S1 28:38 - 00:59
4 2 B 320 Jelínek Pavel KC Slavia Praha B S1 28:59 - 01:20 150
5 2 A 203 Pivoňka Václav SB Cyklo Olympia A S1 29:00 - 01:21 145
6 3 A 225 Novotný Oldřich Cyklo Team WEBER A S1 29:13 - 01:34 141
7 1 M3 127 Gerd Fidler RC Union einDRUCK M3 S2 29:23 - 01:44
8 2 C 407 Jiřička Miroslav Cyklo Jiřička C S2 29:28 - 01:49 145
9 3 C 412 Horký David Galaxy Cyklo Švec C S2 29:34 - 01:55 141
10 4 C 452 Reifenmüller Mario RC Union einDRUCK C S2 29:54 - 02:15
11 2 M3 126 Klabouch Petr Velo Club Cirkl Č. Budějovice M3 S2 30:25 - 02:46
12 4 A 214 Holan Petr Cyklo Team WEBER A S1 30:28 - 02:49 138
13 5 C 406 Pechouš Miroslav SB Cyklo Olympia C S2 30:29 - 02:50 138
14 3 M3 128 Babor Daniel KOVO Praha M3 S2 30:30 - 02:51
15 6 C 426 Kříž Martin Cyklo Team WEBER C S2 30:40 - 03:01 136
16 3 B 322 Pivoňka Petr Diablo sport Český Krumlov B S1 30:54 - 03:15 136
17 4 M3 132 Koudelka Dominik KOVO Praha M3 S2 30:59 - 03:20
18 1 D 522 Zrnečko Michal Diablo sport Český Krumlov D S2 31:10 - 03:31 135
19 5 A 208 Pavlík Václav CK RBB INVEST J. Hradec A S1 31:11 - 03:32 135
20 4 B 301 Rotbauer Tomáš Cyklo Team WEBER B S1 31:15 - 03:36 134
21 5 M3 133 Modlitba Vojtěch HM Sport ČK M3 S2 31:30 - 03:51
22 6 A 221 Bouša Jiří Cyklo Team WEBER A S1 31:38 - 03:59 133
23 5 B 317 Vlášek Josef Diablo sport Český Krumlov B S1 31:43 - 04:04 132
24 6 M3 131 Čapek Tomáš KOVO Praha M3 S2 31:44 - 04:05
25 7 C 400 Juráň Karel Diablo sport Český Krumlov C S2 31:51 - 04:12 134
26 2 D 551 Wolfesberger Karl RC Union einDRUCK D S2 31:59 - 04:20
27 6 B 324 Zikmund Petr Cyklo Team WEBER B S1 32:04 - 04:25 131
28 7 B 350 Wollerdorfer Thomas RC Union einDRUCK B S1 32:07 - 04:28
29 3 D 518 Roučka Ladislav SB Cyklo Olympia D S2 32:17 - 04:38 133
30 4 D 508 Feferle František Cykloextra cannondale team D S2 32:20 - 04:41 132
31 8 C 411 Baťka Michael Diablo sport Český Krumlov C S2 32:41 - 05:02 131
32 7 A 206 Kunc Vít SB Cyklo Olympia A S1 32:56 - 05:17 130
33 5 D 510 Schwarz Karel Cyklo Kohout D S2 32:56 - 05:17 130
34 6 D 504 Kotrba Jiří Galaxy Cyklo Švec D S2 33:07 - 05:28 129
35 8 B 321 Jančúch Jerguš Cyklo Jiřička B S1 33:12 - 05:33 129
36 9 B 318 Nekut Karel CT Kardašova Řečice B S1 33:18 - 05:39 128
37 10 B 313 Kalina Martin RICOH IMPROMAT TÁBOR B S1 33:41 - 06:02 127
38 9 C 401 Kocian Aleš Cyklo Kohout C S2 33:53 - 06:14 128
39 10 C 403 Krbec Tomáš Diablo sport Český Krumlov C S2 33:54 - 06:15 127
40 11 C 405 Švadlena Petr Galaxy Cyklo Švec C S2 34:03 - 06:24 126
41 7 D 507 Dvořák Pepa Kola BSP Planá nad Luž. D S2 34:04 - 06:25 125
42 11 B 319 Vopat Jan Diablo sport Český Krumlov B S1 34:12 - 06:33 126
43 12 C 415 Kopic Petr Galaxy Cyklo Švec C S2 34:14 - 06:35 124
44 8 A 226 Roučka Ladislav SB Cyklo Olympia A S1 34:26 - 06:47 125
45 13 C 404 Kříž Jiří Cykloextra cannondale team C S2 35:16 - 07:37 123
46 8 D 502 Blecha Karel Galaxy Cyklo Švec D S2 35:38 - 07:59 122
47 14 C 421 Dvořák Svatopluk Marathon CZ C S2 35:45 - 08:06 121
48 1 E 609 Labanc Štefan Cykloservex-Medila E S2 35:51 - 08:12 120
49 7 M3 129 Bušek Matyáš KOVO Praha M3 S2 35:52 - 08:13
50 9 A 224 Červený Petr Diablo sport Český Krumlov A S1 36:08 - 08:29 124
51 15 C 457 Krátký Vladan CYKLO Drápela Semilaso C S2 36:30 - 08:51
52 2 E 600 Vopat st. Jan Diablo sport Český Krumlov E S2 36:47 - 09:08 119
53 9 D 520 Buřič Karel Cyklo Kohout D S2 36:57 - 09:18 118
54 3 E 603 Šustr Miloslav RICOH IMPROMAT TÁBOR E S2 37:17 - 09:38 117
55 1 Z 653 Matlášková Jana Cyklo Jiřička Z S2 37:19 - 09:40 116
56 2 Z 655 Kostková Pavla Marathon CZ Z S2 37:55 - 10:16 115
57 16 C 454 Zobal Petr Křešice C S2 37:56 - 10:17
58 10 D 500 Peltan Zdeněk Cyklo Velešín D S2 38:07 - 10:28 114
59 8 M3 130 Stybor Matěj KOVO Praha M3 S2 40:48 - 13:09
60 3 Z 658 Kočová Madla Diablo sport Český Krumlov Z S2 41:53 - 14:14 113
61 4 E 625 Klimeš Vlastislav Velešín E S2 42:22 - 14:43
62 4 Z 654 Roučková Petra SB Cyklo Olympia Z S2 42:24 - 14:45 112
63 5 Z 677 Červená Klára Diablo sport Český Krumlov Z S2 44:36 - 16:57
Výsledková listina - TÝMY
Poř. Sportovní klub #3 #2 #1 Body
 
1 SB Cyklo Olympia 133 + 138 + 145 416
2 Cyklo Team WEBER 136 + 138 + 141 415
3 Diablo sport Český Krumlov 134 + 135 + 136 405
4 Galaxy Cyklo Švec 126 + 129 + 141 396
5 Cyklo Jiřička 116 + 129 + 145 390
6 Cyklo Kohout 118 + 128 + 130 376
7 Cykloextra cannondale team 123 + 132 255
8 RICOH IMPROMAT TÁBOR 117 + 127 244
9 Marathon CZ 115 + 121 236
10 Velo Club Cirkl Č.Budějovice 150 150
10 KC Slavia Praha 150 150
12 CK RBB INVEST J. Hradec 135 135
13 CT Kardašova Řečice 128 128
14 Kola BSP Planá nad Luž. 125 125
15 Cykloservex-Medila 120 120
16 Cyklo Velešín 114 114