JAL 2014

44. ročník Cyklistického závodu do vrchu CUNKOV

hromadný závod do vrchu
datum: 05.10.2014
www.jalcyklo.cz

Výsledková listina - jednotlivci
Poř. Poř. kat. St. č. Jméno Sportovní klub Kat. Balík Čas / body Ztráta Body
S1
1 1 A 23 NEŽERKA Václav LAWI - Author Team A S1
2 2 A 45 BOROŠ Michael ČEZ Cykloteam Tábor A S1
3 1 M4 43 CAMRDA Pavel ARBO WELS GOURMETFEIN M4 S1
4 1 B 61 Kesl Michal PNEU Cycling B S1
5 2 B 57 RYBAŘÍK Ivan Čistý sport-Ugo-Allivictus B S1
6 3 A 225 Novotný Oldřich Cyklo Team WEBER A S1 150
7 2 M4 13 Modlitba Vojtěch HM Sport ČK M4 S1
8 3 B 59 TOMEČEK Zdeněk GS cyklo team Jistebnice B S1
9 4 A 221 Bouša Jiří Cyklo Team WEBER A S1 145
10 4 B 17 Cirkl Petr Velo Club Cirkl CB B S1
11 5 B 315 Průcha Bedřich Cykloservex-Medila B S1 141
12 5 A 203 Pivoňka Václav SB Cyklo Olympia A S1 138
13 6 A 54 Vobora Ondřej ČEZ Cykloteam Tábor A S1
14 6 B 22 Kotrlík Tomáš CK Kern B S1
15 3 M4 46 MATĚJČEK Martin ČEZ Cykloteam Tábor M4 S1
16 7 A 16 Koblic Radek ČEZ Cykloteam Tábor A S1
17 7 B 313 Kalina Martin RICOH IMPROMAT TÁBOR B S1 136
18 8 B 37 DIVIŠ Jiří Cyklo extra Cannondale ČB B S1
19 9 B 324 Zikmund Petr Cyklo Team WEBER B S1 135
20 4 M4 48 Novák Radek GS cyklo team Jistebnice M4 S1
21 8 A 200 Zástava Pavel Bike team Vodňany A S1 134
22 10 B 47 MIŇHA Petr GS cyklo team Jistebnice B S1
23 11 B 317 Vlášek Josef Diablo sport Český Krumlov B S1 133
24 12 B 306 Fouček Petr SB Cyklo Olympia B S1 132
25 9 A 41 DĚD Petr GS cyklo team Jistebnice A S1
26 10 A 228 Obšíl Tomáš CT Sauna Bar Horní Cerekev A S1 131
27 11 A 15 Peták Jakub Bike Team Vodňany A S1
28 13 B 40 Plechata Radek Swietelsky B S1
S2
1 1 C 426 Kříž Martin Cyklo Team WEBER C S2 150
2 1 D 522 Zrnečko Michal Diablo sport Český Krumlov D S2 145
3 2 C 420 Míka Oldřich Galaxy Cyklo Švec C S2 141
4 3 C 400 Juráň Karel Diablo sport Český Krumlov C S2 138
5 4 C 412 Horký David Galaxy Cyklo Švec C S2 136
6 5 C 406 Pechouš Miroslav SB Cyklo Olympia C S2 135
7 6 C 417 Jehně Václav Kola BSP Planá nad Luž. C S2 134
8 2 D 507 Dvořák Pepa Kola BSP Planá nad Luž. D S2 133
9 3 D 510 Schwarz Karel Cyklo Kohout D S2 132
10 4 D 2 Bubla Ladislav Milevsko L.R.T. D S2
11 7 C 405 Švadlena Petr Galaxy Cyklo Švec C S2 131
12 1 Z 7 JANŮ Kamila Velosport Valenta Z S2
13 5 D 502 Blecha Karel Galaxy Cyklo Švec D S2 130
14 6 D 504 Kotrba Jiří Galaxy Cyklo Švec D S2 129
15 7 D 503 Slabý Josef Galaxy Cyklo Švec D S2 128
16 1 M3 24 Petr Jan GS cyklo team Jistebnice M3 S2
17 2 M3 103 Sadílek Jiří CT Sauna Bar Horní Cerekev M3 S2 127
18 8 C 415 Kopic Petr Galaxy Cyklo Švec C S2 126
19 8 D 508 Feferle František Cykloextra cannondale team D S2 125
20 9 D 42 Kotrba Jaroslav GS cyklo team Jistebnice D S2
21 1 E 603 Šustr Miloslav RICOH IMPROMAT TÁBOR E S2 124
22 2 E 9 ŠVADLENA Jaroslav Galaxy Cyklo Švec E S2
23 10 D 520 Buřič Karel Cyklo Kohout D S2 123
24 11 D 19 ČECHURA Jiří Praha 9 D S2
25 12 D 500 Peltan Zdeněk Cyklo Velešín D S2 122
26 2 Z 655 Kostková Pavla Marathon CZ Z S2 121
27 9 C 421 Dvořák Svatopluk Marathon CZ C S2 120
28 10 C 55 Svoboda Radomír GS cyklo team Jistebnice C S2
29 3 Z 58 TOMEČKOVÁ Lucie GS cyklo team Jistebnice Z S2
30 11 C 29 SOUČEK Jiří GS cyklo team Jistebnice C S2
31 3 M3 100 Šmejkal Patrik Jakub Cyklo Team WEBER M3 S2 119
32 12 C 18 Valdauf Radim Hluboká nad Vltavou C S2
33 4 Z 650 Vejvodová Pavlína Galaxy Cyklo Švec Z S2 118
34 3 E 5 Novák Petr Mastercam - Loko Praha E S2
35 5 Z 26 Horký Michelle Galaxy Cyklošvec Z S2

Výsledky 44. ročníku cyklistického Závodu do vrchu Cunkov jsou letos kvůli selhání výpočetní techniky bez časů, pouze pořadí, za což se všem účastníkům velice omlouváme a do příštího 45. ročníků slibujeme nápravu. Pokud chcete vědět, jak jste dobří a rychlí a nebo zkontrolovat, zda slib splníme, přijeďte k nám za rok znovu. Děkujeme za pochopení.

Výsledková listina - TÝMY
Poř. Sportovní klub #3 #2 #1 Body
 
1 Cyklo Team WEBER 145 + 150 + 150 445
2 Diablo sport Český Krumlov 133 + 138 + 145 416
3 Galaxy Cyklo Švec 131 + 136 + 141 408
4 SB Cyklo Olympia 132 + 135 + 138 405
5 Kola BSP Planá nad Luž. 133 + 134 267
6 RICOH IMPROMAT TÁBOR 124 + 136 260
7 CT Sauna Bar Horní Cerekev 127 + 131 258
8 Cyklo Kohout 123 + 132 255
9 Marathon CZ 120 + 121 241
10 Cykloservex-Medila 141 141
11 Bike team Vodňany 134 134
12 Cykloextra cannondale team 125 125
13 Cyklo Velešín 122 122