JAL 2014

20.ročník cyklistické časovky do vrchu Č. Krumlov - Kleť

časovka jednotlivců do vrchu
datum: 07.09.2014
www.jalcyklo.cz

Výsledková listina - jednotlivci
Poř. Poř. kat. St. č. Jméno Sportovní klub Kat. Balík Čas / body Ztráta Body
S1 + S2
1 1 A 203 Pivoňka Václav SB Cyklo Olympia A S1 0:26:40.9 150
2 1 C 423 Cirkl Petr Velo Club Cirkl Č.Budějovice C S2 0:27:35.6 - 00:55 150
3 1 B 320 Jelínek Pavel KC Slavia Praha B S1 0:27:43.7 - 01:03 145
4 2 A 225 Novotný Oldřich Cyklo Team WEBER A S1 0:27:59.2 - 01:19 141
5 2 B 315 Průcha Bedřich Cykloservex-Medila B S1 0:28:25.5 - 01:45 138
6 3 B 80 Havel Josef IVT B S1 0:28:30.8 - 01:50
7 4 B 322 Pivoňka Petr Diablo sport Český Krumlov B S1 0:28:33.0 - 01:53 136
8 3 A 71 Kos Pavel A S1 0:28:35.1 - 01:55
9 5 B 63 Kotrlík Tomáš CK Kern B S1 0:28:39.0 - 01:59
10 4 A 221 Bouša Jiří Cyklo Team WEBER A S1 0:29:05.4 - 02:25 135
11 2 C 407 Jiřička Miroslav Cyklo Jiřička C S2 0:29:06.5 - 02:26 145
12 1 D 522 Zrnečko Michal Diablo sport Český Krumlov D S2 0:29:19.1 - 02:39 141
13 6 B 321 Jančúch Jerguš Cyklo Jiřička B S1 0:29:22.6 - 02:42 134
14 3 C 406 Pechouš Miroslav SB Cyklo Olympia C S2 0:29:28.1 - 02:48 138
15 4 C 417 Jehně Václav Kola BSP Planá nad Luž. C S2 0:30:09.2 - 03:29 136
16 7 B 302 Dvořák Jan SPECTRUMBIKE Č.B. B S1 0:30:10.7 - 03:30 133
17 1 M3 74 Doležel Vladislav M3 S2 0:30:38.8 - 03:58
18 2 D 510 Schwarz Karel Cyklo Kohout D S2 0:30:40.4 - 04:00 135
19 5 A m103 Valenta Michal A S1 0:30:48.9 - 04:08
20 8 B 324 Zikmund Petr Cyklo Team WEBER B S1 0:30:52.1 - 04:12 132
21 6 A 69 Jelínek Viktor A S1 0:31:04.0 - 04:24
22 5 C 411 Baťka Michael Diablo sport Český Krumlov C S2 0:31:09.7 - 04:29 134
23 9 B 68 Velíšek Tomáš B S1 0:31:10.4 - 04:30
24 10 B 317 Vlášek Josef Diablo sport Český Krumlov B S1 0:31:20.0 - 04:40 131
25 11 B 117 Kyničký Milan B S1 0:31:21.0 - 04:41
26 12 B 301 Rotbauer Tomáš Cyklo Team WEBER B S1 0:31:21.8 - 04:41 130
27 13 B 313 Kalina Martin RICOH IMPROMAT TÁBOR B S1 0:31:26.2 - 04:46 129
28 14 B 113 Szabo Miloš B S1 0:31:26.7 - 04:46
29 7 A 200 Zástava Pavel Bike team Vodňany A S1 0:31:35.7 - 04:55 128
30 3 D 518 Roučka Ladislav SB Cyklo Olympia D S2 0:31:39.4 - 04:59 133
31 4 D 507 Dvořák Pepa Kola BSP Planá nad Luž. D S2 0:31:39.8 - 04:59 132
32 5 D 504 Kotrba Jiří Galaxy Cyklo Švec D S2 0:31:52.5 - 05:12 131
33 15 B 54 Stehliík Filip B S1 0:31:58.0 - 05:18
34 6 C 425 Havránek Pavel Cyklo Team WEBER C S2 0:32:07.2 - 05:27 130
35 16 B 308 Píša Václav ČSOB B S1 0:32:10.6 - 05:30 127
36 7 C 400 Juráň Karel Diablo sport Český Krumlov C S2 0:32:11.7 - 05:31 129
37 2 M3 102 Holub Jan CT Sauna Bar Horní Cerekev M3 S2 0:32:24.5 - 05:44 128
38 6 D 508 Feferle František Cykloextra cannondale team D S2 0:32:36.6 - 05:56 127
39 17 B 318 Nekut Karel CT Kardašova Řečice B S1 0:32:41.2 - 06:01 126
40 18 B 86 Dostálek Jan B S1 0:32:45.1 - 06:05
41 8 C 415 Kopic Petr Galaxy Cyklo Švec C S2 0:32:57.7 - 06:17 126
42 9 C 48 Fuka Zdeněk C S2 0:33:01.0 - 06:21
43 10 C 401 Kocian Aleš Cyklo Kohout C S2 0:33:05.5 - 06:25 125
44 11 C 405 Švadlena Petr Galaxy Cyklo Švec C S2 0:33:13.4 - 06:33 124
45 19 B m102 Korec Michal B S1 0:33:41.4 - 07:01
46 12 C 421 Dvořák Svatopluk Marathon CZ C S2 0:33:48.7 - 07:08 123
47 13 C 403 Krbec Tomáš Diablo sport Český Krumlov C S2 0:33:52.4 - 07:12 122
48 20 B 319 Vopat Jan Diablo sport Český Krumlov B S1 0:34:13.2 - 07:33 125
49 7 D 53 Klabouch Jan D S2 0:34:13.4 - 07:33
50 8 A 119 Brož Ondřej A S1 0:34:23.7 - 07:43
51 14 C 50 Chavík Petr C S2 0:34:25.6 - 07:45
52 3 M3 103 Sadílek Jiří CT Sauna Bar Horní Cerekev M3 S2 0:34:37.5 - 07:57 121
53 21 B 306 Fouček Petr SB Cyklo Olympia B S1 0:34:41.6 - 08:01 124
54 15 C 84 Beneš Martin Cyklo Team WEBER C S2 0:34:43.3 - 08:03
55 16 C 64 Janota Petr C S2 0:35:01.1 - 08:21
56 8 D 75 Korbel Karel D S2 0:35:01.5 - 08:21
57 9 A 55 Vácha Jaroslav Písek A S1 0:35:05.4 - 08:25
58 17 C 76 Dřevikovský Kamil Lišov C S2 0:35:13.7 - 08:33
59 9 D 96 Mikoláš Jan D S2 0:35:21.7 - 08:41
60 18 C 79 Zobal Petr Křešice C S2 0:35:29.1 - 08:49
61 1 E 85 Heral Vít E S2 0:35:39.8 - 08:59
62 10 A 57 Toman Karel KTM A S1 0:35:42.0 - 09:02
63 11 A 224 Červený Petr Diablo sport Český Krumlov A S1 0:36:01.3 - 09:21 123
64 2 E 603 Šustr Miloslav RICOH IMPROMAT TÁBOR E S2 0:36:03.8 - 09:23 120
65 1 Z 655 Kostková Pavla Marathon CZ Z S2 0:36:07.5 - 09:27 119
66 3 E 609 Labanc Štefan Cykloservex-Medila E S2 0:36:10.1 - 09:30 118
67 19 C 72 Novák Václav C S2 0:36:19.8 - 09:39
68 1 M4 87 Štrob Benjamín M4 S1 0:36:25.8 - 09:45
69 10 D 520 Buřič Karel Cyklo Kohout D S2 0:36:26.2 - 09:46 117
70 22 B 99 Ludvík Ondřej B S1 0:36:27.6 - 09:47
71 20 C m101 Krátký Vladan C S2 0:36:29.0 - 09:49
72 21 C 413 Cinkl Václav Cyklo Jiřička C S2 0:36:29.2 - 09:49 116
73 11 D 500 Peltan Zdeněk Cyklo Velešín D S2 0:36:29.4 - 09:49 115
74 23 B 40 Šafařík Radek B S1 0:37:02.4 - 10:22
75 22 C 90 Zikmund Milan C S2 0:37:04.8 - 10:24
76 12 D 49 Ziegelbauer František D S2 0:37:14.4 - 10:34
77 4 E 600 Vopat st. Jan Diablo sport Český Krumlov E S2 0:37:18.8 - 10:38 114
78 24 B 97 Samec Pavel B S1 0:37:33.0 - 10:53
79 12 A 116 Homolka Tomáš A S1 0:37:39.1 - 10:59
80 4 M3 100 Šmejkal Patrik Jakub Cyklo Team WEBER M3 S2 0:37:40.7 - 11:00 113
81 13 A 227 Mašek Štěpán Cyklo Jiřička A S1 0:37:42.7 - 11:02 122
82 23 C 106 Marchal Stanislav SKP ČK C S2 0:37:59.2 - 11:19
83 14 A 62 Peták Jakub A S1 0:38:07.1 - 11:27
84 24 C 46 Joza Pavel C S2 0:38:16.5 - 11:36
85 25 C 402 Zdeněk Libor Cyklo Velešín C S2 0:38:19.1 - 11:39 112
86 26 C 82 Plachý Jan Cyklo Team WEBER C S2 0:38:37.1 - 11:57
87 13 D 511 Eliáš Jan Cyklo Kohout D S2 0:38:44.1 - 12:04 111
88 27 C 56 Dvořák Jiří C S2 0:39:19.2 - 12:39
89 15 A 105 Šisler Patrik Radioshack A S1 0:39:45.6 - 13:05
90 5 E 607 Vodák Miroslav České Budějovice E S2 0:39:50.6 - 13:10 110
91 28 C 47 Dvořák Karel C S2 0:40:14.2 - 13:34
92 6 E 601 Klíma Václav Cyklo Velešín E S2 0:40:28.1 - 13:48 109
93 5 M3 101 Mašek Šimon Cyklo Jiřička M3 S2 0:40:50.7 - 14:10 108
94 2 Z 656 Fošumová Michaela KH Tour Z S2 0:41:01.4 - 14:21 107
95 7 E 88 Smetana Jiří E S2 0:41:25.7 - 14:45
96 16 A 67 Jerhot Jakub A S1 0:41:49.1 - 15:09
97 25 B 41 Aleš Emanuel B S1 0:41:53.5 - 15:13
98 14 D 43 Dupal František D S2 0:41:57.6 - 15:17
99 29 C m200 Valdauf Radim C S2 0:42:10.7 - 15:30
100 8 E 52 Milfait Jiří E S2 0:42:15.2 - 15:35
101 3 Z 654 Roučková Petra SB Cyklo Olympia Z S2 0:42:30.6 - 15:50 106
102 4 Z 650 Vejvodová Pavlína Galaxy Cyklo Švec Z S2 0:43:17.0 - 16:37 105
103 9 E 608 Růžička Jiří Cyklo Velešín E S2 0:44:19.1 - 17:39 104
104 5 Z 95 Zikmundová Petra Z S2 0:48:07.4 - 21:27
105 30 C 114 Steinocher David C S2 0:49:51.2 - 23:11
106 26 B 112 Čapek David B S1 0:50:48.7 - 24:08
107 6 Z 115 Bartošová Dana Z S2 0:51:33.0 - 24:53
108 1 M1 58 Štrobl Pavel M1 0:51:54.6 - 25:14
109 15 D 516 Zeman Radim Club des Cent Cols D S2 0:52:01.5 - 25:21 103
110 2 M1 59 Štrobl Vojtěch M1 0:52:48.8 - 26:08
111 10 E 51 Pihera Jan E S2 1:05:32.4 - 38:52
Výsledková listina - TÝMY
Poř. Sportovní klub #3 #2 #1 Body
 
1 SB Cyklo Olympia 133 + 138 + 150 421
2 Diablo sport Český Krumlov 134 + 136 + 141 411
3 Cyklo Team WEBER 132 + 135 + 141 408
4 Cyklo Jiřička 122 + 134 + 145 401
5 Galaxy Cyklo Švec 124 + 126 + 131 381
6 Cyklo Kohout 117 + 125 + 135 377
7 Cyklo Velešín 109 + 112 + 115 336
8 Kola BSP Planá nad Luž. 132 + 136 268
9 Cykloservex-Medila 118 + 138 256
10 CT Sauna Bar Horní Cerekev 121 + 128 249
10 RICOH IMPROMAT TÁBOR 120 + 129 249
12 Marathon CZ 119 + 123 242
13 Velo Club Cirkl Č.Budějovice 150 150
14 KC Slavia Praha 145 145
15 SPECTRUMBIKE Č.B. 133 133
16 Bike team Vodňany 128 128
17 Cykloextra cannondale team 127 127
17 ČSOB 127 127
19 CT Kardašova Řečice 126 126
20 České Budějovice 110 110
21 KH Tour 107 107
22 Club des Cent Cols 103 103