JAL 2014

Milevské okruhy 2014

silni
datum: 29.06.2014
www.jalcyklo.cz

Výsledková listina - jednotlivci
Poř. Poř. kat. St. č. Jméno Sportovní klub Kat. Balík Čas / body Ztráta Body
S1 + S2
Délka: 64 km Prům. rychl.: 33,3 km/h
1 1 C 423 Cirkl Petr Velo Club Cirkl Č.Budějovice C S2 1:55:21 150
2 1 A 203 Pivoňka Václav SB Cyklo Olympia A S1 1:55:22 - 00:01 150
3 2 A 225 Novotný Oldřich Cyklo Team WEBER A S1 1:56:01 - 00:40 145
4 1 B 322 Pivoňka Petr Diablo sport Český Krumlov B S1 1:56:27 - 01:06 141
5 2 B 320 Jelínek Pavel KC Slavia Praha B S1 1:57:20 - 01:59 138
6 3 A 214 Holan Petr Cyklo Team WEBER A S1 1:58:16 - 02:55 136
7 2 C 407 Jiřička Miroslav Cyklo Jiřička C S2 1:58:19 - 02:58 145
8 3 C 420 Míka Oldřich Galaxy Cyklo Švec C S2 2:00:50 - 05:29 141
9 4 C 406 Pechouš Miroslav SB Cyklo Olympia C S2 2:00:52 - 05:31 138
10 4 A 208 Pavlík Václav CK RBB INVEST J. Hradec A S1 2:00:58 - 05:37 135
11 5 A 1 Koblic Radek ČEZ Cykloteam Tábor A S1 2:01:05 - 05:44
12 5 C 426 Kříž Martin Cyklo Team WEBER C S2 2:01:17 - 05:56 136
13 1 D 522 Zrnečko Michal Diablo sport Český Krumlov D S2 2:04:28 - 09:07 135
14 6 A 4 Kořínek Miloš A S1 2:04:39 - 09:18
15 1 M3 12 Bakus Tom M3 S2 2:04:40 - 09:19
16 2 D 504 Kotrba Jiří Galaxy Cyklo Švec D S2 2:05:53 - 10:32 134
17 3 D 518 Roučka Ladislav SB Cyklo Olympia D S2 2:05:56 - 10:35 133
18 3 B 317 Vlášek Josef Diablo sport Český Krumlov B S1 2:06:03 - 10:42 134
19 6 C 405 Švadlena Petr Galaxy Cyklo Švec C S2 2:06:05 - 10:44 132
20 7 C 411 Baťka Michael Diablo sport Český Krumlov C S2 2:06:14 - 10:53 131
21 4 D 510 Schwarz Karel Cyklo Kohout D S2 2:06:17 - 10:56 130
22 8 C 417 Jehně Václav Kola BSP Planá nad Luž. C S2 2:07:00 - 11:39 129
23 4 B 318 Nekut Karel CT Kardašova Řečice B S1 2:07:32 - 12:11 133
24 5 B 324 Zikmund Petr Cyklo Team WEBER B S1 2:07:35 - 12:14 132
25 5 D 11 Kouba Miroslav MK Servis D S2 2:10:24 - 15:03
26 6 D 508 Feferle František Cykloextra cannondale team D S2 -1 okruh 128
27 7 A 8 Gramblička Matouš A S1 -1 okruh
28 7 D 502 Blecha Karel Galaxy Cyklo Švec D S2 -1 okruh 127
29 6 B 306 Fouček Petr SB Cyklo Olympia B S1 -1 okruh 131
30 8 D 521 Krejčí Václav Cyklo Kohout D S2 -1 okruh 126
31 1 E 609 Labanc Štefan Cykloservex-Medila E S2 -1 okruh 125
32 9 C 404 Kříž Jiří Cykloextra cannondale team C S2 -1 okruh 124
33 9 D 520 Buřič Karel Cyklo Kohout D S2 -2 okruhy 123
34 2 E 600 Vopat st. Jan Diablo sport Český Krumlov E S2 -2 okruhy 122
35 10 C 402 Zdeněk Libor Cyklo Velešín C S2 -2 okruhy 121
36 10 D 511 Eliáš Jan Cyklo Kohout D S2 -2 okruhy 120
37 7 B 319 Vopat Jan Diablo sport Český Krumlov B S1 -2 okruhy 130
38 1 Z 655 Kostková Pavla Marathon CZ Z S2 -2 okruhy 119
39 11 C 421 Dvořák Svatopluk Marathon CZ C S2 -2 okruhy 118
DNF 2 Zadražil Lukáš A S1 DNF
DNF 5 Bláha Pavel C S2 DNF
DNF 100 Šmejkal Patrik Jakub Cyklo Team WEBER M3 S2 DNF 0
DNF 221 Bouša Jiří Cyklo Team WEBER A S1 DNF 0
DNF 226 Roučka Ladislav SB Cyklo Olympia A S1 DNF 0
DNF 307 Jochmann Michal Diablo sport Český Krumlov B S1 DNF 0
DNF 507 Dvořák Pepa Kola BSP Planá nad Luž. D S2 DNF 0
DNF 199 Zobal Petr Křešice C S2 DNF
Výsledková listina - TÝMY
Poř. Sportovní klub #3 #2 #1 Body
 
1 SB Cyklo Olympia 133 + 138 + 150 421
2 Cyklo Team WEBER 136 + 136 + 145 417
3 Diablo sport Český Krumlov 134 + 135 + 141 410
4 Galaxy Cyklo Švec 132 + 134 + 141 407
5 Cyklo Kohout 123 + 126 + 130 379
6 Cykloextra cannondale team 124 + 128 252
7 Marathon CZ 118 + 119 237
8 Velo Club Cirkl Č.Budějovice 150 150
9 Cyklo Jiřička 145 145
10 KC Slavia Praha 138 138
11 CK RBB INVEST J. Hradec 135 135
12 CT Kardašova Řečice 133 133
13 Kola BSP Planá nad Luž. 0 129 129
14 Cykloservex-Medila 125 125
15 Cyklo Velešín 121 121