Fórum

Téma: Omluva

Pokud chceš vložit příspěvek do diskuze, musíš se přihlásit.


zůstat přihlášen(a)
profilové foto

Reakce na František Feferle (08.06.2014, 15:39)

To jsem rád Fando, žes to napsal, chtěl jsem také reagovat, fakt to bylo blbý! Cyklistika je opravdu individuální sport a ty jsi jel skvěle, to mi věř, ale kdyby ses mě zeptal v půlce okruhu jak to dopadne, tak bych ti řekl přesně to, jak to dopadlo. A neboj, naučíš se to, tohle byla jedna vyučovací dvouhodinovka, kterou si už budeš pamatovat. Víš co, ty jsi jel tak parádní tempo, že kdybych ti vystřídal, tak zpomalíme, dojet už nebylo koho, takže spolupráce žádná, už šlo jen o to pořadí v cíli a ty jsi jel jak motorka půl okruhu, lidi tam byli jak na gumě. Ale já neviděl, že bys chtěl střídat, fakt si jel svůj sólo závod, bez taktiky.Tak už se na nikoho nezlob, díky za krásně rozjetej závěr a příště nech tahat i ostatní, prostě se tvař,že už toho máš dost a každého stejně zajímá jen pořadí v cíli a ne jak šikovnej si byl 99% závodu. Zdar a s úsměvem.


profilové foto

Omlouvám se za nevhodné a sprosté nadávky svím soupeřům ze skupiny ( Jan, Kotrba, Slabý) ve které jsem dojížděl dnešní závod v Žirovnici.
Po někalikakilome­trovém dotažení této skupiny k cíli jsem nedokázal skrotit adrenalínem ovlivněné nervy.
Také se omlouvám všem přihlížejícím divákům za toto chování, bylo to zbytečné a hlavně nevhodné a po několika minutách mě to moc mrzelo.
Já se nikdy asi nenaučím taktice, kterou jezdí moji soupeři a vlastně se jí ani naučit nechci. Mě baví závodit.