Ahoj všem, tak to tu ještě nebylo a stává se to jednou za 17 let, aby
neproběhla časovka v Kájově!!! Michael to těžce nese, ale větru, dešti
a práci na silnici neporučíš. Tak uvidíme, zda najde ještě pro letošek
nějaké řešení a nebo se budeme těšit na příští rok.
Posuneme začátek JAL až na 1.5. do Brd, tedy bude- li někdo mít chuť se
tam vypravit?! Závod je to pěkný a květnový termín by mohl nabídnout
i pěkné jarní počasí. Je třeba ale upozornit, že kdo se tam chystáte,
urychleně si načtěte propozice, neb cena startovného se podstatně mění
s blížícím se startem a asi ani Karel Švec s tím nic nesvede. Pokud jste
byli hodně namotivovaní na nedělní závod a už se těšíte na kontrolu
své zimní přípravy, tak podpořte Jardu Pláničku a jeho ZALku a přijeďte
v sobotu na srovnávačku do Klatov, krásná časovka, která vás prověří
důkladně, kolik Wattů už umíte vytlačit z pedálů, ale i jak vám to
jde ze sjezdů. Já tam budu, tak se třeba potkáme a srovnáme se s těmi
PLZEŇÁKAMA, jak to tam vedou?! Propozice na ZAL a správných cyklistů není
nikdy dost.
S pozdravem a přáním ať už je v dobrém… Karlos.
15. dubna | Karel Juráň
Dobré dopoledne, přátelé. Po dlouhém jednání a hledání vhodného řešení jsme, bohužel, nedospěli s vedením SÚS k schůdnému a bezpečnému řešení. Práce na rekonstrukci mostku nelze přerušit, ba naopak se ještě rozšíří a budou probíhat až do září. Proto musím letošní , již 17. ročník Kájovské časovky zrušit. Omlouvám se všem , kteří pilně trénovali a přizpůsobili si svůj víkendový program tomuto závodu. Přeji vám všem hezký zbytek dne. Michael.
14. dubna | Michael Baťka
Ahoj. Překop přes silnici je od pátku , bohužel, pravdou. Ačkoliv to
Správa komunikací věděla již od loňského podzimu, tak přesto vydali
povolení k možnému uskutečnění závodu a nic mi neřekli. Po
dnešním,prvním, rozhovoru s pracovníky SÚS je šance malá, ale přesto
je. Zítra, v úterý 14.4., se opět sejdu i s vedením Správy a zkusím
dohodnout mnou navržené, dočasné, zakrytí překopu a zachování průjezdu
v obou směrech. Pokud to nevyjde, budu muset časovku přesunout na jiný
termín.
P.S. Karlos o tom již ví, ale je to moje starost a udělám maximum, aby se
časovka uskutečnila.
13. dubna | Michael Baťka
Ahoj Závodníci,
o víkendu jsem profrčel Kájovskou časovku a na úrovni Červeného Dvora,
se opravuje mostek a doprava je tam řízená semaforem, tak nevím, jak tu
časovku pojedeme. Michale, Karle, máte to nějak vymyšlené?
13. dubna | Robert Ploner