JAL 2014

Kašperská 66

etapový závod
datum: 14.06.2014
www.jalcyklo.cz

Výsledková listina - jednotlivci
Poř. Poř. kat. St. č. Jméno Sportovní klub Kat. Balík Čas / body Ztráta Body
S1
1 1 A 205š Wolf Jan Bohemia Cycling team A S1 2:09:28
2 2 A 225 Novotný Oldřich Cyklo Team WEBER A S1 2:11:17 - 01:49 165
3 3 A 204š Mitas Lukáš Bohemia Cycling team A S1 2:15:12 - 05:44
4 1 B 302š Bouška Vladimiř Ramala Muška B S1 2:15:20 - 05:52
5 4 A 203 Pivoňka Václav SB Cyklo Olympia A S1 2:15:38 - 06:10 160
6 2 B 320 Jelínek Pavel KC Slavia Praha B S1 2:16:32 - 07:04 155
7 3 B 202š Horák Lukáš Bohemia Cycling team B S1 2:17:02 - 07:34
8 5 A 235š Svatek Miroslav Profi sport Cheb A S1 2:17:25 - 07:57
9 6 A 729š Klabouch Petr Velo Club Cirkl Č. Budějovice A S1 2:18:16 - 08:48
10 4 B 322 Pivoňka Petr Diablo sport Český Krumlov B S1 2:19:29 - 10:01 152
11 7 A 221 Bouša Jiří Cyklo Team WEBER A S1 2:20:51 - 11:23 150
12 5 B 333š Janáček Zdeněk Plzeň B S1 2:21:10 - 11:42
13 6 B 328š Voráček Jiří CK Kramolín B S1 2:21:51 - 12:23
14 7 B 324 Zikmund Petr Cyklo Team WEBER B S1 2:23:11 - 13:43 149
15 8 A 217š Svoboda Vladimír CK Kramolín A S1 2:23:59 - 14:31
16 8 B 307 Jochmann Michal Diablo sport Český Krumlov B S1 2:24:19 - 14:51 148
17 9 B 313š Baier Jiří Velosport Domažlice B S1 2:26:04 - 16:36
18 9 A 208 Pavlík Václav CK RBB INVEST J. Hradec A S1 2:26:06 - 16:38 147
19 10 A 215š Pospíšil Petr Axon sport team A S1 2:28:32 - 19:04
20 10 B 322š Ackermann Kamil Axon sport team B S1 2:29:44 - 20:16
21 11 B 323š Lobl Richard Axon sport team B S1 2:31:13 - 21:45
22 12 B 317 Vlášek Josef Diablo sport Český Krumlov B S1 2:34:11 - 24:43 146
23 13 B 313 Kalina Martin RICOH IMPROMAT TÁBOR B S1 2:35:04 - 25:36 145
24 14 B 236š Pexa Tomáš B S1 2:37:29 - 28:01
25 15 B 324š Sokol Martin Axon sport team B S1 2:37:39 - 28:11
26 16 B 306 Fouček Petr SB Cyklo Olympia B S1 2:38:56 - 29:28 144
27 11 A 226 Roučka Ladislav SB Cyklo Olympia A S1 2:43:37 - 34:09 143
28 12 A 201š Šnejdar Zdeněk KT - Luby A S1 2:49:09 - 39:41
29 13 A 224 Červený Petr Diablo sport Český Krumlov A S1 2:49:15 - 39:47 142
30 17 B 325š Korous Tomáš Axon sport team B S1 2:54:43 - 45:15
31 14 A 218š Dyrczyk Jan CK Kramolín A S1 -1 kolo
32 18 B 337š Carik Daniel Cykloservis Malát B S1 -1 kolo
S2
1 1 C 423 Cirkl Petr Velo Club Cirkl Č.Budějovice C S2 1:44:04 165
2 2 C 407 Jiřička Miroslav Cyklo Jiřička C S2 1:45:49 - 01:45 160
3 3 C 420 Míka Oldřich Galaxy Cyklo Švec C S2 1:50:06 - 06:02 155
4 4 C 415š Duchek Jan Ramala Šilhavý C S2 1:50:09 - 06:05
5 5 C 426 Kříž Martin Cyklo Team WEBER C S2 1:50:28 - 06:24 152
6 6 C 720š Kachlíř Marcel Bohemia Cycling team C S2 1:50:54 - 06:50
7 7 C 412 Horký David Galaxy Cyklo Švec C S2 1:51:08 - 07:04 150
8 8 C 417š Kopáč Pavel CK Sportblažek.cz C S2 1:51:48 - 07:44
9 9 C 726š Tuhý Jan Klatovy C S2 1:53:09 - 09:05
10 10 C 400 Juráň Karel Diablo sport Český Krumlov C S2 1:53:50 - 09:46 149
11 1 D 522 Zrnečko Michal Diablo sport Český Krumlov D S2 1:54:37 - 10:33 148
12 2 D 521š Halamka Jiří ZCE Plzeň D S2 1:55:33 - 11:29
13 3 D 519š Blažek Jiří CK Sportblažek.cz D S2 1:56:57 - 12:53
14 4 D 503 Slabý Josef Galaxy Cyklo Švec D S2 1:56:59 - 12:55 147
15 5 D 504 Kotrba Jiří Galaxy Cyklo Švec D S2 1:58:44 - 14:40 146
16 6 D 510 Schwarz Karel Cyklo Kohout D S2 1:58:54 - 14:50 145
17 7 D 507 Dvořák Pepa Kola BSP Planá nad Luž. D S2 2:01:48 - 17:44 144
18 11 C 410 Šíma Jan Cykloextra cannondale team C S2 2:02:50 - 18:46 143
19 1 E 614š Rouča Karel TJ Slavia K. Vary E S2 2:06:21 - 22:17
20 8 D 502 Blecha Karel Galaxy Cyklo Švec D S2 2:07:40 - 23:36 142
21 12 C 401 Kocian Aleš Cyklo Kohout C S2 2:08:23 - 24:19 141
22 9 D 531š Majer Karel CK Kramolín D S2 2:09:30 - 25:26
23 10 D 529š Švajcr Miroslav CK Kramolín D S2 2:12:02 - 27:58
24 2 E 609 Labanc Štefan Cykloservex-Medila E S2 2:13:14 - 29:10 140
25 13 C 717š Zobal Petr Křešice C S2 2:13:40 - 29:36
26 3 E 627š Šefl Josef Ramala Muška E S2 2:14:57 - 30:53
27 11 D 721š Bouda Pavel Plzeň D S2 2:15:05 - 31:01
28 12 D 520 Buřič Karel Cyklo Kohout D S2 2:15:35 - 31:31 139
29 13 D 521 Krejčí Václav Cyklo Kohout D S2 2:15:51 - 31:47 138
30 4 E 615š Šrejma Jiří sam E S2 2:16:08 - 32:04
31 5 E 623š Lacina Jiří Ramala Šilhavý E S2 2:17:50 - 33:46
32 14 C 440š Smáha Karel Cykloservis Malát C S2 2:18:05 - 34:01
33 15 C 404 Kříž Jiří Cykloextra cannondale team C S2 2:19:07 - 35:03 137
34 14 D 515š Šíma Miroslav Ramala Muška D S2 2:19:08 - 35:04
35 15 D 513š Klasna Karel STAVMAL Klatovy D S2 2:19:13 - 35:09
36 1 Z 725 Výborná Martina Klatovy Z S2 2:22:39 - 38:35
37 16 C 711š Vorel Miloslav Cykloservex Chotěšov C S2 2:26:05 - 42:01
38 16 D 724š Podaný Jan Klatovy D S2 2:26:59 - 42:55
39 17 C 412š Neščák Ján AKŠ Team Klatovy C S2 2:31:15 - 47:11
40 17 D 530š Hála Luboš Blovice D S2 2:31:42 - 47:38
41 18 D 511 Eliáš Jan Cyklo Kohout D S2 2:37:17 - 53:13 136
42 2 Z 727š Taitlová Nikola Bohemia Cycling team Z S2 2:32:26 - 48:22
43 3 Z 655 Kostková Pavla Marathon CZ Z S2 2:43:33 - 59:29 135
44 18 C 421 Dvořák Svatopluk Marathon CZ C S2 2:44:17 - 1:00:13 134
45 6 E 612š Jůza Miroslav TT klub Klatovy E S2 2:51:39 - 1:07:35
46 4 Z 733š Kučerová Božena Velosport Domažlice Z S2 3:01:26 - 1:17:22

Rozepsané časy jednotlivých etap zde

Výsledková listina - TÝMY
Poř. Sportovní klub #3 #2 #1 Body
 
1 Cyklo Team WEBER 150 + 152 + 165 467
2 Galaxy Cyklo Švec 147 + 150 + 155 452
3 Diablo sport Český Krumlov 148 + 149 + 152 449
4 SB Cyklo Olympia 143 + 144 + 160 447
5 Cyklo Kohout 139 + 141 + 145 425
6 Cykloextra cannondale team 137 + 143 280
7 Marathon CZ 134 + 135 269
8 Velo Club Cirkl Č.Budějovice 165 165
9 Cyklo Jiřička 160 160
10 KC Slavia Praha 155 155
11 CK RBB INVEST J. Hradec 147 147
12 RICOH IMPROMAT TÁBOR 145 145
13 Kola BSP Planá nad Luž. 144 144
14 Cykloservex-Medila 140 140