JAL 2014

Cyklistické kritérium na Hradišti

kritérium
datum: 28.09.2014
www.jalcyklo.cz

Výsledková listina - jednotlivci
Poř. Poř. kat. St. č. Jméno Sportovní klub Kat. Balík Čas / body Ztráta Body
S1
1 1 A 225 Novotný Oldřich Cyklo Team WEBER A S1 53 bodů 150
2 2 A 221 Bouša Jiří Cyklo Team WEBER A S1 31 bodů 145
3 1 B 301 Rotbauer Tomáš Cyklo Team WEBER B S1 20 bodů 141
4 2 B 324 Zikmund Petr Cyklo Team WEBER B S1 16 bodů 138
5 3 B 313 Kalina Martin RICOH IMPROMAT TÁBOR B S1 1 bod 136
6 4 B 111 Kubát J. Dexter Cycling B S1
7 5 B 319 Vopat Jan Diablo sport Český Krumlov B S1 135
8 3 A 224 Červený Petr Diablo sport Český Krumlov A S1 134
9 6 B 306 Fouček Petr SB Cyklo Olympia B S1 133
10 1 M4 103m3 Sadílek Jiří CT Sauna Bar Horní Cerekev M4 S1
11 4 A 112 Tančouz Ondřej SB Cyklo Olympia A S1
DNF 226 Roučka Ladislav SB Cyklo Olympia A S1 DNF 0
S2
1 1 C 426 Kříž Martin Cyklo Team WEBER C S2 34 bodů 150
2 2 C 420 Míka Oldřich Galaxy Cyklo Švec C S2 24 bodů 145
3 3 C 406 Pechouš Miroslav SB Cyklo Olympia C S2 18 bodů 141
4 1 D 522 Zrnečko Michal Diablo sport Český Krumlov D S2 9 bodů 138
5 4 C 400 Juráň Karel Diablo sport Český Krumlov C S2 2 body 136
6 5 C 425 Havránek Pavel Cyklo Team WEBER C S2 1 bod 135
7 2 D 518 Roučka Ladislav SB Cyklo Olympia D S2 134
8 3 D 451 Švec Martin Blatná D S2
9 6 C 417 Jehně Václav Kola BSP Planá nad Luž. C S2 133
10 7 C 352 Zobal Petr Křešice C S2
11 4 D 508 Feferle František Cykloextra cannondale team D S2 132
12 5 D 504 Kotrba Jiří Galaxy Cyklo Švec D S2 131
13 6 D 507 Dvořák Pepa Kola BSP Planá nad Luž. D S2 130
14 1 E 600 Vopat st. Jan Diablo sport Český Krumlov E S2 129
15 2 E 609 Labanc Štefan Cykloservex-Medila E S2 128
16 3 E 603 Šustr Miloslav RICOH IMPROMAT TÁBOR E S2 127
17 8 C 452 Dvořák Petr C S2
18 9 C 421 Dvořák Svatopluk Marathon CZ C S2 126
19 1 Z 670 Ratajová Mirka CFP.cz Z S2
20 4 E 671 Horký Vlastimil E S2
21 2 Z 655 Kostková Pavla Marathon CZ Z S2 125
DNF 405 Švadlena Petr Galaxy Cyklo Švec C S2 DNF 0
Výsledková listina - TÝMY
Poř. Sportovní klub #3 #2 #1 Body
 
1 Cyklo Team WEBER 145 + 150 + 150 445
2 Diablo sport Český Krumlov 135 + 136 + 138 409
3 SB Cyklo Olympia 133 + 134 + 141 408
4 Galaxy Cyklo Švec 0 131 + 145 276
5 Kola BSP Planá nad Luž. 130 + 133 263
5 RICOH IMPROMAT TÁBOR 127 + 136 263
7 Marathon CZ 125 + 126 251
8 Cykloextra cannondale team 132 132
9 Cykloservex-Medila 128 128