JAL 2014

Mistrovství SAC ČR 2014 v časovce jednotlivců

datum: 19.07.2014
www.jalcyklo.cz

Výsledková listina - jednotlivci
Poř. Poř. kat. St. č. Jméno Sportovní klub Kat. Balík Čas / body Ztráta Body
A + AP
Délka: 15 km
1 1 A 262 Nežerka Václav LAWI - Author Team A S1 0:20:22.237
2 2 A 266 Matula Lukáš Force KCK Zlín A S1 0:21:35.079 - 01:13
3 3 A 264 Somr Michael LAWI - Author Team A S1 0:21:47.153 - 01:25
4 4 A 225 Novotný Oldřich Cyklo Team WEBER A S1 0:22:04.326 - 01:42 152
5 5 A 272 Doležal Jiří LAWI - Author Team A S1 0:22:12.181 - 01:50
6 6 A 265 Tvrz Lukáš BTK EUROBIKE Praha A S1 0:22:34.054 - 02:12
7 7 A 271 Bubenik Jiří cykloservisMB A S1 0:22:34.214 - 02:12
8 8 A 251 Stránský Ondřej TJ Slavia K. Vary A S1 0:22:43.097 - 02:21
9 9 A 259 Šuvada Radek BMC Viessmann Racing Team A S1 0:22:46.212 - 02:24
10 10 A 252 Novák Vít CFC Kladno A S1 0:22:59.072 - 02:37
11 11 A 214 Holan Petr Cyklo Team WEBER A S1 0:22:59.308 - 02:37 144
12 12 A 254 Šíp Pavel SKP Most A S1 0:23:04.370 - 02:42
13 13 A 257 Kusidlo Mariusz Kolik Hobby Bohumín A S1 0:23:08.349 - 02:46
14 14 A 253 Thuma Miroslav KC Nové Strašecí A S1 0:23:25.520 - 03:03
15 15 A 269 Horák Michal SCS Mirva Svitavy A S1 0:23:46.136 - 03:24
16 16 A 258 Vágner Jaroslav KL sport Most A S1 0:24:04.944 - 03:42
17 17 A 221 Bouša Jiří Cyklo Team WEBER A S1 0:24:24.972 - 04:02 138
18 18 A 268 Třasák Lukáš CYKLOPROFI HOLICE A S1 0:25:58.349 - 05:36
19 19 A 261 Chamulák Ladislav Velosport Favorit Bílina A S1 0:29:20.590 - 08:58
20 20 A 256 Gubala Petr Kolik Hobby Bohumín A S1 1:13:28.609 - 53:06
B + BP
Délka: 15 km
1 1 B 391 Novák Petr LAWI - Author Team B S1 0:20:14.546
2 2 B 374 Šváb Miroslav CYCLING BRNO B S1 0:21:30.668 - 01:16
3 3 B 381 Blinka Luděk Cyklo MXM Hulín B S1 0:21:42.049 - 01:28
4 4 B 384 Zahrádka Petr LAWI - Author Team B S1 0:21:57.188 - 01:43
5 5 B 365 Pietrzyk Vratislav Yogi Racing B S1 0:22:01.157 - 01:47
6 6 B 377 Treml Daniel LAWI - Author Team B S1 0:22:04.892 - 01:50
7 7 B 382 Klecker František FUNBIKE Team Ústí nad Labem B S1 0:22:10.933 - 01:56
8 8 B 130 Chamrád Jiří B S1 0:22:20.625 - 02:06
9 9 B 387 Vítek Lukáš ELEVEN CUBE RIDERS B S1 0:22:25.887 - 02:11
10 10 B 315 Průcha Bedřich Cykloservex-Medila B S1 0:22:32.300 - 02:18 145
11 11 B 378 Bureš Jan CK SLAVOJ TEREZÍN B S1 0:22:40.782 - 02:26
12 12 B 301 Rotbauer Tomáš Cyklo Team WEBER B S1 0:23:39.092 - 03:25 143
13 13 B 363 Slavík Jiří FORCE KCK CYKLOTEAM ZLÍN B S1 0:23:41.475 - 03:27
14 14 B 370 Pohořalý Petr ELEVEN CUBE RIDERS B S1 0:23:48.118 - 03:34
15 15 B 393 Miller Milan Tama Královice B S1 0:23:52.535 - 03:38
16 16 B 324 Zikmund Petr Cyklo Team WEBER B S1 0:23:56.323 - 03:42 139
17 17 B 380 Dvořák Jan Sweep Cycling B S1 0:24:02.147 - 03:48
18 18 B 389 Barton Lukas CK Vinohradské Šlapky B S1 0:24:08.794 - 03:54
19 19 B 373 Hlawiczka Martin Skvělá kola-TJ TŽ Třinec A B S1 0:24:14.234 - 04:00
20 20 B 359 Krýda Viktor AC Sparta Praha cycling Academie B S1 0:24:26.371 - 04:12
21 21 B 317 Vlášek Josef Diablo sport Český Krumlov B S1 0:24:34.695 - 04:20 134
22 22 B 368 Löbl ml. Richard Stark Cycling Team B S1 0:24:37.184 - 04:23
23 23 B 131 Šmíd Robert CYCLING BRNO B S1 0:24:46.648 - 04:32
24 24 B 397 Hruška Jan Sweep cycling B S1 0:25:11.894 - 04:57
25 25 B 129 Filípek Pavel Koloshop Team B S1 0:25:14.852 - 05:00
26 26 B 386 Hasman Petr SK ORBEA CZECH MASTERS B S1 0:25:22.076 - 05:08
27 27 B 360 Guse Michal TJ Kovo Praha B S1 0:25:23.535 - 05:09
28 28 B 308 Píša Václav ČSOB B S1 0:25:29.547 - 05:15 127
29 29 B 394 Pokorný Ladislav Hitsport Team B S1 0:25:44.018 - 05:30
30 30 B 319 Vopat Jan Diablo sport Český Krumlov B S1 0:25:46.281 - 05:32 125
31 31 B 383 Říha Josef B S1 0:25:57.093 - 05:43
32 32 B 369 Kot Josef Dexter Cycling B S1 0:26:17.812 - 06:03
33 33 B 366 Kočí Ivan CK Floratex Chomutov B S1 0:26:57.406 - 06:43
34 34 B 390 Mužík Vít LAWI - Author Team B S1 0:27:11.965 - 06:57
35 35 B 385 Mašek Petr Varta - Sokol Králův Dvůr B S1 0:28:48.928 - 08:34
36 36 B 372 Taud Marek CK Floratex Chomutov B S1 0:31:05.945 - 10:51
C + CP
Délka: 15 km
1 1 CP 599 Ježek Jiří DAS - Duratec CP 0:20:57.644
2 1 C 423 Cirkl Petr Velo Club Cirkl Č.Budějovice C S2 0:21:15.034 - 00:18 165
3 2 C 407 Jiřička Miroslav Cyklo Jiřička C S2 0:21:37.662 - 00:40 160
4 3 C 480 Odvárka Ivo FORCE KCK CYKLOTEAM ZLÍN C S2 0:22:04.279 - 01:07
5 4 C 476 Kokeš Pavel S.K. Valašské Království C S2 0:22:14.268 - 01:17
6 5 C 406 Pechouš Miroslav SB Cyklo Olympia C S2 0:22:16.866 - 01:19 150
7 6 C 486 Kuda Pavel SCS Mirva Svitavy C S2 0:22:27.459 - 01:30
8 7 C 409 Korčak David Galaxy Cyklo Švec C S2 0:22:38.453 - 01:41 148
9 8 C 412 Horký David Galaxy Cyklo Švec C S2 0:22:55.325 - 01:58 147
10 9 C 499 Machotka Karel Yogi Racing C S2 0:22:56.330 - 01:59
11 10 C 492 Rydval Michal CK Vinohradské šlapky C S2 0:23:09.082 - 02:12
12 11 C 495 Chaloupka Petr Cycloracing team Olomouc C S2 0:23:09.353 - 02:12
13 12 C 428 Kresila Miroslav Sweep Cycling C S2 0:23:23.774 - 02:26
14 13 C 482 Synek Jaromír SKP Most C S2 0:23:30.757 - 02:33
15 14 C 454 Stráník Josef Tesaři Osík C S2 0:23:32.818 - 02:35
16 15 C 494 Viktorin Tomáš C S2 0:23:35.476 - 02:38
17 16 C 426 Kříž Martin Cyklo Team WEBER C S2 0:23:38.742 - 02:41 139
18 17 C 132 Postler Jiří Dexter Cycling C S2 0:24:10.792 - 03:13
19 18 C 478 Vodíčka Václav CYCLING BRNO C S2 0:24:14.489 - 03:17
20 19 C 133 Habětín Tomáš CSK Markus C S2 0:24:21.979 - 03:24
21 20 C 455 Hovorka Petr CSK Markus C S2 0:25:08.750 - 04:11
22 21 C 410 Šíma Jan Cykloextra cannondale team C S2 0:25:09.694 - 04:12 134
23 22 C 497 Jajčík Michal Tama Královice C S2 0:25:14.293 - 04:17
24 23 C 483 Tůma Jiří Varta - Sokol Králův Dvůr C S2 0:25:16.577 - 04:19
25 24 C 401 Kocian Aleš Cyklo Kohout C S2 0:25:33.449 - 04:36 131
26 25 C 470 Vlček Petr CK Vinohradské Šlapky C S2 0:25:45.834 - 04:48
27 26 C 498 Rendl Jaroslav Dexter Cycling C S2 0:26:03.023 - 05:06
28 27 C 496 Tácha Petr Dexter Cycling C S2 0:26:03.950 - 05:06
29 28 C 421 Dvořák Svatopluk Marathon CZ C S2 0:26:04.498 - 05:07 127
30 29 C 464 Klindera Michal CK Vinohradské Šlapky C S2 0:26:25.410 - 05:28
31 30 C 485 Karvay Drahomír Velosport Favorit Bílina C S2 0:26:42.038 - 05:45
32 31 C 461 Pacovský Tomáš Pijas C S2 0:26:51.799 - 05:54
33 32 C 413 Cinkl Václav Cyklo Jiřička C S2 0:27:19.810 - 06:22 123
34 33 C 484 Kadlec Rostislav Velosport Favorit Bílina C S2 0:27:24.581 - 06:27
35 34 C 472 Okrouhlica Petr CKKV Praha C S2 0:27:30.926 - 06:33
36 35 C 402 Zdeněk Libor Cyklo Velešín C S2 0:27:52.119 - 06:55 120
37 36 C 404 Kříž Jiří Cykloextra cannondale team C S2 0:27:52.749 - 06:55 119
38 37 C 491 Vild Václav SAC Bělá pod Bezdězem C S2 0:28:42.405 - 07:45
39 38 C 471 Czervoniak Josef AVZO Raná C S2 0:30:19.138 - 09:22
40 39 C 477 Volf st. Jaromír AHanstav-bike team C S2 0:32:13.002 - 11:16
41 40 C 127 Škrabal Petr Dexter Cycling C S2 0:32:29.757 - 11:32
42 41 C 465 Vlček Miroslav SVK Vlček C S2 0:33:49.506 - 12:52
43 42 C 473 Hanousek Aleš AHanstav-bike team C S2 0:34:39.581 - 13:42
D + DP
Délka: 15 km
1 1 D 591 Moravčík Zdeněk SK ORBEA CZECH MASTERS D S2 0:22:30.532
2 2 D 594 Prager Karel CK Vinohradské Šlapky D S2 0:22:35.648 - 00:05
3 3 D 568 Boštík Jiří PRESTIGE CYKLING TEAM D S2 0:23:08.811 - 00:38
4 4 D 558 Vitáček Tomáš BMC Viessmann Racing Team D S2 0:23:18.121 - 00:48
5 5 D 522 Zrnečko Michal Diablo sport Český Krumlov D S2 0:23:19.572 - 00:49 150
6 6 D 575 Kakač Miroslav CSK Markus D S2 0:23:30.069 - 01:00
7 7 D 518 Roučka Ladislav SB Cyklo Olympia D S2 0:23:40.659 - 01:10 148
8 8 D 583 Švec Martin svec app.machinery D S2 0:23:40.994 - 01:10
9 9 D 559 Krummer Radoslav TJ Slavia K. Vary D S2 0:23:45.388 - 01:15
10 10 D 578 Sekera Jiří Sweep Cycling D S2 0:23:54.996 - 01:24
11 11 D 574 Adamčík Miroslav Cyklokramo Suchdol n.O. D S2 0:23:57.678 - 01:27
12 12 D 561 Slezák Josef FORCE KCK CYKLOTEAM ZLÍN D S2 0:24:10.611 - 01:40
13 13 D 592 Satinsky Alexandr Yogi Racing D S2 0:24:12.144 - 01:42
14 14 D 597 Mück Arnošt 2K bike club Odry D S2 0:24:13.711 - 01:43
15 15 D 580 Baran Petr SK Bagbike D S2 0:24:13.821 - 01:43
16 16 D 579 Hájek Stanislav Cyklosport Kern D S2 0:24:16.535 - 01:46
17 17 D 566 Pelc Ladislav CK Continental Frenštát pod Radhoštěm D S2 0:24:31.695 - 02:01
18 18 D 560 Polan Miloslav SKP Most D S2 0:24:37.466 - 02:07
19 19 D 510 Schwarz Karel Cyklo Kohout D S2 0:24:47.210 - 02:17 136
20 20 D 584 Michal Petr CSK Markus D S2 0:24:58.251 - 02:28
21 21 D 586 Novotný Pavel FORCE KCK CYKLOTEAM ZLÍN D S2 0:25:01.615 - 02:31
22 22 D 551 Bilek Miroslav CSK Markus D S2 0:25:12.310 - 02:42
23 23 D 565 Zvoníček Radomír FORCE KCK CYKLOTEAM ZLÍN D S2 0:25:13.527 - 02:43
24 24 D 572 Kronich Josef Velosport Favorit Bílina D S2 0:25:17.552 - 02:47
25 25 D 508 Feferle František Cykloextra cannondale team D S2 0:25:20.552 - 02:50 130
26 26 D 581 Klabouch Jan AC Sparta Praha B D S2 0:25:39.984 - 03:09
27 27 D 582 Klemsa Miloš Koloshop Team Teplice D S2 0:26:07.294 - 03:37
28 28 D 588 Bouřil Jan Dexter Cycling D S2 0:26:21.792 - 03:51
29 29 D 563 Stránský Michal TJ Slavia K. Vary D S2 0:26:24.708 - 03:54
30 30 D 569 Lüftner Roman Velosport Favorit Bílina D S2 0:26:29.794 - 03:59
31 31 D 520 Buřič Karel Cyklo Kohout D S2 0:27:25.429 - 04:55 124
32 32 D 554 Schneider Rudolf CK Continental Frenštát p.R. D S2 0:27:30.484 - 05:00
33 33 D 596 Wiedermann Zdeněk Silný team Uničov D S2 0:28:31.488 - 06:01
34 34 D 567 Vyoral Lubomír Kolik Hobby Bohumín D S2 0:29:09.351 - 06:39
35 35 D 511 Eliáš Jan Cyklo Kohout D S2 0:29:58.134 - 07:28 120
36 36 D 593 Jermolajev Igor CK Vinohradské Šlapky D S2 0:30:25.739 - 07:55
37 37 D 571 Šídlo Zdeněk Velosport Favorit Bílina D S2 0:30:37.526 - 08:07
38 38 D 562 Hála Lubomír CK Kramolín D S2 0:31:03.050 - 08:33
39 39 D 576 Albert Rudy CK Floratex Chomutov D S2 0:37:08.688 - 14:38
E + EP
Délka: 15 km
1 1 E 642 Burgr Josef CSK Markus E S2 0:23:15.762
2 2 E 633 Kasal Jiří KC KOOPERATIVA - SVIJANY E S2 0:23:53.481 - 00:38
3 3 E 626 Masný Milan Racing Olešná E S2 0:24:03.717 - 00:48
4 4 E 640 Šenk Jaroslav Silný team Uničov E S2 0:24:28.648 - 01:13
5 5 E 635 Zemánek Lubomír 2K bike club Odry E S2 0:25:06.065 - 01:51
6 6 E 641 Rouča Karel TJ Slavia K. Vary E S2 0:25:39.708 - 02:24
7 7 E 646 Mottl Bohumír Kolik Hobby Bohumín E S2 0:25:56.580 - 02:41
8 8 E 638 Ježek Antonín DNT Chomutov E S2 0:26:11.815 - 02:56
9 9 E 630 Lebeda Vladimír Sweep Cycling E S2 0:26:13.435 - 02:58
10 10 E 634 Petraš Stanislav CYKLOPROFI HOLICE E S2 0:26:54.493 - 03:39
11 11 E 631 Pavelek František CK Continental Frenštát pod Radhoštěm E S2 0:27:06.942 - 03:51
12 12 E 609 Labanc Štefan Cykloservex-Medila E S2 0:27:09.412 - 03:54 143
13 13 E 644 Hacaj Oldřich KL sport Most E S2 0:27:26.533 - 04:11
14 14 E 629 Zelenka Václav sk cyklosport kern uac E S2 0:27:27.784 - 04:12
15 15 E 637 Pažout Milan Tama Královice E S2 0:27:32.817 - 04:17
16 16 E 603 Šustr Miloslav RICOH IMPROMAT TÁBOR E S2 0:27:48.187 - 04:33 139
17 17 E 632 Krajčík Josef Dexter Cycling E S2 0:28:24.574 - 05:09
18 18 E 600 Vopat st. Jan Diablo sport Český Krumlov E S2 0:28:45.572 - 05:30 137
19 19 E 610 Klimeš Vlastislav E S2 0:30:01.112 - 06:46
20 20 E 607 Vodák Miroslav České Budějovice E S2 0:30:15.501 - 07:00 135
21 21 E 643 Pech Milan KL sport Most E S2 0:31:07.275 - 07:52
22 22 E 628 Jirásek Jaroslav Cyklo team DNT Chomutov E S2 0:31:14.927 - 07:59
23 23 E 608 Růžička Jiří Cyklo Velešín E S2 0:32:06.224 - 08:51 132
24 24 E 645 Holovatský Ladislav KC Nové Strašecí E S2 0:33:30.000 - 10:15
25 25 E 639 Glogar Jan Yogi Racing E S2 0:34:41.172 - 11:26
Z + ZP
Délka: 15 km
1 1 Z 677 Neckářová Zuzana Alltraining.cz Z S2 0:24:05.375
2 2 Z 690 Doležalová Hana Varta - Sokol Králův Dvůr Z S2 0:25:33.192 - 01:28
3 3 Z 687 Třasáková Ladislava CYKLOPROFI HOLICE Z S2 0:25:34.973 - 01:29
4 4 Z 678 Gruchalová Lucie LowellPro Šafrata Bohumín Z S2 0:26:16.840 - 02:11
5 5 Z 688 Voráčková Naďa CSC Šumperk Z S2 0:27:00.718 - 02:55
6 6 Z 653 Matlášková Jana Cyklo Jiřička Z S2 0:28:07.304 - 04:02 149
7 7 Z 676 Candrová Hedvika AC Sparta Praha cycling Academie Z S2 0:28:40.639 - 04:35
8 8 Z 685 Vicencová Petra Cycloracing team Olomouc Z S2 0:29:20.504 - 05:15
9 9 Z 680 Lantová Romana CPV Krnov Z S2 0:29:39.590 - 05:34
10 10 Z 655 Kostková Pavla Marathon CZ Z S2 0:29:47.923 - 05:42 145
11 11 Z 679 Lantová Romana CPV Krnov Z S2 0:31:52.900 - 07:47
12 12 Z 684 Tichá Veronika Sweep Cycling Z S2 0:32:22.897 - 08:17
13 13 Z 656 Fošumová Michaela KH Tour Z S2 0:32:48.770 - 08:43 142
14 14 Z 682 Kučerová Klára Velosport Favorit Bílina Z S2 0:38:58.156 - 14:53
M4 + M4P
Délka: 15 km
1 1 M4 185 Kubičík Filip Cyklistika pro všechny Krnov M4 S1 0:22:29.913
2 2 M4 188 Jurčka Jiří Polabští Cyklisté a.s. M4 S1 0:23:30.922 - 01:01
3 3 M4 183 Jurča Karel KL sport Most M4 S1 0:24:57.802 - 02:28
4 4 M4 180 Vild Michal SAC Bělá pod Bezdězem M4 S1 0:24:59.564 - 02:30
5 5 M4 179 Hlaváček Jan Nilfisk ALTO pro cycling M4 S1 0:25:10.479 - 02:41
6 6 M4 184 Volf ml. Jaromír AHanstav-bike team M4 S1 0:32:55.084 - 10:26
M3 + M3P
Délka: 15 km
1 1 M3 181 Tvrz Matěj Dexter BSK racing M3 S2 0:24:48.856
2 2 M3 100 Šmejkal Patrik Jakub Cyklo Team WEBER M3 S2 0:29:57.085 - 05:09 160
3 3 M3 186 Markovec Roman Specialized Vimperk MTB M3 S2 0:30:20.712 - 05:32
Výsledková listina - TÝMY
Poř. Sportovní klub #3 #2 #1 Body
 
1 Cyklo Team WEBER 144 + 152 + 160 456
2 Cyklo Jiřička 123 + 149 + 160 432
3 Diablo sport Český Krumlov 134 + 137 + 150 421
4 Cyklo Kohout 124 + 131 + 136 391
5 Cykloextra cannondale team 119 + 130 + 134 383
6 SB Cyklo Olympia 148 + 150 298
7 Galaxy Cyklo Švec 147 + 148 295
8 Cykloservex-Medila 143 + 145 288
9 Marathon CZ 127 + 145 272
10 Cyklo Velešín 120 + 132 252
11 Velo Club Cirkl Č.Budějovice 165 165
12 KH Tour 142 142
13 RICOH IMPROMAT TÁBOR 139 139
14 České Budějovice 135 135
15 ČSOB 127 127