JAL 2014

O cenu města Velešína

silniční závod
datum: 10.05.2014
www.jalcyklo.cz

Výsledková listina - jednotlivci
Poř. Poř. kat. St. č. Jméno Sportovní klub Kat. Balík Čas / body Ztráta Body
S1
Délka: 72 km Prům. rychl.: 33,4 km/h
1 1 A 225 Novotný Oldřich Cyklo Team WEBER A S1 2:09:31 150
2 2 A 620 Smola Lukáš CK Příbram - Fany GASTROSERVIS A S1 2:09:31 - 00:00
3 1 B 320 Jelínek Pavel KC Slavia Praha B S1 2:09:31 - 00:00 145
4 3 A 203 Pivoňka Václav SB Cyklo Olympia A S1 2:09:31 - 00:00 141
5 2 B 322 Pivoňka Petr Diablo sport Český Krumlov B S1 2:09:46 - 00:15 138
6 3 B 307 Jochmann Michal Diablo sport Český Krumlov B S1 2:10:56 - 01:25 136
7 1 M4 182 Matějček Martin ČEZ Cykloteam Tábor M4 S1 2:15:24 - 05:53
8 2 M4 180 Modlitba Vojtěch HM Sport ČK M4 S1 2:15:29 - 05:58
9 4 A 214 Holan Petr Cyklo Team WEBER A S1 2:15:36 - 06:05 135
10 4 B 350 Havel Josef Statika JSKK B S1 2:15:43 - 06:12
11 5 B 318 Nekut Karel CT Kardašova Řečice B S1 2:18:18 - 08:47 134
12 3 M4 181 Vítů Šimon Uniqua M4 S1 2:18:18 - 08:47
13 6 B 301 Rotbauer Tomáš Cyklo Team WEBER B S1 2:18:27 - 08:56 133
14 5 A 250 Valenta Michal Cepro ČB A S1 2:18:27 - 08:56
15 7 B 353 Michal Pavel IVT B S1 2:19:04 - 09:33
16 8 B 308 Píša Václav ČSOB B S1 2:19:27 - 09:56 132
17 9 B 324 Zikmund Petr Cyklo Team WEBER B S1 2:20:04 - 10:33 131
18 10 B 321 Jančúch Jerguš Cyklo Jiřička B S1 2:22:15 - 12:44 130
19 11 B 317 Vlášek Josef Diablo sport Český Krumlov B S1 2:23:45 - 14:14 129
20 12 B 319 Vopat Jan Diablo sport Český Krumlov B S1 2:27:30 - 17:59 128
21 6 A 226 Roučka Ladislav SB Cyklo Olympia A S1 2:33:13 - 23:42 127
22 7 A 224 Červený Petr Diablo sport Český Krumlov A S1 2:36:38 - 27:07 126
23 8 A 230 Vondrášek Jakub CK RBB INVEST J. Hradec A S1 2:53:10 - 43:39 125
DNF 208 Pavlík Václav CK RBB INVEST J. Hradec A S1 DNF 0
DNF 251 Vítů Josef Eurofoam Telč A S1 DNF
DNF 179 Votruba Robert Boršov nad Vltavou M4 S1 DNF
S2
Délka: 54 km Prům. rychl.: 31,7 km/h
1 1 C 420 Míka Oldřich Galaxy Cyklo Švec C S2 1:42:20 150
2 2 C 406 Pechouš Miroslav SB Cyklo Olympia C S2 1:42:20 - 00:00 145
3 3 C 407 Jiřička Miroslav Cyklo Jiřička C S2 1:42:20 - 00:00 141
4 4 C 426 Kříž Martin Cyklo Team WEBER C S2 1:42:28 - 00:08 138
5 1 D 522 Zrnečko Michal Diablo sport Český Krumlov D S2 1:43:44 - 01:24 136
6 5 C 411 Baťka Michael Diablo sport Český Krumlov C S2 1:44:21 - 02:01 135
7 2 D 518 Roučka Ladislav SB Cyklo Olympia D S2 1:44:40 - 02:20 134
8 6 C 417 Jehně Václav Kola BSP Planá nad Luž. C S2 1:44:57 - 02:37 133
9 3 D 510 Schwarz Karel Cyklo Kohout D S2 1:46:42 - 04:22 132
10 7 C 405 Švadlena Petr Galaxy Cyklo Švec C S2 1:46:58 - 04:38 131
11 4 D 503 Slabý Josef Galaxy Cyklo Švec D S2 1:47:03 - 04:43 130
12 5 D 512 Jan Luboš České Budějovice D S2 1:47:16 - 04:56 129
13 6 D 508 Feferle František Cykloextra cannondale team D S2 1:47:23 - 05:03 128
14 7 D 507 Dvořák Pepa Kola BSP Planá nad Luž. D S2 1:50:37 - 08:17 127
15 8 C 415 Kopic Petr Galaxy Cyklo Švec C S2 1:50:55 - 08:35 126
16 9 C 401 Kocian Aleš Cyklo Kohout C S2 1:51:04 - 08:44 125
17 8 D 509 Boháč Zdeněk Kola BSP Planá nad Luž. D S2 1:51:16 - 08:56 124
18 9 D 502 Blecha Karel Galaxy Cyklo Švec D S2 1:51:56 - 09:36 123
19 10 D 517 Jiřík Zdeněk Bike sport Mohelnice D S2 1:54:55 - 12:35 122
20 11 D 520 Buřič Karel Cyklo Kohout D S2 1:57:06 - 14:46 121
21 10 C 413 Cinkl Václav Cyklo Jiřička C S2 1:57:57 - 15:37 120
22 11 C 454 Pivec Vlastislav CT Kardašova Řečice C S2 1:58:28 - 16:08
23 1 E 603 Šustr Miloslav RICOH IMPROMAT TÁBOR E S2 1:58:39 - 16:19 119
24 2 E 600 Vopat st. Jan Diablo sport Český Krumlov E S2 1:59:03 - 16:43 118
25 12 D 521 Krejčí Václav Cyklo Kohout D S2 2:00:10 - 17:50 117
26 13 D 500 Peltan Zdeněk Cyklo Velešín D S2 2:03:05 - 20:45 116
27 1 Z 653 Matlášková Jana Cyklo Jiřička Z S2 2:05:40 - 23:20 115
28 1 M3 126 Pileček Jakub ČEZ Cykloteam Tábor M3 S2 2:06:58 - 24:38
29 3 E 607 Vodák Miroslav České Budějovice E S2 2:09:20 - 27:00 114
30 2 Z 655 Kostková Pavla Marathon CZ Z S2 2:10:55 - 28:35 113
31 12 C 455 Marchal Stanislav SKP ČK C S2 2:10:55 - 28:35
32 13 C 402 Zdeněk Libor Cyklo Velešín C S2 2:11:05 - 28:45 112
33 14 C 421 Dvořák Svatopluk Marathon CZ C S2 2:12:00 - 29:40 111
34 14 D 511 Eliáš Jan Cyklo Kohout D S2 2:12:24 - 30:04 110
35 3 Z 650 Vejvodová Pavlína Galaxy Cyklo Švec Z S2 2:16:17 - 33:57 109
36 4 E 627 Švadlena Jaroslav Galaxy Cyklo Švec E S2 2:16:21 - 34:01
37 15 C 452 Bárta Josef Planá nad Lužnicí C S2 2:16:22 - 34:02
38 4 Z 658 Kočová Madla Diablo sport Český Krumlov Z S2 2:20:04 - 37:44 108
39 5 E 601 Klíma Václav Cyklo Velešín E S2 2:21:03 - 38:43 107
40 6 E 608 Růžička Jiří Cyklo Velešín E S2 2:26:50 - 44:30 106
41 16 C 424 Bicek Jan SB Cyklo Olympia C S2 2:30:43 - 48:23 105
DNF 504 Kotrba Jiří Galaxy Cyklo Švec D S2 DNF 0

Nejlepší vrchaři:
S1: Novotný Oldřich (Cyklo Team WEBER)
S2: Pechouš Miroslav (SB Cyklo Olympia)

Výsledková listina - TÝMY
Poř. Sportovní klub #3 #2 #1 Body
 
1 Cyklo Team WEBER 135 + 138 + 150 423
2 SB Cyklo Olympia 134 + 141 + 145 420
3 Galaxy Cyklo Švec 130 + 131 + 150 411
4 Diablo sport Český Krumlov 136 + 136 + 138 410
5 Cyklo Jiřička 120 + 130 + 141 391
6 Kola BSP Planá nad Luž. 124 + 127 + 133 384
7 Cyklo Kohout 121 + 125 + 132 378
8 Cyklo Velešín 107 + 112 + 116 335
9 České Budějovice 114 + 129 243
10 Marathon CZ 111 + 113 224
11 KC Slavia Praha 145 145
12 CT Kardašova Řečice 134 134
13 ČSOB 132 132
14 Cykloextra cannondale team 128 128
15 CK RBB INVEST J. Hradec 0 125 125
16 Bike sport Mohelnice 122 122
17 RICOH IMPROMAT TÁBOR 119 119