JAL 2014

Mistrovství SAC ČR 2014 v silničním závodě

datum: 20.07.2014
www.jalcyklo.cz

Výsledková listina - jednotlivci
Poř. Poř. kat. St. č. Jméno Sportovní klub Kat. Balík Čas / body Ztráta Body
A + AP
1 1 A 262 Nežerka Václav LAWI - Author Team A S1 2:56:31.452
2 2 A 266 Matula Lukáš Force KCK Zlín A S1 2:56:41.863 - 00:10
3 3 A 273 Vojtěch Jonáš Hitsport Team A S1 2:56:50.560 - 00:19
4 4 A 205 Kamler Josef Bike Radotín A S1 2:57:52.672 - 01:21
5 5 A 264 Somr Michael LAWI - Author Team A S1 3:00:55.472 - 04:24
6 6 A 203 Pivoňka Václav SB Cyklo Olympia A S1 3:01:16.173 - 04:45 149
7 7 A 275 Šulc Tomáš BMC Viessmann Racing Team A S1 3:04:17.590 - 07:46
8 8 A 257 Kusidlo Mariusz Kolik Hobby Bohumín A S1 3:04:29.859 - 07:58
9 9 A 214 Holan Petr Cyklo Team WEBER A S1 3:05:12.101 - 08:41 146
10 10 A 225 Novotný Oldřich Cyklo Team WEBER A S1 3:07:34.650 - 11:03 145
11 11 A 251 Stránský Ondřej TJ Slavia K. Vary A S1 3:09:59.953 - 13:28
12 12 A 252 Novák Vít CFC Kladno A S1 3:10:33.492 - 14:02
13 13 A 139 Forman Tomáš TJ Spartak Třebíč A S1 3:10:49.863 - 14:18
14 14 A 271 Bubenik Jiří cykloservisMB A S1 3:13:21.634 - 16:50
15 15 A 254 Šíp Pavel SKP Most A S1 3:17:01.959 - 20:30
16 16 A 259 Šuvada Radek BMC Viessmann Racing Team A S1 3:17:22.081 - 20:51
17 17 A 221 Bouša Jiří Cyklo Team WEBER A S1 3:21:28.130 - 24:57 138
18 18 A 258 Vágner Jaroslav KL sport Most A S1 3:21:31.434 - 25:00
19 19 A 261 Chamulák Ladislav Velosport Favorit Bílina A S1 - 2 kola
20 20 A 272 Doležal Jiří LAWI - Author Team A S1 - 4 kola
DNF 253 Thuma Miroslav KC Nové Strašecí A S1 DNF
DNS 250 Smola Lukáš CK Příbram - Fany GASTROSERVIS A S1 DNS
DNF 270 Schühler Tomáš KL sport Most A S1 DNF
DNS 208 Pavlík Václav CK RBB INVEST J. Hradec A S1 DNS 0
DNF 267 Machota Jaroslav Nilfisk ALTO pro cycling A S1 DNF
DNS 269 Horák Michal SCS Mirva Svitavy A S1 DNS
DNF 138 Hirt Lukáš TJ Spartak Třebíč A S1 DNF
DNF 256 Gubala Petr Kolik Hobby Bohumín A S1 DNF
DNS 274 Blažej David CK Příbram - Fany GASTROSERVIS A S1 DNS
B + BP
1 1 B 391 Novák Petr LAWI - Author Team B S1 2:52:28.495
2 2 B 284 Zahrádka Petr LAWI - Author Team B S1 2:52:29.534 - 00:01
3 3 B 130 Chamrád Jiří B S1 2:57:30.630 - 05:02
4 4 B 398 Červenka Pavel BMC Viessmann Racing Team B S1 2:58:06.815 - 05:38
5 5 B 322 Pivoňka Petr Diablo sport Český Krumlov B S1 2:58:58.640 - 06:30 150
6 6 B 136 Kvapil Luděk BMC Viessmann Racing Team B S1 3:00:08.510 - 07:40
7 7 B 381 Blinka Luděk Cyklo MXM Hulín B S1 3:00:16.988 - 07:48
8 8 B 390 Mužík Vít LAWI - Author Team B S1 3:00:42.049 - 08:14
9 9 B 128 Sedláček Lubomír B S1 3:02:41.656 - 10:13
10 10 B 137 Brabec Daniel TJ Spartak Třebíč B S1 3:04:15.633 - 11:47
11 11 B 365 Pietrzyk Vratislav Yogi Racing B S1 3:05:40.230 - 13:12
12 12 B 376 Kuchař Přemysl ELEVEN CUBE RIDERS B S1 3:06:25.501 - 13:57
13 13 B 324 Zikmund Petr Cyklo Team WEBER B S1 3:06:28.304 - 14:00 142
14 14 B 364 Sokirka Vladimír B S1 3:06:45.053 - 14:17
15 15 B 378 Bureš Jan CK SLAVOJ TEREZÍN B S1 3:06:55.137 - 14:27
16 16 B 382 Klecker František FUNBIKE Team Ústí nad Labem B S1 3:13:07.611 - 20:39
17 17 B 363 Slavík Jiří FORCE KCK CYKLOTEAM ZLÍN B S1 3:13:08.104 - 20:40
18 18 B 370 Pohořalý Petr ELEVEN CUBE RIDERS B S1 3:14:15.208 - 21:47
19 19 B 375 Cafourek Václav Dexter Cycling B S1 3:14:47.623 - 22:19
20 20 B 368 Löbl ml. Richard Stark Cycling Team B S1 3:14:56.149 - 22:28
21 21 B 373 Hlawiczka Martin Skvělá kola-TJ TŽ Třinec A B S1 3:15:27.155 - 22:59
22 22 B 380 Dvořák Jan Sweep Cycling B S1 3:15:30.942 - 23:02
23 23 B 302 Dvořák Jan SPECTRUMBIKE Č.B. B S1 3:16:14.579 - 23:46 132
24 24 B 357 Eger Emil Dexter Cycling B S1 3:16:41.058 - 24:13
25 25 B 308 Píša Václav ČSOB B S1 3:17:03.072 - 24:35 130
26 26 B 300 Zápotocký Jakub B S1 - 1 kolo
27 27 B 393 Miller Milan Tama Královice B S1 - 1 kolo
28 28 B 131 Šmíd Robert CYCLING BRNO B S1 - 1 kolo
29 29 B 397 Hruška Jan Sweep cycling B S1 - 1 kolo
30 30 B 389 Barton Lukas CK Vinohradské Šlapky B S1 - 1 kolo
31 31 B 383 Říha Josef B S1 - 1 kolo
32 32 B 356 Šťastný Petr Dexter Cycling B S1 - 1 kolo
33 33 B 317 Vlášek Josef Diablo sport Český Krumlov B S1 - 1 kolo 122
34 34 B 359 Krýda Viktor AC Sparta Praha cycling Academie B S1 - 1 kolo
35 35 B 377 Treml Daniel LAWI - Author Team B S1 - 1 kolo
36 36 B 129 Filípek Pavel Koloshop Team B S1 - 1 kolo
37 37 B 485 Karvay Drahomír Velosport Favorit Bílina B S1 - 1 kolo
38 38 B 371 Vaněček Michael ŠuTri Prachatice B S1 - 1 kolo
39 39 B 369 Kot Josef Dexter Cycling B S1 - 1 kolo
40 40 B 319 Vopat Jan Diablo sport Český Krumlov B S1 - 1 kolo 115
41 41 B 366 Kočí Ivan CK Floratex Chomutov B S1 - 2 kola
42 42 B 394 Pokorný Ladislav Hitsport Team B S1 - 3 kola
43 43 B 372 Taud Marek CK Floratex Chomutov B S1 - 3 kola
DNF 320 Jelínek Pavel KC Slavia Praha B S1 DNF 0
DNF 374 Šváb Miroslav CYCLING BRNO B S1 DNF
DNS 303 Sedlecký ml. Robert SAK LENORA B S1 DNS 0
DNS 301 Rotbauer Tomáš Cyklo Team WEBER B S1 DNS 0
DNS 358 Říha Jiří CK Kolokrám Svijany B S1 DNS
DNS 395 Procházka Milan Dexter Cycling B S1 DNS
DNS 392 Pávek Ondřej Sweep Cycling B S1 DNS
DNS 362 Kouřil Martin CK Kolokrám Svijany B S1 DNS
DNS 353 Kajnar Tomáš Nutrend Specialized Racing B S1 DNS
DNF 399 Jelínek Václav BMC Viessmann Racing Team B S1 DNF
DNF 355 Janáček Zdeněk Plzeň B S1 DNF
DNS 386 Hasman Petr SK ORBEA CZECH MASTERS B S1 DNS
DNS 367 Čapek Petr Sweep Cycling B S1 DNS
DNS 361 Candra Václav AC Sparta Praha cycling Academie B S1 DNS
DNS 379 Šupol Michal Sweep Cycling B S1 DNS
C + CP
1 1 C 423 Cirkl Petr Velo Club Cirkl Č.Budějovice C S2 2:00:28.953 165
2 1 CP 599 Ježek Jiří DAS - Duratec CP 2:00:35.396 - 00:07
3 2 C 469 Janoušek Libor LAWI - Author Team C S2 2:01:07.829 - 00:39
4 3 C 462 Krátký Pavel Sweep Cycling C S2 2:01:38.311 - 01:10
5 4 C 480 Odvárka Ivo FORCE KCK CYKLOTEAM ZLÍN C S2 2:04:59.027 - 04:31
6 5 C 406 Pechouš Miroslav SB Cyklo Olympia C S2 2:05:06.947 - 04:38 150
7 6 C 499 Machotka Karel Yogi Racing C S2 2:05:42.761 - 05:14
8 7 C 476 Kokeš Pavel S.K. Valašské Království C S2 2:08:54.788 - 08:26
9 8 C 467 Vohník Stanislav AC Sparta Praha cycling Academie C S2 2:08:57.234 - 08:29
10 9 C 426 Kříž Martin Cyklo Team WEBER C S2 2:09:04.337 - 08:36 146
11 10 C 490 Dix Petr Sweep Cycling C S2 2:09:24.586 - 08:56
12 11 C 494 Viktorin Tomáš C S2 2:09:56.490 - 09:28
13 12 C 492 Rydval Michal CK Vinohradské šlapky C S2 2:10:14.635 - 09:46
14 13 C 482 Synek Jaromír SKP Most C S2 2:11:24.151 - 10:56
15 14 C 452 Tichý Jonáš BMC Viessmann Racing Team C S2 2:11:54.403 - 11:26
16 15 C 407 Jiřička Miroslav Cyklo Jiřička C S2 2:12:12.448 - 11:44 140
17 16 C 428 Kresila Miroslav Sweep Cycling C S2 2:12:56.705 - 12:28
18 17 C 486 Kuda Pavel SCS Mirva Svitavy C S2 2:13:21.993 - 12:53
19 18 C 455 Hovorka Petr CSK Markus C S2 2:14:06.385 - 13:38
20 19 C 498 Rendl Jaroslav Dexter Cycling C S2 2:14:08.965 - 13:40
21 20 C 454 Stáník Josef Tesaři Osík C S2 2:14:51.413 - 14:23
22 21 C 475 Váňa Petr BMC Viessmann Racing Team C S2 2:15:38.496 - 15:10
23 22 C 133 Habětín Tomáš CSK Markus C S2 2:15:42.277 - 15:14
24 23 C 458 Treml Ladislav LAWI - Author Team C S2 2:15:55.016 - 15:27
25 24 C 479 Čurda Martin Kbely Cycling Team C S2 2:17:03.426 - 16:35
26 25 C 481 Sucharda Pavel CYCLING BRNO C S2 2:18:05.070 - 17:37
27 26 C 132 Postler Jiří Dexter Cycling C S2 2:18:05.246 - 17:37
28 27 C 411 Baťka Michael Diablo sport Český Krumlov C S2 2:20:19.379 - 19:51 128
29 28 C 405 Švadlena Petr Galaxy Cyklo Švec C S2 2:20:41.189 - 20:13 127
30 29 C 489 Mencl Pavel PCK Louda C S2 2:21:34.023 - 21:06
31 30 C 496 Tácha Petr Dexter Cycling C S2 2:22:10.466 - 21:42
32 31 C 495 Chaloupka Petr Cycloracing team Olomouc C S2 2:22:17.262 - 21:49
33 32 C 401 Kocian Aleš Cyklo Kohout C S2 2:22:49.048 - 22:21 123
34 33 C 410 Šíma Jan Cykloextra cannondale team C S2 2:23:23.556 - 22:55 122
35 34 C 497 Jajčík Michal Tama Královice C S2 2:24:21.400 - 23:53
36 35 C 471 Czervoniak Josef AVZO Raná C S2 2:26:33.644 - 26:05
37 36 C 461 Pacovský Tomáš Pijas C S2 2:28:57.821 - 28:29
38 37 C 483 Tůma Jiří Varta - Sokol Králův Dvůr C S2 2:30:43.251 - 30:15
39 38 C 493 Pivrnec Miroslav Stark Cycling Team C S2 2:31:37.173 - 31:09
40 39 C 421 Dvořák Svatopluk Marathon CZ C S2 - 1 kolo 116
41 40 C 472 Okrouhlica Petr CKKV Praha C S2 - 1 kolo
42 41 C 413 Cinkl Václav Cyklo Jiřička C S2 - 1 kolo 114
43 42 C 484 Kadlec Rostislav Velosport Favorit Bílina C S2 - 1 kolo
44 43 C 491 Vild Václav SAC Bělá pod Bezdězem C S2 - 1 kolo
45 44 C 473 Hanousek Aleš AHanstav-bike team C S2 - 1 kolo
46 45 C 127 Škrabal Petr Dexter Cycling C S2 - 1 kolo
47 46 C 465 Vlček Miroslav SVK Vlček C S2 - 1 kolo
48 47 C 466 Prokeš Petr Sweep Cycling C S2 - 2 kola
DNS 477 Volf st. Jaromír AHanstav-bike team C S2 DNS
DNS 478 Vodička Václav CYCLING BRNO C S2 DNS
DNS 470 Vlček Petr CK Vinohradské Šlapky C S2 DNS
DNS 474 Vaněk Jiří CK Vinohradské Šlapky C S2 DNS
DNS 134 Petr Pavel Pardubice C S2 DNS
DNS 420 Míka Oldřich Galaxy Cyklo Švec C S2 DNS 0
DNF 404 Kříž Jiří Cykloextra cannondale team C S2 DNF 0
DNS 126 Kozel František Distav C S2 DNS
DNF 409 Korčak David Galaxy Cyklo Švec C S2 DNF 0
DNS 488 Kleiner Robert BMC Viessmann Racing Team C S2 DNS
DNS 400 Juráň Karel Diablo sport Český Krumlov C S2 DNS 0
DNS 412 Horký David Galaxy Cyklo Švec C S2 DNS 0
D + DP
1 1 D 591 Moravčík Zdeněk SK ORBEA CZECH MASTERS D S2 2:07:22.580
2 2 D 522 Zrnečko Michal Diablo sport Český Krumlov D S2 2:09:01.923 - 01:39 160
3 3 D 577 Skřeček Robert CYCLING BRNO D S2 2:09:13.487 - 01:51
4 4 D 583 Švec Martin svec app.machinery D S2 2:09:24.403 - 02:02
5 5 D 575 Kakač Miroslav CSK Markus D S2 2:09:50.239 - 02:28
6 6 D 518 Roučka Ladislav SB Cyklo Olympia D S2 2:10:08.233 - 02:46 149
7 7 D 558 Vitáček Tomáš BMC Viessmann Racing Team D S2 2:10:22.903 - 03:00
8 8 D 594 Prager Karel CK Vinohradské Šlapky D S2 2:10:29.986 - 03:07
9 9 D 597 Mück Arnošt 2K bike club Odry D S2 2:10:34.144 - 03:12
10 10 D 574 Adamčík Miroslav Cyklokramo Suchdol n.O. D S2 2:15:34.004 - 08:12
11 11 D 572 Kronich Josef Velosport Favorit Bílina D S2 2:15:43.178 - 08:21
12 12 D 555 Vlček Ladislav BMC Viessmann Racing Team D S2 2:15:45.202 - 08:23
13 13 D 510 Schwarz Karel Cyklo Kohout D S2 2:15:46.998 - 08:24 142
14 14 D 559 Krummer Radoslav TJ Slavia K. Vary D S2 2:15:52.468 - 08:30
15 15 D 553 Novotný Ladislav SK Kbely D S2 2:16:03.408 - 08:41
16 16 D 592 Satinsky Alexandr Yogi Racing D S2 2:16:05.052 - 08:43
17 17 D 579 Hájek Stanislav Cyklosport Kern D S2 2:16:06.458 - 08:44
18 18 D 560 Polan Miloslav SKP Most D S2 2:16:12.819 - 08:50
19 19 D 584 Michal Petr CSK Markus D S2 2:16:55.727 - 09:33
20 20 D 580 Baran Petr SK Bagbike D S2 2:17:12.430 - 09:50
21 21 D 507 Dvořák Pepa Kola BSP Planá nad Luž. D S2 2:17:13.340 - 09:51 134
22 22 D 590 Svoboda Petr BIKE GALLERY D S2 2:18:33.184 - 11:11
23 23 D 508 Feferle František Cykloextra cannondale team D S2 2:20:37.941 - 13:15 132
24 24 D 566 Pelc Ladislav CK Continental Frenštát pod Radhoštěm D S2 2:20:55.389 - 13:33
25 25 D 585 Ševčík Bronislav FORCE KCK CYKLOTEAM ZLÍN D S2 2:21:07.948 - 13:45
26 26 D 503 Slabý Josef Galaxy Cyklo Švec D S2 2:21:29.084 - 14:07 129
27 27 D 565 Zvoníček Radomír FORCE KCK CYKLOTEAM ZLÍN D S2 2:21:44.571 - 14:22
28 28 D 586 Novotný Pavel FORCE KCK CYKLOTEAM ZLÍN D S2 2:22:59.387 - 15:37
29 29 D 581 Klabouch Jan AC Sparta Praha B D S2 2:24:36.883 - 17:14
30 30 D 589 Dubitzký Pavel PCK Louda D S2 - 1 kolo
31 31 D 569 Lüftner Roman Velosport Favorit Bílina D S2 - 1 kolo
32 32 D 551 Bilek Miroslav CSK Markus D S2 - 1 kolo
33 33 D 582 Klemsa Miloš Koloshop Team Teplice D S2 - 1 kolo
34 34 D 550 Krejčí Karel Sweep Cycling D S2 - 1 kolo
35 35 D 588 Bouřil Jan Dexter Cycling D S2 - 1 kolo
36 36 D 556 Marek Jiří TJ Česká Kamenice D S2 - 1 kolo
37 37 D 520 Buřič Karel Cyklo Kohout D S2 - 1 kolo 118
38 38 D 554 Schneider Rudolf CK Continental Frenštát p.R. D S2 - 1 kolo
39 39 D 598 Brusch Lubomír Sweep Cycling D S2 - 1 kolo
40 40 D 512 Jan Luboš České Budějovice D S2 - 1 kolo 115
41 41 D 500 Peltan Zdeněk Cyklo Velešín D S2 - 1 kolo 114
42 42 D 521 Krejčí Václav Cyklo Kohout D S2 - 1 kolo 113
43 43 D 567 Vyoral Lubomír Kolik Hobby Bohumín D S2 - 1 kolo
44 44 D 511 Eliáš Jan Cyklo Kohout D S2 - 1 kolo 111
45 45 D 593 Jermolajev Igor CK Vinohradské Šlapky D S2 - 1 kolo
46 46 D 596 Wiedermann Zdeněk Silný team Uničov D S2 - 1 kolo
47 47 D 568 Boštík Jiří PRESTIGE CYKLING TEAM D S2 - 2 kola
48 48 D 571 Šídlo Zdeněk Velosport Favorit Bílina D S2 - 2 kola
DNS 595 Volánek Petr CK Sportblažek.cz D S2 DNS
DNF 561 Slezák Josef FORCE KCK CYKLOTEAM ZLÍN D S2 DNF
DNF 578 Sekera Jiří Sweep Cycling D S2 DNF
DNS 557 Šejna Karel CKKV Praha D S2 DNS
DNF 610 Kouba Miroslav MK Servis D S2 DNF
DNF 573 Blažek Jiří CK Sportblažek.cz D S2 DNF
E + EP
1 1 E 642 Burgr Josef CSK Markus E S2 2:16:57.717
2 2 E 633 Kasal Jiří KC KOOPERATIVA - SVIJANY E S2 2:18:13.343 - 01:16
3 3 E 626 Masný Milan Racing Olešná E S2 - 1 kolo
4 4 E 635 Zemánek Lubomír 2K bike club Odry E S2 - 1 kolo
5 5 E 640 Šenk Jaroslav Silný team Uničov E S2 - 1 kolo
6 6 E 641 Rouča Karel TJ Slavia K. Vary E S2 - 1 kolo
7 7 E 629 Zelenka Václav sk cyklosport kern uac E S2 - 1 kolo
8 8 E 646 Mottl Bohumír Kolik Hobby Bohumín E S2 - 1 kolo
9 9 E 630 Lebeda Vladimír Sweep Cycling E S2 - 1 kolo
10 10 E 638 Ježek Antonín DNT Chomutov E S2 - 1 kolo
11 11 E 644 Hacaj Oldřich KL sport Most E S2 - 1 kolo
12 12 E 603 Šustr Miloslav RICOH IMPROMAT TÁBOR E S2 - 1 kolo 143
13 13 E 637 Pažout Milan Tama Královice E S2 - 1 kolo
14 14 E 632 Krajčík Josef Dexter Cycling E S2 - 1 kolo
15 15 E 634 Petraš Stanislav CYKLOPROFI HOLICE E S2 - 1 kolo
16 16 E 600 Vopat st. Jan Diablo sport Český Krumlov E S2 - 1 kolo 139
17 17 E 627 Šrejma Jiří sam E S2 - 1 kolo
18 18 E 643 Pech Milan KL sport Most E S2 - 1 kolo
19 19 E 608 Růžička Jiří Cyklo Velešín E S2 - 2 kola 136
DNS 607 Vodák Miroslav České Budějovice E S2 DNS 0
DNF 631 Pavelek František CK Continental Frenštát pod Radhoštěm E S2 DNF
DNS 645 Holovlaský Ladislav KC Nové Strašecí E S2 DNS
DNS 639 Glogar Jan Yogi Racing E S2 DNS
DNF 647 Černý Antonín Ramala Šilhavý E S2 DNF
DNS 636 Steigl Stanislav Č.O.K.C. Prostějov E S2 DNS
Z + ZP
1 1 Z 677 Neckářová Zuzana Alltraining.cz Z S2 2:15:45.980
2 2 Z 678 Gruchalová Lucie LowellPro Šafrata Bohumín Z S2 2:19:19.178 - 03:34
3 3 Z 690 Doležalová Hana Varta - Sokol Králův Dvůr Z S2 - 1 kolo
4 4 Z 688 Voráčková Naďa CSC Šumperk Z S2 - 1 kolo
5 5 Z 687 Třasáková Ladislava CYKLOPROFI HOLICE Z S2 - 1 kolo
6 6 Z 686 Mondlová Kateřina Ski klub Šumava Z S2 - 1 kolo
7 7 Z 683 Falcová Hana Alltraining.cz Z S2 - 1 kolo
8 8 Z 676 Candrová Hedvika AC Sparta Praha cycling Academie Z S2 - 1 kolo
9 9 Z 653 Matlášková Jana Cyklo Jiřička Z S2 - 1 kolo 146
10 10 Z 680 Lantová Romana CPV Krnov Z S2 - 1 kolo
11 11 Z 685 Vicenová Petra Cycloracing team Olomouc Z S2 - 1 kolo
12 12 Z 655 Kostková Pavla Marathon CZ Z S2 - 1 kolo 143
13 13 Z 679 Lantová Romana CPV Krnov Z S2 - 1 kolo
14 14 Z 684 Tichá Veronika Sweep Cycling Z S2 - 1 kolo
DNS 689 Voráčková Dominika Ski klub Šumava Z S2 DNS
DNS 650 Vejvodová Pavlína Galaxy Cyklo Švec Z S2 DNS 0
DNS 681 Marková Ladislava SK ORBEA CZECH MASTERS Z S2 DNS
DNS 682 Kučerová Klára Velosport Favorit Bílina Z S2 DNS
DNS 656 Fošumová Michaela KH Tour Z S2 DNS 0
M4 + M4P
1 1 M4 185 Kubičík Filip Cyklistika pro všechny Krnov M4 S1 2:05:13.199
2 2 M4 188 Jurečka Jiří Polabští Cyklisté a.s. M4 S1 2:06:41.769 - 01:28
3 3 M4 183 Jurča Karel KL sport Most M4 S1 2:14:40.383 - 09:27
4 4 M4 179 Hlaváček Jan Nilfisk ALTO pro cycling M4 S1 - 1 kolo
5 5 M4 180 Vild Michal SAC Bělá pod Bezdězem M4 S1 - 1 kolo
M3 + M3P
1 1 M3 186 Markovec Roman Specialized Vimperk MTB M3 S2 2:09:06.717
DNS 100 Šmejkal Patrik Jakub Cyklo Team WEBER M3 S2 DNS 0
DNS 182 Pleva Jan Velosport Favorit Bílina M3 S2 DNS
Výsledková listina - TÝMY
Poř. Sportovní klub #3 #2 #1 Body
 
1 Diablo sport Český Krumlov 139 + 150 + 160 449
2 SB Cyklo Olympia 149 + 149 + 150 448
3 Cyklo Team WEBER 145 + 146 + 146 437
4 Cyklo Jiřička 114 + 140 + 146 400
5 Cyklo Kohout 118 + 123 + 142 383
6 Marathon CZ 116 + 143 259
7 Galaxy Cyklo Švec 0 127 + 129 256
8 Cykloextra cannondale team 0 122 + 132 254
9 Cyklo Velešín 114 + 136 250
10 Velo Club Cirkl Č.Budějovice 165 165
11 RICOH IMPROMAT TÁBOR 143 143
12 Kola BSP Planá nad Luž. 134 134
13 SPECTRUMBIKE Č.B. 132 132
14 ČSOB 130 130
15 České Budějovice 0 115 115
16 KH Tour 0 0
16 KC Slavia Praha 0 0
16 SAK LENORA 0 0
16 CK RBB INVEST J. Hradec 0 0