JAL 2014

O pohár Hotelu Artaban - Žirovnice

silniční závod
datum: 08.06.2014
www.jalcyklo.cz

Výsledková listina - jednotlivci
Poř. Poř. kat. St. č. Jméno Sportovní klub Kat. Balík Čas / body Ztráta Body
S1
1 1 A CZE1987072 Bambula Ondřej ČEZ Cykloteam Tábor A S1 2:12:11
2 2 A CZE1988012 Vobora Ondřej ČEZ Cykloteam Tábor A S1 2:12:17 - 00:06
3 3 A CZE1992080 Boroš Michael ČEZ Cykloteam Tábor A S1 2:12:21 - 00:10
4 4 A CZE1993121 Skála Jakub ČEZ Cykloteam Tábor A S1 2:12:21 - 00:10
5 1 B CZE1982032 Kyzivát Vladimír Johnson Controls AŠ MB B S1 2:13:46 - 01:35
6 5 A CZE1992020 Smola Lukáš CK Příbram - Fany GASTROSERVIS A S1 2:15:46 - 03:35
7 2 B 301 Rotbauer Tomáš Cyklo Team WEBER B S1 2:15:57 - 03:46 150
8 6 A CZE1992050 Mitas Lukáš Bohemia Cycling team A S1 2:15:57 - 03:46
9 7 A CZE1994111 Kopecký Pavel TJ Lokomotiva Beroun A S1 2:15:57 - 03:46
10 8 A 1990 Poslušný Tomáš Vysočina Cycling A S1 2:15:57 - 03:46
11 9 A CZE1992041 Blažej David CK Příbram - Fany GASTROSERVIS A S1 2:15:57 - 03:46
12 3 B 324 Zikmund Petr Cyklo Team WEBER B S1 2:17:07 - 04:56 145
13 10 A 214 Holan Petr Cyklo Team WEBER A S1 2:17:10 - 04:59 141
14 11 A 208 Pavlík Václav CK RBB INVEST J. Hradec A S1 2:22:19 - 10:08 138
15 4 B SVK1975100 Ščasnár Martin CK Svätý Jur B S1 2:24:29 - 12:18
16 5 B 1981 Smrčka Jan Eurofoam B S1 2:24:29 - 12:18
17 12 A CZE1995121 Orel Petr CK Příbram - Fany GASTROSERVIS A S1 2:24:38 - 12:27
18 13 A CZE1993062 Holubovský Zbyněk Galaxy Cyklo Švec A S1 2:28:29 - 16:18
19 14 A 1988 Michmla Martin Eurofoam A S1 2:28:36 - 16:25
20 15 A 226 Roučka Ladislav SB Cyklo Olympia A S1 2:41:07 - 28:56 136
21 16 A 224 Červený Petr Diablo sport Český Krumlov A S1 - 1 kolo 135
22 6 B 1983 Nevoral Jiří I. Kamenická B S1 - 1 kolo
DNF 225 Novotný Oldřich Cyklo Team WEBER A S1 DNF 0
DNF 221 Bouša Jiří Cyklo Team WEBER A S1 DNF 0
DNF 1986 Nevoral Petr I. Kamenická A S1 DNF
DNF CZE1982111 Hebík Martin CK Příbram - Fany GASTROSERVIS B S1 DNF
DNF CZE1983101 Bambula Stanislav ČEZ Cykloteam Tábor B S1 DNF
S2
1 1 C 423 Cirkl Petr Velo Club Cirkl Č.Budějovice C S2 1:21:05 150
2 2 C 407 Jiřička Miroslav Cyklo Jiřička C S2 1:21:30 - 00:25 145
3 3 C 406 Pechouš Miroslav SB Cyklo Olympia C S2 1:21:30 - 00:25 141
4 1 D 522 Zrnečko Michal Diablo sport Český Krumlov D S2 1:21:30 - 00:25 138
5 4 C 412 Horký David Galaxy Cyklo Švec C S2 1:22:30 - 01:25 136
6 2 D 1958 Rychecký Vladislav BBB Parts D S2 1:22:30 - 01:25
7 3 D 518 Roučka Ladislav SB Cyklo Olympia D S2 1:24:01 - 02:56 135
8 5 C 419 Kopr Karel KC Slavia Praha C S2 1:25:02 - 03:57 134
9 4 D 504 Kotrba Jiří Galaxy Cyklo Švec D S2 1:25:02 - 03:57 133
10 5 D 503 Slabý Josef Galaxy Cyklo Švec D S2 1:25:02 - 03:57 132
11 6 D 512 Jan Luboš České Budějovice D S2 1:25:10 - 04:05 131
12 6 C 400 Juráň Karel Diablo sport Český Krumlov C S2 1:25:10 - 04:05 130
13 7 D 508 Feferle František Cykloextra cannondale team D S2 1:25:10 - 04:05 129
14 8 D 510 Schwarz Karel Cyklo Kohout D S2 1:25:32 - 04:27 128
15 9 D 520 Buřič Karel Cyklo Kohout D S2 1:25:32 - 04:27 127
16 1 Z 653 Matlášková Jana Cyklo Jiřička Z S2 1:37:28 - 16:23 126
17 1 E 1951 Jindra Jiří KOMTERM E S2 1:37:28 - 16:23
18 10 D 511 Eliáš Jan Cyklo Kohout D S2 1:43:01 - 21:56 125
19 2 E 1948 Švadlena Jaroslav Galaxy Cyklo Švec E S2 1:43:01 - 21:56
20 2 Z 655 Kostková Pavla Marathon CZ Z S2 1:45:05 - 24:00 124
21 7 C 421 Dvořák Svatopluk Marathon CZ C S2 1:45:05 - 24:00 123
22 8 C 426 Kříž Martin Cyklo Team WEBER C S2 1:45:05 - 24:00 122
23 3 Z 658 Kočová Madla Diablo sport Český Krumlov Z S2 1:47:05 - 26:00 121
24 4 Z 650 Vejvodová Pavlína Galaxy Cyklo Švec Z S2 1:54:08 - 33:03 120
25 9 C 405 Švadlena Petr Galaxy Cyklo Švec C S2 1:54:10 - 33:05 119
26 5 Z 654 Roučková Petra SB Cyklo Olympia Z S2 - 1 kolo 118
27 1 M3 100 Šmejkal Patrik Jakub Cyklo Team WEBER M3 S2 - 1 kolo 117
DNF 420 Míka Oldřich Galaxy Cyklo Švec C S2 DNF 0
Výsledková listina - TÝMY
Poř. Sportovní klub #3 #2 #1 Body
 
1 Cyklo Team WEBER 141 + 145 + 150 436
2 SB Cyklo Olympia 135 + 136 + 141 412
3 Diablo sport Český Krumlov 130 + 135 + 138 403
4 Galaxy Cyklo Švec 132 + 133 + 136 401
5 Cyklo Kohout 125 + 127 + 128 380
6 Cyklo Jiřička 126 + 145 271
7 Marathon CZ 123 + 124 247
8 Velo Club Cirkl Č.Budějovice 150 150
9 CK RBB INVEST J. Hradec 138 138
10 KC Slavia Praha 134 134
11 České Budějovice 131 131
12 Cykloextra cannondale team 129 129