JAL 2014

Loučovice - etapový závod

etapový závod
datum: 22.06.2014
www.jalcyklo.cz

Výsledková listina - jednotlivci
Poř. Poř. kat. St. č. Jméno Sportovní klub Kat. Balík Čas / body Ztráta Body
S1 + S2
1 1 A 225 Novotný Oldřich Cyklo Team WEBER A S1 2:00:13 165
2 1 B 353 Hebík Martin CK Příbram - Fany GASTROSERVIS B S1 2:00:34 - 00:21
3 1 M3 127 Gerd Fidler RC Union einDRUCK M3 S2 2:01:05 - 00:52
4 1 C 423 Cirkl Petr Velo Club Cirkl Č.Budějovice C S2 2:01:29 - 01:16 165
5 2 B 320 Jelínek Pavel KC Slavia Praha B S1 2:01:34 - 01:21 160
6 2 C 407 Jiřička Miroslav Cyklo Jiřička C S2 2:02:53 - 02:40 160
7 3 C 406 Pechouš Miroslav SB Cyklo Olympia C S2 2:03:12 - 02:59 155
8 2 A 203 Pivoňka Václav SB Cyklo Olympia A S1 2:03:14 - 03:01 155
9 3 A 214 Holan Petr Cyklo Team WEBER A S1 2:03:37 - 03:24 152
10 3 B 322 Pivoňka Petr Diablo sport Český Krumlov B S1 2:03:43 - 03:30 150
11 2 M3 128 Babor Daniel KOVO Praha M3 S2 2:03:50 - 03:37
12 4 B 357 Bouška Vladimiř Ramala Muška B S1 2:03:52 - 03:39
13 4 C 420 Míka Oldřich Galaxy Cyklo Švec C S2 2:04:11 - 03:58 152
14 5 C 452 Reifenmüller Mario RC Union einDRUCK C S2 2:04:21 - 04:08
15 3 M3 132 Koudela Dominik KOVO Praha M3 S2 2:04:36 - 04:23
16 6 C 409 Korčak David Galaxy Cyklo Švec C S2 2:04:45 - 04:32 150
17 7 C 412 Horký David Galaxy Cyklo Švec C S2 2:04:55 - 04:42 149
18 1 D 522 Zrnečko Michal Diablo sport Český Krumlov D S2 2:05:15 - 05:02 148
19 4 M3 140 Wolfmayer Andreas RC Union einDRUCK M3 S2 2:05:36 - 05:23
20 2 D 559 Švec Martin svec app.machinery D S2 2:05:39 - 05:26
21 8 C 419 Kopr Karel KC Slavia Praha C S2 2:06:06 - 05:53 147
22 4 A 208 Pavlík Václav CK RBB INVEST J. Hradec A S1 2:06:10 - 05:57 149
23 5 B 321 Jančúch Jerguš Cyklo Jiřička B S1 2:06:14 - 06:01 148
24 6 B 356 Voráček Jiří CK Kramolín B S1 2:06:18 - 06:05
25 7 B 361 Ackermann Kamil Axon sport team B S1 2:06:25 - 06:12
26 5 M3 133 Modlitba Vojtěch HM Sport ČK M3 S2 2:06:48 - 06:35
27 9 C 426 Kříž Martin Cyklo Team WEBER C S2 2:06:52 - 06:39 146
28 8 B 318 Nekut Karel CT Kardašova Řečice B S1 2:06:54 - 06:41 147
29 6 M3 126 Klabouch Petr Velo Club Cirkl Č. Budějovice M3 S2 2:07:09 - 06:56
30 9 B 360 Baier Jiří Velosport Domažlice B S1 2:07:16 - 07:03
31 10 B 301 Rotbauer Tomáš Cyklo Team WEBER B S1 2:07:16 - 07:03 146
32 10 C 400 Juráň Karel Diablo sport Český Krumlov C S2 2:07:21 - 07:08 145
33 7 M3 131 Čapek Tomáš KOVO Praha M3 S2 2:07:25 - 07:12
34 3 D 518 Roučka Ladislav SB Cyklo Olympia D S2 2:07:32 - 07:19 144
35 4 D 551 Wolfesberger Karl RC Union einDRUCK D S2 2:08:26 - 08:13
36 5 D 510 Schwarz Karel Cyklo Kohout D S2 2:08:43 - 08:30 143
37 11 B 317 Vlášek Josef Diablo sport Český Krumlov B S1 2:08:53 - 08:40 145
38 6 D 504 Kotrba Jiří Galaxy Cyklo Švec D S2 2:10:24 - 10:11 142
39 8 M3 135 Novák Jan ČEZ Cykloteam Tábor M3 S2 2:10:40 - 10:27
40 9 M3 134 Matějček Martin ČEZ Cykloteam Tábor M3 S2 2:11:00 - 10:47
41 12 B 362 Sokol Martin Axon sport team B S1 2:11:01 - 10:48
42 13 B 324 Zikmund Petr Cyklo Team WEBER B S1 2:11:22 - 11:09 144
43 7 D 508 Feferle František Cykloextra cannondale team D S2 2:11:32 - 11:19 141
44 5 A 251 Pospíšil Petr Axon sport team A S1 2:12:06 - 11:53
45 8 D 507 Dvořák Pepa Kola BSP Planá nad Luž. D S2 2:12:45 - 12:32 140
46 6 A 206 Kunc Vít SB Cyklo Olympia A S1 2:13:38 - 13:25 143
47 7 A 221 Bouša Jiří Cyklo Team WEBER A S1 2:15:03 - 14:50 142
48 8 A 226 Roučka Ladislav SB Cyklo Olympia A S1 2:15:13 - 15:00 141
49 11 C 405 Švadlena Petr Galaxy Cyklo Švec C S2 2:15:31 - 15:18 139
50 10 M3 137 Syrovátka Matěj ČEZ Cykloteam Tábor M3 S2 2:16:43 - 16:30
51 1 E 626 Rouča Karel TJ Slavia K. Vary E S2 2:19:40 - 19:27
52 14 B 359 Zítek Petr STAVMAL Klatovy B S1 2:20:23 - 20:10
53 11 M3 139 Pileček Jakub ČEZ Cykloteam Tábor M3 S2 2:20:43 - 20:30
54 9 A 250 Dyrczyk Jan CK Kramolín A S1 2:21:15 - 21:02
55 12 C 415 Kopic Petr Galaxy Cyklo Švec C S2 2:22:17 - 22:04 138
56 9 D 554 Švajcr Miroslav CK Kramolín D S2 2:22:25 - 22:12
57 10 D 550 Šíma Martin Ramala Muška D S2 2:23:35 - 23:22
58 11 D 553 Majer Karel CK Kramolín D S2 2:24:19 - 24:06
59 15 B 319 Vopat Jan Diablo sport Český Krumlov B S1 2:24:45 - 24:32 140
60 12 M3 138 Šimák David ČEZ Cykloteam Tábor M3 S2 2:24:46 - 24:33
61 13 C 413 Cinkl Václav Cyklo Jiřička C S2 2:25:20 - 25:07 137
62 14 C 401 Kocian Aleš Cyklo Kohout C S2 2:25:54 - 25:41 136
63 15 C 457 Krátký Vladan CYKLO Drápela Semilaso C S2 2:26:00 - 25:47
64 16 C 458 Smáhal Karel Cykloservis Malát C S2 2:30:23 - 30:10
65 12 D 557 Klasna Karel STAVMAL Klatovy D S2 2:30:42 - 30:29
66 13 D 500 Peltan Zdeněk Cyklo Velešín D S2 2:31:16 - 31:03 135
67 10 A 224 Červený Petr Diablo sport Český Krumlov A S1 2:32:59 - 32:46 139
68 2 E 603 Šustr Miloslav RICOH IMPROMAT TÁBOR E S2 2:33:00 - 32:47 134
69 14 D 520 Buřič Karel Cyklo Kohout D S2 2:34:07 - 33:54 133
70 13 M3 129 Bušek Matyáš KOVO Praha M3 S2 2:34:13 - 34:00
71 3 E 600 Vopat st. Jan Diablo sport Český Krumlov E S2 2:36:54 - 36:41 132
72 15 D 558 Kubalík Ladislav Cykloservex -Medila D S2 2:36:58 - 36:45
73 4 E 609 Labanc Štefan Cykloservex-Medila E S2 2:38:17 - 38:04 131
74 1 Z 653 Matlášková Jana Cyklo Jiřička Z S2 2:38:52 - 38:39 130
75 16 D 511 Eliáš Jan Cyklo Kohout D S2 2:42:36 - 42:23 129
76 17 D 519 Kobylka Petr STAVMAL KLATOVY D S2 2:43:00 - 42:47 128
77 14 M3 100 Šmejkal Patrik Jakub Cyklo Team WEBER M3 S2 2:43:07 - 42:54 127
78 17 C 421 Dvořák Svatopluk Marathon CZ C S2 2:43:34 - 43:21 126
79 18 C 454 Neščák Ján AKŠ Team Klatovy C S2 2:44:55 - 44:42
80 18 D 555 Hála Lubomír CK Kramolín D S2 2:47:23 - 47:10
81 2 Z 655 Kostková Pavla Marathon CZ Z S2 2:47:24 - 47:11 125
82 3 Z 650 Vejvodová Pavlína Galaxy Cyklo Švec Z S2 2:57:02 - 56:49 124
83 15 M3 130 Stybor Matěj KOVO Praha M3 S2 2:57:38 - 57:25
84 4 Z 654 Roučková Petra SB Cyklo Olympia Z S2 3:07:50 - 1:07:37 123
85 5 E 608 Růžička Jiří Cyklo Velešín E S2 3:11:08 - 1:10:55 122
86 5 Z 677 Červená Klára Diablo sport Český Krumlov Z S2 3:14:34 - 1:14:21
Výsledková listina - TÝMY
Poř. Sportovní klub #3 #2 #1 Body
 
1 Cyklo Team WEBER 146 + 152 + 165 463
2 SB Cyklo Olympia 144 + 155 + 155 454
3 Galaxy Cyklo Švec 149 + 150 + 152 451
4 Cyklo Jiřička 137 + 148 + 160 445
5 Diablo sport Český Krumlov 145 + 148 + 150 443
6 Cyklo Kohout 133 + 136 + 143 412
7 KC Slavia Praha 147 + 160 307
8 Cyklo Velešín 122 + 135 257
9 Marathon CZ 125 + 126 251
10 Velo Club Cirkl Č.Budějovice 165 165
11 CK RBB INVEST J. Hradec 149 149
12 CT Kardašova Řečice 147 147
13 Cykloextra cannondale team 141 141
14 Kola BSP Planá nad Luž. 140 140
15 RICOH IMPROMAT TÁBOR 134 134
16 Cykloservex-Medila 131 131
17 STAVMAL KLATOVY 128 128