JAL 2014

Mistrovství JAL v časovce jednotlivců - Kájovská placatka

časovka jednotlivců
datum: 02.08.2014
www.jalcyklo.cz

Výsledková listina - jednotlivci
Poř. Poř. kat. St. č. Jméno Sportovní klub Kat. Balík Čas / body Ztráta Body
S1 + S2
Délka: 29 km Prům. rychl.: 45,5 km/h
1 1 C 406 Pechouš Miroslav SB Cyklo Olympia C S2 0:38:13 165
2 1 B 350 Kotrlík Tomáš CK Kern B S1 0:38:50 - 00:37
3 2 B 320 Jelínek Pavel KC Slavia Praha B S1 0:39:16 - 01:03 165
4 1 A 250 Tomáš Michal Třebíč A S1 0:39:18 - 01:05
5 2 C 423 Cirkl Petr Velo Club Cirkl Č.Budějovice C S2 0:39:23 - 01:10 160
6 3 B 315 Průcha Bedřich Cykloservex-Medila B S1 0:39:45 - 01:32 160
7 2 A 225 Novotný Oldřich Cyklo Team WEBER A S1 0:40:11 - 01:58 155
8 3 C 407 Jiřička Miroslav Cyklo Jiřička C S2 0:40:16 - 02:03 155
9 4 C 426 Kříž Martin Cyklo Team WEBER C S2 0:40:39 - 02:26 152
10 1 D 518 Roučka Ladislav SB Cyklo Olympia D S2 0:40:50 - 02:37 150
11 4 B 301 Rotbauer Tomáš Cyklo Team WEBER B S1 0:41:02 - 02:49 152
12 5 B 322 Pivoňka Petr Diablo sport Český Krumlov B S1 0:41:46 - 03:33 150
13 2 D 522 Zrnečko Michal Diablo sport Český Krumlov D S2 0:41:47 - 03:34 149
14 5 C 400 Juráň Karel Diablo sport Český Krumlov C S2 0:41:50 - 03:37 148
15 3 D 508 Feferle František Cykloextra cannondale team D S2 0:42:08 - 03:55 147
16 6 B 317 Vlášek Josef Diablo sport Český Krumlov B S1 0:42:28 - 04:15 149
17 6 C 411 Baťka Michael Diablo sport Český Krumlov C S2 0:42:44 - 04:31 146
18 4 D 550 Štěpař Petr Čerti Kunčina D S2 0:42:47 - 04:34
19 7 B 314 Marcín Petr Petr Marcín B S1 0:43:08 - 04:55 148
20 7 C 403 Krbec Tomáš Diablo sport Český Krumlov C S2 0:43:43 - 05:30 145
21 8 B 321 Jančúch Jerguš Cyklo Jiřička B S1 0:43:54 - 05:41 147
22 9 B 324 Zikmund Petr Cyklo Team WEBER B S1 0:44:01 - 05:48 146
23 10 B 353 Kynický Milan Kájov B S1 0:44:02 - 05:49
24 5 D 510 Schwarz Karel Cyklo Kohout D S2 0:44:09 - 05:56 144
25 3 A 221 Bouša Jiří Cyklo Team WEBER A S1 0:44:31 - 06:18 145
26 11 B 308 Píša Václav ČSOB B S1 0:44:37 - 06:24 144
27 8 C 405 Švadlena Petr Galaxy Cyklo Švec C S2 0:44:48 - 06:35 143
28 9 C 454 Marýzek Pavel Český Krumlov C S2 0:44:59 - 06:46
29 12 B 319 Vopat Jan Diablo sport Český Krumlov B S1 0:45:04 - 06:51 143
30 10 C 413 Cinkl Václav Cyklo Jiřička C S2 0:45:28 - 07:15 142
31 1 E 603 Šustr Miloslav RICOH IMPROMAT TÁBOR E S2 0:45:55 - 07:42 141
32 2 E 609 Labanc Štefan Cykloservex-Medila E S2 0:46:46 - 08:33 140
33 13 B 313 Kalina Martin RICOH IMPROMAT TÁBOR B S1 0:46:48 - 08:35 142
34 11 C 402 Zdeněk Libor Cyklo Velešín C S2 0:47:10 - 08:57 139
35 3 E 600 Vopat st. Jan Diablo sport Český Krumlov E S2 0:47:32 - 09:19 138
36 12 C 415 Kopic Petr Galaxy Cyklo Švec C S2 0:47:43 - 09:30 137
37 6 D 520 Buřič Karel Cyklo Kohout D S2 0:47:56 - 09:43 136
38 13 C 455 Zobal Petr Křešice C S2 0:48:16 - 10:03
39 14 C 421 Dvořák Svatopluk Marathon CZ C S2 0:48:32 - 10:19 135
40 7 D 517 Jiřík Zdeněk Bike sport Mohelnice D S2 0:48:41 - 10:28 134
41 8 D 500 Peltan Zdeněk Cyklo Velešín D S2 0:48:52 - 10:39 133
42 1 Z 655 Kostková Pavla Marathon CZ Z S2 0:49:02 - 10:49 132
43 9 D 511 Eliáš Jan Cyklo Kohout D S2 0:49:52 - 11:39 131
44 4 A 224 Červený Petr Diablo sport Český Krumlov A S1 0:49:56 - 11:43 141
45 15 C 457 Dřevikovský Kamil Lišov C S2 0:50:57 - 12:44
46 1 M3 100 Šmejkal Patrik Jakub Cyklo Team WEBER M3 S2 0:52:03 - 13:50 130
47 2 Z 656 Fošumová Michaela KH Tour Z S2 0:52:10 - 13:57 129
48 16 C 458 Plachý Jan Cyklo Team WEBER C S2 0:52:46 - 14:33
49 4 E 601 Klíma Václav Cyklo Velešín E S2 0:53:36 - 15:23 128
50 5 E 608 Růžička Jiří Cyklo Velešín E S2 0:53:41 - 15:28 127
51 3 Z 658 Kočová Madla Diablo sport Český Krumlov Z S2 0:54:56 - 16:43 126
52 4 Z 650 Vejvodová Pavlína Galaxy Cyklo Švec Z S2 0:56:26 - 18:13 125
DNF 607 Vodák Miroslav České Budějovice E S2 DNF 0
Výsledková listina - TÝMY
Poř. Sportovní klub #3 #2 #1 Body
 
1 Cyklo Team WEBER 152 + 152 + 155 459
2 Diablo sport Český Krumlov 149 + 149 + 150 448
3 Cyklo Jiřička 142 + 147 + 155 444
4 Cyklo Kohout 131 + 136 + 144 411
5 Galaxy Cyklo Švec 125 + 137 + 143 405
6 Cyklo Velešín 128 + 133 + 139 400
7 SB Cyklo Olympia 150 + 165 315
8 Cykloservex-Medila 140 + 160 300
9 RICOH IMPROMAT TÁBOR 141 + 142 283
10 Marathon CZ 132 + 135 267
11 KC Slavia Praha 165 165
12 Velo Club Cirkl Č.Budějovice 160 160
13 Petr Marcín 148 148
14 Cykloextra cannondale team 147 147
15 ČSOB 144 144
16 Bike sport Mohelnice 134 134
17 KH Tour 129 129
18 České Budějovice 0 0