JAL 2014

Hosínská časovka 2014

časovka jednotlivců
datum: 19.04.2014
www.jalcyklo.cz

Výsledková listina - jednotlivci
Poř. Poř. kat. St. č. Jméno Sportovní klub Kat. Balík Čas / body Ztráta Body
S1 + S2
Délka: 22 km Prům. rychl.: 39,4 km/h
1 1 C 423 Cirkl Petr Velo Club Cirkl Č.Budějovice C S2 0:33:28 150
2 1 B 315 Průcha Bedřich Cykloservex-Medila B S1 0:34:15 - 00:47 150
3 2 C 406 Pechouš Miroslav SB Cyklo Olympia C S2 0:34:31 - 01:03 145
4 2 B 350 Kotrlík Tomáš CK Kern B S1 0:34:56 - 01:28
5 3 C 407 Jiřička Miroslav Cyklo Jiřička C S2 0:34:57 - 01:29 141
6 3 B 320 Jelínek Pavel KC Slavia Praha B S1 0:34:58 - 01:30 145
7 4 B 307 Jochmann Michal Diablo sport Český Krumlov B S1 0:34:59 - 01:31 141
8 5 B 355 Havel Josef Statika JSK B S1 0:35:08 - 01:40
9 1 A 225 Novotný Oldřich Cyklo Team WEBER A S1 0:35:27 - 01:59 138
10 2 A 176 Nehonský Zdeněk Čistý Sport A S1 0:35:28 - 02:00
11 4 C 420 Míka Oldřich Galaxy Cyklo Švec C S2 0:35:33 - 02:05 138
12 5 C 409 Korčak David Galaxy Cyklo Švec C S2 0:35:35 - 02:07 136
13 6 B 455 Martin Jan KAH Sport Vrchlabí B S1 0:35:36 - 02:08
14 1 D 518 Roučka Ladislav SB Cyklo Olympia D S2 0:35:55 - 02:27 135
15 7 B 322 Pivoňka Petr Diablo sport Český Krumlov B S1 0:36:07 - 02:39 136
16 3 A 203 Pivoňka Václav SB Cyklo Olympia A S1 0:36:09 - 02:41 135
17 8 B 456 Zavadil Libor B S1 0:36:17 - 02:49
18 9 B 317 Vlášek Josef Diablo sport Český Krumlov B S1 0:36:43 - 03:15 134
19 2 D 522 Zrnečko Michal Diablo sport Český Krumlov D S2 0:36:44 - 03:16 134
20 10 B 353 Dvořák Karel Jiko Čácha Sušice B S1 0:36:50 - 03:22
21 4 A 208 Pavlík Václav CK RBB INVEST J. Hradec A S1 0:36:51 - 03:23 133
22 11 B 324 Zikmund Petr Cyklo Team WEBER B S1 0:36:53 - 03:25 132
23 12 B 321 Jančúch Jerguš Cyklo Jiřička B S1 0:37:53 - 04:25 131
24 6 C 400 Juráň Karel Diablo sport Český Krumlov C S2 0:37:54 - 04:26 133
25 7 C 411 Baťka Michael Diablo sport Český Krumlov C S2 0:38:00 - 04:32 132
26 3 D 510 Schwarz Karel Cyklo Kohout D S2 0:38:12 - 04:44 131
27 4 D 504 Kotrba Jiří Galaxy Cyklo Švec D S2 0:38:22 - 04:54 130
28 13 B 354 Valenta Michal Ce PDRO B S1 0:38:26 - 04:58
29 8 C 404 Kříž Jiří Cykloextra cannondale team C S2 0:38:41 - 05:13 129
30 9 C 403 Krbec Tomáš Diablo sport Český Krumlov C S2 0:38:43 - 05:15 128
31 14 B 319 Vopat Jan Diablo sport Český Krumlov B S1 0:38:44 - 05:16 130
32 5 D 508 Feferle František Cykloextra cannondale team D S2 0:38:45 - 05:17 127
33 15 B 301 Rotbauer Tomáš Cyklo Team WEBER B S1 0:39:00 - 05:32 129
34 16 B 308 Píša Václav ČSOB B S1 0:39:06 - 05:38 128
35 10 C 417 Jehně Václav Kola BSP Planá nad Luž. C S2 0:39:07 - 05:39 126
36 6 D 551 Kouba Miroslav MK Servis D S2 0:39:52 - 06:24
37 17 B 318 Nekut Karel CT Kardašova Řečice B S1 0:39:54 - 06:26 127
38 11 C 405 Švadlena Petr Galaxy Cyklo Švec C S2 0:40:00 - 06:32 125
39 7 D 507 Dvořák Pepa Kola BSP Planá nad Luž. D S2 0:40:27 - 06:59 124
40 5 A 200 Zástava Pavel Bike team Vodňany A S1 0:40:54 - 07:26 126
41 12 C 415 Kopic Petr Galaxy Cyklo Švec C S2 0:41:04 - 07:36 123
42 13 C 413 Cinkl Václav Cyklo Jiřička C S2 0:41:05 - 07:37 122
43 8 D 503 Slabý Josef Galaxy Cyklo Švec D S2 0:41:17 - 07:49 121
44 1 E 603 Šustr Miloslav RICOH IMPROMAT TÁBOR E S2 0:41:18 - 07:50 120
45 2 E 600 Vopat st. Jan Diablo sport Český Krumlov E S2 0:41:34 - 08:06 119
46 3 E 609 Labanc Štefan Cykloservex-Medila E S2 0:41:40 - 08:12 118
47 18 B 303 Sedlecký ml. Robert SAK LENORA B S1 0:41:43 - 08:15 125
48 14 C 452 Viktora Jan Borek C S2 0:42:00 - 08:32
49 9 D 520 Buřič Karel Cyklo Kohout D S2 0:42:25 - 08:57 117
50 1 M3 102 Holub Jan CT Sauna Bar Horní Cerekev M3 S2 0:42:27 - 08:59 116
51 6 A 229 Kolář Pavel CT Sauna Bar Horní Cerekev A S1 0:42:36 - 09:08 124
52 7 A 226 Roučka Ladislav SB Cyklo Olympia A S1 0:42:49 - 09:21 123
53 4 E 604 Šrot Radek HM Sport Český Krumlov E S2 0:43:05 - 09:37 115
54 5 E 607 Vodák Miroslav České Budějovice E S2 0:43:05 - 09:37 114
55 2 M3 103 Sadílek Jiří CT Sauna Bar Horní Cerekev M3 S2 0:43:09 - 09:41 113
56 10 D 521 Krejčí Václav Cyklo Kohout D S2 0:43:20 - 09:52 112
57 15 C 421 Dvořák Svatopluk Marathon CZ C S2 0:43:31 - 10:03 111
58 8 A 224 Červený Petr Diablo sport Český Krumlov A S1 0:43:33 - 10:05 122
59 19 B 306 Fouček Petr SB Cyklo Olympia B S1 0:43:45 - 10:17 121
60 9 A 230 Vondrášek Jakub CK RBB INVEST J. Hradec A S1 0:44:13 - 10:45 120
61 10 A 228 Obšíl Tomáš CT Sauna Bar Horní Cerekev A S1 0:44:27 - 10:59 119
62 11 D 500 Peltan Zdeněk Cyklo Velešín D S2 0:44:42 - 11:14 110
63 11 A 221 Bouša Jiří Cyklo Team WEBER A S1 0:44:45 - 11:17 118
64 12 D 511 Eliáš Jan Cyklo Kohout D S2 0:44:48 - 11:20 109
65 1 Z 655 Kostková Pavla Marathon CZ Z S2 0:45:15 - 11:47 108
66 16 C 402 Zdeněk Libor Cyklo Velešín C S2 0:46:10 - 12:42 107
67 2 Z 656 Fošumová Michaela KH Tour Z S2 0:46:20 - 12:52 106
68 6 E 626 Klimeš Vlastimil E S2 0:47:00 - 13:32
69 13 D 550 Ludačka Zbyněk D S2 0:47:33 - 14:05
70 3 M3 100 Šmejkal Patrik Jakub Cyklo Team WEBER M3 S2 0:48:08 - 14:40 105
71 3 Z 650 Vejvodová Pavlína Galaxy Cyklo Švec Z S2 0:48:21 - 14:53 104
72 7 E 601 Klíma Václav Cyklo Velešín E S2 0:49:04 - 15:36 103
73 4 Z 657 Brehovská Lenka Bike team Vodňany Z S2 0:49:40 - 16:12 102
74 17 C 424 Bicek Jan SB Cyklo Olympia C S2 0:49:46 - 16:18 101
75 8 E 608 Růžička Jiří Cyklo Velešín E S2 0:50:54 - 17:26 100
Výsledková listina - TÝMY
Poř. Sportovní klub #3 #2 #1 Body
 
1 SB Cyklo Olympia 135 + 135 + 145 415
2 Diablo sport Český Krumlov 134 + 136 + 141 411
3 Galaxy Cyklo Švec 130 + 136 + 138 404
4 Cyklo Team WEBER 129 + 132 + 138 399
5 Cyklo Jiřička 122 + 131 + 141 394
6 Cyklo Kohout 112 + 117 + 131 360
7 CT Sauna Bar Horní Cerekev 116 + 119 + 124 359
8 Cyklo Velešín 103 + 107 + 110 320
9 Cykloservex-Medila 118 + 150 268
10 Cykloextra cannondale team 127 + 129 256
11 CK RBB INVEST J. Hradec 120 + 133 253
12 Kola BSP Planá nad Luž. 124 + 126 250
13 Bike team Vodňany 102 + 126 228
14 Marathon CZ 108 + 111 219
15 Velo Club Cirkl Č.Budějovice 150 150
16 KC Slavia Praha 145 145
17 ČSOB 128 128
18 CT Kardašova Řečice 127 127
19 SAK LENORA 125 125
20 RICOH IMPROMAT TÁBOR 120 120
21 HM Sport Český Krumlov 115 115
22 České Budějovice 114 114
23 KH Tour 106 106