JAL 2014

Lipno

silniční závod
datum: 24.05.2014
www.jalcyklo.cz

Výsledková listina - jednotlivci
Poř. Poř. kat. St. č. Jméno Sportovní klub Kat. Balík Čas / body Ztráta Body
S1 + S2
Délka: 60 km Prům. rychl.: 38,1 km/h
1 1 A 225 Novotný Oldřich Cyklo Team WEBER A S1 1:34:24 150
2 2 A 251 Vorholzer Christoph SU Bad Leonfelden A S1 1:34:24 - 00:00
3 1 C 420 Míka Oldřich Galaxy Cyklo Švec C S2 1:34:24 - 00:00 150
4 2 C 423 Cirkl Petr Velo Club Cirkl Č.Budějovice C S2 1:34:25 - 00:01 145
5 3 A 203 Pivoňka Václav SB Cyklo Olympia A S1 1:34:26 - 00:02 145
6 1 B 322 Pivoňka Petr Diablo sport Český Krumlov B S1 1:34:26 - 00:02 141
7 2 B 320 Jelínek Pavel KC Slavia Praha B S1 1:34:46 - 00:22 138
8 4 A 208 Pavlík Václav CK RBB INVEST J. Hradec A S1 1:35:12 - 00:48 136
9 1 D 522 Zrnečko Michal Diablo sport Český Krumlov D S2 1:35:13 - 00:49 141
10 3 C 407 Jiřička Miroslav Cyklo Jiřička C S2 1:35:13 - 00:49 138
11 3 B 357 Nehonský Zdeněk Čistý Sport B S1 1:35:14 - 00:50
12 4 B 350 Wollerdorfer Thomas RC Union einDRUCK B S1 1:35:14 - 00:50
13 4 C 406 Pechouš Miroslav SB Cyklo Olympia C S2 1:35:14 - 00:50 136
14 5 C 426 Kříž Martin Cyklo Team WEBER C S2 1:35:15 - 00:51 135
15 6 C 452 Rufenmuller Mario RC Union einDRUCK C S2 1:35:15 - 00:51
16 5 B 354 Jakeš Tomáš B S1 1:35:46 - 01:22
17 5 A 250 Pammer Rene RC Union einDRUCK A S1 1:35:55 - 01:31
18 6 B 353 Havel Josef IVT B S1 1:36:01 - 01:37
19 7 C 409 Korčak David Galaxy Cyklo Švec C S2 1:37:16 - 02:52 134
20 7 B 324 Zikmund Petr Cyklo Team WEBER B S1 1:37:17 - 02:53 135
21 8 B 356 Bambula Stanislav ČEZ Cykloteam Tábor B S1 1:37:41 - 03:17
22 6 A 221 Bouša Jiří Cyklo Team WEBER A S1 1:37:42 - 03:18 134
23 9 B 321 Jančúch Jerguš Cyklo Jiřička B S1 1:37:44 - 03:20 133
24 2 D 550 Wolfesberger Karl RC Union einDRUCK D S2 1:37:44 - 03:20
25 8 C 425 Havránek Pavel Cyklo Team WEBER C S2 1:37:44 - 03:20 133
26 9 C 454 Michal Pavel IVT C S2 1:37:45 - 03:21
27 7 A 252 Enzenhofer Michael SU Bad Leonfelden A S1 1:37:47 - 03:23
28 3 D 510 Schwarz Karel Cyklo Kohout D S2 1:37:50 - 03:26 132
29 4 D 518 Roučka Ladislav SB Cyklo Olympia D S2 1:39:07 - 04:43 131
30 5 D 508 Feferle František Cykloextra cannondale team D S2 1:39:08 - 04:44 130
31 10 B 313 Kalina Martin RICOH IMPROMAT TÁBOR B S1 1:39:08 - 04:44 132
32 11 B 318 Nekut Karel CT Kardašova Řečice B S1 1:39:08 - 04:44 131
33 12 B 308 Píša Václav ČSOB B S1 1:39:10 - 04:46 130
34 13 B 317 Vlášek Josef Diablo sport Český Krumlov B S1 1:39:11 - 04:47 129
35 6 D 507 Dvořák Pepa Kola BSP Planá nad Luž. D S2 1:39:12 - 04:48 129
36 10 C 411 Baťka Michael Diablo sport Český Krumlov C S2 1:39:16 - 04:52 128
37 7 D 503 Slabý Josef Galaxy Cyklo Švec D S2 1:40:49 - 06:25 127
38 8 D 504 Kotrba Jiří Galaxy Cyklo Švec D S2 1:40:50 - 06:26 126
39 9 D 512 Jan Luboš České Budějovice D S2 1:40:52 - 06:28 125
40 8 A 226 Roučka Ladislav SB Cyklo Olympia A S1 1:40:53 - 06:29 128
41 11 C 401 Kocian Aleš Cyklo Kohout C S2 1:40:58 - 06:34 124
42 12 C 404 Kříž Jiří Cykloextra cannondale team C S2 1:43:16 - 08:52 123
43 13 C 415 Kopic Petr Galaxy Cyklo Švec C S2 1:43:17 - 08:53 122
44 10 D 502 Blecha Karel Galaxy Cyklo Švec D S2 1:43:21 - 08:57 121
45 14 B 319 Vopat Jan Diablo sport Český Krumlov B S1 1:43:22 - 08:58 127
46 9 A 224 Červený Petr Diablo sport Český Krumlov A S1 1:47:37 - 13:13 126
47 14 C 413 Cinkl Václav Cyklo Jiřička C S2 1:52:04 - 17:40 120
48 15 C 458 Marhoun Zdeněk České Budějovice C S2 1:52:06 - 17:42
49 1 E 600 Vopat st. Jan Diablo sport Český Krumlov E S2 1:52:07 - 17:43 119
50 10 A 254 Toman Karel KTM A S1 1:52:52 - 18:28
51 1 Z 653 Matlášková Jana Cyklo Jiřička Z S2 1:53:30 - 19:06 118
52 11 D 500 Peltan Zdeněk Cyklo Velešín D S2 1:53:31 - 19:07 117
53 2 Z 656 Fošumová Michaela KH Tour Z S2 1:54:23 - 19:59 116
54 12 D 520 Buřič Karel Cyklo Kohout D S2 1:56:09 - 21:45 115
55 11 A 253 Šisler Patrik Radioshack A S1 2:01:27 - 27:03
56 3 Z 676 Janů Kamila Velosport Valenta Z S2 2:01:27 - 27:03
57 16 C 402 Zdeněk Libor Cyklo Velešín C S2 2:01:28 - 27:04 114
58 4 Z 658 Kočová Madla Diablo sport Český Krumlov Z S2 2:01:49 - 27:25 113
59 13 D 511 Eliáš Jan Cyklo Kohout D S2 2:05:47 - 31:23 112
60 5 Z 655 Kostková Pavla Marathon CZ Z S2 2:09:42 - 35:18 111
61 17 C 421 Dvořák Svatopluk Marathon CZ C S2 2:09:43 - 35:19 110
62 2 E 601 Klíma Václav Cyklo Velešín E S2 2:10:37 - 36:13 109
Výsledková listina - TÝMY
Poř. Sportovní klub #3 #2 #1 Body
 
1 Cyklo Team WEBER 135 + 135 + 150 420
2 SB Cyklo Olympia 131 + 136 + 145 412
3 Galaxy Cyklo Švec 127 + 134 + 150 411
3 Diablo sport Český Krumlov 129 + 141 + 141 411
5 Cyklo Jiřička 120 + 133 + 138 391
6 Cyklo Kohout 115 + 124 + 132 371
7 Cyklo Velešín 109 + 114 + 117 340
8 Cykloextra cannondale team 123 + 130 253
9 Marathon CZ 110 + 111 221
10 Velo Club Cirkl Č.Budějovice 145 145
11 KC Slavia Praha 138 138
12 CK RBB INVEST J. Hradec 136 136
13 RICOH IMPROMAT TÁBOR 132 132
14 CT Kardašova Řečice 131 131
15 ČSOB 130 130
16 Kola BSP Planá nad Luž. 129 129
17 České Budějovice 125 125
18 KH Tour 116 116