JAL 2014

Světlík

silniční závod
datum: 21.06.2014
www.jalcyklo.cz

Výsledková listina - jednotlivci
Poř. Poř. kat. St. č. Jméno Sportovní klub Kat. Balík Čas / body Ztráta Body
S1 + S2
1 1 A 225 Novotný Oldřich Cyklo Team WEBER A S1 1:37:12 150
2 2 A 208 Pavlík Václav CK RBB INVEST J. Hradec A S1 1:37:12 - 00:00 145
3 1 B 353 Hebík Martin CK Příbram - Fany GASTROSERVIS B S1 1:37:12 - 00:00
4 2 B 355 Kesl Michal PNEU Cycling B S1 1:37:12 - 00:00
5 1 C 420 Míka Oldřich Galaxy Cyklo Švec C S2 1:37:12 - 00:00 150
6 3 A 250 Smola Lukáš CK Příbram - Fany GASTROSERVIS A S1 1:37:12 - 00:00
7 2 C 409 Korčak David Galaxy Cyklo Švec C S2 1:37:12 - 00:00 145
8 1 M3 127 Gerd Fidler RC Union einDRUCK M3 S2 1:37:12 - 00:00
9 3 C 407 Jiřička Miroslav Cyklo Jiřička C S2 1:37:12 - 00:00 141
10 4 A 221 Bouša Jiří Cyklo Team WEBER A S1 1:37:12 - 00:00 141
11 5 A 214 Holan Petr Cyklo Team WEBER A S1 1:37:12 - 00:00 138
12 4 C 406 Pechouš Miroslav SB Cyklo Olympia C S2 1:37:12 - 00:00 138
13 2 M3 133 Modlitba Vojtěch HM Sport ČK M3 S2 1:37:12 - 00:00
14 3 M3 126 Klabouch Petr Velo Club Cirkl Č. Budějovice M3 S2 1:37:12 - 00:00
15 3 B 318 Nekut Karel CT Kardašova Řečice B S1 1:37:12 - 00:00 136
16 4 M3 131 Čapek Tomáš KOVO Praha M3 S2 1:37:12 - 00:00
17 5 C 452 Reifenmüller Mario RC Union einDRUCK C S2 1:37:12 - 00:00
18 1 D 522 Zrnečko Michal Diablo sport Český Krumlov D S2 1:37:12 - 00:00 136
19 6 C 423 Cirkl Petr Velo Club Cirkl Č.Budějovice C S2 1:37:12 - 00:00 135
20 4 B 322 Pivoňka Petr Diablo sport Český Krumlov B S1 1:37:12 - 00:00 135
21 6 A 203 Pivoňka Václav SB Cyklo Olympia A S1 1:37:12 - 00:00 134
22 5 B 320 Jelínek Pavel KC Slavia Praha B S1 1:37:12 - 00:00 133
23 7 C 426 Kříž Martin Cyklo Team WEBER C S2 1:37:12 - 00:00 134
24 8 C 400 Juráň Karel Diablo sport Český Krumlov C S2 1:38:30 - 01:18 133
25 9 C 412 Horký David Galaxy Cyklo Švec C S2 1:38:30 - 01:18 132
26 10 C 419 Kopr Karel KC Slavia Praha C S2 1:39:12 - 02:00 131
27 6 B 313 Kalina Martin RICOH IMPROMAT TÁBOR B S1 1:39:12 - 02:00 132
28 7 B 324 Zikmund Petr Cyklo Team WEBER B S1 1:39:13 - 02:01 131
29 8 B 301 Rotbauer Tomáš Cyklo Team WEBER B S1 1:39:12 - 02:00 130
30 2 D 551 Wolfesberger Karl RC Union einDRUCK D S2 1:39:12 - 02:00
31 9 B 350 Wollerdorfer Thomas RC Union einDRUCK B S1 1:39:12 - 02:00
32 5 M3 128 Babor Daniel KOVO Praha M3 S2 1:39:40 - 02:28
33 6 M3 132 Koudelka Dominik KOVO Praha M3 S2 1:39:40 - 02:28
34 3 D 504 Kotrba Jiří Galaxy Cyklo Švec D S2 1:40:20 - 03:08 130
35 4 D 503 Slabý Josef Galaxy Cyklo Švec D S2 1:40:20 - 03:08 129
36 11 C 462 Modlidba Jan HM Sport ČK C S2 1:40:20 - 03:08
37 7 A 252 Valenta Michal Velo Dvořák A S1 1:40:20 - 03:08
38 8 A 226 Roučka Ladislav SB Cyklo Olympia A S1 1:40:20 - 03:08 129
39 12 C 411 Baťka Michael Diablo sport Český Krumlov C S2 1:43:06 - 05:54 128
40 5 D 512 Jan Luboš České Budějovice D S2 1:43:06 - 05:54 127
41 10 B 317 Vlášek Josef Diablo sport Český Krumlov B S1 1:43:06 - 05:54 128
42 6 D 510 Schwarz Karel Cyklo Kohout D S2 1:43:06 - 05:54 126
43 9 A 251 Horáček Pavel Velo Dvořák ČB A S1 1:44:18 - 07:06
44 7 D 508 Feferle František Cykloextra cannondale team D S2 1:44:18 - 07:06 125
45 8 D 507 Dvořák Pepa Kola BSP Planá nad Luž. D S2 1:44:18 - 07:06 124
46 13 C 415 Kopic Petr Galaxy Cyklo Švec C S2 1:45:32 - 08:20 123
47 7 M3 129 Bušek Matyáš KOVO Praha M3 S2 1:48:34 - 11:22
48 10 A 206 Kunc Vít SB Cyklo Olympia A S1 1:48:34 - 11:22 127
49 14 C 401 Kocian Aleš Cyklo Kohout C S2 1:48:34 - 11:22 122
50 11 B 319 Vopat Jan Diablo sport Český Krumlov B S1 1:49:41 - 12:29 126
51 9 D 502 Blecha Karel Galaxy Cyklo Švec D S2 1:49:43 - 12:31 121
52 15 C 404 Kříž Jiří Cykloextra cannondale team C S2 1:51:19 - 14:07 120
53 1 E 609 Labanc Štefan Cykloservex-Medila E S2 1:51:19 - 14:07 119
54 16 C 454 Zobal Petr Křešice C S2 1:51:19 - 14:07
55 17 C 403 Krbec Tomáš Diablo sport Český Krumlov C S2 1:51:19 - 14:07 118
56 18 C 458 Pivec Vlastislav CT Kardašova Řečice C S2 1:51:19 - 14:07
57 11 A 224 Červený Petr Diablo sport Český Krumlov A S1 1:51:26 - 14:14 125
58 10 D 500 Peltan Zdeněk Cyklo Velešín D S2 1:51:54 - 14:42 117
59 1 Z 653 Matlášková Jana Cyklo Jiřička Z S2 1:51:54 - 14:42 116
60 2 E 603 Šustr Miloslav RICOH IMPROMAT TÁBOR E S2 1:57:39 - 20:27 115
61 3 E 604 Šrot Radek HM Sport Český Krumlov E S2 1:57:39 - 20:27 114
62 11 D 520 Buřič Karel Cyklo Kohout D S2 1:57:39 - 20:27 113
63 4 E 600 Vopat st. Jan Diablo sport Český Krumlov E S2 2:01:35 - 24:23 112
64 19 C 457 Krátký Vladan CYKLO Drápela Semilaso C S2 2:02:59 - 25:47
65 2 Z 650 Vejvodová Pavlína Galaxy Cyklo Švec Z S2 2:05:09 - 27:57 111
66 20 C 405 Švadlena Petr Galaxy Cyklo Švec C S2 2:05:09 - 27:57 110
67 3 Z 655 Kostková Pavla Marathon CZ Z S2 2:12:44 - 35:32 109
68 21 C 421 Dvořák Svatopluk Marathon CZ C S2 2:12:46 - 35:34 108
69 8 M3 130 Stybor Matěj KOVO Praha M3 S2 2:17:11 - 39:59
70 5 E 608 Růžička Jiří Cyklo Velešín E S2 2:20:32 - 43:20 107
71 4 Z 654 Roučková Petra SB Cyklo Olympia Z S2 2:24:00 - 46:48 106
72 5 Z 677 Červená Klára Diablo sport Český Krumlov Z S2 2:24:00 - 46:48
DNF 518 Roučka Ladislav SB Cyklo Olympia D S2 DNF 0
DNF 658 Kočová Madla Diablo sport Český Krumlov Z S2 DNF 0
Výsledková listina - TÝMY
Poř. Sportovní klub #3 #2 #1 Body
 
1 Cyklo Team WEBER 138 + 141 + 150 429
2 Galaxy Cyklo Švec 132 + 145 + 150 427
3 Diablo sport Český Krumlov 133 + 135 + 136 404
4 SB Cyklo Olympia 129 + 134 + 138 401
5 Cyklo Kohout 113 + 122 + 126 361
6 KC Slavia Praha 131 + 133 264
7 Cyklo Jiřička 116 + 141 257
8 RICOH IMPROMAT TÁBOR 115 + 132 247
9 Cykloextra cannondale team 120 + 125 245
10 Cyklo Velešín 107 + 117 224
11 Marathon CZ 108 + 109 217
12 CK RBB INVEST J. Hradec 145 145
13 CT Kardašova Řečice 136 136
14 Velo Club Cirkl Č.Budějovice 135 135
15 České Budějovice 127 127
16 Kola BSP Planá nad Luž. 124 124
17 Cykloservex-Medila 119 119
18 HM Sport Český Krumlov 114 114