JAL 2014

Velká cena Kores -Strmilov

silniční závod
datum: 07.06.2014
www.jalcyklo.cz

Výsledková listina - jednotlivci
Poř. Poř. kat. St. č. Jméno Sportovní klub Kat. Balík Čas / body Ztráta Body
S1
1 1 A CZE1987072 Bambula Ondřej ČEZ Cykloteam Tábor A S1 2:19:34
2 2 A CZE1987072 Skála Jakub ČEZ Cykloteam Tábor A S1 2:19:34 - 00:00
3 3 A CZE1992080 Boroš Michael ČEZ Cykloteam Tábor A S1 2:19:34 - 00:00
4 4 A CZE1988012 Vobora Ondřej ČEZ Cykloteam Tábor A S1 2:19:34 - 00:00
5 5 A CZE1992020 Smola Lukáš CK Příbram - Fany GASTROSERVIS A S1 2:23:46 - 04:12
6 1 B CZE1982111 Hebík Martin CK Příbram - Fany GASTROSERVIS B S1 2:23:46 - 04:12
7 6 A 225 Novotný Oldřich Cyklo Team WEBER A S1 2:27:26 - 07:52 150
8 7 A CZE1989100 Kasper David Cyklo Team Jindřichův Hradec A S1 2:27:26 - 07:52
9 8 A 208 Pavlík Václav CK RBB INVEST J. Hradec A S1 2:27:26 - 07:52 145
10 2 B CZE1983101 Bambula Stanislav ČEZ Cykloteam Tábor B S1 2:27:26 - 07:52
11 3 B 318 Nekut Karel CT Kardašova Řečice B S1 2:27:26 - 07:52 141
12 4 B 301 Rotbauer Tomáš Cyklo Team WEBER B S1 2:27:30 - 07:56 138
13 5 B 324 Zikmund Petr Cyklo Team WEBER B S1 2:27:30 - 07:56 136
14 9 A 214 Holan Petr Cyklo Team WEBER A S1 2:27:54 - 08:20 135
15 6 B SVK1975100 Ščasnár Martin CK Svätý Jur B S1 2:27:54 - 08:20
16 7 B 1984 Brabec Daniel TJ Spartak Třebíč B S1 2:28:00 - 08:26
17 10 A 1988 Hirt Lukáš TJ Spartak Třebíč A S1 2:28:37 - 09:03
18 11 A CZE1995121 Orel Petr CK Příbram - Fany GASTROSERVIS A S1 2:28:37 - 09:03
19 12 A CZE1993062 Holubovský Zbyněk Galaxy Cyklo Švec A S1 2:28:37 - 09:03
20 13 A 221 Bouša Jiří Cyklo Team WEBER A S1 2:39:27 - 19:53 134
21 14 A 226 Roučka Ladislav SB Cyklo Olympia A S1 2:48:02 - 28:28 133
22 15 A 224 Červený Petr Diablo sport Český Krumlov A S1 2:50:26 - 30:52 132
23 8 B 319 Vopat Jan Diablo sport Český Krumlov B S1 2:52:46 - 33:12 131
24 16 A 228 Obšíl Tomáš CT Sauna Bar Horní Cerekev A S1 3:27:46 - 1:08:12 130
25 17 A CZE1992041 Blažej David CK Příbram - Fany GASTROSERVIS A S1 - 1 kolo
26 18 A CZE1994111 Kopecký Pavel TJ Lokomotiva Beroun A S1 - 1 kolo
DNF CZE1995072 Papež Filip Velosport Valenta A S1 DNF
DNF CZE1992050 Mitas Lukáš Bohemia Cycling team A S1 DNF
DNF CZE1988 Forman Tomáš TJ Spartak Třebíč A S1 DNF
DNF 19831207 Čapek Lukáš B S1 DNF
DSQ 315 Průcha Bedřich Cykloservex-Medila B S1 DSQ 0
S2
1 1 C 420 Míka Oldřich Galaxy Cyklo Švec C S2 1:23:10 150
2 2 C 407 Jiřička Miroslav Cyklo Jiřička C S2 1:23:10 - 00:00 145
3 3 C 423 Cirkl Petr Velo Club Cirkl Č.Budějovice C S2 1:23:18 - 00:08 141
4 4 C 406 Pechouš Miroslav SB Cyklo Olympia C S2 1:24:57 - 01:47 138
5 1 D 522 Zrnečko Michal Diablo sport Český Krumlov D S2 1:24:57 - 01:47 136
6 5 C 419 Kopr Karel KC Slavia Praha C S2 1:24:57 - 01:47 135
7 6 C 426 Kříž Martin Cyklo Team WEBER C S2 1:25:21 - 02:11 134
8 7 C 400 Juráň Karel Diablo sport Český Krumlov C S2 1:25:43 - 02:33 133
9 8 C 412 Horký David Galaxy Cyklo Švec C S2 1:25:43 - 02:33 132
10 9 C 411 Baťka Michael Diablo sport Český Krumlov C S2 1:26:15 - 03:05 131
11 10 C 1973 Homolka Libor C S2 1:26:15 - 03:05
12 2 D 518 Roučka Ladislav SB Cyklo Olympia D S2 1:26:15 - 03:05 130
13 11 C 73 Loveček Martin Chirex cycling team C S2 1:31:41 - 08:31
14 3 D 504 Kotrba Jiří Galaxy Cyklo Švec D S2 1:31:41 - 08:31 129
15 4 D 508 Feferle František Cykloextra cannondale team D S2 1:32:53 - 09:43 128
16 5 D 507 Dvořák Pepa Kola BSP Planá nad Luž. D S2 1:34:00 - 10:50 127
17 6 D 510 Schwarz Karel Cyklo Kohout D S2 1:34:00 - 10:50 126
18 7 D 512 Jan Luboš České Budějovice D S2 1:34:00 - 10:50 125
19 12 C 415 Kopic Petr Galaxy Cyklo Švec C S2 1:34:00 - 10:50 124
20 13 C 401 Kocian Aleš Cyklo Kohout C S2 1:34:00 - 10:50 123
21 14 C 1968 Luxík Miloslav Cykloteam Ostrov C S2 1:34:00 - 10:50
22 15 C 1971 Pivec Vlastislav CT Kardašova Řečice C S2 1:41:39 - 18:29
23 8 D 520 Buřič Karel Cyklo Kohout D S2 1:41:39 - 18:29 122
24 9 D 500 Peltan Zdeněk Cyklo Velešín D S2 1:45:24 - 22:14 121
25 1 E 600 Vopat st. Jan Diablo sport Český Krumlov E S2 1:48:01 - 24:51 120
26 10 D 511 Eliáš Jan Cyklo Kohout D S2 1:51:50 - 28:40 119
27 11 D 1961 Steinhauser Ludvík ŠK Strmilov D S2 1:52:12 - 29:02
28 1 Z 655 Kostková Pavla Marathon CZ Z S2 1:53:10 - 30:00 118
29 16 C 421 Dvořák Svatopluk Marathon CZ C S2 1:53:10 - 30:00 117
30 2 E 601 Klíma Václav Cyklo Velešín E S2 1:55:12 - 32:02 116
31 2 Z 654 Roučková Petra SB Cyklo Olympia Z S2 2:05:11 - 42:01 115
DNF 1965 Raba Tomáš BSJOMA JH C S2 DNF
DNF 521 Krejčí Václav Cyklo Kohout D S2 DNF 0
Výsledková listina - TÝMY
Poř. Sportovní klub #3 #2 #1 Body
 
1 Cyklo Team WEBER 136 + 138 + 150 424
2 Galaxy Cyklo Švec 129 + 132 + 150 411
3 SB Cyklo Olympia 130 + 133 + 138 401
3 Diablo sport Český Krumlov 132 + 133 + 136 401
5 Cyklo Kohout 122 + 123 + 126 371
6 Cyklo Velešín 116 + 121 237
7 Marathon CZ 117 + 118 235
8 Cyklo Jiřička 145 145
8 CK RBB INVEST J. Hradec 145 145
10 CT Kardašova Řečice 141 141
10 Velo Club Cirkl Č.Budějovice 141 141
12 KC Slavia Praha 135 135
13 CT Sauna Bar Horní Cerekev 130 130
14 Cykloextra cannondale team 128 128
15 Kola BSP Planá nad Luž. 127 127
16 České Budějovice 125 125
17 Cykloservex-Medila 0 0