JAL 2014

Blsecké okruhy

silniční závod
datum: 18.05.2014
www.jalcyklo.cz

Výsledková listina - jednotlivci
Poř. Poř. kat. St. č. Jméno Sportovní klub Kat. Balík Čas / body Ztráta Body
S1 + S2
Délka: 57 km Prům. rychl.: 35,7 km/h
1 1 A 251 Smola Lukáš CK Příbram - Fany GASTROSERVIS A S1 1:35:45
2 2 A 225 Novotný Oldřich Cyklo Team WEBER A S1 1:36:29 - 00:44 150
3 3 A 252 Kamler Josef Bike Radotín A S1 1:36:29 - 00:44
4 4 A 203 Pivoňka Václav SB Cyklo Olympia A S1 1:36:29 - 00:44 145
5 1 B 353 Zárybnický Jiří CK Vinohradské šlapky B S1 1:36:37 - 00:52
6 2 B 320 Jelínek Pavel KC Slavia Praha B S1 1:36:45 - 01:00 141
7 1 C 406 Pechouš Miroslav SB Cyklo Olympia C S2 1:36:49 - 01:04 150
8 2 C 420 Míka Oldřich Galaxy Cyklo Švec C S2 1:37:02 - 01:17 145
9 5 A 250 Mitas Lukáš Bohemia Cycling team A S1 1:37:35 - 01:50
10 3 C 419 Kopr Karel KC Slavia Praha C S2 1:38:28 - 02:43 141
11 3 B 322 Pivoňka Petr Diablo sport Český Krumlov B S1 1:38:59 - 03:14 138
12 6 A 214 Holan Petr Cyklo Team WEBER A S1 1:38:59 - 03:14 136
13 4 B 307 Jochmann Michal Diablo sport Český Krumlov B S1 1:39:54 - 04:09 135
14 1 D 522 Zrnečko Michal Diablo sport Český Krumlov D S2 1:39:58 - 04:13 138
15 4 C 400 Juráň Karel Diablo sport Český Krumlov C S2 1:41:16 - 05:31 136
16 7 A 208 Pavlík Václav CK RBB INVEST J. Hradec A S1 1:41:17 - 05:32 134
17 5 B 355 Zakuťanský Miroslav Bohemia Cycling team B S1 1:41:20 - 05:35
18 8 A 221 Bouša Jiří Cyklo Team WEBER A S1 1:42:27 - 06:42 133
19 6 B 302 Dvořák Jan SPECTRUMBIKE Č.B. B S1 1:43:30 - 07:45 132
20 5 C 417 Jehně Václav Kola BSP Planá nad Luž. C S2 1:44:03 - 08:18 135
21 2 D 518 Roučka Ladislav SB Cyklo Olympia D S2 1:44:07 - 08:22 134
22 6 C 426 Kříž Martin Cyklo Team WEBER C S2 1:44:12 - 08:27 133
23 7 C 411 Baťka Michael Diablo sport Český Krumlov C S2 1:46:21 - 10:36 132
24 3 D 510 Schwarz Karel Cyklo Kohout D S2 1:47:22 - 11:37 131
25 7 B 301 Rotbauer Tomáš Cyklo Team WEBER B S1 1:47:24 - 11:39 131
26 8 C 409 Korčak David Galaxy Cyklo Švec C S2 1:47:58 - 12:13 130
27 9 C 425 Havránek Pavel Cyklo Team WEBER C S2 1:48:16 - 12:31 129
28 8 B 313 Kalina Martin RICOH IMPROMAT TÁBOR B S1 1:48:54 - 13:09 130
29 4 D 504 Kotrba Jiří Galaxy Cyklo Švec D S2 1:48:58 - 13:13 128
30 5 D 503 Slabý Josef Galaxy Cyklo Švec D S2 1:49:20 - 13:35 127
31 10 C 405 Švadlena Petr Galaxy Cyklo Švec C S2 1:49:47 - 14:02 126
32 11 C 410 Šíma Jan Cykloextra cannondale team C S2 1:49:59 - 14:14 125
33 9 B 308 Píša Václav ČSOB B S1 1:50:13 - 14:28 129
34 6 D 509 Boháč Zdeněk Kola BSP Planá nad Luž. D S2 1:50:33 - 14:48 124
35 9 A 226 Roučka Ladislav SB Cyklo Olympia A S1 1:51:30 - 15:45 128
36 7 D 508 Feferle František Cykloextra cannondale team D S2 1:51:45 - 16:00 123
37 10 B 319 Vopat Jan Diablo sport Český Krumlov B S1 1:51:55 - 16:10 127
38 12 C 401 Kocian Aleš Cyklo Kohout C S2 1:52:56 - 17:11 122
39 11 B 350 Skopeček Michal B S1 1:53:40 - 17:55
40 10 A 224 Červený Petr Diablo sport Český Krumlov A S1 1:55:40 - 19:55 126
41 12 B 306 Fouček Petr SB Cyklo Olympia B S1 1:56:30 - 20:45 125
42 13 B 303 Sedlecký ml. Robert SAK LENORA B S1 2:00:45 - 25:00 124
43 8 D 520 Buřič Karel Cyklo Kohout D S2 2:00:53 - 25:08 121
44 1 E 603 Šustr Miloslav RICOH IMPROMAT TÁBOR E S2 2:05:20 - 29:35 120
45 9 D 521 Krejčí Václav Cyklo Kohout D S2 2:06:10 - 30:25 119
46 2 E 600 Vopat st. Jan Diablo sport Český Krumlov E S2 2:07:30 - 31:45 118
47 13 C 404 Kříž Jiří Cykloextra cannondale team C S2 - 1 kolo 117
48 1 Z 677 Taitlová Nikola Bohemia Cycling team Z S2 - 1 kolo
49 2 Z 655 Kostková Pavla Marathon CZ Z S2 - 1 kolo 116
50 14 C 421 Dvořák Svatopluk Marathon CZ C S2 - 1 kolo 115
51 10 D 511 Eliáš Jan Cyklo Kohout D S2 - 1 kolo 114
52 3 Z 658 Kočová Madla Diablo sport Český Krumlov Z S2 - 1 kolo 113
53 15 C 402 Zdeněk Libor Cyklo Velešín C S2 - 1 kolo 112
54 3 E 626 Švadlena Jaroslav Galaxy Cyklo Švec E S2 - 1 kolo
55 4 Z 650 Vejvodová Pavlína Galaxy Cyklo Švec Z S2 - 1 kolo 111
56 4 E 608 Růžička Jiří Cyklo Velešín E S2 - 1 kolo 110
57 16 C 455 Bayer Tomáš Obec Bílsko C S2 - 1 kolo
DNF 324 Zikmund Petr Cyklo Team WEBER B S1 DNF 0
Výsledková listina - TÝMY
Poř. Sportovní klub #3 #2 #1 Body
 
1 SB Cyklo Olympia 134 + 145 + 150 429
2 Cyklo Team WEBER 133 + 136 + 150 419
3 Diablo sport Český Krumlov 136 + 138 + 138 412
4 Galaxy Cyklo Švec 128 + 130 + 145 403
5 Cyklo Kohout 121 + 122 + 131 374
6 Cykloextra cannondale team 117 + 123 + 125 365
7 KC Slavia Praha 141 + 141 282
8 Kola BSP Planá nad Luž. 124 + 135 259
9 RICOH IMPROMAT TÁBOR 120 + 130 250
10 Marathon CZ 115 + 116 231
11 Cyklo Velešín 110 + 112 222
12 CK RBB INVEST J. Hradec 134 134
13 SPECTRUMBIKE Č.B. 132 132
14 ČSOB 129 129
15 SAK LENORA 124 124